לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום טלוויזיה

שלום לכולם,
פורום טלוויזיה נכנס לדור חדש ומשופר. מטרתנו היא אחת ויחידה - לשתף ולדבר על מה שאנחנו רואים במדיה הטלוויזיונית.
בפורום הזה נתעדכן בריטיינג, בסדרות חדשות, נתבשר בחדשות טלוויזיה, נוכל לתקשר בצורה חברתית בפורום ואף נוכל ליהנות מחברות וירטואלית ונעימה.
פורום זה אינו מיועד לעצות שקשורות לקניית טלוויזיה חדשה. לשם כך- ישנו פורום אודיו וקולנוע ביתי.
פורום זה אינו מיועד גם כן לזיהוי שירים. עשו זאת בפורום המיועד. 

אני מפציר בכם - קראו נא את תקנון 2.0 כדי לחסוך אי נעימויות. 
שלכם - 
ניר וניק.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טלוויזיה

שלום לכולם,
פורום טלוויזיה נכנס לדור חדש ומשופר. מטרתנו היא אחת ויחידה - לשתף ולדבר על מה שאנחנו רואים במדיה הטלוויזיונית.
בפורום הזה נתעדכן בריטיינג, בסדרות חדשות, נתבשר בחדשות טלוויזיה, נוכל לתקשר בצורה חברתית בפורום ואף נוכל ליהנות מחברות וירטואלית ונעימה.
פורום זה אינו מיועד לעצות שקשורות לקניית טלוויזיה חדשה. לשם כך- ישנו פורום אודיו וקולנוע ביתי.
פורום זה אינו מיועד גם כן לזיהוי שירים. עשו זאת בפורום המיועד. 

אני מפציר בכם - קראו נא את תקנון 2.0 כדי לחסוך אי נעימויות. 
שלכם - 
ניר וניק.
x
הודעה מהנהלת הפורום
לתקנון הפורום (גירסה 2.0)
 גולשים יקרים, נא לסמן ספוילרים בכותרת ההודעה, או בהודעות שהם נלווה להן - בריווח משאר ההודעה ובצירוף אייקון |ספוילר|.
לשאלות טכניות: פורום אודיו וקולנוע ביתי | לזיהוי שירים מתוכניות/פרסומות: פורום זיהוי שירים
פורום טלוויזיה עוסק בסדרות ובתוכניות טלוויזיה מהארץ ומהעולם.
מכיוון שהפורום פעיל ועמוס בשרשורים, כל פרסום דרושים לתוכניות, הזמנה להשתתף כקהל בתוכנית וכל הודעה שסוטה מנושא הפורום הינכם מתבקשים לשרשר לשרשור אוף-טופיק קיים.
שימו לב כי הפרסום בתפוז הינו בתשלום בלבד.
פרסומות יימחקו מהפורום באופן מיידי והמפרסם יוזהר במסר ולאחר מכן ייחסם ללא אזהרה מוקדמת.

שאלות טכניות בנושאי טלוויזיות, DVD, אודיו וכו' נא להפנות לפורום אודיו וקולנוע ביתי.
בקשות לזיהוי שירים מתוכניות או פרסומות נא להפנות לפורום זיהוי שירים.
המשך >>

לצפיה ב-'שרשור חדשות ועדכונים – שבוע Upfronts'
שרשור חדשות ועדכונים – שבוע Upfronts
<< ההודעה הנוכחית
13/05/2017 | 20:14
115
785
כמדי שנה בחודש מאי, חמש רשתות הברודקאסט האמריקאיות מפרסמות את לוחות השידורים החדשים שלהם לעונת השידורים הבאה, לצד עדכונים אודות הסדרות שישובו לעונות נוספות והסדרות שבוטלו או הסתיימו.

בימים הקרובים אפרסם בשרשור זה את המידע המלא על עונת השידורים 2017-2018 בחמש הרשתות – ABC, CBS, NBC, FOX ו-CW. להלן לוח הזמנים:

14/5 – רשת NBC
15/5 – רשת FOX
16/5 – רשת ABC
17/5 – רשת CBS
18/5 - רשת CW

על מנת לשמור על הסדר של השרשור, אבקש שתקפידו להגיב תחת ההודעה אזור הדיונים שתופיע תחת כל רשת.

תודה מראש ושבוע Upfronts שמח
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'NBC'
NBC
13/05/2017 | 20:15
23
90
לצפיה ב-'סדרות שחודשו לעונה נוספת'
סדרות שחודשו לעונה נוספת
14/05/2017 | 19:37
235
החיים עצמם / This Is Us – חודשה לעונה שנייה ושלישית.
The Voice – חודשה לעונה שלוש-עשרה.
Superstore – חודשה לעונה שלישית.
המקום הטוב / The Good Place – חודשה לעונה שנייה.
The Night Shift – חודשה לעונה רביעית.
גוונים של כחול / Shades of Blue – חודשה לעונה שלישית.
חטופה / Taken – חודשה לעונה שנייה.
בליינדספוט / Blindspot – חודשה לעונה שלישית.
Chicago Fire – חודשה לעונה שישית.
Chicago P.D – חודשה לעונה חמישית.
Chicago Med – חודשה לעונה שלישית.
הרשימה השחורה / The Blacklist – חודשה לעונה חמישית.
חדשות מעולות / Great News – חודשה לעונה שנייה.
חוק וסדר: מדור מיוחד / Law & Order: Special Victims Unit – חודשה לעונה תשע-עשרה.
טיימלס / Timeless – חודשה לעונה שנייה.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'סדרות שבוטלו/הסתיימו'
סדרות שבוטלו/הסתיימו
14/05/2017 | 19:38
187
גרים / Grimm – הסתיימה לאחר שש עונות.
Powerless – בוטלה לאחר עונה אחת.
Emerald City – בוטלה לאחר עונה אחת.
הרשימה השחורה: גאולה / The Blacklist: Redemption – בוטלה לאחר עונה אחת.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'סדרות שגורלן טרם נקבע'
סדרות שגורלן טרם נקבע
14/05/2017 | 19:39
183
המתמחה: מפורסמים / The Celebrity Apprentice
שיקגו חוק וצדק / Chicago Justice
The Carmichael Show
Marlon
Midnight, Texas
Trial & Error

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'לוח השידורים'
לוח השידורים
14/05/2017 | 19:40
129
יום ראשון
פוטבול

יום שני
The Voice – עונה 13
The Brave – סדרה חדשה

יום שלישי
The Voice – עונה 13
Superstore – עונה שלישית
המקום הטוב – עונה שנייה
Chicago Fire – עונה שישית.

יום רביעי
הרשימה השחורה – עונה חמישית
חוק וסדר: מדור מיוחד – עונה 19
Chicago P.D – עונה חמישית

יום חמישי
וויל וגרייס – עונה תשיעית
חדשות מעולות – עונה שנייה
החיים עצמם – עונה שנייה
חוק וסדר: True Crime – סדרה חדשה

יום שישי
בליינדספוט – עונה שלישית
חטופה – עונה שנייה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'סדרות ועונות חדשות שיעלו בהמשך העונה'
סדרות ועונות חדשות שיעלו בהמשך העונה
14/05/2017 | 19:45
210
וויל וגרייס – בעקבות ההצלחה של סרטון האיחוד של כוכבי הסדרה לרגל הבחירות לנשיאות ארה"ב, ישובו אריק מק'קורמק, דברה מסינג, שון הייז ומייגן מולאלי לעונה תשיעית בת 12 פרקים.

A.P. Bio  - קומדיה בכיכובו של השחקן גלן הורטון, שיגלם את ג'ק, פרופסור לפילוסופיה שפספס את ההזדמנות לעבודת החלומות שלו ובמקום זה עוסק בהוראת ביולוגיה בבית ספר תיכון. לצדו של הורטון יככבו פאטון אוסוולט, ליריק לואיס, מרי סון ו-וונסה בייר שתתארח בפרק הפיילוט.

Good Girls - סדרה שתתמקד בשלוש אמהות מהפרברים שמחליטות לשדוד סופרמרקט עם אקדח צעצוע עקב בעיותיהן הכלכליות, אך כאשר המנהל תופס אחת מהן והשלל שהן משיגות גדול ממה שחשבו, הן מבינות שהדרך המושלמת להימלט מהזירה תהיה קשה ממה שחשבו. בסדרה יככבו מיי וויטמן, רטה, מת'יו לילארד, מני מונטנה ורינו ווילסון.

Reverie  - סדרה אודות מארה קינט, מומחית להתנהגות אנושית ומנהלת מו"מ במצבי חירום לשעבר, שהפכה לפרופסורית בקולג' לאחר טרגדיה אישית, אשר חוזרת בחזרה לתפקידה הקודם על מנת להציל אנשים מממשק מציאות מדומה מתקדם שמאפשר להם לחיות את חלומותיהם. בסדרה יככבו שרה שהאי, דניס הייסברט, סנדהיל רממורטי, ג'סיקה לו וקת'רין מוריס.

Rise – סדרה שתתמקד במורה לדרמה בתיכון שהתשוקה שלו לתוכנית הלימודים סוחפת את כל אנשי העיר. בסדרה יככבו ג'וש רדנור, רוזי פרז, מרלי שלטון, קייסי ג'ונסון ושאנון פרסר.

The Brave – סדרת אקשן שתתמקד בגיבורי מלחמה שמסכנים את חייהם במשימות מסוכנות ברחבי העולם. בסדרה יככבו אן הייש, מייק ווגל, טייט אלינגטון ודמיטריוס גרוס.

Champions – קומדיה בהפקתם של מינדי קיילינג וצ'ארלי גרנדי, שתתמקד בווינס (אנדרה הולם), בעל מכון כושר שחי עם אחיו החתיך והדביל, מת'יו (אנדי פאברו). חיי הרווקות שלהם מגיעים לסופם כאשר בנו המתבגר של ווינס (ג'יי. ג'יי. טוטה) יופיע על סף דלתם ע"י האקסית של ווינס, פרייה (מינדי קיילינג בתפקיד אורח). 

חוק וסדר: True Crime – סדרת-בת אונתולוגית של פרנצ'ייז חוק וסדר, שתתמקד בכל עונה במשפט רצח מפורסם. העונה הראשונה תכלול שמונה פרקים ותעסוק במשפט הרצח של האחים לייל ואריק מננדז, שהורשעו ברצח הוריהם ונשפטו למאסר עולם ללא אפשרות חנינה. בסדרה יככבו אידי פאלקו וגאס האלפר

ובנוסף - עונות חדשות של Chicago Med (עונה שלישית), גוונים של כחול (עונה שלישית) וטיימלס (עונה שנייה).
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אזור הדיונים'
אזור הדיונים
14/05/2017 | 20:28
17
63
מה דעתכם על לוח השידורים החדש של NBC?

שמחים שהסדרות האהובות עליכן ישובו לעונה נוספת?

מבואסים שהסדרה שצפיתם בה בוטלה?

לאיזו סדרה חדשה אתם הכי מצפים?

שתפו בהמוניכם
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אני רואה שאימצת את השם "העברי" של justice'
אני רואה שאימצת את השם "העברי" של justice
14/05/2017 | 20:32
3
86
שיקאגו חוק וצדק

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'למה לא?'
למה לא?
14/05/2017 | 20:37
2
47
לכל סדרה שיש שם עברי רשמי - בו אני משתמש. 
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'זה סתם מוזר פשוט'
זה סתם מוזר פשוט
14/05/2017 | 20:43
1
48
ושם עברי לפי מי? "כאן" שעכשיו תירגמו אותו?

סתם נראה לי ניסיון להידמות בשם לחוק וסדר שיימשוך אנשים
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'שם עברי של גוף השידור שמשדר אותו'
שם עברי של גוף השידור שמשדר אותו
14/05/2017 | 20:49
40
בדיוק כמו ש-This Is Us היא "החיים עצמם" ולא "אלה אנחנו" כי כך yes בחרה לקרוא לה. שים לב שכל הסדרות שלא משודרות בארץ - נותרו עם שמן המקורי. 
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אז ככה '
אז ככה
14/05/2017 | 20:41
54
אני רואה מהסדרות של הרשת רק את הסדרות של דיק וולף (שיקגו'ז וחוק וסדר) וחוץ משיקגו צדק כולן חודשו בינתיים(ואם צדק תבוטל זה לא יזיז לי יותר מידי). וחוץ מזה פרשתי מבליינדספוט והתחלתי והפסקתי את החיים עצמם.

אני שמחה שהם השאירו את PD עם מדור מיוחד בימי רביעי והתעצבנתי שראיתי שלא שיבצו את שיקגו MED.

ומהחדשות שום דבר לא נראה לי בינתיים.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'דעותיי'
דעותיי
14/05/2017 | 20:48
1
54
הסדרות של NBC בהן אני צופה - החיים עצמם, שיקגו FIRE, שיקגו MED, שיקגו PD, שיקגו חוק וצדק. ככל הנראה אתן צ'אנס לחדשות מעולות והמקום הטוב שמגיעות השבוע לתאגיד. לא אתבאס אם שיקגו חוק וצדק תבוטל כי היא באמת הפחות טובה מבין הארבע. 

מכל הסדרות המבוטלות לא צפיתי באף אחת, אז אין לי בעיה עם הביטולים. 

מבין הסדרות החדשות, שתיים בלבד נשמעות מעניינות - חוק וסדר: True Crime שהפרומו שלה גם עשוי היטב ו-Rise, למרות שיהיה לי קשה לצפות בה בגלל ג'וש רדנור, שהיה בלתי נסבל בתור טד מוסבי באיך פגשתי את אמא.

לא מצליח עדיין להבין איך Good Girls תעבוד בתור סדרת דרמה כשהעלילה שלה היא פשוט סרט שכבר קיים.

הפרומו של The Brave קלישאתי בכל כך הרבה רמות, שאני לא רואה אותה שורדת יותר מדי.

וויל וגרייס - הסיכוי היחידי שאצפה בה זה אם כל העונות יגיעו ל-yes שוב. השאר נשמעות לא מעניינות בעליל. 
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'ממש'
ממש
14/05/2017 | 20:52
37
טד מוסבי היה בלתי נסבל באיך פגשתי את אמא. לא ראיתי גם את ג'וש בתפקיד אחר.. מעניין איך זה יראה לי בתפקיד שונה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'פתאום אני קולטת שאני לא רואה סדרות של NBC '
פתאום אני קולטת שאני לא רואה סדרות של NBC
14/05/2017 | 20:51
71
אלא אם כן מחשיבים את שני הפרקים של powerless שראיתי אי שם

מהחדשות צ'אמפיונס נראה חמוד אבל זה פשוט נראה לי כל כך לא מקורי ומשהו שלא יחדש כלום ויראה אותו הדבר כמו דברים אחרים שראינו.
reverie נשמע מעניין. אני אחכה לטריילר כדי לדעת עם שווה לי לצפות לזה
rise גם נשמע כמו משהו שאני יכולה לאהוב. אף פעם לא ראיתי את ג'וש במשהו שהוא לא איך פגשתי את אמא אז יהיה מוזר בהתחלה. גרסאת 2018 של גליי בעצם אבל אהבתי את גליי בעונות הראשונות שלה ונשמע חמוד אז למה לא

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אממ'
אממ
14/05/2017 | 21:24
36
מסתבר שהדבר היחיד שאני רואה מפה זה This Is Us שזה אחלה שהיא חודשה אבל ידענו את זה מזמן.
ומהחדשות שום דבר לא נראה לי מעניין.

ואהבתי את התמונה של ה YES NO ששמת.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'בורינג.'
בורינג.
14/05/2017 | 21:29
3
60
וחשבתי שפאווארלס בוטלה ואז חודשה? או שהתבלבלתי עם סדרה אחרת.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'טיימלס בוטלה ואז חודשה'
טיימלס בוטלה ואז חודשה
14/05/2017 | 21:43
2
53
לצפיה ב-'נו בשניהם יש less'
נו בשניהם יש less
14/05/2017 | 22:18
1
15
לצפיה ב-'כמו גם בשיימלס'
כמו גם בשיימלס
14/05/2017 | 23:45
39
כמו סדרות עם המילה "good" (דואגים לאחת חדשה כאן) יש גם סדרה עם סיומת "less"
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'זה אמיתי???'
זה אמיתי???
15/05/2017 | 00:57
76
ויל וגרייס חוזרים??....אני זוכרת שפעם עשו מתיחה בנושא...

אצפה בחוק וסדר מדור מיוחד וכנראה שאנסה את סדרת הבת....לא זוכרת אותה..
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אוף, למה אני לא מוצא פרומואים לסדרות החדשות?'
אוף, למה אני לא מוצא פרומואים לסדרות החדשות?
16/05/2017 | 03:45
2
42

עדיין לא פרסמו אותם, או שסתם אני לא מוצא או שהם קיימים אבל NBC משום מה מעצבנת ולא נותנת לאנשים מחוץ לארה"ב לראות אותם (ואין לי מושג למה).
בעצם רק לThe Brave וה"חוק וסדר" מצאתי (וזה גורם לי לחשוב שגם האחרים קיימים):

מהסדרות החדשות שום דבר לא בולט לי בתור משהו שממש בא לי לראות. אולי אחרי צפיה בפרומואים משהו יותר יעניין אותי. אני מניח שאת הקומדיות אני לפחות אבדוק.

כרגע בעצם הכי מעניין אותי Champions בגלל J.J. Totah.

לא חבל לי על שום סדרה שבוטלה.
אני ממש ממש מקווה שTrial & Error תקבל עוד עונה, עוד לא הגיעו להחלטה לגביה.
אני מאוד שמח שסופרסטור, המקום הטוב, וטיימלס קיבלו עוד עונה.
אני גם שמח על This Is Us, אבל זה חדשות כל כך ישנות והיה כל כך ברור.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אלה הפרומואים היחידים ש-NBC שחררה'
אלה הפרומואים היחידים ש-NBC שחררה
16/05/2017 | 15:06
1
34
בנוסף לפרומו לעונה החדשה של וויל וגרייס. 
לשאר הסדרות החדשות שיעלו במועד מאוחר יותר אין פרומואים עדיין.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'זה לא מקובל עלי'
זה לא מקובל עלי
16/05/2017 | 15:22
22
אני אכתוב מכתב למנכ"ל NBC ואתלונן.
אבל באמת לא ברור מה הבעיה בדיוק. הרי לכל הסדרות האלו עשו פיילוטים. פשוט עושים פרומו מהפיילוט.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'FOX'
FOX
19
66
סדרות שחודשו לעונה נוספת
15/05/2017 | 16:15
161
Bob's Burgers – חודשה לעונה שמינית.
אימפריה / Empire – חודשה לעונה רביעית.
משפחת סימפסון / The Simpsons – חודשה לעונה עשרים-ותשע ושלושים.
מאסטר שף / Masterchef – חודשה לעונה שמינית.
Lucifer – חודשה לעונה שלישית.
המיק / The Mick – חודשה לעונה שנייה.
נשק קטלני / Lethal Weapon – חודשה לעונה שנייה.
סטאר / Star – חודשה לעונה שנייה.
תיקים באפלה / The X-Files – חודשה לעונה אחת-עשרה.
גות'האם / Gotham – חודשה לעונה רביעית.
האיש האחרון בעולם / The Last Man on Earth – חודשה לעונה רביעית.
ברוקלין תשע-תשע / Brooklyn Nine-Nine – חודשה לעונה חמישית.
מגרש השדים / The Exorcist – חודשה לעונה שנייה.
איש משפחה / Family Guy – חודשה לעונה שש-עשרה.
הבחורה החדשה / New Girl – חודשה לעונה שביעית ואחרונה.
מטבחי הגיהינום / Hell's Kitchen – חודשה לעונה שבע-עשרה ושמונה-עשרה.
טלוויזיה >>
סדרות שבוטלו/הסתיימו
15/05/2017 | 16:16
151
בונז / Bones – הסתיימה לאחר 12 עונות.
מלכות הצעקה / Scream Queens – בוטלה לאחר שתי עונות.
Pitch – בוטלה לאחר עונה אחת.
ד"ר רוזווד / Rosewood – בוטלה לאחר שתי עונות.
סליפי הולו / Sleepy Hollow – בוטלה לאחר ארבע עונות.
APB – בוטלה לאחר עונה אחת.
Son of Zorn – בוטלה לאחר עונה אחת.
Making History – בוטלה לאחר עונה אחת.
טלוויזיה >>
סדרות שגורלן טרם נקבע
15/05/2017 | 16:17
135
מאסטר שף ילדים / Masterchef Junior
24: מורשת / 24: Legacy
נמלטים / Prison Break
יריית פתיחה / Shots Fired

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'לוח השידורים'
לוח השידורים
15/05/2017 | 16:19
75
יום ראשון
Bob's Burgers – עונה שמינית
משפחת סימפסון – עונה 29
Ghosted – סדרה חדשה
איש משפחה – עונה 16
האיש האחרון בעולם – עונה רביעית

יום שני
Lucifer – עונה שלישית
The Gifted – סדרה חדשה

יום שלישי
נשק קטלני – עונה שנייה
המיק – עונה שנייה
ברוקלין תשע-תשע – עונה חמישית

יום רביעי
אימפריה – עונה רביעית
סטאר – עונה שנייה

יום חמישי
גות'האם – עונה רביעית
The Orville – סדרה חדשה

יום שישי
מטבחי הגיהנום – עונה 17
מגרש השדים – עונה שנייה
טלוויזיה >>
15/05/2017 | 16:24
135
The Resident - דרמה רפואית שתתמקד בדבון פרווש, רופא צעיר ואידיאליסטי שמתחיל לעבוד תחת רופא קשוח שחושף בפניו את כל היתרונות והחסרונות של הרפואה המודרנית. בסדרה יככבו מניש דייאל, מאט זוקרי, אמילי ואנקמפ, ברוס גרינווד ושונט ווילסון.

Ghosted - קומדיה אודות צמד חברים שמגויסים ע"י סוכנות ממשלתית כדי לחקור אירועים מסתוריים שמתרחשים ברחבי לוס אנג'לס. בסדרה יככבו קרייג רובינסון, אדם סקוט ואלי ווקר.

LA to Vegas - קומדיה שתתמקד בצוות הטייסים, הדיילים והנוסעים שטסים בכל סופ"ש בקו מברבנק ללאס ווגאס. בסדרה יככבו דילן מקדרמוט, קים מאטולה, אד וויקס, ניית'ן לי גרהאם, אוליביה מקלין ופיטר סטורמר.

9-1-1 – דרמה רפואית בכיכובה של אנג'לה באסט שתתרחש במוקד חירום ותתמקד בחייהם של העובדים שאחראים על קבלת השיחות הטלפוניות.

The Gifted – סדרת אקשן מבית Marvel שתתמקד בזוג מהפרברים אשר מגלים שילדיהם מחזיקים בכוחות על ונאלצים להימלט מהממשלה העוינת באמצעות רשת מוטנטים מחתרתית. בסדרה יככבו סטיבן מוייר, איימי אקר, ג'יימי צ'אנג, קובי בל, בלייר רדפורד ושון טיל.

The Orville – דרמה קומית שתתרחש 300 שנה בעתיד ותתמקד בעלילות ספינת החלל Orville ובצוות האסטרונאוטים שעל סיפונה. בסדרה יככבו סת' מק'פרליין, אדריאן פאליקי, פני ג'ונסון ג'ראלד וסקוט גריימס.

ובנוסף - עונות חדשות של תיקים באפלה (עונה 11), הבחורה החדשה (עונה שביעית ואחרונה) ומאסטר שף (עונה שמינית).
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אזור הדיונים'
אזור הדיונים
15/05/2017 | 16:25
13
54
מה דעתכם על לוח השידורים החדש של FOX?

שתפו בהמוניכם
טלוויזיה >>
לצפיה ב-''
15/05/2017 | 17:02
58
יופי שהבחורה החדשה מסתיימת.. הגיע הזמן שלה לעזוב. אני שמחה אבל שנותנים עוד עונה (קצרה) כדי שיוכלו לתת סיום ראוי

בינתיים אני גם שמחה שחידשו את ברוקלין 99! אחת מהקומדיות האהובות עליי עכשיו

מבין הדברים החדשים אין שום דבר שנראה לי מעניין במיוחד להגיד את האמת..
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'לאאאאאאאאאאאאא'
לאאאאאאאאאאאאא
15/05/2017 | 17:13
3
98
מלכות הצעקה / Scream Queens – בוטלה לאחר שתי עונות.

לא. לא. לא

אין צדק בעולם. לא העריכו נכון את הסדרה המדהימה הזו

חוץ מזה- הכל רגיל בפוקס. אני אשמח אבל אם איש משפחה תגיע לקצה מתישהו. היא נהייתה מאוסה בטירוף.

ו..... המיק!
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'גם אני די מופתעת'
גם אני די מופתעת
15/05/2017 | 17:38
1
58
אני לא רואה את מלכות הצעקה אבל לפי מה ששמתי לב היא הייתה ממש פופולרית.. מספיק לפחות כדי להמשיך אותה לעוד עונה ולא לסיים אותה כזה מהר
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'היה לה מספיק מזל בכלל לזכות לעונה שנייה'
היה לה מספיק מזל בכלל לזכות לעונה שנייה
15/05/2017 | 17:39
49
אוף אתגעגע לאמה רוברטס עכשיו
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'גם אותי זה ממש מפתיע'
גם אותי זה ממש מפתיע
15/05/2017 | 18:11
39
שהיו לה שתי עונות. אני עדיין מתאבל על הזמן שבו ראיתי את שלושת הפרקים הראשונים. אם הייתי חוזר אחורה ומקבל אופציה רוב הסיכוי שהייתי בוחר לגרד את הידיים על אבנים חדות במשך שלוש שעות במקום.

גם המיק אני מופתע שמקבלת עוד עונה. אם כי היא בהחלט לא הייתה נוראית כמו מלכות הצעקה.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'דעותיי'
דעותיי
15/05/2017 | 17:40
51
הסדרות של FOX בהן אני צופה - אימפריה (קצת איבדה את זה אבל עדיין מעניינת), משפחת סימפסון (פעם ב... יש פרק מעולה), האיש האחרון בעולם (כבר קשה לי לקרוא לה קומדיה, אבל היא בטופ של סדרות הנטוורקס כרגע), ברוקלין תשע-תשע (קורעת אותי כל שבוע מחדש), איש משפחה (ע"ע משפחת סימפסון) והבחורה החדשה (שמח שנתנו לה צ'אנס להסתיים כמו שצריך). המיק עולה החודש ביס אז סיכוי גדול שאצפה בה גם כי אני אוהב את קייטלין אולסון. 

מבין הסדרות המבוטלות צפיתי בבונז שלגמרי הסתיימה כמה עונות מאוחר מדי. ממלכות הצעקה פרשתי לקראת סוף העונה השנייה אז ממש לא חבל לי שבוטלה. סליפי הולו ואני נפרדנו עוד בעונה השנייה שלה. 

האמת שלא אכפת לי בכלל אם 24: מורשת תבוטל כי היא הייתה גרועה והוכיחה ש-24 בלי קיפר סאת'רלנד לא שווה כלום. 

מבין הסדרות החדשות, היחידה שמעניינת אותי היא The Orville, בעיקר בגלל סת' ואדריאן פאליקי. The Gifted נראית טוב בפרומו אבל הז'אנר הזה נהיה די לעוס. איימי אקר שם אז אולי אתן לה צ'אנס.  
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'לא ממש אכפת לי מהרשת הזאת '
לא ממש אכפת לי מהרשת הזאת
15/05/2017 | 18:26
48
אני רואה רק את נשק קטלני ואני לא חושבת שאני אנסה משהו מהסדרות החדשות.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'בהחלט מצפה לThe Gifted'
בהחלט מצפה לThe Gifted
15/05/2017 | 18:27
49
נכון שיש בערך מיליון סדרות גיבורי על, אבל לפי הטריילר היא לא מרגישה לי כמו משהו אחר שיש כרגע. אני מניח שיהיו בסדרה גם דמויות מוטאנטים ידועות ואני מאוד אוהב את האקס-מן (פחות את הסרטים מאשר את הקומיקס). בונוס גדול על איימי אקר.

חוץ מזה אני גם מקווה שThe Orville תהיה סדרה עתידנית טובה. עדיין אין מספיק כאלו לטעמי.
על The Resident אני כנראה אוותר, כי לא ממש מתחשק לי סדרה רפואית (ואם כבר אז אני אלך על זאת עם פרדי היימור)
הקונספט של Ghosted יכול להוביל למשהו מעולה, אבל במידה רבה גם למשהו נוראי. אני כנראה אנסה לפחות בגלל אדם סקוט.

מתוך דברים מבוטלים היחידים שאכפת לי עליהם זה Making History  והבן של זורן. לא שזה נורא, שתיהן לא מאוד טובות, אבל לשתיהן גם היו צדדים נחמדים.
אני מקווה ש24 לגסי כן תזכה לעונה נוספת. היא לא הייתה מאוד טובה, אבל מספיק טובה לדעתי ועם סיכוי להשתפר.

לגבי חידושים: אני מאוד שמח על עוד עונה של לוציפר ושל גות'האם (למרות שבשתיהן עוד לא ראיתי את העונה הנוכחית)
אני גם מאוד שמח שהאיש האחרון בעולם הצליח לקבל עוד עונה.
אין לי מושג למה המיק שורדת...

אני די בשוק שאיש משפחה כבר בעונה 16. מוזר במיוחד לחשוב על כך שכשהיא התחילה הסימפוסנס היו רק בעונה 10.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'פרומואים לפחות לרוב הסדרות החדשות של פוקס'
פרומואים לפחות לרוב הסדרות החדשות של פוקס
16/05/2017 | 04:22
2
51
The Gifted - לי נראה בעל פוטנציאל גבוה

The Resident - אם הייתי רוצה להיות בדיכאון לגבי רפואה אז כנראה הייתי רואה אותה בשביל המבט החלומי מסתורי של מאט זוקרי. אבל אני לא.

LA to Vegas - נראה מאוד טיפשי ולא מצחיק. אולי רק מעניין אותי לראות את הפרק שבו יגררו רופא מהטיסה.

Ghosted - נראה מוזר. השחקנים בהחלט מצחיקים והקונספט נשמע טוב, אבל משהו בטריילר לא עבד ממש. אני כן אנסה אותה.

The Orville - מסתבר שבעוד שכבר שנה וחצי "עובדים" על סדרת מסע בין כוכבים חדשה ועוד לא ראינו דבר, סת' מקפרלן וג'ון פאברו (איירון מן, ספר הג'ונגל) פשוט עשו את זה. וזה נראה כל כך כמו מסע בין כוכבים הדור הבא שזה קצת מטריד כי זה יותר דומה למסע בין כוכבים הדור הבא מסדרות מסע בין כוכבים אחרות. כלומר היו יכולים להוריד את רמת המצחיקות ב50% ופשוט לשים את השם מסע בין כוכבים בהתחלה. זה גם מרגיש כאילו זה היה עובד טוב יותר מאשר בכוח לדחוף בדיחות.
אבל אני עדיין מקווה לטוב מזה.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'מה שכתבת על "The Orville" לא מדויק'
מה שכתבת על "The Orville" לא מדויק
16/05/2017 | 15:19
1
42
הסדרה הוזמנה כבר במאי 2016 ורק עכשיו יצא הפרומו - כלומר כבר שנה של עבודה מאחוריה, די זהה לזמן שעובדים על הסדרה החדשה של סטארטרק.

לגבי הפרומו - מעולה ובדיוק מה שחשבתי שהיא תהיה. צחקתי כמה פעמים אז אני מצפה לה בקוצר רוח

The Resident - נראית סתמית לאללה וכמו בזבוז זמן של מאט זוקרי ואמילי ונקאמפ. הייתי מעדיף שמאט יככב ב"הטובות לקרב" במקום. 

Ghosted - פרומו חמוד, הדינמיקה בין אדם וקרייג טובה, אבל הציפיות שלי לא בשמיים. 

LA to Vegas - מזעזע, לא תשרוד אפילו עונה אחת לפני שתבוטל. 
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'גם מה שאתה כתבת לא מדויק'
גם מה שאתה כתבת לא מדויק
16/05/2017 | 15:42
20
לפי רוב האתרים הסדרה מתרחשת 400 שנה בעתיד ולא 300 (אם כי גם בIMDB כתבו 300)
אז אני אולי טעיתי בכמה חודשים, אבל אתה טעית במאה שנה

באופן כללי אין לי הרבה בטחון בסת' מקפארלן. בהומור בסדרה מצוירת עוד מילא, אבל בלייב אקשן...
לא שיש לי הרבה ניסיון אישי. לא ראיתי טד (או טד 2) פשוט כי הטריילרים נראו לי כל כך מטופשים. ויש סכנה שזה יהיה יותר כמו הקומדית מערב פרוע שלו שהייתה כשלון נוראי.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'"נשק קטלני" סדרה אדירה '
"נשק קטלני" סדרה אדירה
16/05/2017 | 08:35
34
מומלצת בעיקר למי שאהב את סדרת הסרטים 
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'דעתי :)'
דעתי :)
17/05/2017 | 23:05
15
מאסטר שף גוניור- חמודה אבל העונה הנוכחית לא משהו...מריחים את הסוף..

בונז- סוף סוף!!!!!!!!

נמלטים- העונה הזזאת טובה אבל הזויה...אם ימשיכו לדעתי יהרסו אותה. עדיף שיסיימו עם טעם של עוד.

מלכות הצעקה- מאכזב!!! ממש אהבתי.

אני צופה ב90% מהסדרות שחודשו אז אני שמחה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'ABC'
ABC
23
57
סדרות שחודשו לעונה נוספת
16/05/2017 | 19:24
141
מקום טוב באמצע / The Middle – חודשה לעונה תשיעית.
האנטומיה של גריי / Grey's Anatomy – חודשה לעונה ארבע-עשרה.
סקנדל / Scandal – חודשה לעונה שביעית ואחרונה.
המדריך לרוצח / How to Get Away with Murder – חודשה לעונה רביעית.
משפחה מודרנית / Modern Family – חודשה לעונה תשיעית ועשירית.
הגולדברגים / The Goldbergs – חודשה לעונה חמישית ושישית.
שחור-כזה / Black-ish – חודשה לעונה רביעית.
סוכני Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D – חודשה לעונה חמישית.
עד עצם היום הזה / Once Upon a Time – חודשה לעונה שביעית.
American Housewife – חודשה לעונה שנייה.
Designated Survivor – חודשה לעונה שנייה.
הרווק / The Bachelor – חודשה לעונה עשרים-ושתיים.
רוקדים עם כוכבים / Dancing with the Stars – חודשה לעונה עשרים-וחמש ועשרים-ושש.
הכרישים / Shark Tank – חודשה לעונה תשיעית.
ללא מילים / Speechless – חודשה לעונה שנייה.
חמוץ מתוק / Fresh off the Boat – חודשה לעונה רביעית.
קוונטיקו / Quantico – חודשה לעונה שלישית.
טלוויזיה >>
סדרות שבוטלו/הסתיימו
16/05/2017 | 19:25
128
תובעת על עקבים / Conviction – בוטלה לאחר עונה אחת.
Notorious – בוטלה לאחר עונה אחת.
Time After Time – בוטלה לאחר חמישה פרקים.
גבר מי שנשאר אחרון / Last Man Standing – בוטלה לאחר שש עונות.
סודות ושקרים / Secrets and Lies – בוטלה לאחר שלוש עונות
פשע אמריקאי / American Crime – בוטלה לאחר שלוש עונות.
תופסת / The Catch – בוטלה לאחר שתי עונות.
The Real O’Neals – בוטלה לאחר שתי עונות.
Dr. Ken – בוטלה לאחר שתי עונות.
Imaginary Mary – בוטלה לאחר עונה אחת.
טלוויזיה >>
סדרות שגורלן טרם נקבע
16/05/2017 | 19:26
105
הרווקה / The Bachelorette 
Downward Dog 
Still Star-Crossed 
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'לוח השידורים'
לוח השידורים
16/05/2017 | 19:32
61
יום ראשון
America’s Funniest Home Videos
 To Tell the Truth
הכרישים – עונה תשיעית
Ten Days in the Valley – סדרה חדשה

יום שני
רוקדים עם כוכבים – עונה 25
The Good Doctor – סדרה חדשה

יום שלישי
מקום טוב באמצע – עונה תשיעית
חמוץ מתוק – עונה רביעית
שחור-כזה – עונה רביעית
The Mayor – סדרה חדשה
The Gospel of Kevin – סדרה חדשה

יום רביעי
הגולדברגים – עונה חמישית
ללא מילים – עונה שנייה
משפחה מודרנית – עונה תשיעית
American Housewife – עונה שנייה
Designated Survivor – עונה שנייה

יום חמישי
האנטומיה של גריי – עונה 14
סקנדל – עונה שביעית
המדריך לרוצח – עונה רביעית

יום שישי
עד עצם היום הזה – עונה שביעית
Marvel's Inhumans – סדרה חדשה (בסיומה תעלה העונה החמישית של סוכני S.H.I.E.L.D)
טלוויזיה >>
16/05/2017 | 19:40
2
133
The Good Doctor - דרמה רפואית בכיכובו של פרדי היימור שיגלם את ד"ר שון מרפי, בחור צעיר בעל אוטיזם שמתקשה בכל הנוגע לאינטראקציות חברתיות. על אף שסבל מילדות קשה, הוא הפך לרופא מוכשר שמתחיל לעבוד בבי"ח בסן חוזה יחד עם המנטור שלו. 

The Gospel of Kevin - דרמה בכיכובו של ג'ייסון ריטר שחווה מפגש עם ישות שמימית שמטילה עליו משימה להציל את האנושות. ג'ואנה גרסייה סווישר תגלםם את אחותו. 

The Mayor - קומדיה פוליטית בכיכובם של ברנדון מייקל הול, איווט ניקול בראון וליאה מישל אודות ראפר צעיר שמתמודד בבחירות לראשות העיר כחלק מתעלולל יחצ"ני וזוכה בהן. 

The Crossing - דרמת מסע בזמן בכיכובם של סטיב זהאן ונטלי מרטינז אודות פליט מלחמה אמריקאי נוסע בזמן מהעתיד להווה כדי לחפש מקלט. 

For the People - דרמה מאת שונדה ריימס אודות עורכי-דין צעירים שעוסקים בתיקים פדראליים. 

Alex Inc. – קומדיה חדשה בכיכובו של זאק בראף על גבר שמחליט להתפטר מעבודתו  ולהתחיל עסק חדש מאפס. 

Deception - דרמה בכיכובו של ג'ק קטמור-סקוט שיגלם קוסם כושל שמשתמש בכישורי האשליה שלו בתור יועץ ל-FBI. 

Splitting Up Together - קומדיה בכיכובם של ג'נה פישר ואוליבר הדסון שיגלמו זוג גרוש שמערכת היחסים שלהם משתפרת לאחר שהגירושים הופכיםם לרשמיים. 

Marvel's Inhumans – סדרה בת שמונה פרקים שתתחקה אחר עלילותיהם של בלאק בולט והמשפחה המלכותית של הבלתי-אנושיים. בסדרה יככבו אנסון מאונט, יואן רייהון, סרינדה סוואן וקן לונג.

Ten Days in the Valley – דרמה בת עשרה פרקים שתתמקד במפיקת טלוויזיה שבתה הצעירה נעלמת בדיוק כמו בסדרת המשטרה שאותה היא מפיקה. בסדרה יככבו קירה סדג'וויק, אריקה כריסטיאנסן, מלקולם-ג'מאל וורנר וג'וש ראנדל.

אמריקן איידול – שנתיים לאחר שהריאליטי המוזיקלי הסתיים בתום 15 עונות ברשת FOX, מחזירה רשת ABC את תוכנית הכישרונות לעונה חדשה.

רוזאן – עשרים שנה לאחר שידור פרק הסיום, הסיטקום בכיכובם של רוזאן בר, ג'ון גודמן, לורי מטקאלף ושרה גילברט חוזר בעונה עשירית בת שמונה פרקים.

רוקדים עם כוכבים: ילדים – גרסת ילדים לריאליטי הריקודים המצליח בכיכובם של ילדי סלבריטאים ורקדנים צעירים מקצועיים.

הרווק: משחקי החורף – מתמודדי עבר של הרווק והרווקה יככבו בסדרת-בת חדשה שתשודר בפברואר 2018, בה הם יתחרו זה בזה באתגרי ספורט חורף. 

ובנוסף - העונה השלישית של קוונטיקו

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'תוספת - סדרת-בת חדשה של "האנטומיה של גריי"'
תוספת - סדרת-בת חדשה של "האנטומיה של גריי"
17/05/2017 | 06:18
1
68
ABC הודיעה הלילה על הזמנת סדרת-בת חדשה של האנטומיה של גריי שתעלה בתחילת 2018 ותתמקד בצוות כבאים בסיאטל. 

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'Seattle fire?'
Seattle fire?
17/05/2017 | 08:04
48
מי יודע אולי גם מזה יתפתח פרנצ'ייז חדש
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אזור הדיונים'
אזור הדיונים
16/05/2017 | 19:41
15
46
מה דעתכם על לוח השידורים החדש של ABC?

שתפו בהמוניכם
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'לא רואה אף אחת מהסדרות שלה'
לא רואה אף אחת מהסדרות שלה
16/05/2017 | 20:08
62
ראיתי את קוונטיקו אבל פרשתי ממנה בתחילת העונה השנייה. ויש כאן המון חידושים מוזרים.

מהחדשות אני אולי אנסה רק את הדרמה הרפואית והייתי מנסה את For the People אם היא לא הייתה של שונדה ריימס .
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'בעקרון לא אכפת לי מהאלה שהתבטלו'
בעקרון לא אכפת לי מהאלה שהתבטלו
16/05/2017 | 20:52
52
לא רואה אף אחת מהן

מהאלה שחודשו אני רואה רק את משפחה מודרנית ועד עצם היום הזה (שכבר היה עדיף אם יתבטלו ואני מקווה שזה יקרה בעונות הקרובות), שחור כזה שאני ממש אוהבת, ורוקדים עם כוכבים (שבעקרון אני עוקבת רק אחרי העונות שיש בהם כוכבים שאני מכירה)

אני די בטוחה שהרווקה תחודש..

מהאלה שהוזמנו המארוול inhumans נשמע מעניין.. רוקדים עם כוכבים ילדים נשמע ממש חמוד אבל בטח יהיה קצת מעצבן גם כי זה יהיה די בלתי אפשרי לשפוט אותם בצורה הוגנת
גם the mayor נשמע כמו משהו מעניין. ליאה מישל חמודה
for the people של שונדה ריימס מזכיר קצת את המדריך לרוצח. נגמרו לה המקומות עבודה אני מניחה?
הרווק משחקי חורף? כמה עוד אפשר לסחוט מהפרנצ'ייז הזה?
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אתה החלטת לעבוד עלינו כאן?'
אתה החלטת לעבוד עלינו כאן?
16/05/2017 | 22:50
1
63
כלומר רוקדים עם כוכבים: ילדים אני עוד אומר בסדר, קצת הזוי, אבל לא יותר מידי (אגב, קראתי שזה ילדים של סלבריטאים וילדים סלבריטאים).
לעומת זאת הרווק: משחקי החורף זה לא יכול להיות אמיתי. נכון? כלומר זה מסוג הדברים האלו שאומרים כבדיחה, נכון? (כמובן שעד לפני שנה אנשים היו אומרים שדונאלד טראמפ יהיה נשיא כבדיחה)

לגבי שאר הסדרות: אני בהחלט אצפה בInhumans. אני לא יודע איזה מין מסר כפול זה ששני הפרקים הראשונים מוקרנים בקולנועים, אבל בטלוויזיה הסדרה משודרת ביום שישי, אליו בדרך כלל זורקים סדרות שאין אמון בהם.
*אגב, ניסיון יפה עם השם של Iwan Rheon שניסית לכתוב בעברית. לפי ויקיפדיה זה איוואן רהון, אם כי גם עליהם אני לא סומך.

דברים אחרים שאולי מעניינים: The Good Doctor - בעיקר כי אני רוצה עוד פרדי היימור.
ראש העיר אולי (ניקול איווט בראון למרות מה שכיניתי בתור קללת קומויניטי)
The Gospel of Kevin גם אולי.
רוזאן - נוסטלגיה.

בסדרות מבוטלות חבל לי מאוד על פשע אמריקאי. וחבל לי קצת על The Real O’Neals.

חוץ מזה 6 סדרות שאני רואה קיבלו עונה נוספת. הכי מרגש זה שסוכני שילד קיבלו עונה נוספת שממש לא ציפיתי לה.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'בדיוק'
בדיוק
16/05/2017 | 23:24
39
מה זה הרווק משחקי חורף??? הזוי ממש.. גוררים את זה ברמות
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'פרומואים של ABC '
פרומואים של ABC
17/05/2017 | 03:24
2
52
רוב הסדרות החדשות של ABC מקבלות טריילר

For the People

The Gospel of Kevin

Alex, Inc.

Ten Days in the Valley

Splitting Up Together

The Crossing

The Good Doctor

Deception

The Mayor

Roseanne (לא באמת טריילר)

Inhumnas - אין טריילר חדש אלא רק הטיזר מלפני שבועיים שכולל רק דיבורים
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'בסוף שכחתי להגיב גם עליהם'
בסוף שכחתי להגיב גם עליהם
17/05/2017 | 21:50
1
24
For the People
נראה כמו משהו שיכול להיות מעניין. אם היה לי חשק כלשהו בסדרה על עורכי דין וזה עבר לי כבר לפני שנים.
The Gospel of Kevin
יכול להיות טוב. צריך לראות לאן הם הולכים עם זה.
מה שקצת מצחיק זה שג'ייסון ריטר שיחק בסדרה "ג'ואן מארקדיה" שם אחותו הייתה מקבלת מסרים מאלוהים.
Alex, Inc.
הטריילר לסדרה השאיר אותי לחלוטין מבולבל לגבי מה בעצם קורה שם. אבל לא נראה לי במיוחד מעניין.
Ten Days in the Valley
נראה כמו סדרת מתח טובה. אבל רוב הסיכוי שאני אוותר אלא אם כן אני אשמע משהו מיוחד.
Splitting Up Together
נראה כמו שיעמומון
The Crossing
יש פוטנציאל בקונספט, אבל לא נראה לי שיש לי כוח לכזאת סוג של סדרת מסתורין.
The Good Doctor
נראה די טוב. אולי אחרי שנים בלי סדרה רפואית אני אראה את זה. זה שזה מיוצרי האוס זה יתרון לדעתי. גם פרדי היימור הוא יתרון. אם כי זה קצת מרגיש כאילו נשענים יותר מידי על היכולת שלו לשחק דמויות מוזרות.
Deception
oh hell no. אבל אם הייתי מכיר קוסם אז הייתי רוצה לראות איתו כדי לראות מה הוא חושב על זה.
The Mayor
נראה די טוב דווקא. או לפחות עם פוטנציאל, קשה לדעת איך היא תהיה במתכונת מתמשכת.
Roseanne
אני מאוד מצפה לזה. הטיזר הזה גורם לי לרצות לראות את כל העונות הישנות. אם היא תגיע לנטפליקס אני ממש אהיה מפותה.
Inhumnas -
שיביאו טריילר אמיתי כבר!!!
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אני בספק גדול ש"רוזאן" תגיע לנטפליקס'
אני בספק גדול ש"רוזאן" תגיע לנטפליקס
18/05/2017 | 06:01
20
בהתחשב בעובדה שהם הפסידו ל-ABC במו"מ על העונה החדשה. 
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'חבל ש conviction בוטלה. אוהב. את השחקנית'
חבל ש conviction בוטלה. אוהב. את השחקנית
17/05/2017 | 09:35
1
12
לצפיה ב-'גם אני אוהב את השחקנית, דווקא בגלל זה אני קצת שמח על הביטול'
גם אני אוהב את השחקנית, דווקא בגלל זה אני קצת שמח על הביטול
17/05/2017 | 15:32
30
כי אני מקווה שהיא תהיה בסדרה שבעצם בא לי לראות.

אני לא מאמין שיש סיכוי לזה אבל אני מאוד מאוד אשמח אם הסוכנת קרטר תחודש לעוד עונה מתישהו (נטפליקס תתנו לי משהו)
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'פחות אכפת לי מהסדרות פה'
פחות אכפת לי מהסדרות פה
17/05/2017 | 14:35
2
41
אבל יאיייייייייי אכלה אותה כשתקעה את השם המפגר הזה של תובעת על עקבים וחטפה אותה בביטול. כ"כ מגיע לה.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'ממש שם מפגר'
ממש שם מפגר
17/05/2017 | 14:47
1
31
איך הגיעו לשם הזה אני רוצה לדעת
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'בטח חשבו על השם הכי דוחה וסקסיסטי שיש להם להציע'
בטח חשבו על השם הכי דוחה וסקסיסטי שיש להם להציע
17/05/2017 | 14:56
29
העיקר היא -

הסדרה בוטלה והיא לא תוכל לרוץ כמה שנים עם השם הדוחה הזה בלוח שידורים.

טוב, חוץ מ3 בבוקר - שם היא יכולה למרתן את הסדרה הזו בשידורים חוזרים כדי לגמור את הזכויות שקיבלו עליה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'דעותיי'
דעותיי
17/05/2017 | 15:30
25
הסדרות של ABC בהן אני צופה - האנטומיה של גריי (ממשיך ליהנות ממנה גם בעונה הנוכחית), סקנדל (טוב מאוד שהיא מסתיימת), המדריך לרוצח (מופרכת כמו שתי הסדרות האחרות אבל מהנה בכל זאת, וסיפקה את אחד הטוויסטים הגדולים של עונת השידורים האחרונה), משפחה מודרנית (קצת התעייפה), שחור-כזה (הקומדיה מספר אחת כרגע בעיניי), סוכני שיל"ד (אני דווקא פחות נהנה מהעונה הנוכחית). 

מהסדרות המבוטלות צפיתי בפשע אמריקאי, ואני דווקא חושב שהעונה השלישית הייתה הפחות טובה מבין השלוש. עדיין מבאס שבוטלה. 

מפתיע אותי שקוונטיקו הגרועה חודשה לעונה נוספת. אני פרשתי סופית לקראת סוף העונה השנייה כי זה נהיה כל כך מפגר. 

מהסדרות החדשות - The Gospel of Kevin נראית חמודה, גם The Mayor נראית טובה. מחכה ל-Ten Days in the Valley כי סוף סוף קירה סדג'וויק חוזרת לתפקיד קבוע בטלוויזיה. אתן צ'אנס גם ל-Inhumans ולסדרת-הבת של האנטומיה של גריי. השאר לא מעניינות. 

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'the crossing '
the crossing
17/05/2017 | 21:16
1
25
מהפרומו שניק פירסם כאן, ניראית ממש טוב, הזכיר לי שילוב של 4400 וקצת מהthe event נראה לי קראו לסדרה הזו...

מקווה כך בכל אופן

חוץ מהשחקנית Sandrine Holt ששיחקה בבני ערובה וגם הthe returned ובעוד סדרות שעולה לי על העצבים, במיוחד בסדרות שהיא משחקת חוקרת/שוטרת/משהו בסגנון כזה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'כן, גם אני חשבתי על כך שהיא מזכירה את שתי אלו'
כן, גם אני חשבתי על כך שהיא מזכירה את שתי אלו
17/05/2017 | 21:40
13
אבל אני לא בטוח אם זה דבר טוב דווקא.
the event נמאסה עלי מהר ואז גם בוטלה (ואני מניח שבלי לענות על רוב השאלות שלה).

יש לי חשש מסדרות כאלו של אירוע גדול ומסתורי שאתה יודע שכל הזמן המון דברים ישארו מסתורין וכל הזמן יעלו עוד ועוד שאלות.

רוב הסיכוי שאני אחכה לראות מה אומרים עליה אחרי עונה שלמה ואז אחליט אם לנסות בכלל.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'CBS'
CBS
13/05/2017 | 20:16
26
48
סדרות שחודשו לעונה נוספת
17/05/2017 | 16:42
91
Zoo – חודשה לעונה שלישית.
NCIS – חודשה לעונה חמש-עשרה.
NCIS: לוס אנג'לס / NCIS: Los Angeles – חודשה לעונה תשיעית.
NCIS: ניו-אורלינס / NCIS: New-Orleans – חודשה לעונה רביעית.
המפץ הגדול / The Big Bang Theory – חודשה לעונה אחת-עשרה ושתים-עשרה.
בול / Bull – חודשה לעונה שנייה.
מק'גיוור / MacGyver – חודשה לעונה שנייה.
Kevin Can Wait – חודשה לעונה שנייה.
Superior Donuts – חודשה לעונה שנייה.
תכנית אבא / Man With a Plan – חודשה לעונה שנייה.
הוואי חמש אפס / Hawaii Five-O – חודשה לעונה שמינית.
מזכירת המדינה / Madam Secretary – חודשה לעונה רביעית.
שוטרים בדם / Blue Bloods – חודשה לעונה שמינית.
ממי / Mom – חודשה לעונה חמישית.
צוות עקרב / Scorpion – חודשה לעונה רביעית.
הישרדות / Survivor – חודשה לעונה שלושים-וחמש.
במשפחות הכי טובות / Life in Pieces – חודשה לעונה שלישית.
מחשבות פליליות / Criminal Minds – חודשה לעונה שלוש-עשרה.
המירוץ למיליון / The Amazing Race – חודשה לעונה שלושים.
אלמנטרי / Elementary – חודשה לעונה שישית.
קוד שחור / Code Black – חודשה לעונה שלישית.
טלוויזיה >>
סדרות שבוטלו/הסתיימו
17/05/2017 | 16:43
88
Doubt – בוטלה לאחר שני פרקים.
גאון אמיתי / Pure Genius – בוטלה לאחר עונה אחת.
הזוג המוזר / The Odd Couple – בוטלה לאחר שלוש עונות.
יום אימונים מסוכן / Training Day – בוטלה לאחר עונה אחת.
מרוששות / 2 Broke Girls – בוטלה לאחר שש עונות.
מרחבים סגורים / The Great Indoors – בוטלה לאחר עונה אחת.
מחשבות פליליות: חוצה גבולות / Criminal Minds: Beyond Borders – בוטלה לאחר שתי עונות. 

טלוויזיה >>
סדרות שגורלן טרם נקבע
17/05/2017 | 16:43
2
77
בוס בהסוואה / Undercover Boss
Ransom

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'עדכון: "Ransom" בוטלה, "בוס בהסוואה" חודשה'
עדכון: "Ransom" בוטלה, "בוס בהסוואה" חודשה
17/05/2017 | 19:37
1
44
הסדרה Ransom בוטלה לאחר עונה אחת, בוס בהסוואה חודשה לעונה תשיעית.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'Ransom הייתה אחד הדברים היותר נוראיים '
Ransom הייתה אחד הדברים היותר נוראיים
18/05/2017 | 14:30
30
ששודרו לאחרונה בCBS, ראיתי את הפיילוט ועוד חצי פרק והדבר הכי טוב היחידי שאפשר לומר עליה זה שהשחקן הראשי היה דיי חתיך.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'לוח השידורים'
לוח השידורים
17/05/2017 | 16:44
30
יום ראשון
Wisdom of the Crowd – סדרה חדשה
NCIS: לוס אנג'לס – עונה תשיעית
מזכירת המדינה – עונה רביעית

יום שני (עד סיום משחקי הפוטבול בחודש אוקטובר)
המפץ הגדול – עונה 11
9JKL – סדרה חדשה
Kevin Can Wait – עונה שנייה
Me, Myself and I – סדרה חדשה
צוות עקרב – עונה רביעית

יום שני (לאחר סיום משחקי הפוטבול בחודש אוקטובר)
 Kevin Can Wait – עונה שנייה
9JKL – סדרה חדשה
Me, Myself and I – סדרה חדשה
Superior Donuts – עונה שנייה
צוות עקרב – עונה רביעית

יום שלישי
NCIS – עונה 15
בול – עונה שנייה
NCIS: ניו אורלינס – עונה רביעית

יום רביעי
הישרדות – עונה 35
Seal Team – סדרה חדשה
מחשבות פליליות – עונה 13

יום חמישי (לאחר סיום משחקי הפוטבול באוקטובר)
המפץ הגדול – עונה 11
Young Sheldon – סדרה חדשה
ממי – עונה חמישית
במשפחות הכי טובות – עונה שלישית
S.W.A.T – סדרה חדשה

יום שישי
מק'גיוור – עונה שנייה
הוואי חמש-אפס – עונה שמינית
שוטרים בדם – עונה שמינית
טלוויזיה >>
17/05/2017 | 16:48
91
Instinct - דרמה אודות סוכן CIA לשעבר שכיום עוסק בהוראה ובכתיבה, אשר נשאב בחזרה לחייו הקודמים כאשר משטרת ניו-יורק זקוקה לעזרתו בתפיסת רוצח סדרתי. בסדרה יככבו אלן קאמינג, נאבין אנדרוז וקנדי אלכסנדר.

Seal Team - סדרת אקשן שתתמקד ביחידת העילית של הצבא האמריקני ובחייהם האישיים של הלוחמים אשר מסכנים את חייהם במשימות מורכבות. בסדרה יככבו דיוויד בוריאנז, מקס טיריוט, איי. ג'יי. באקלי וג'סיקה פארה.

S.W.A.T - עיבוד לסרט ימ"מ יחידת פריצה משנת 2003 אודות צוות היחידה המיוחדת ללוחמה בטרור של לוס אנג'לס. בסדרה יככבו שמאר מור, סטפני סיגמן, ג'יי הרינגטון וקני ג'ונסון.

Wisdom of the Crowd - עיבוד אמריקאי לפורמט ישראלי אודות יזם שמפתח אפליקציה שמטרתה מציאת פתרון לרצח בתו. בסדרה יככבו ג'רמי פיבן, ריצ'ארד ט. ג'ונס, ג'ייק מת'יוז ומוניקה פוטר.

9JKL - קומדיה המבוססת על חייו של השחקן מארק פיורסטיין (שגם מככב) אודות התקופה שבה התגורר בבניין דירות, כאשר בקומה מתחת התגוררו הוריו ובקומה מעל התגוררו אחיו, גיסתו והתינוק שלהם. בסדרה יככבו גם לינדה לאבין, אליוט גולד, דיוויד וולטון, ליזה לפירה ומאט מוריי.

Me, Myself & I - קומדיה המתחקה אחר חייו של אדם לאורך חמישים שנה. הסדרה תתמקד בשלוש נקודות זמן - בן 14 בשנת 1991, בן 40 בהווה ובן 655 בשנת 2042. בסדרה יככבו בובי מוינהאן, ג'ק דילן גרייזר, ג'ליל וויט, סקיילר גריי, שרון לורנס וג'ון לרוקט

By the Book - קומדיה המבוססת על הספר מאת איי. ג'יי. ג'ייקובס,  אשר תתמקד באדם שמחליט לחיות את חייו לפני התנ"ך. בסדרה יככבו ג'יי ר. פרגוסון, דיוויד קרומהולץ, איאן גומז, קמרין מנהיים, לינדזי קראפט וטוני רוק.

Young Sheldon – סדרה שתתמקד בדמותו של שלדון קופר מהמפץ הגדול בתקופת ילדותו בטקסס. בסדרה יככבו איאן ארמיטג', זואי פרי, לאנס בארבר, ריגן רבורד ומונטנה ג'ורדן.  

ובנוסף - עונות חדשות של אלמנטרי (עונה שישית), תכנית אבא (עונה שנייה), קוד שחור (עונה שלישית) והמירוץ למיליון (עונה 30). 
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אזור הדיונים'
אזור הדיונים
17/05/2017 | 16:50
18
21
מה דעתכם על לוח השידורים החדש של CBS?

שתפו בהמוניכם
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'הרשת האהובה עליי '
הרשת האהובה עליי
17/05/2017 | 17:16
1
48
אני רואה (או ראיתי בשלב מסוים) את כול הדרמות שלה וכולן חודשו לעונה נוספת. אין יותר מידי שינויים דרמתיים בלוח שלהם או משהו חדשני בסדרות החדשות שלהן ואני לא הולכת לנסות אף אחת מהן.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'בסוף ראיתי את הטריילרים '
בסוף ראיתי את הטריילרים
18/05/2017 | 11:32
17
לסדרה על ה-SEAL והזאתי עם מורגן ממחשבות פליליות ואני כבר רואה איך ברגע של שעמום/חולשה אני מתחילה את שתיהן .
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'טוב, חסכו לי'
טוב, חסכו לי
17/05/2017 | 17:58
1
46
התכוונתי להתחיל במרחבים סגורים אבל כנראה שאין לי מזל עם סדרות

העיקר מקג'וויר חודשה סדרה כייפית לאללה.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'לא פיספס שום דבר'
לא פיספס שום דבר
17/05/2017 | 19:04
28
אלא אם כן אתה רצית לראות את הקומדיה הגרועה של השנה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'לא רואה הרבה מפה..'
לא רואה הרבה מפה..
17/05/2017 | 18:18
32
מהסדרות שחודשו אני רואה המפץ הגדול
אני זוכרת שראיתי פעם גם כמה פרקים של ממי אבל לא ממש המשכתי.. שמעתי שזה טוב אז אולי אני אתחיל לראות יותר טוב
קוד בלאק נשמעת לי כמו סדרה ממש מעניינת.. הרבה המליצו לי עליה

ממה שהתבטל ראיתי רק מרוששות וגם מזה לא התלהבתי עד כדי כך שראיתי כדי למחות על הביטול.. אני אתגעגע אבל לקאט דנינגס אני אוהבת אותה

מהדברים החדשים שלדון הצעיר נשמע חמוד ומעניין. אני בספק אם זה יצליח מאוד ויהיה טוב אבל אני אשאר אופטימית
me myself and i וby the book נשמע כמו דברים שאני יכולה לאהוב
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'לא רשת שאני אוהב במיוחד'
לא רשת שאני אוהב במיוחד
17/05/2017 | 19:15
25
הכל פרוסידוראליות שלא ממש מעניינות אותי.
לפעמים יש לי חשק להישרדות/המירוץ למיליון שמתוך ריאליטי הם העילית.
גם רוב הקומדיות אני לא אוהב, רק המפץ הגדול.
ואני אולי חריג, אבל אני ממש מקווה ששלדון הצעיר יצליח.
אולי נקבל גם סדרת פני הצעירה. או אולי יקחו את הסדרה בלוסום משנות ה90 יעשו לה דיבוב שונה ונקבל את הסדרה איימי הצעירה.

לא בוטל שום דבר שאני רואה, אבל אני קצת שמח שמרוששות בוטלה, כי אני רוצה לראות את קאט דנינגס במשהו אחר. (ואלא אם כן היא תחליט לנסות את כוחה בקולנוע יותר אין לדעתי סיכוי שהיא לא תלוהק למשהו מהר)

סדרות חדשות:
שלדון הצעיר כבר אמרתי שאני מקווה לטוב.
Me, Myself & I אולי יכול להיות מצחיק
Instinct נשמע שיכול להיות טוב
Seal Team לא ממש נשמע לי טוב, אבל בא לי לראות את מקס טיריוט במשהו חדש. ויש לי נוסטלגיה לדייויד בוריאנז.
ואגב בוריאנז, אחרי 3 שנים בבאפי, חמש באנג'ל ואז 12 בבונז הוא 20 שנה עובד באופן קבוע, 17 מהם בתפקיד ראשי. רק לפי זה אני מהמר על הסדרה שתצליח.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'דעותיי'
דעותיי
17/05/2017 | 19:43
29
הסדרות של CBS בהן אני צופה - המפץ הגדול (העונה העשירית הייתה מעולה בעיניי), הישרדות, המירוץ למיליון, מחשבות פליליות (שנהייתה מתישה) ומשפחות הכי טובות.

מהמבוטלות לא צפיתי באף אחת. 

מהחדשות אני אתן צ'אנס לשלדון הצעיר. כל השאר פשוט לא מעניינות אותי, זו הרשת עם הכי הרבה סדרות שאני הכי לא מצליח להתחבר אליהן (מלבד הוותיקות אותן הזכרתי בהתחלה). 
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'CBS מנסה להגן על כך שכל הסדרות החדשות שלה בכיכוב גברים'
CBS מנסה להגן על כך שכל הסדרות החדשות שלה בכיכוב גברים
17/05/2017 | 21:35
3
67

אני מודה שבכלל לא חשבתי על זה, אבל נכון, כל הסדרות החדשות הן בכיכוב גברים. רובן כמובן כוללות גם נשים, אבל פחות ובתפקידים משניים יותר.
וזה במקביל לכך שביטלו את מרוששות שהיא מהסדרות הבודדות בכיכוב אישה ברשת (עדיין יש את ממי וגברתי המזכירה)

לא שהמצב ברשתות האחרות מאוד שונה. בכולן רוב הסדרות בכיכוב גברים.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אני חושבת שסתם נטפלים '
אני חושבת שסתם נטפלים
17/05/2017 | 22:22
2
51
אל הרשת. חוץ מרשת ABC שיש לה את הסדרות של שונדה ריימס ששם תמיד נשים בתפקידים הראשיים המצב בשאר הרשתות לא שונה בהרבה, זה לא אומר שזה בסדר ושזה לא מעצבן אבל באמת שCBS לא שונה בהרבה מהרשתות האחרות.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'יש בזה משהו'
יש בזה משהו
18/05/2017 | 00:50
1
30
גם כתבתי שלדעתי זה די בכל הרשתות, אם כי זה בהחלט נראה שזה בולט בCBS.
בNBC יש לפחות 3 סדרות קיימות עם נשים בתפקיד ראשי ושתיים חדשות (או שלוש אם כוללים את חוק וסדר: פשע אמיתי שמהטריילר נראה שאידי פאלקו היא הדמות הראשית שם)
בפוקס יש שלוש ולפחות אחת חדשה.
בABC באמת הכי הרבה - לפחות 5 קיימות ועוד לפחות שתיים.

אבל נראה לי שהרשת הכי מגוונת מהבחינה הזאת היא הCW.
בCW יש בעצם 5 סדרות עם אישה בתפקיד הראשי (אם כי Reign עומדת להסתיים) אבל זה נראה לי בעצם יותר מאשר סדרות עם גבר בתפקיד ראשי.
*Izombie, ג'יין הבתולה, האקסית המטורפת, סופרגירל וReign
לעומת החץ, הפלאש, סופרנטורל והמקוריים
ובה100 בעצם קלארק היא הדמות הכי ראשית.
אגדות המחר מצד אחד יש פחות נשים מגברים, אבל שרה היא בערך הדמות הכי מרכזית.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אולי זה בולט יותר '
אולי זה בולט יותר
18/05/2017 | 11:21
20
ולהגיד שאצל הרשתות האחרות זה ככה לא הופך את זה לבסדר. בעולם מושלם 50 % מהסדרות היו עם נשים בתפקידים ראשיים והיה ייצוג שווה לכולם(שחורים, להט"בים וכ'ו) .אבל אני לא חושבת שזה יקרה בזמן הקרוב כי מה שמעניין את הברודסקאט זה כסף נטו ואם מה שמביא להן רייטינג זה סדרות על גברים לבנים שנראים טוב זה מה שהן ימשיכו לשדר. זה גם למה מי שמחפש סדרות איכות עושה את זה בכבלים או בסטרימינג.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'חס וחלילה שהם יעשו את זה קל למצוא את הטריילרים שלהם'
חס וחלילה שהם יעשו את זה קל למצוא את הטריילרים שלהם
18/05/2017 | 12:23
5
36
לא ברור לי מה הם חושבים שיקרה אם נוכל לראות את הטריילרים של הסדרות שלהם מחוץ לארה"ב.

בנתיים ראיתי רק את הטריילר של שלדון הצעיר.
נראה חמוד, אבל אני לא בטוח אם יעבוד באמת. היו דברים שלא אהבתי בטריילר.
אמא שלו היא אולי הדבר שהכי אהבתי שם.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'יש פה את כולם '
יש פה את כולם
18/05/2017 | 13:00
2
35
כולל תמונות וכול מיני פוסטרים רשמיים.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
18/05/2017 | 15:58
13
אם כי הוא עושה לי בעיות, טריילר מעל טריילר ושטויות מוזרות, אבל הצלחתי לראות את כולם חוץ מ9JKL שאני יכול לחכות איתו
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'דעתי על הסדרות החדשות'
דעתי על הסדרות החדשות
19/05/2017 | 08:50
21
שלדון הצעיר - מקסים! מפתיע שזו קומדיית סינגל קאמרה ולא מולטי קאמרה כמו המפץ הגדול. אהבתי מאוד את הפרומו ואת איאן ארמיטג' בתור שלדון. גם זואי פרי מעולה ונשמעת בדיוק כמו אמא שלה. אני בהחלט מחכה לסדרה הזו. הדינמיקה המשפחתית שם מעניינת מאוד. 

חוכמת ההמונים - שאפתני מדי בשביל להחזיק שבוע אחרי שבוע לדעתי. הפרומו לא עשה לי שום חשק לנסות אותה.

אני, עצמי ואנוכי - פרומו חמוד למדי. יש מצב שאתן לה צ'אנס.

9JKL - תבוטל תוך כמה פרקים. איזה רעיון גרוע לסדרה.

SEAL Team - סדרת CBS קלאסית שבוודאי תרוץ כמה עונות טובות, על אחת כמה וכמה כשדיוויד בוריאנז מככב בה. פרומו טוב אבל לא בטוח שיש לי זמן בשביל זה.

S.W.A.T - כנ"ל כמו הסדרה הקודמת. היה יכול להיות נחמד אם היו הופכים אותה לסדרת-בת של מחשבות פליליות ושמאר מור היה חוזר לתפקיד של דרק מורגן גם כאן. 
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'וכמובן שאני לא מצליחה לראות את זה..'
וכמובן שאני לא מצליחה לראות את זה..
18/05/2017 | 18:14
1
24
לצפיה ב-'מחשבות אחרי צפיה בטריילרים'
מחשבות אחרי צפיה בטריילרים
18/05/2017 | 23:22
12
אגב, באתר האחר לא הצלחתי לראות את 9JKL, אבל בסוף מצאתי את זה כאן:
נראה מטופש לחלוטין. אבל לפעמים דברים כאלו הם גם מצחיקים, אז צריך לבדוק.

SWAT - עושה רושם אולי טוב, אבל לא משהו שמעניין אותי לראות.
מצחיק שאחד מחברי היחידה בThe Sheild נמצא בתפקיד מאוד דומה גם בסדרה הזאת.

Me, Myself & I - עושה רושם נחמד, בשביל סדרה שנוצרה באופן ברור כניסיון לרכוב על הצלחת This Is Us. בהחלט יש לזה פוטנציאל.

Wisdom of the Crowd - עושה רושם של סדרה פרוסדוראלית שלא במיוחד תעניין אותי... אבל דווקא די מעניינת אותי. יש באמת משהו מאוד מעניין ברעיון של לתת להמון אנשים לעבוד ככה במקביל על משהו.
אולי הייתי יותר סקפטי לולא שמעתי על העניין עם שיה לה-באף בחודשים האחרונים.
הוא עשה פרויקט כלשהו שבו מצלמה שידרה בשידור חי בלי הפסקה דגל שעליו כתוב מסר אנטי-טראמפ כלשהו. קבוצה של אנשים מאתר 4chan החליטו להרוס לו את הדגל. כל פעם שהם הרסו הוא הזיז את הדגל למקום סודי אחר. אבל אנשים הצליחו כל פעם לגלות היכן הדגל בגלל דברים קטנים שראו בתשדיר הישיר של הדגל, כמו למשל מיקום כוכבים, סוג עצים, מטוס שעף. לאחר מכן הוא עבר לעשות פרויקט אחר שבו כמה אמנים צולמו בשידור ישיר בבקתות חסויות. אבל שוב אנשים הצליחו לגלות את המיקום שלהם (מיקום נידח בפינלנד) על ידי ניתוח של המון דברים קטנים על ידי כמות עצומה של אנשים שכל אחד מקדיש מעט זמן וידע.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'The CW'
The CW
13/05/2017 | 20:16
11
58
סדרות שחודשו לעונה נוספת
18/05/2017 | 15:26
82
החץ / Arrow – חודשה לעונה שישית.
האקסית המטורפת / Crazy Ex-Girlfriend – חודשה לעונה שלישית.
אגדות המחר / DC's Legends of Tomorrow – חודשה לעונה שלישית.
הפלאש / The Flash – חודשה לעונה רביעית.
ג'יין הבתולה / Jane The Virgin – חודשה לעונה רביעית.
על טבעי / Supernatural – חודשה לעונה שלוש-עשרה.
סופרגירל / Supergirl – חודשה לעונה שלישית.
ריברדייל / Riverdale – חודשה לעונה שנייה.
ה-100 / The 100 – חודשה לעונה חמישית.
המקוריים / The Originals – חודשה לעונה חמישית.
iZombie – חודשה לעונה רביעית.
טלוויזיה >>
סדרות שבוטלו/הסתיימו
18/05/2017 | 15:27
77
ממלכה / Reign – הסתיימה לאחר ארבע עונות.
יומני הערפד / The Vampire Diaries – הסתיימה לאחר שמונה עונות.
כאילו אין מחר / No Tomorrow – בוטלה לאחר עונה אחת.
תדר חריג / Frequency – בוטלה לאחר עונה אחת.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'לוח השידורים'
לוח השידורים
18/05/2017 | 15:28
58
יום שני
סופרגירל – עונה שלישית
Valor – סדרה חדשה

יום שלישי
הפלאש – עונה רביעית
אגדות המחר – עונה שלישית

יום רביעי
ריברדייל – עונה שנייה
Dynasty – סדרה חדשה

יום חמישי
על טבעי – עונה 13
החץ – עונה שישית

יום שישי
האקסית המטורפת – עונה שלישית
ג'יין הבתולה – עונה רביעית
טלוויזיה >>
18/05/2017 | 15:31
91
Valor - דרמה צבאית בכיכובם של מאט באר וכריסטינה אוצ'ואה, שיגלמו טייסי מסוק שמגלים סוד שקשור למשימה צבאית שהתרחשה בסומליה ובמסגרתה נפלו בשבי חיילים אמריקאים. 

Dynasty - עיבוד מחודש לסדרה שושלת שתתמקד גם הפעם במשפחת קרינגטון ובמשפחת קולבי ובמאבקים השוררים ביניהן. בסדרה יככבו בין היתר אליזבת' גיליס, נטלי קלי, ג'יימס מק'קיי, אלן דייל ורפאל דה לה פואנטה

Black Lightning - סדרה חדשה של DC בכיכובו של קרס וויליאמס שיגלם את ג'פרסון פירס, גיבור על לשעבר שחוזר ללחום בפשע.

Life Sentence
- דרמה קומית בכיכובה של לוסי הייל שתגלם בחורה שמגלה שהיא חולה בסרטן סופני... עד שמסתבר שהיא בכלל לא עומדת למות.

ובנוסף - עונות חדשות של iZombie (עונה רביעית), המקוריים (עונה חמישית) וה-100 (עונה חמישית). 
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אזור הדיונים'
אזור הדיונים
18/05/2017 | 15:32
6
24
מה דעתכם על לוח השידורים החדש של CW?

שתפו בהמוניכם
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'הרשת האהובה עליי'
הרשת האהובה עליי
18/05/2017 | 18:23
43
מכאן אני רואה ורוצה לראות הכי הרבה דברים סך הכל..

מהסדרות שחודשו אני רואה את אגדות המחר, סופרגירל, הפלאש, ריברדייל ואיי זומבי אבל הכי אני מחכה לריברדייל. אהבתי מאוד את העונה הראשונה ומסקרן אותי לדעת מה יראו בהמשך ומי עוד יצטרף. שמעתי שהעונה הבאה תהיה עונה מלאה של 22 פרקים.
אני רוצה שהפלאש יחזרו לרמה שהיו בה לפני העונה השלישית שהייתה חמודה אבל לא יותר מזה לצערי.

חוץ מזה אני בעצם רוצה להתחיל לראות את שאר הסדרות ברשימה של חודשו. כמעט כולן.. ה100 (ממליצים?) וג'יין הבתולה.

חוץ מזה יצא לי לראות עונה וחצי של החץ ועונה של המקוריים ונטשתי.

מהסדרות שבוטלו ראיתי רק עונה אחת של ממלכה (הראשונה) תיכננתי לראות את העונה השנייה אבל אף פעם לא מצאתי את הדחף לעשות את זה.

יומני הערפד ראיתי כמעט הכל חוץ מהעונה האחרונה וכמה פרקים אחרונים בשביעית. אני גם לא מתכננת לראות.. שמעתי כבר איך זה מסתיים והפסקתי את הסדרה הרבה אחרי שמיציתי בכל מקרה.

valor החדשה לא נשמעת כמו משהו שיהיה בCW.. לא הסגנון שלהם בדרך כלל
אני כן רוצה לנסות את life sentence של לוסי הייל. נשמע ממש נחמד ולוסי חמודה
השושלת החדשה.. אני כבר רואה עד כמה לא טוב זה יהיה אבל אני אנסה בכל זאת כי זה בטח יהיה גילטי פלז'ר טוב
הסדרה החדשה של DC בטח תהיה חלק מהיקום של החץ נזכה לעוד מישהו בקרוסאוברים העונתיים?
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'דעותיי'
דעותיי
18/05/2017 | 19:47
32
הסדרות של CW בהן אני צופה - על טבעי (אני ממש סוחב איתה בלי שום רצון להמשיך ואיכשהו ממשיך), החץ (העונה החמישית הייתה על הפנים), הפלאש (שהיא החזקה מבין כולן ביקום ה-DC אבל גם סבלה מעונה לא משהו), סופרגירל (חמודה מאוד), אגדות המחר (נהדרת), ה-100 (גם אצלה העונה הנוכחית לא להיט מבחינתי) והאקסית המטורפת (שאני מת עליה).

מהסדרות המבוטלות/מסתיימות צפיתי רק ביומני הערפד שהסתיימה 4 עונות מאוחר מדי ועדיין סיפקה פרק סיום מצוין לדעתי.

אני מתכנן להשלים את ריברדייל הקיץ, מקווה שזה יהיה בקרוב. 

מהסדרות החדשות - שושלת תצליח כמו 90210 או תתרסק כמו מלרוז פלייס המחודשות. בכל אופן לא מתכנן לצפות. גם Valor לא על הרדאר שלי. Black Lightning - אצפה רק אם תהיה חלק מיקום ה-DC של הרשת. Life Sentence - יש לה פוטנציאל, אבל לא בוער לי לצפות בה. 
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'הפסקתי בסוף העונה הקודמת '
הפסקתי בסוף העונה הקודמת
18/05/2017 | 20:42
28
לראות את כול הסדרות של הרשת הזאת והשנה לא טרחתי לראות אף אחת מהסדרות החדשות שלה.

Valor נראית לא קשורה לרשת ולא ברור למה הם הזמינו אותה.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'פרומואים ודעות'
פרומואים ודעות
18/05/2017 | 23:01
2
28
לא מבוטל שום דבר שאני צפיתי בו.
אם כי יש בהחלט סיכוי שאני מתישהו אשלים את כל העונות של Reign.

אני רואה 8 מתוך 11 הסדרות שקיבלו עוד עונה. אם כי אני בפיגור של חצי עונה בסופרנטורל, אבל ברור שאני אשלים את זה מתישהו (אחרי 12 עונות כבר ברור לי שאני לא אפסיק בשום שלב בקרוב)
ויש סיכוי לא קטן שאני לא אמשיך עם ריברדייל לעונה הבאה. היו דברים כיפיים בעונה הזאת, והיו דברים שלא עניינו אותי. ותכלס אני פשוט חייב לצמצם כמות סדרות איפשהו.

סדרות חדשות:
דיינסטי:
נראה כמו גילטי פלז'ר שיכול להיות די מהנה. מלא בדברים מגוכחים כמובן. לא מושך אותי לראות.

Valor:
הרבה סדרות השנה על יחידות צבאיות, אפילו הCW מנסים. ג'אנר שלא מושך אותי. אם כן הייתי רואה אז הייתי שוקל לנסות את זאת, עושה רושם שאולי יש שם עלילה מעניינת.

Life Sentence:
נראה יותר מעניין ממה שנראה לי מהשורה בתיאור של אורן. אומנם נראה לי יותר מעניין סדרה על משפחה שמתמודדת עם מחלה קטלנית, כמו The Big C (וזה לא שיש הרבה כאלו) - אבל גם בזה יש משהו מעניין ולא נראה לי שראיתי משהו ממש כזה.
אבל גם משהו בטריילר גורם לי לחשוב שזה אולי ימאס עלי מהר. אני על הגדר לגבי זה.

Black Lightning
ייתכן שזה אפשרי שבאמת הגעתי למצב שבו יש יותר מידי סדרות גיבורי על. אומנם יש הרגשה שזה לא לחלוטין כמו סדרות אחרות מהסוג, אבל עדיין די דומה. אז אני עדיין לא בטוח לגבי זה אבל רוב הסיכוי שאני אנסה לפחות פרקים ראשונים.
למרות שבמקור קיוויתי שהסדרה כן תהיה חלק מהArrowverse, אני חושב שאולי זה באמת יתרון שהיא לא תהיה, ככה היא תעמוד יותר בפני עצמה. היא לא תצטרך להשתלב לצד האחרות.
אני כן מאמין שאם היא תצליח אז כן יחברו אותה מאוחר יותר. או שיגלו שהיא גם נמצאת בעולם של סופרגירל (עליו אנחנו לא יודעים המון) או שהיא נמצאת בעולם מקביל אחר.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אצלי זה הפוך עם life sentence'
אצלי זה הפוך עם life sentence
19/05/2017 | 00:13
1
34
התיאור של אורן נשמע לי מעניין יותר.. הייתי בטוחה שהסדרה תתאר את הדמות הראשית צריכה להתמודד עם השלכות של דברים רעים שעשתה ברגעים שחשבה שאין לה מה להפסיד

אני אנסה לראות את שושלת ואגיד לך את דעתי קראתי קצת על הסדרה המקורית וזה נראה עיבוד של אחד לאחד ממש
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אני יודע קצת על דיינסטי'
אני יודע קצת על דיינסטי
19/05/2017 | 01:20
23
בעיקר בגלל ששמעתי על קו העלילה של סטיבן קרינגטון שגם בסדרה המקורית היה הומו, אם כי רוב הזמן היה כנראה בארון.
בשלב מסוים הוא היה נשוי לסאמי ג'ו, אותה שיחקה הת'ר לוקליר.
בסדרה החדשה כמובן הרבה יותר פתוחים עם זה שסטיבן הומו כבר מהטריילר. אבל הקטע המצחיק באמת הוא שסאמי ג'ו זה גבר.

ובשביל הנוסטלגיה וההשוואות הנה האינטרו של הסדרה.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אזור הדיונים'
אזור הדיונים
13/05/2017 | 20:49
7
34
לצפיה ב-'למיותר לציין - שרשור זה יינעץ עד חמישי'
למיותר לציין - שרשור זה יינעץ עד חמישי
13/05/2017 | 22:04
79
ביום חמישי אוריד אותו מהנעוץ.

תבלו.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'להגיב פה על הכול? '
להגיב פה על הכול?
14/05/2017 | 20:20
1
20
לצפיה ב-'הוספתי הודעה במקום המתאים'
הוספתי הודעה במקום המתאים
14/05/2017 | 20:29
53
זה אזור דיונים כללי, מתחת לכל רשת - אזור דיונים ספציפי עליה. 
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'לגבי Rise של NBC (עוד ליהוק)'
לגבי Rise של NBC (עוד ליהוק)
14/05/2017 | 20:23
105
עוד מישהי שתככב בסדרה היא אאולי'אי קרוואלהו (קשה לכתוב את השם הזה) שדיבבה את מואנה בסרט המצליח של דיסני וזה היה תפקיד הבכורה שלה. הסדרה הזאת תהיה סדרת הבכורה שלה. היא צפוייה להיות חלק מהקאסט הראשי
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'למי שפספס - אנחנו בעמוד הראשי'
למי שפספס - אנחנו בעמוד הראשי
17/05/2017 | 18:25
1
52
ועוד בקובייה המרכזית.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'Cool'
Cool
17/05/2017 | 19:45
9
לצפיה ב-'כל הכבוד אורן '
כל הכבוד אורן
18/05/2017 | 20:37
7

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ