שרשור חדשות ועדכונים – שבוע Upfronts

LeRanch

New member
שרשור חדשות ועדכונים – שבוע Upfronts

כמדי שנה בחודש מאי, חמש רשתות הברודקאסט האמריקאיות מפרסמות את לוחות השידורים החדשים שלהם לעונת השידורים הבאה, לצד עדכונים אודות הסדרות שישובו לעונות נוספות והסדרות שבוטלו או הסתיימו.

בימים הקרובים אפרסם בשרשור זה את המידע המלא על עונת השידורים 2017-2018 בחמש הרשתות – ABC, CBS, NBC, FOX ו-CW. להלן לוח הזמנים:

14/5 – רשת NBC
15/5 – רשת FOX
16/5 – רשת ABC
17/5 – רשת CBS
18/5 - רשת CW

על מנת לשמור על הסדר של השרשור, אבקש שתקפידו להגיב תחת ההודעה
אזור הדיונים
שתופיע תחת כל רשת
.

תודה מראש ושבוע Upfronts שמח

LeRanch

New member
סדרות שחודשו לעונה נוספת

החיים עצמם / This Is Us – חודשה לעונה שנייה ושלישית.
The Voice – חודשה לעונה שלוש-עשרה.
Superstore – חודשה לעונה שלישית.
המקום הטוב / The Good Place – חודשה לעונה שנייה.
The Night Shift – חודשה לעונה רביעית.
גוונים של כחול / Shades of Blue – חודשה לעונה שלישית.
חטופה / Taken – חודשה לעונה שנייה.
בליינדספוט / Blindspot – חודשה לעונה שלישית.
Chicago Fire – חודשה לעונה שישית.
Chicago P.D – חודשה לעונה חמישית.
Chicago Med – חודשה לעונה שלישית.
הרשימה השחורה / The Blacklist – חודשה לעונה חמישית.
חדשות מעולות / Great News – חודשה לעונה שנייה.
חוק וסדר: מדור מיוחד / Law & Order: Special Victims Unit – חודשה לעונה תשע-עשרה.
טיימלס / Timeless – חודשה לעונה שנייה.

LeRanch

New member
סדרות שבוטלו/הסתיימו

גרים / Grimm – הסתיימה לאחר שש עונות.
Powerless – בוטלה לאחר עונה אחת.
Emerald City – בוטלה לאחר עונה אחת.
הרשימה השחורה: גאולה / The Blacklist: Redemption – בוטלה לאחר עונה אחת.

LeRanch

New member
סדרות שגורלן טרם נקבע

המתמחה: מפורסמים / The Celebrity Apprentice
שיקגו חוק וצדק / Chicago Justice
The Carmichael Show
Marlon
Midnight, Texas
Trial & Error

LeRanch

New member
לוח השידורים

יום ראשון
פוטבול

יום שני
The Voice – עונה 13
The Brave – סדרה חדשה

יום שלישי
The Voice – עונה 13
Superstore – עונה שלישית
המקום הטוב – עונה שנייה
Chicago Fire – עונה שישית.

יום רביעי
הרשימה השחורה – עונה חמישית
חוק וסדר: מדור מיוחד – עונה 19
Chicago P.D – עונה חמישית

יום חמישי
וויל וגרייס – עונה תשיעית
חדשות מעולות – עונה שנייה
החיים עצמם – עונה שנייה
חוק וסדר: True Crime – סדרה חדשה

יום שישי
בליינדספוט – עונה שלישית
חטופה – עונה שנייה

LeRanch

New member
סדרות ועונות חדשות שיעלו בהמשך העונה

וויל וגרייס – בעקבות ההצלחה של סרטון האיחוד של כוכבי הסדרה לרגל הבחירות לנשיאות ארה"ב, ישובו אריק מק'קורמק, דברה מסינג, שון הייז ומייגן מולאלי לעונה תשיעית בת 12 פרקים.

A.P. Bio - קומדיה בכיכובו של השחקן גלן הורטון, שיגלם את ג'ק, פרופסור לפילוסופיה שפספס את ההזדמנות לעבודת החלומות שלו ובמקום זה עוסק בהוראת ביולוגיה בבית ספר תיכון. לצדו של הורטון יככבו פאטון אוסוולט, ליריק לואיס, מרי סון ו-וונסה בייר שתתארח בפרק הפיילוט.

Good Girls - סדרה שתתמקד בשלוש אמהות מהפרברים שמחליטות לשדוד סופרמרקט עם אקדח צעצוע עקב בעיותיהן הכלכליות, אך כאשר המנהל תופס אחת מהן והשלל שהן משיגות גדול ממה שחשבו, הן מבינות שהדרך המושלמת להימלט מהזירה תהיה קשה ממה שחשבו. בסדרה יככבו מיי וויטמן, רטה, מת'יו לילארד, מני מונטנה ורינו ווילסון.

Reverie - סדרה אודות מארה קינט, מומחית להתנהגות אנושית ומנהלת מו"מ במצבי חירום לשעבר, שהפכה לפרופסורית בקולג' לאחר טרגדיה אישית, אשר חוזרת בחזרה לתפקידה הקודם על מנת להציל אנשים מממשק מציאות מדומה מתקדם שמאפשר להם לחיות את חלומותיהם. בסדרה יככבו שרה שהאי, דניס הייסברט, סנדהיל רממורטי, ג'סיקה לו וקת'רין מוריס.

Rise – סדרה שתתמקד במורה לדרמה בתיכון שהתשוקה שלו לתוכנית הלימודים סוחפת את כל אנשי העיר. בסדרה יככבו ג'וש רדנור, רוזי פרז, מרלי שלטון, קייסי ג'ונסון ושאנון פרסר.

The Brave – סדרת אקשן שתתמקד בגיבורי מלחמה שמסכנים את חייהם במשימות מסוכנות ברחבי העולם. בסדרה יככבו אן הייש, מייק ווגל, טייט אלינגטון ודמיטריוס גרוס.

Champions – קומדיה בהפקתם של מינדי קיילינג וצ'ארלי גרנדי, שתתמקד בווינס (אנדרה הולם), בעל מכון כושר שחי עם אחיו החתיך והדביל, מת'יו (אנדי פאברו). חיי הרווקות שלהם מגיעים לסופם כאשר בנו המתבגר של ווינס (ג'יי. ג'יי. טוטה) יופיע על סף דלתם ע"י האקסית של ווינס, פרייה (מינדי קיילינג בתפקיד אורח).

חוק וסדר: True Crime – סדרת-בת אונתולוגית של פרנצ'ייז חוק וסדר, שתתמקד בכל עונה במשפט רצח מפורסם. העונה הראשונה תכלול שמונה פרקים ותעסוק במשפט הרצח של האחים לייל ואריק מננדז, שהורשעו ברצח הוריהם ונשפטו למאסר עולם ללא אפשרות חנינה. בסדרה יככבו אידי פאלקו וגאס האלפר.

ובנוסף - עונות חדשות של Chicago Med (עונה שלישית), גוונים של כחול (עונה שלישית) וטיימלס (עונה שנייה).

LeRanch

New member
אזור הדיונים

מה דעתכם על לוח השידורים החדש של NBC?

שמחים שהסדרות האהובות עליכן ישובו לעונה נוספת?

מבואסים שהסדרה שצפיתם בה בוטלה?

לאיזו סדרה חדשה אתם הכי מצפים?

שתפו בהמוניכם

אילקו

New member
אני רואה שאימצת את השם "העברי" של justice

שיקאגו חוק וצדק

&nbsp
&nbsp

אילקו

New member
זה סתם מוזר פשוט

ושם עברי לפי מי? "כאן" שעכשיו תירגמו אותו?
&nbsp
סתם נראה לי ניסיון להידמות בשם לחוק וסדר שיימשוך אנשים

LeRanch

New member
שם עברי של גוף השידור שמשדר אותו

בדיוק כמו ש-This Is Us היא "החיים עצמם" ולא "אלה אנחנו" כי כך yes בחרה לקרוא לה. שים לב שכל הסדרות שלא משודרות בארץ - נותרו עם שמן המקורי.

kordilia snake

New member
אז ככה

אני רואה מהסדרות של הרשת רק את הסדרות של דיק וולף (שיקגו'ז וחוק וסדר) וחוץ משיקגו צדק כולן חודשו בינתיים(ואם צדק תבוטל זה לא יזיז לי יותר מידי). וחוץ מזה פרשתי מבליינדספוט והתחלתי והפסקתי את החיים עצמם.
&nbsp
אני שמחה שהם השאירו את PD עם מדור מיוחד בימי רביעי
והתעצבנתי שראיתי שלא שיבצו את שיקגו MED.
&nbsp
ומהחדשות שום דבר לא נראה לי בינתיים.

LeRanch

New member
דעותיי

הסדרות של NBC בהן אני צופה - החיים עצמם, שיקגו FIRE, שיקגו MED, שיקגו PD, שיקגו חוק וצדק. ככל הנראה אתן צ'אנס לחדשות מעולות והמקום הטוב שמגיעות השבוע לתאגיד. לא אתבאס אם שיקגו חוק וצדק תבוטל כי היא באמת הפחות טובה מבין הארבע.

מכל הסדרות המבוטלות לא צפיתי באף אחת, אז אין לי בעיה עם הביטולים.

מבין הסדרות החדשות, שתיים בלבד נשמעות מעניינות - חוק וסדר: True Crime שהפרומו שלה גם עשוי היטב ו-Rise, למרות שיהיה לי קשה לצפות בה בגלל ג'וש רדנור, שהיה בלתי נסבל בתור טד מוסבי באיך פגשתי את אמא.

לא מצליח עדיין להבין איך Good Girls תעבוד בתור סדרת דרמה כשהעלילה שלה היא פשוט סרט שכבר קיים.

הפרומו של The Brave קלישאתי בכל כך הרבה רמות, שאני לא רואה אותה שורדת יותר מדי.

וויל וגרייס - הסיכוי היחידי שאצפה בה זה אם כל העונות יגיעו ל-yes שוב. השאר נשמעות לא מעניינות בעליל.

panda0zombie

New member
ממש

טד מוסבי היה בלתי נסבל באיך פגשתי את אמא. לא ראיתי גם את ג'וש בתפקיד אחר.. מעניין איך זה יראה לי בתפקיד שונה

panda0zombie

New member
פתאום אני קולטת שאני לא רואה סדרות של NBC

אלא אם כן מחשיבים את שני הפרקים של powerless שראיתי אי שם
&nbsp
מהחדשות צ'אמפיונס נראה חמוד אבל זה פשוט נראה לי כל כך לא מקורי ומשהו שלא יחדש כלום ויראה אותו הדבר כמו דברים אחרים שראינו.
reverie נשמע מעניין. אני אחכה לטריילר כדי לדעת עם שווה לי לצפות לזה
rise גם נשמע כמו משהו שאני יכולה לאהוב. אף פעם לא ראיתי את ג'וש במשהו שהוא לא איך פגשתי את אמא אז יהיה מוזר בהתחלה. גרסאת 2018 של גליי בעצם אבל אהבתי את גליי בעונות הראשונות שלה ונשמע חמוד אז למה לא
&nbsp

didalf

Well-known member
אממ

מסתבר שהדבר היחיד שאני רואה מפה זה This Is Us שזה אחלה שהיא חודשה אבל ידענו את זה מזמן.
ומהחדשות שום דבר לא נראה לי מעניין.

ואהבתי את התמונה של ה YES NO ששמת.

Don Nirtin

New member
בורינג.

וחשבתי שפאווארלס בוטלה ואז חודשה?
או שהתבלבלתי עם סדרה אחרת.

למעלה