שרשור חדשות ועדכונים – שבוע Upfronts

LeRanch

New member
אני בספק גדול ש"רוזאן" תגיע לנטפליקס

בהתחשב בעובדה שהם הפסידו ל-ABC במו"מ על העונה החדשה.

גם אני אוהב את השחקנית, דווקא בגלל זה אני קצת שמח על הביטול

כי אני מקווה שהיא תהיה בסדרה שבעצם בא לי לראות.
&nbsp
אני לא מאמין שיש סיכוי לזה אבל אני מאוד מאוד אשמח אם הסוכנת קרטר תחודש לעוד עונה מתישהו (נטפליקס תתנו לי משהו)

Don Nirtin

New member
פחות אכפת לי מהסדרות פה

אבל יאיייייייייי
אכלה אותה כשתקעה את השם המפגר הזה של תובעת על עקבים וחטפה אותה בביטול. כ"כ מגיע לה.

Don Nirtin

New member
בטח חשבו על השם הכי דוחה וסקסיסטי שיש להם להציע

העיקר היא -
&nbsp
הסדרה בוטלה והיא לא תוכל לרוץ כמה שנים עם השם הדוחה הזה בלוח שידורים.
&nbsp
טוב, חוץ מ3 בבוקר - שם היא יכולה למרתן את הסדרה הזו בשידורים חוזרים כדי לגמור את הזכויות שקיבלו עליה

LeRanch

New member
דעותיי

הסדרות של ABC בהן אני צופה - האנטומיה של גריי (ממשיך ליהנות ממנה גם בעונה הנוכחית), סקנדל (טוב מאוד שהיא מסתיימת), המדריך לרוצח (מופרכת כמו שתי הסדרות האחרות אבל מהנה בכל זאת, וסיפקה את אחד הטוויסטים הגדולים של עונת השידורים האחרונה), משפחה מודרנית (קצת התעייפה), שחור-כזה (הקומדיה מספר אחת כרגע בעיניי), סוכני שיל"ד (אני דווקא פחות נהנה מהעונה הנוכחית).

מהסדרות המבוטלות צפיתי בפשע אמריקאי, ואני דווקא חושב שהעונה השלישית הייתה הפחות טובה מבין השלוש. עדיין מבאס שבוטלה.

מפתיע אותי שקוונטיקו הגרועה חודשה לעונה נוספת. אני פרשתי סופית לקראת סוף העונה השנייה כי זה נהיה כל כך מפגר.

מהסדרות החדשות - The Gospel of Kevin נראית חמודה, גם The Mayor נראית טובה. מחכה ל-Ten Days in the Valley כי סוף סוף קירה סדג'וויק חוזרת לתפקיד קבוע בטלוויזיה. אתן צ'אנס גם ל-Inhumans ולסדרת-הבת של האנטומיה של גריי. השאר לא מעניינות.

אילקו

New member
the crossing

מהפרומו שניק פירסם כאן, ניראית ממש טוב, הזכיר לי שילוב של 4400 וקצת מהthe event נראה לי קראו לסדרה הזו...
&nbsp
מקווה כך בכל אופן
&nbsp
חוץ מהשחקנית Sandrine Holt ששיחקה בבני ערובה וגם הthe returned ובעוד סדרות שעולה לי על העצבים, במיוחד בסדרות שהיא משחקת חוקרת/שוטרת/משהו בסגנון כזה

כן, גם אני חשבתי על כך שהיא מזכירה את שתי אלו

אבל אני לא בטוח אם זה דבר טוב דווקא.
the event נמאסה עלי מהר ואז גם בוטלה (ואני מניח שבלי לענות על רוב השאלות שלה).
&nbsp
יש לי חשש מסדרות כאלו של אירוע גדול ומסתורי שאתה יודע שכל הזמן המון דברים ישארו מסתורין וכל הזמן יעלו עוד ועוד שאלות.
&nbsp
רוב הסיכוי שאני אחכה לראות מה אומרים עליה אחרי עונה שלמה ואז אחליט אם לנסות בכלל.

LeRanch

New member
סדרות שחודשו לעונה נוספת

Zoo – חודשה לעונה שלישית.
NCIS – חודשה לעונה חמש-עשרה.
NCIS: לוס אנג'לס / NCIS: Los Angeles – חודשה לעונה תשיעית.
NCIS: ניו-אורלינס / NCIS: New-Orleans – חודשה לעונה רביעית.
המפץ הגדול / The Big Bang Theory – חודשה לעונה אחת-עשרה ושתים-עשרה.
בול / Bull – חודשה לעונה שנייה.
מק'גיוור / MacGyver – חודשה לעונה שנייה.
Kevin Can Wait – חודשה לעונה שנייה.
Superior Donuts – חודשה לעונה שנייה.
תכנית אבא / Man With a Plan – חודשה לעונה שנייה.
הוואי חמש אפס / Hawaii Five-O – חודשה לעונה שמינית.
מזכירת המדינה / Madam Secretary – חודשה לעונה רביעית.
שוטרים בדם / Blue Bloods – חודשה לעונה שמינית.
ממי / Mom – חודשה לעונה חמישית.
צוות עקרב / Scorpion – חודשה לעונה רביעית.
הישרדות / Survivor – חודשה לעונה שלושים-וחמש.
במשפחות הכי טובות / Life in Pieces – חודשה לעונה שלישית.
מחשבות פליליות / Criminal Minds – חודשה לעונה שלוש-עשרה.
המירוץ למיליון / The Amazing Race – חודשה לעונה שלושים.
אלמנטרי / Elementary – חודשה לעונה שישית.
קוד שחור / Code Black – חודשה לעונה שלישית.

LeRanch

New member
סדרות שבוטלו/הסתיימו

Doubt – בוטלה לאחר שני פרקים.
גאון אמיתי / Pure Genius – בוטלה לאחר עונה אחת.
הזוג המוזר / The Odd Couple – בוטלה לאחר שלוש עונות.
יום אימונים מסוכן / Training Day – בוטלה לאחר עונה אחת.
מרוששות / 2 Broke Girls – בוטלה לאחר שש עונות.
מרחבים סגורים / The Great Indoors – בוטלה לאחר עונה אחת.
מחשבות פליליות: חוצה גבולות / Criminal Minds: Beyond Borders – בוטלה לאחר שתי עונות.

kordilia snake

New member
Ransom הייתה אחד הדברים היותר נוראיים

ששודרו לאחרונה בCBS, ראיתי את הפיילוט ועוד חצי פרק והדבר הכי טוב היחידי שאפשר לומר עליה זה שהשחקן הראשי היה דיי חתיך.

LeRanch

New member
לוח השידורים

יום ראשון
Wisdom of the Crowd – סדרה חדשה
NCIS: לוס אנג'לס – עונה תשיעית
מזכירת המדינה – עונה רביעית

יום שני (עד סיום משחקי הפוטבול בחודש אוקטובר)
המפץ הגדול – עונה 11
9JKL – סדרה חדשה
Kevin Can Wait – עונה שנייה
Me, Myself and I – סדרה חדשה
צוות עקרב – עונה רביעית

יום שני (לאחר סיום משחקי הפוטבול בחודש אוקטובר)
Kevin Can Wait – עונה שנייה
9JKL – סדרה חדשה
Me, Myself and I – סדרה חדשה
Superior Donuts – עונה שנייה
צוות עקרב – עונה רביעית

יום שלישי
NCIS – עונה 15
בול – עונה שנייה
NCIS: ניו אורלינס – עונה רביעית

יום רביעי
הישרדות – עונה 35
Seal Team – סדרה חדשה
מחשבות פליליות – עונה 13

יום חמישי (לאחר סיום משחקי הפוטבול באוקטובר)
המפץ הגדול – עונה 11
Young Sheldon – סדרה חדשה
ממי – עונה חמישית
במשפחות הכי טובות – עונה שלישית
S.W.A.T – סדרה חדשה

יום שישי
מק'גיוור – עונה שנייה
הוואי חמש-אפס – עונה שמינית
שוטרים בדם – עונה שמינית

LeRanch

New member
סדרות ועונות חדשות שיעלו בהמשך העונה

Instinct - דרמה אודות סוכן CIA לשעבר שכיום עוסק בהוראה ובכתיבה, אשר נשאב בחזרה לחייו הקודמים כאשר משטרת ניו-יורק זקוקה לעזרתו בתפיסת רוצח סדרתי. בסדרה יככבו אלן קאמינג, נאבין אנדרוז וקנדי אלכסנדר.

Seal Team - סדרת אקשן שתתמקד ביחידת העילית של הצבא האמריקני ובחייהם האישיים של הלוחמים אשר מסכנים את חייהם במשימות מורכבות. בסדרה יככבו דיוויד בוריאנז, מקס טיריוט, איי. ג'יי. באקלי וג'סיקה פארה.

S.W.A.T - עיבוד לסרט ימ"מ יחידת פריצה משנת 2003 אודות צוות היחידה המיוחדת ללוחמה בטרור של לוס אנג'לס. בסדרה יככבו שמאר מור, סטפני סיגמן, ג'יי הרינגטון וקני ג'ונסון.

Wisdom of the Crowd - עיבוד אמריקאי לפורמט ישראלי אודות יזם שמפתח אפליקציה שמטרתה מציאת פתרון לרצח בתו. בסדרה יככבו ג'רמי פיבן, ריצ'ארד ט. ג'ונס, ג'ייק מת'יוז ומוניקה פוטר.

9JKL - קומדיה המבוססת על חייו של השחקן מארק פיורסטיין (שגם מככב) אודות התקופה שבה התגורר בבניין דירות, כאשר בקומה מתחת התגוררו הוריו ובקומה מעל התגוררו אחיו, גיסתו והתינוק שלהם. בסדרה יככבו גם לינדה לאבין, אליוט גולד, דיוויד וולטון, ליזה לפירה ומאט מוריי.

Me, Myself & I - קומדיה המתחקה אחר חייו של אדם לאורך חמישים שנה. הסדרה תתמקד בשלוש נקודות זמן - בן 14 בשנת 1991, בן 40 בהווה ובן 655 בשנת 2042. בסדרה יככבו בובי מוינהאן, ג'ק דילן גרייזר, ג'ליל וויט, סקיילר גריי, שרון לורנס וג'ון לרוקט.

By the Book - קומדיה המבוססת על הספר מאת איי. ג'יי. ג'ייקובס, אשר תתמקד באדם שמחליט לחיות את חייו לפני התנ"ך. בסדרה יככבו ג'יי ר. פרגוסון, דיוויד קרומהולץ, איאן גומז, קמרין מנהיים, לינדזי קראפט וטוני רוק.

Young Sheldon – סדרה שתתמקד בדמותו של שלדון קופר מהמפץ הגדול בתקופת ילדותו בטקסס. בסדרה יככבו איאן ארמיטג', זואי פרי, לאנס בארבר, ריגן רבורד ומונטנה ג'ורדן.

ובנוסף - עונות חדשות של אלמנטרי (עונה שישית), תכנית אבא (עונה שנייה), קוד שחור (עונה שלישית) והמירוץ למיליון (עונה 30).

LeRanch

New member
אזור הדיונים

מה דעתכם על לוח השידורים החדש של CBS?

שמחים שהסדרות האהובות עליכן ישובו לעונה נוספת?

מבואסים שהסדרה שצפיתם בה בוטלה?

לאיזו סדרה חדשה אתם הכי מצפים?

שתפו בהמוניכם

kordilia snake

New member
הרשת האהובה עליי

אני רואה (או ראיתי בשלב מסוים) את כול הדרמות שלה וכולן חודשו לעונה נוספת. אין יותר מידי שינויים דרמתיים בלוח שלהם או משהו חדשני בסדרות החדשות שלהן ואני לא הולכת לנסות אף אחת מהן.

kordilia snake

New member
בסוף ראיתי את הטריילרים

לסדרה על ה-SEAL והזאתי עם מורגן ממחשבות פליליות ואני כבר רואה איך ברגע של שעמום/חולשה אני מתחילה את שתיהן
.

למעלה