שרשור חדשות ועדכונים – שבוע Upfronts

כמו גם בשיימלס

כמו סדרות עם המילה "good" (דואגים לאחת חדשה כאן) יש גם סדרה עם סיומת "less"

זה אמיתי???

ויל וגרייס חוזרים??....אני זוכרת שפעם עשו מתיחה בנושא...
&nbsp
אצפה בחוק וסדר מדור מיוחד וכנראה שאנסה את סדרת הבת....לא זוכרת אותה..

אוף, למה אני לא מוצא פרומואים לסדרות החדשות?

&nbsp
עדיין לא פרסמו אותם, או שסתם אני לא מוצא או שהם קיימים אבל NBC משום מה מעצבנת ולא נותנת לאנשים מחוץ לארה"ב לראות אותם (ואין לי מושג למה).
בעצם רק לThe Brave וה"חוק וסדר" מצאתי (וזה גורם לי לחשוב שגם האחרים קיימים):
https://www.youtube.com/watch?v=eOLxXTIzbMY
https://www.youtube.com/watch?v=gVcw6H2MA8E
&nbsp
מהסדרות החדשות שום דבר לא בולט לי בתור משהו שממש בא לי לראות. אולי אחרי צפיה בפרומואים משהו יותר יעניין אותי. אני מניח שאת הקומדיות אני לפחות אבדוק.
&nbsp
כרגע בעצם הכי מעניין אותי Champions בגלל J.J. Totah.
&nbsp
לא חבל לי על שום סדרה שבוטלה.
אני ממש ממש מקווה שTrial & Error תקבל עוד עונה, עוד לא הגיעו להחלטה לגביה.
אני מאוד שמח שסופרסטור, המקום הטוב, וטיימלס קיבלו עוד עונה.
אני גם שמח על This Is Us, אבל זה חדשות כל כך ישנות והיה כל כך ברור.
&nbsp

LeRanch

New member
אלה הפרומואים היחידים ש-NBC שחררה

בנוסף לפרומו לעונה החדשה של וויל וגרייס.
לשאר הסדרות החדשות שיעלו במועד מאוחר יותר אין פרומואים עדיין.

זה לא מקובל עלי

אני אכתוב מכתב למנכ"ל NBC ואתלונן.
אבל באמת לא ברור מה הבעיה בדיוק. הרי לכל הסדרות האלו עשו פיילוטים. פשוט עושים פרומו מהפיילוט.

LeRanch

New member
סדרות שחודשו לעונה נוספת

Bob's Burgers – חודשה לעונה שמינית.
אימפריה / Empire – חודשה לעונה רביעית.
משפחת סימפסון / The Simpsons – חודשה לעונה עשרים-ותשע ושלושים.
מאסטר שף / Masterchef – חודשה לעונה שמינית.
Lucifer – חודשה לעונה שלישית.
המיק / The Mick – חודשה לעונה שנייה.
נשק קטלני / Lethal Weapon – חודשה לעונה שנייה.
סטאר / Star – חודשה לעונה שנייה.
תיקים באפלה / The X-Files – חודשה לעונה אחת-עשרה.
גות'האם / Gotham – חודשה לעונה רביעית.
האיש האחרון בעולם / The Last Man on Earth – חודשה לעונה רביעית.
ברוקלין תשע-תשע / Brooklyn Nine-Nine – חודשה לעונה חמישית.
מגרש השדים / The Exorcist – חודשה לעונה שנייה.
איש משפחה / Family Guy – חודשה לעונה שש-עשרה.
הבחורה החדשה / New Girl – חודשה לעונה שביעית ואחרונה.
מטבחי הגיהינום / Hell's Kitchen – חודשה לעונה שבע-עשרה ושמונה-עשרה.

LeRanch

New member
סדרות שבוטלו/הסתיימו

בונז / Bones – הסתיימה לאחר 12 עונות.
מלכות הצעקה / Scream Queens – בוטלה לאחר שתי עונות.
Pitch – בוטלה לאחר עונה אחת.
ד"ר רוזווד / Rosewood – בוטלה לאחר שתי עונות.
סליפי הולו / Sleepy Hollow – בוטלה לאחר ארבע עונות.
APB – בוטלה לאחר עונה אחת.
Son of Zorn – בוטלה לאחר עונה אחת.
Making History – בוטלה לאחר עונה אחת.

LeRanch

New member
סדרות שגורלן טרם נקבע

מאסטר שף ילדים / Masterchef Junior
24: מורשת / 24: Legacy
נמלטים / Prison Break
יריית פתיחה / Shots Fired

LeRanch

New member
לוח השידורים

יום ראשון
Bob's Burgers – עונה שמינית
משפחת סימפסון – עונה 29
Ghosted – סדרה חדשה
איש משפחה – עונה 16
האיש האחרון בעולם – עונה רביעית

יום שני
Lucifer – עונה שלישית
The Gifted – סדרה חדשה

יום שלישי
נשק קטלני – עונה שנייה
המיק – עונה שנייה
ברוקלין תשע-תשע – עונה חמישית

יום רביעי
אימפריה – עונה רביעית
סטאר – עונה שנייה

יום חמישי
גות'האם – עונה רביעית
The Orville – סדרה חדשה

יום שישי
מטבחי הגיהנום – עונה 17
מגרש השדים – עונה שנייה

LeRanch

New member
סדרות ועונות חדשות שיעלו בהמשך העונה

The Resident - דרמה רפואית שתתמקד בדבון פרווש, רופא צעיר ואידיאליסטי שמתחיל לעבוד תחת רופא קשוח שחושף בפניו את כל היתרונות והחסרונות של הרפואה המודרנית. בסדרה יככבו מניש דייאל, מאט זוקרי, אמילי ואנקמפ, ברוס גרינווד ושונט ווילסון.

Ghosted - קומדיה אודות צמד חברים שמגויסים ע"י סוכנות ממשלתית כדי לחקור אירועים מסתוריים שמתרחשים ברחבי לוס אנג'לס. בסדרה יככבו קרייג רובינסון, אדם סקוט ואלי ווקר.

LA to Vegas - קומדיה שתתמקד בצוות הטייסים, הדיילים והנוסעים שטסים בכל סופ"ש בקו מברבנק ללאס ווגאס. בסדרה יככבו דילן מקדרמוט, קים מאטולה, אד וויקס, ניית'ן לי גרהאם, אוליביה מקלין ופיטר סטורמר.

9-1-1 – דרמה רפואית בכיכובה של אנג'לה באסט שתתרחש במוקד חירום ותתמקד בחייהם של העובדים שאחראים על קבלת השיחות הטלפוניות.

The Gifted – סדרת אקשן מבית Marvel שתתמקד בזוג מהפרברים אשר מגלים שילדיהם מחזיקים בכוחות על ונאלצים להימלט מהממשלה העוינת באמצעות רשת מוטנטים מחתרתית. בסדרה יככבו סטיבן מוייר, איימי אקר, ג'יימי צ'אנג, קובי בל, בלייר רדפורד ושון טיל.

The Orville – דרמה קומית שתתרחש 300 שנה בעתיד ותתמקד בעלילות ספינת החלל Orville ובצוות האסטרונאוטים שעל סיפונה. בסדרה יככבו סת' מק'פרליין, אדריאן פאליקי, פני ג'ונסון ג'ראלד וסקוט גריימס.

ובנוסף - עונות חדשות של תיקים באפלה (עונה 11), הבחורה החדשה (עונה שביעית ואחרונה) ומאסטר שף (עונה שמינית).

LeRanch

New member
אזור הדיונים

מה דעתכם על לוח השידורים החדש של FOX?

שמחים שהסדרות האהובות עליכן ישובו לעונה נוספת?

מבואסים שהסדרה שצפיתם בה בוטלה?

לאיזו סדרה חדשה אתם הכי מצפים?

שתפו בהמוניכם

panda0zombie

New member

יופי שהבחורה החדשה מסתיימת.. הגיע הזמן שלה לעזוב. אני שמחה אבל שנותנים עוד עונה (קצרה) כדי שיוכלו לתת סיום ראוי
&nbsp
בינתיים אני גם שמחה שחידשו את ברוקלין 99! אחת מהקומדיות האהובות עליי עכשיו
&nbsp
מבין הדברים החדשים אין שום דבר שנראה לי מעניין במיוחד להגיד את האמת..

Don Nirtin

New member
לאאאאאאאאאאאאא

מלכות הצעקה / Scream Queens – בוטלה לאחר שתי עונות.
&nbsp
&nbsp
לא. לא. לא

&nbsp
אין צדק בעולם. לא העריכו נכון את הסדרה המדהימה הזו

&nbsp
חוץ מזה- הכל רגיל בפוקס. אני אשמח אבל אם איש משפחה תגיע לקצה מתישהו. היא נהייתה מאוסה בטירוף.
&nbsp
ו..... המיק!

panda0zombie

New member
גם אני די מופתעת

אני לא רואה את מלכות הצעקה אבל לפי מה ששמתי לב היא הייתה ממש פופולרית.. מספיק לפחות כדי להמשיך אותה לעוד עונה ולא לסיים אותה כזה מהר

Don Nirtin

New member
היה לה מספיק מזל בכלל לזכות לעונה שנייה

אוף אתגעגע לאמה רוברטס עכשיו

גם אותי זה ממש מפתיע

שהיו לה שתי עונות. אני עדיין מתאבל על הזמן שבו ראיתי את שלושת הפרקים הראשונים. אם הייתי חוזר אחורה ומקבל אופציה רוב הסיכוי שהייתי בוחר לגרד את הידיים על אבנים חדות במשך שלוש שעות במקום.
&nbsp
גם המיק אני מופתע שמקבלת עוד עונה. אם כי היא בהחלט לא הייתה נוראית כמו מלכות הצעקה.

LeRanch

New member
דעותיי

הסדרות של FOX בהן אני צופה - אימפריה (קצת איבדה את זה אבל עדיין מעניינת), משפחת סימפסון (פעם ב... יש פרק מעולה), האיש האחרון בעולם (כבר קשה לי לקרוא לה קומדיה, אבל היא בטופ של סדרות הנטוורקס כרגע), ברוקלין תשע-תשע (קורעת אותי כל שבוע מחדש), איש משפחה (ע"ע משפחת סימפסון) והבחורה החדשה (שמח שנתנו לה צ'אנס להסתיים כמו שצריך). המיק עולה החודש ביס אז סיכוי גדול שאצפה בה גם כי אני אוהב את קייטלין אולסון.

מבין הסדרות המבוטלות צפיתי בבונז שלגמרי הסתיימה כמה עונות מאוחר מדי. ממלכות הצעקה פרשתי לקראת סוף העונה השנייה אז ממש לא חבל לי שבוטלה. סליפי הולו ואני נפרדנו עוד בעונה השנייה שלה.

האמת שלא אכפת לי בכלל אם 24: מורשת תבוטל כי היא הייתה גרועה והוכיחה ש-24 בלי קיפר סאת'רלנד לא שווה כלום.

מבין הסדרות החדשות, היחידה שמעניינת אותי היא The Orville, בעיקר בגלל סת' ואדריאן פאליקי. The Gifted נראית טוב בפרומו אבל הז'אנר הזה נהיה די לעוס. איימי אקר שם אז אולי אתן לה צ'אנס.

kordilia snake

New member
לא ממש אכפת לי מהרשת הזאת

אני רואה רק את נשק קטלני ואני לא חושבת שאני אנסה משהו מהסדרות החדשות.

בהחלט מצפה לThe Gifted

נכון שיש בערך מיליון סדרות גיבורי על, אבל לפי הטריילר היא לא מרגישה לי כמו משהו אחר שיש כרגע. אני מניח שיהיו בסדרה גם דמויות מוטאנטים ידועות ואני מאוד אוהב את האקס-מן (פחות את הסרטים מאשר את הקומיקס). בונוס גדול על איימי אקר.
&nbsp
חוץ מזה אני גם מקווה שThe Orville תהיה סדרה עתידנית טובה. עדיין אין מספיק כאלו לטעמי.
על The Resident אני כנראה אוותר, כי לא ממש מתחשק לי סדרה רפואית (ואם כבר אז אני אלך על זאת עם פרדי היימור)
הקונספט של Ghosted יכול להוביל למשהו מעולה, אבל במידה רבה גם למשהו נוראי. אני כנראה אנסה לפחות בגלל אדם סקוט.
&nbsp
מתוך דברים מבוטלים היחידים שאכפת לי עליהם זה Making History והבן של זורן. לא שזה נורא, שתיהן לא מאוד טובות, אבל לשתיהן גם היו צדדים נחמדים.
אני מקווה ש24 לגסי כן תזכה לעונה נוספת. היא לא הייתה מאוד טובה, אבל מספיק טובה לדעתי ועם סיכוי להשתפר.
&nbsp
לגבי חידושים: אני מאוד שמח על עוד עונה של לוציפר ושל גות'האם (למרות שבשתיהן עוד לא ראיתי את העונה הנוכחית)
אני גם מאוד שמח שהאיש האחרון בעולם הצליח לקבל עוד עונה.
אין לי מושג למה המיק שורדת...
&nbsp
אני די בשוק שאיש משפחה כבר בעונה 16. מוזר במיוחד לחשוב על כך שכשהיא התחילה הסימפוסנס היו רק בעונה 10.

למעלה