שרשור חדשות ועדכונים – שבוע Upfronts

Don Nirtin

New member
טוב, חסכו לי

התכוונתי להתחיל במרחבים סגורים אבל כנראה שאין לי מזל עם סדרות

&nbsp
העיקר מקג'וויר חודשה
סדרה כייפית לאללה.

panda0zombie

New member
לא רואה הרבה מפה..

מהסדרות שחודשו אני רואה המפץ הגדול
אני זוכרת שראיתי פעם גם כמה פרקים של ממי אבל לא ממש המשכתי.. שמעתי שזה טוב אז אולי אני אתחיל לראות יותר טוב
קוד בלאק נשמעת לי כמו סדרה ממש מעניינת.. הרבה המליצו לי עליה
&nbsp
ממה שהתבטל ראיתי רק מרוששות וגם מזה לא התלהבתי עד כדי כך שראיתי כדי למחות על הביטול.. אני אתגעגע אבל לקאט דנינגס אני אוהבת אותה
&nbsp
מהדברים החדשים שלדון הצעיר נשמע חמוד ומעניין. אני בספק אם זה יצליח מאוד ויהיה טוב אבל אני אשאר אופטימית
me myself and i וby the book נשמע כמו דברים שאני יכולה לאהוב

לא רשת שאני אוהב במיוחד

הכל פרוסידוראליות שלא ממש מעניינות אותי.
לפעמים יש לי חשק להישרדות/המירוץ למיליון שמתוך ריאליטי הם העילית.
גם רוב הקומדיות אני לא אוהב, רק המפץ הגדול.
ואני אולי חריג, אבל אני ממש מקווה ששלדון הצעיר יצליח.
אולי נקבל גם סדרת פני הצעירה. או אולי יקחו את הסדרה בלוסום משנות ה90 יעשו לה דיבוב שונה ונקבל את הסדרה איימי הצעירה.
&nbsp
לא בוטל שום דבר שאני רואה, אבל אני קצת שמח שמרוששות בוטלה, כי אני רוצה לראות את קאט דנינגס במשהו אחר. (ואלא אם כן היא תחליט לנסות את כוחה בקולנוע יותר אין לדעתי סיכוי שהיא לא תלוהק למשהו מהר)
&nbsp
סדרות חדשות:
שלדון הצעיר כבר אמרתי שאני מקווה לטוב.
Me, Myself & I אולי יכול להיות מצחיק
Instinct נשמע שיכול להיות טוב
Seal Team לא ממש נשמע לי טוב, אבל בא לי לראות את מקס טיריוט במשהו חדש. ויש לי נוסטלגיה לדייויד בוריאנז.
ואגב בוריאנז, אחרי 3 שנים בבאפי, חמש באנג'ל ואז 12 בבונז הוא 20 שנה עובד באופן קבוע, 17 מהם בתפקיד ראשי. רק לפי זה אני מהמר על הסדרה שתצליח.

LeRanch

New member
דעותיי

הסדרות של CBS בהן אני צופה - המפץ הגדול (העונה העשירית הייתה מעולה בעיניי), הישרדות, המירוץ למיליון, מחשבות פליליות (שנהייתה מתישה) ומשפחות הכי טובות.

מהמבוטלות לא צפיתי באף אחת.

מהחדשות אני אתן צ'אנס לשלדון הצעיר. כל השאר פשוט לא מעניינות אותי, זו הרשת עם הכי הרבה סדרות שאני הכי לא מצליח להתחבר אליהן (מלבד הוותיקות אותן הזכרתי בהתחלה).

CBS מנסה להגן על כך שכל הסדרות החדשות שלה בכיכוב גברים

http://ew.com/tv/2017/05/17/cbs-fall-guys-guys-guys/
&nbsp
אני מודה שבכלל לא חשבתי על זה, אבל נכון, כל הסדרות החדשות הן בכיכוב גברים. רובן כמובן כוללות גם נשים, אבל פחות ובתפקידים משניים יותר.
וזה במקביל לכך שביטלו את מרוששות שהיא מהסדרות הבודדות בכיכוב אישה ברשת (עדיין יש את ממי וגברתי המזכירה)
&nbsp
לא שהמצב ברשתות האחרות מאוד שונה. בכולן רוב הסדרות בכיכוב גברים.
&nbsp
&nbsp

kordilia snake

New member
אני חושבת שסתם נטפלים

אל הרשת. חוץ מרשת ABC שיש לה את הסדרות של שונדה ריימס ששם תמיד נשים בתפקידים הראשיים המצב בשאר הרשתות לא שונה בהרבה, זה לא אומר שזה בסדר ושזה לא מעצבן אבל באמת שCBS לא שונה בהרבה מהרשתות האחרות.

יש בזה משהו

גם כתבתי שלדעתי זה די בכל הרשתות, אם כי זה בהחלט נראה שזה בולט בCBS.
בNBC יש לפחות 3 סדרות קיימות עם נשים בתפקיד ראשי ושתיים חדשות (או שלוש אם כוללים את חוק וסדר: פשע אמיתי שמהטריילר נראה שאידי פאלקו היא הדמות הראשית שם)
בפוקס יש שלוש ולפחות אחת חדשה.
בABC באמת הכי הרבה - לפחות 5 קיימות ועוד לפחות שתיים.
&nbsp
אבל נראה לי שהרשת הכי מגוונת מהבחינה הזאת היא הCW.
בCW יש בעצם 5 סדרות עם אישה בתפקיד הראשי (אם כי Reign עומדת להסתיים) אבל זה נראה לי בעצם יותר מאשר סדרות עם גבר בתפקיד ראשי.
*Izombie, ג'יין הבתולה, האקסית המטורפת, סופרגירל וReign
לעומת החץ, הפלאש, סופרנטורל והמקוריים
ובה100 בעצם קלארק היא הדמות הכי ראשית.
אגדות המחר מצד אחד יש פחות נשים מגברים, אבל שרה היא בערך הדמות הכי מרכזית.

kordilia snake

New member
אולי זה בולט יותר

ולהגיד שאצל הרשתות האחרות זה ככה לא הופך את זה לבסדר. בעולם מושלם 50 % מהסדרות היו עם נשים בתפקידים ראשיים והיה ייצוג שווה לכולם(שחורים, להט"בים וכ'ו) .אבל אני לא חושבת שזה יקרה בזמן הקרוב כי מה שמעניין את הברודסקאט זה כסף נטו ואם מה שמביא להן רייטינג זה סדרות על גברים לבנים שנראים טוב זה מה שהן ימשיכו לשדר. זה גם למה מי שמחפש סדרות איכות עושה את זה בכבלים או בסטרימינג.

חס וחלילה שהם יעשו את זה קל למצוא את הטריילרים שלהם

לא ברור לי מה הם חושבים שיקרה אם נוכל לראות את הטריילרים של הסדרות שלהם מחוץ לארה"ב.
&nbsp
בנתיים ראיתי רק את הטריילר של שלדון הצעיר.
נראה חמוד, אבל אני לא בטוח אם יעבוד באמת. היו דברים שלא אהבתי בטריילר.
אמא שלו היא אולי הדבר שהכי אהבתי שם.

תודה רבה

אם כי הוא עושה לי בעיות, טריילר מעל טריילר ושטויות מוזרות, אבל הצלחתי לראות את כולם חוץ מ9JKL שאני יכול לחכות איתו

LeRanch

New member
דעתי על הסדרות החדשות

שלדון הצעיר - מקסים! מפתיע שזו קומדיית סינגל קאמרה ולא מולטי קאמרה כמו המפץ הגדול. אהבתי מאוד את הפרומו ואת איאן ארמיטג' בתור שלדון. גם זואי פרי מעולה ונשמעת בדיוק כמו אמא שלה. אני בהחלט מחכה לסדרה הזו. הדינמיקה המשפחתית שם מעניינת מאוד.

חוכמת ההמונים - שאפתני מדי בשביל להחזיק שבוע אחרי שבוע לדעתי. הפרומו לא עשה לי שום חשק לנסות אותה.

אני, עצמי ואנוכי - פרומו חמוד למדי. יש מצב שאתן לה צ'אנס.

9JKL - תבוטל תוך כמה פרקים. איזה רעיון גרוע לסדרה.

SEAL Team - סדרת CBS קלאסית שבוודאי תרוץ כמה עונות טובות, על אחת כמה וכמה כשדיוויד בוריאנז מככב בה. פרומו טוב אבל לא בטוח שיש לי זמן בשביל זה.

S.W.A.T - כנ"ל כמו הסדרה הקודמת. היה יכול להיות נחמד אם היו הופכים אותה לסדרת-בת של מחשבות פליליות ושמאר מור היה חוזר לתפקיד של דרק מורגן גם כאן.

מחשבות אחרי צפיה בטריילרים

אגב, באתר האחר לא הצלחתי לראות את 9JKL, אבל בסוף מצאתי את זה כאן:
http://www.ecartelera.com/videos/9jkl-trailer/
נראה מטופש לחלוטין. אבל לפעמים דברים כאלו הם גם מצחיקים, אז צריך לבדוק.
&nbsp
SWAT - עושה רושם אולי טוב, אבל לא משהו שמעניין אותי לראות.
מצחיק שאחד מחברי היחידה בThe Sheild נמצא בתפקיד מאוד דומה גם בסדרה הזאת.
&nbsp
Me, Myself & I - עושה רושם נחמד, בשביל סדרה שנוצרה באופן ברור כניסיון לרכוב על הצלחת This Is Us. בהחלט יש לזה פוטנציאל.
&nbsp
Wisdom of the Crowd - עושה רושם של סדרה פרוסדוראלית שלא במיוחד תעניין אותי... אבל דווקא די מעניינת אותי. יש באמת משהו מאוד מעניין ברעיון של לתת להמון אנשים לעבוד ככה במקביל על משהו.
אולי הייתי יותר סקפטי לולא שמעתי על העניין עם שיה לה-באף בחודשים האחרונים.
הוא עשה פרויקט כלשהו שבו מצלמה שידרה בשידור חי בלי הפסקה דגל שעליו כתוב מסר אנטי-טראמפ כלשהו. קבוצה של אנשים מאתר 4chan החליטו להרוס לו את הדגל. כל פעם שהם הרסו הוא הזיז את הדגל למקום סודי אחר. אבל אנשים הצליחו כל פעם לגלות היכן הדגל בגלל דברים קטנים שראו בתשדיר הישיר של הדגל, כמו למשל מיקום כוכבים, סוג עצים, מטוס שעף. לאחר מכן הוא עבר לעשות פרויקט אחר שבו כמה אמנים צולמו בשידור ישיר בבקתות חסויות. אבל שוב אנשים הצליחו לגלות את המיקום שלהם (מיקום נידח בפינלנד) על ידי ניתוח של המון דברים קטנים על ידי כמות עצומה של אנשים שכל אחד מקדיש מעט זמן וידע.
&nbsp

LeRanch

New member
סדרות שחודשו לעונה נוספת

החץ / Arrow – חודשה לעונה שישית.
האקסית המטורפת / Crazy Ex-Girlfriend – חודשה לעונה שלישית.
אגדות המחר / DC's Legends of Tomorrow – חודשה לעונה שלישית.
הפלאש / The Flash – חודשה לעונה רביעית.
ג'יין הבתולה / Jane The Virgin – חודשה לעונה רביעית.
על טבעי / Supernatural – חודשה לעונה שלוש-עשרה.
סופרגירל / Supergirl – חודשה לעונה שלישית.
ריברדייל / Riverdale – חודשה לעונה שנייה.
ה-100 / The 100 – חודשה לעונה חמישית.
המקוריים / The Originals – חודשה לעונה חמישית.
iZombie – חודשה לעונה רביעית.

LeRanch

New member
סדרות שבוטלו/הסתיימו

ממלכה / Reign – הסתיימה לאחר ארבע עונות.
יומני הערפד / The Vampire Diaries – הסתיימה לאחר שמונה עונות.
כאילו אין מחר / No Tomorrow – בוטלה לאחר עונה אחת.
תדר חריג / Frequency – בוטלה לאחר עונה אחת.

LeRanch

New member
לוח השידורים

יום שני
סופרגירל – עונה שלישית
Valor – סדרה חדשה

יום שלישי
הפלאש – עונה רביעית
אגדות המחר – עונה שלישית

יום רביעי
ריברדייל – עונה שנייה
Dynasty – סדרה חדשה