דיוני סדרות לתחילת שבוע

The Leftovers עונה 3 פרק 5

לא ממש הבנתי את הקטע של הגבר החתיך והערוןם בהתחלה שמנסה לברוח ממקום שנראה כמו כלא או בית חולים כלשהו...
&nbsp
מאט מגיע לארתורו ומבק ממנו שיקח אוו למלבורן כי אין לו איך להגיע לשם כי כל הטיסות קורקעו בגלל הפיצוץ הגרעיני...מאט מגיע לקחת את קווין משם ולהחזירו הביתה.
לורי וג'ון רוצים להצטרף למאט שדיי מתנגד.
&nbsp
לורי מתווכחת עם מאט והיא אומרת שהיא מכירה את קווין ושיש לו קעקוע עם טעות בהיות, הוא מחרבן 4 פמים ביום ועד כמה דברים שבגללם קשה לה להאמין שהוא המשיח..בדיוק כשהיא אומרת את זה, המטוס נכנס לכיס אוויר או משהו...
&nbsp
ארתורו אומר למאט שהם יכולים לנחות רק בטזמנה כי שדה התעופה של מלבורן סגור..
מאט רוצה לקנות 3 כרטיסים (לא כולל את כון ) למעבורת אבל אין מעבורת פנוייה... יש איזו קבוצה פרטית ששכרה אותן...הם מנסים לעלות למעבורת אבל הם לא יודעים את הססמה והיא דוחה אותן...
&nbsp
לאחר שמאט מספר בדיחה גסה על כמרים, הם עולים לספינה...המשפט שהיא אמרה- לא להזכיר שם של גבר אחרי 00:00 אלא אם הוא הגבר...
ומי זה גאספר??? והשיר ההזוי הזה??
&nbsp
מייקל אומר שלדעתי הם לא יספירו לחזור גם אם קווין יבוא איתם...מאט מתעצבן ומתחיל לדמם...אני מניחה שאו שהוא חולה במשהו או שזה קשור לעוד כמה ימים, ל"רפצור".
גבר הזוי שואל אם אלוקים החטיף למאט אגרוף....זה נראה כמו טיול לפני המוות....כולם שוכבים עם כולם על הספינה. מאט ניגש לגבר מוזר שטוען שהוא אלוקים..פה בכדור הארץ קוראים לו "מר ברטון".
&nbsp
מאט עצבני מהאיש שחי בסרט שהוא אלוקים ולבסוף הולך לדבר עם לורי לאחר שמדבר עם מייקל. לורי מספרת לו שגאספר היה אריה מבוגר שהביאו לאיזה גן חיות ותוך 24 שעות הוא שכב עם כל הלביאות והיו לו 35 גורים...שוב לורי ומאט מתחילים להתווכח בקשר לקווין כי לורי טוענת שקווין הוזה והספר הזה רק מזיק לו....
&nbsp
מאט רואה את "אלוקים" זורק מישהו מעבר לסיפון לתוך הים, מאט מנסה להזיק עזרה אבל האנשים לא ממש מתייחסים אליו והוא קופץ עם גלגל הצלה לנסות לחלץ אץ הבחור.
הקפטן של הספינה מספר אחר למאט שלאדם קוראים דיוויד משהו והוא היה שדר ספורט לפני שהוא מת (WTF??).
מאט נראה מופתע מהדברים. הקפטן ממשיך ומספר שלפני 3 שנים דיוויד היה מעורב בתאונת טיפוס- הוא נפל מההר...כשמצאו אותו הוא היה ללא שריטות וטען שהוא אלוקים. הקפטם אמר שאלא אם הוא יודה שרצח מישהו, הוא לא מתכוון לעשות משהו...
&nbsp
מאט ניגש לסלקטורית ומבקש את הרשימות כדי לגלות מי האדם שנפל אבל היא לא ממש משתפת פעולה ואז כולם תוקפים אותו כי הוא אמר את השם של הגבר שהוא לא הוא...
הם קושרים אותו לכיסא וצורחים "פרייזר"....זה נראה כמו איזה טקס הזוי...
מאט מצליח להשתחרר ומתחיל לצרוח ולהטיף לאנשים שצועקים לו בוז...
מאט מתעמת עם דיוויד שמכניס לו אגרוף ומעלף אותו...
&nbsp
מאט פונה למייקל וגון שיעזרו לו להתעמת עם דיוויד ולאחר שגון לא מסכים, דיוויד שואל אותו מה קרה לו ושפעם הוא היה שורף בתים כי אנשים שיקרו או משהו כזה...
מאט מספר לג'ון על אייבי וקיווין שחשב שראה אותה באוסטרליה...הוא מופתע ושואל את לורי אם זה נכון...לורי מנסה להסבירלו מה קרה ושקווין בעצם דמיין אותה. גון נראה פגוע שלורי לא סיפרה לו ומאט אומר שהוא מבין אותה כי היא ניסתה להגן עליו...
&nbsp
מאט מכה את דיוויד עם גרזן ומעלף אותו. מאט זרק את הספר שלו ומאט אומר לדיוויד שהוא ידוע מה יהיה הסוף כי הוא ידוע הכל. דיוויד מודה שהוא זרק את האדם לידם אבל הוא לא מוכן לספר לרשויות כי לטענתו, הוא הרשויות.
דיוויד טוען שישו לא היה הבן שלו ומטיל ספק במרי חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
הוא טוען שלישו היה אח תאום זהה ושראו אותו וזה מה שגרם לבלבול...
דיוויד לוקח אחריות רק על העלמות שהתרחשה לפני 7 שנים...וכשמאט שואל אותו "למה", הוא אומר שזה כי הוא יכול...ומאט אומר שחייבת להיות סיבה למה זה קרה...
דיווידי אומר לו שכל מה שמאט עשה (העזרה לאחרים וכו) היא כדי שדיוויד יראה (אלוקים) ושמאט לא עשה את זה בשבילו אלוקים אלא הוא עשה את זה למען עצמו...
מאט שואל אותו למה המחלה שלו (הוא חלה בה בילדות ואחרי שהתפלל היא נעלמה) חזרה. דיווידי אומר שהוא יכול להציל אותו שוב...
מאט משחרר אותו. דיוויד מקיש באצבעותיו ואומר למאט שהוא ניצל....
&nbsp
הקפטן אומר למאט שיעצרו את דיוויד ברטון ברגע שיגיעו לחוף ושהוא מתבקש למסור עדות.
הם יורדים מהספינה ומאט נראה ממש רגוע ומודה לכולם שהם באו...
לורי שואלת אותו אם הוא בסדר ומאט עונה שהוא גוסס....
הפסיכים משחררים את האריה שתוקף את דיוויד, שומעים 3 יריות ומאט מסובב למצלמה (או לשוטרים או לג'ון מייקל ולורי) ואומר שזה האיש שסיפר עליו...
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

LeRanch

New member
ברצינות?

הבחור בסצנה שפתחה את הפרק היה בתוך הצוללת הגרעינית שראו אחר כך לאורך הפרק בדיווחי החדשות - הוא זה שפוצץ אותה!

זה היה פרק מעולה, בדיוק כמו קודמיו, ואני מתחיל להיכנס לדכאון שנשארו רק עוד שלושה פרקים לסדרה המדהימה הזו. כל כך לא בא לי שהיא תיגמר!!!!

לא ברור לי איך הפסדתי....

לדעתי הם יעשו סרט או משוה...
קשה לי להאמין שיפסיקו אותה כשהיא כל כך מצליחה..
&nbsp
מצד אחד אני מקווה שזה נכון, מצד שני אני חוששת שזה יהרוס את התוכנית...
כמו שקרה לכל כך הרבה סדרות....

Silicon Valley S04E04

ריצארד מגיע לגאווין ב3 בלילה...
הוא מבקש ממנו טובה וגאווין עוד שנייה הורג אותו...
ריצארד רוצה לתת לו את הרשיון לשימוש בחולי ואומר לו שהבעיה נפתרה ושגיק בארקר יתחרפן...
לפתע נראה שהמצב משתפר עד שריצארד שורף לגאווין את מה שהוא לא הספיק להרוס בבית אחרי ההתקף הפסיכוטי שלו חחח
&nbsp
גין ייאנג מציג את האפליקציה וכולם מתלהבים...ואז מתגלה הבעיה...זה לא בדיוק מזהה את המוצר...והוא צריך לזהות באופן "ידני" כל מוצר כדי שהאפליציה תזהה את המוצרים וגין ייאנג יצטרך לחפור באינטרנט...
&nbsp
ריצארד רוצה לספר לחבריו ואומר שהוא נעלם אבל אף אחד לא שם לב (השיחה שלהם ממש הצחיקה אותי חחחח). הוא מספר שגווין רוצה להיות שותף והשאר לא ממש מתלהבים בלשון המעטה...
&nbsp
ריצארד נפגש עם משקיעים פוטנציאליים וארליך לא נראה ממש מרוצה..ביג האד הולך ללמד בפרינסטון או משהו...
הפגישה של ריצארד ובראד עברה דיי טוב ושאר החבורה שונאת אותו :)
גין ייאנג הוא אחד המגוייסים שריצארד גייס...
ארליך מצלם את האמממ....האיבר שלו וטוען שהאפליקציה לא עובדת כי זה לא זיהה נקנקייה חחחחחחחחחחחחחחחחח
&nbsp
גארד קצת הלחיץ אותי עם הנאום שלו.....הוא רוצה לעבוד עם ריצארד..
גאווין מנסה לשכנע את ריצארד לבקש מגילפוייל שיבוא לעבוד אצלם...
&nbsp
הסטודנטים של בוגאטי גונבים את הרעיון של ארלין והשאר לאפליקציה כמו שאזם רק לאוכל....ארליך מתעצבן ופרופ' בוגטי נראה מרוצה חחחחחחחחחחחחחחחח
&nbsp
גילפוייל דוחה את הצעתו של ריצארד ולא מוכן לעבוד אצלו ואז אחרי שניה הוא אומר שהוא מוכן לעזור לו...
&nbsp
החברה של מוניקה הפכה את גין ייאנג לשותף...
ארליך ויתר על 10% מהמניות של לגין ייאנג תמורת הקורבט...לא חכם.
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

Master of None עונה 2 כל כך טובה

אני זוכר שאהבתי את העונה הראשונה ושהיה בה משהו מיוחד, אבל עונה 2 היא כל כך מיוחדת.
היא עשויה באופן מעולה ככה שרוב הפרקים עומדים בפני עצמם כל אחד כמין יצירה מעניינת בפני עצמה, כמו מין סרטים קצרים טובים. והם עוסקים בדברים שנדיר שנוגעים בהם בטלוויזיה רגילה ובאופן שונה מהרגיל.
ויחד עם זה גם יש עלילה מתמשכת בין הפרקים.
&nbsp
שווה כמובן לראות את העונה הראשונה לפני, אבל נראה לי שאפשר גם לצפות בעונה הזאת בלי לצפות בקודמת.

לוציפר עונה 2 פרק 16 ספויילר

נמחק לי כל מה שכתבתי כי המחשב נפל!!!!

&nbsp
לוציפר פוגש את אבא שלו בבית משוגעים ומתאשפז שם..
&nbsp
מייז וקלואי הופכות להיות ב"סטיז"...קלואי והרופא של לוציפר מסתדרים טוב מאוד...מייז בונה על אורגיה.
&nbsp
לוציפר מנסה לשהחזיר את ההורים שלו בחזרה ושארלוט לא ממש זורמת...
&nbsp
מייז ואח של לוציפר מתקרבים...דיי ברור שהוא מאוהב בה (עד כמה שהוא יכול...).
הוא מספר למייז שהם כולם חוזרים לגן עדן...
שארלוט וגוד מצליחים להשלים...חבל רק שזה הפריע לדייט של קלואי עם הרופא שגילה שלוציפר וגוד ברחו...
לוציפר נראה ממש נרגש כשהוריו רוקדים יחד...ואז קלואי מגיעה...
&nbsp
השוטר מספר לקלואי שגוד גונסון מאושפז שם כבר 15 שנה ושהוא ממש לא אלים...הוא מביא לה את התיק הרפואי שלו...
&nbsp
סנטה קלאוס חוטף את לוציפר המסומם ואת גוד...גוד מזהה את סנטה (הרוצח) כאחות שעובדת שם...לוציפר מסומם בגלל שקלואי עדיין בבנין ואילו גוד לא הושפע...
מסתבר שהאחות הייתה בת של מטופלת...
&nbsp
גוד מופתע מזה שלוציפר כעס עליו כל כך...לוציפר אומר שזה כי הוא דחה אותו. גוד אומר שהוא לא זכר למה כעס עליו בכלל ושהוא מצטער וגאה בו..
קלואי משחררת אותם וגוד מאבד את הזיכרון ולוציפר מוצא את החתיכה החסרה מהחרב... משהו בחרב לא עובד...
&nbsp
גוד הוא לא אבא של אלוקים....שארלוט מגיע לדן ומבקשת חיבוק....ואז שיוריד את המכנסיים חחחח
&nbsp
עכשיו לוציפר ממש עצבני על אביו כי הוא הבין שהוא לעולם לא היה אומר את מה שגוד אמר...למרות שלדעתי זה כן היה אבא שלו שנכנס לגוף של גוד...
&nbsp
פרק מעולה!!
&nbsp
&nbsp

kordilia snake

New member
אני לא יודעת אם לראות את הפרק האחרון

לעונה/סדרה של שיקגו צדק(בלי חוק!) או לחכות עם זה עד שתצא הודעה רשמית.

panda0zombie

New member
young justice עונה 2

וואו.. איזה עונה ואיזה סדרה. כמו שאמרתי בביקורת על העונה הקודמת לא חשבתי שאוכל לאהוב ככה סדרה מצויירת. חבל שהיא בוטלה בזמנו ולקח ממש 4 שנים להחזיר אותה.

העונה הזאת הייתה טובה יותר מהעונה הקודמת מבחינת עלילות, כתיבה.. היא גם מרגישה יותר בוגרת בקטעים האלה. היא הייתה מצויינת כמובן. התוספות החדשות היו נחמדות ומעניינות. הקפיצה הגדולה בזמן גם הייתה מעניינת. ובכל זאת אם כמה שאהבתי את העונה הזאת הרגשתי שאהבתי יותר את העונה הקודמת..

אני באופן כללי מהאלה שמעדיפים יותר עונות ראשונות בגלל שאני אוהבת סיפורי מקור (origin) והעונה הראשונה היה בעצם הסיפור מקור של ליגת הצדק הצעירה. אני אוהבת לראות איך הדמויות מכירות אחד את השני ואנחנו מכירים אותם, איך זה מתפתח. האווירה בעונה הראשונה גם הרגישה לי יותר קלילה ומצחיקה (ועדיין רצינית בחלקים אחרים). העונה השנייה הייתה יותר רצינית.

אם יש משהו שאני מעריכה במיוחד בעונה הזאת זה ההתרכזות במשימה ובעלילה הראשית. כל פרק קידם עלילתית לא הניחו אותה בצד לדברים מיותרים (לרוב לפחות וככה הרגשתי)
אבל זו גם הייתה די בעיה בשבילי בעונה הזאת. היו כל כך הרבה דמויות חדשות שהצטרפו.. כאלה שפשוט היו בתחילת העונה וכאלה שהצטרפו במהלכה ולא נתנו לנו סיכוי להתחבר ולהכיר אותם. כמו באטגירל ווונדר גירל למשל, טים דרייק הרובין החדש.. וזה דווקא דמויות שהייתי רוצה להכיר כי עכשיו אין לי ממש דעה אליהם

גם לא סיפרו על מה קרה בחמש שנים האלה שלא ראינו. סביר להניח שזה לא רלוונטי אבל עדיין הייתי רוצה לדעת איך בדיוק וונדר גירל ובאטגירל הצטרפו לקבוצה, מה גרם בכלל לברברה להפוך באטגירל וטים דרייק לרובין, איך קרה שרוי הרפר וצ'שייר הפכו לזוג התחתנו ויש להם ילדה ועוד דברים.

אני רק מניחה כאן שזה בגלל שהם מניחים שאנחנו מכירים את הסיפורי מקור מהקומיקסים וזה לא נחוץ להסביר או שהם הרגישו שזה לא בעיה לדלג על זה?

בכל זאת זה בעיה אישית שלי. כמו שאמרתי קודם אני נהנית ואוהבת לראות גם את ההתפתחות ביחסים האישיים, איך דברים קרו..

עכשיו יותר דברים ספציפיים לגבי העונה:
וולי וארטמיס
כאלה מקסימים.
וולי מת היה נוראי בשבילי וממש מררתי בבכי בקטעים האלה. הוא היה מהאהובים עליי בליגה המקורית וכזה חבל שהרגו אותו..
מעניין שהפכו את אטמיס לטייגרס באופן רשמי. בקומיקסים היא נבלת על אולי ישנו את הכיוון לגיבורה? או שהמוות של וולי יהפוך אותה?
בארט הוא תוספת נחמדה. גרסא יותר מהירה (בכל דרך) של וולי
בלו ביטל גם מקסים ממש! היה משעשע לשמוע אותו מדבר עם הקול הזה ואף אחד לא מבין מה קורה אותו.
לקס לות'ור
ותחשיבו את עצמי מתעצבנת במיוחד גם מהעיתונאי הזה גורדון
הייתי רוצה לראות יותר זאטאנה. היא דמות שממש אהבתי
אשכרה הצליחו לשכנע אותי לכמה רגעים שאקווהלד באמת בגד בליגה.

אני לא זוכרת עוד דברים אז אני מניחה שזהו.. העונה הבאה אמורה להיקרא outsiders והיא מתרכזת בmeta humans ככה שמעתי אז יהיה מעניין.

יאללה ש2018 תגיע כבר!

ארץ נהדרת...

הפרק היה סביר....פחות מצחיק משבוע שעבר...
אני ממש שונאת את הקטעים עם הקומיקאי ההוא שאני לא מצליחה לזכור את מו..
זה שהיה היום עם שפטל...הוא פשוט לא מצחיק

didalf

Well-known member
החלק הראשון היה מצחיק

עם הפוליטקאים במדורה. השאר קצת פחות.
אני גם לא סובלת את ערוץ הכיבוד הזה
הרבה פעמים אני פשוט מריצה את הקטעים שלהם.

Jane the Virgin S03E19

עדיין לא נפתח שרשור לאמצע שבוע

&nbsp
רפאל מבקש מג'יין להתערב ולעזור להשפיע על פטרה שעדיין לא החזירה תשובה...
גיין גם לא עוזרת לפטרה כשהיא שואלת לדעתי...
&nbsp
סיומרה מתגלה כברייתזילה לא קטנה (יונים????)
זאן ולוק ממש נחמדים חחחח
לפחות הם אמרו את האמת, מישהו היה צריך.
גיין גרמה להם להתפטר...
&nbsp
השוטר אומר לרפל ופטרה שאיילין (רוז) רצחה את צאק...
הם מתקשרים אליה ומנסים לאתר את השיחה אבל רוז חכמה יותר וכל הזמן בודקת את הזמן...
&nbsp
פטרה מגיעה לגיין ומדברת איתה על רפאל...פטרה אומרת שהם מסתדרים כרגע מצויין והיא פוחדת להרוס את זה...גיין אומרת לה שה שהיא צודקת...
גיין עדיין לא חתכה מפאביין..אבא שלה הזמין אותו לחתונה חחחחחחחחחחחחחחחח
&nbsp
גיין מגיע לזרוק את פאביין אבל אז רואה תמונה של סוס לבן כמו שאמא שלה רוצה...אז במקום היא מנצלת אותו ומזמינה אותו לחתונה...
רוחליו הנחמד מעכן את פאביין שגיין רצתה לזרוק אותו

&nbsp
פטרה דוחה את פאל ואומרת שהם מאושרים עכשיו...כמובן שהיא מוסיפה את המשפט שהיא "התייעצה עם ג'יין"...רפאל מגיע לגיין עצבני (בצדק).
&nbsp
אז פאביין עצבני ומוציא את זה על רוחליו....הקטע עם גיין והאווזים ממש מצחיק....
&nbsp
רפאל....חזר לו הסרטן....
או שלא!!!!!!!!!!!!!!!! בהתחלה חשבתי שהוא משקר כדי שפטרה תרחם עליו ותחזור אליו אבל הסתבר שהוא עשה את זה כדי לאחותו תחזור...
פטרה שמעה את השיחה וחשבה שרפאל חולה...שמחתי שסיפר לה את האמת.
גין מבינה שהיא מאוהבת ברפאל...כמה ל ברור..
&nbsp
גיין מתנצלת בפני פאביין. פאסיין רוא לגיין "זונה" 0ככה היא התנהגה בערך..) והוא ורוחליו הולכים לריב וזה ממש מביך. גיין מנסה להפריד ולהרגיע את הרוחות...בגלל שטויות שלו, רוחליו מבטל עם סיומרה הכועסת...
&nbsp
סיומרה וגיין משתכרות...שכחו לבטל את החשפן חחחחחחחחחחחחחח
אמא, בת וחשפן....רוחליו מגיע ומפתיע את סיומרה...
ריקי מרטין הולך להופיע בחתונה שלהם..
&nbsp
גיין מתוודה בפני רפאל על מה שהרגישהושחיבלה בו ובפטרה...
בזמן שרפאל אומר לה שהוא אוהבת אוה ושהם המשפחה שלו, פטרה מתקשרת וגקיין מסדאת את העניינים...מדברת עם פטרה ושולחת את רפאל אליה...
פתאום מישהו דופק בדלת..חשבתי שזה רפאל אבל אלא היו ההורים שלה שביקשו ממנה לחתן אותם..
רפאל ופטרה התנשקו
&nbsp
המשטרה עוצרת את איליין ומורידה ממנה את המסכה

&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

Don Nirtin

New member
הללויה שזה נגמר

והכוונה כמובן לרוז.
&nbsp
אני אראה את הפרק המוקלט כשהוא יוקלט מחר בערב, אבל הללויה.
&nbsp
עוד פרק אחד למניאק.

Don Nirtin

New member
ופעם הבאה תחכי עם התגובות שלך לדיוני סדרות חדש

אומנם השכלת להשתמש ביומן אבל לא השכלת להשתמש בסבלנות....

למעלה