weekend's watch

panda0zombie

New member
הרשימה קצת מתרחבת..

הפרק האחרון של העונה של riverdale
&nbsp
הפרקים השבועיים של the flash וsupergirl
&nbsp
מרתון black-ish
&nbsp
מרתון של young justice שרציתי להתחיל כבר נצח בעצם
&nbsp
שני המרתונים בעצם יתפרסו גם על ל"ג בעומר בטח..

Don Nirtin

New member
השנה ל"ג בעומר יהיה ביום שני

כי הדתיים החליטו למחות על הסכנה של להדליק את המדורה כשהשבת עוד לא יצאה.
&nbsp
אז בנט המבריק הזיז ליום שני במקום.

איל51

New member
הערה

אני מבקש שתערוך את ההודעה שלך.
גם אם אני מקבל את הדעה שלך לגביי בנט (אבל לא מקבל צורת הביטוי), אני ממש לא מקבל את ההכללה שלך לגביי זה ש"הדתיים", ככלל, עשו משהו שבין השורות נשמע שאתה לא ממש מחבב.

Don Nirtin

New member
כבר אי אפשר לערוך את זה

כל הודעה אפשר לערוך ל15 דקות בלבד.
&nbsp
אבל - דווקא תתפלא לשמוע אבל יש לי קירבה למשפחה דתייה (הצד של אבא שלי). הביקורת הייתה דווקא על בנט. הדבר הזה שהוא עשה היה די מטופש ומיותר בעיניי כי הוא היה יכול למצוא פתרון טוב. למשל - להקדים את החג לחמישי, ובכך לעשות חג ארוך שיימשך עד יום שני.
&nbsp
ההחלטה הזו סתם עושה בלגן מיותר למשפחות שסמכו על הגשר הארוך הזה כי לא עשו חופשת פסח.
&nbsp
זה הכל.

איל51

New member
לא משנה למה התכוונת

מה שיצא, זו ביקורת לא רק על שר החינוך, אלא גם על ציבור שלם.

Don Nirtin

New member
לא חושב שהייתה ביקורת

הייתה רק קביעת עובדה לפי מה שקראתי בעיתונים. ולדעתי מדובר במשהו ממש מיותר. על זה אנחנו יכולים להסכים?

איל51

New member
אתה יודע ש"עובדה" ו"עיתונים"

זה לא משהו שבהכרח הולך ביחד, נכון?
וחוץ מזה, שוב - זה לא מה שהתכוונת להגיד, זה איך שניסחת. אבל עזוב נעבור הלאה.

מסכים או לא מסכים (למרות שאני נוטה להסכים עם הפתרון שאתה הצעת, אבל זה ממש לא שחור לבן, לדעתי, ואת זה אני אומר בתור חילוני שבא מבית דתי, וכבנאדם שמבין שמאחורי כל החלטה שמתקבלת על ידי כל בעל כח בכל מקום בעולם - יש הרבה דברים שאנחנו לא יודעים), זה לא העניין. העניין הוא שזה לא המקום לזה.

Don Nirtin

New member
רק רציתי לפתוח קצת בדיון

ואני מכבד את הבקשה שלך. פעם הבאה פשוט לא אציין את דעתי

kordilia snake

New member
רגיל

שיקגו PD+MED, מדור מיוחד, מחשבות פליליות וסיפורה של שפחה.
&nbsp
ואם יקרה נס אני גם אחזור לקרוא ספרים.

כל מיני דברים כרגיל

אני הצלחתי להשלים חוסרים שלי בעולם הDC/CW.
חוץ מזה:
הפרק של Arrow היום.
לסיים את עונה 2 של Sense8
שני פרקים של Better Call Saul (לא ראיתי עדיין את זה של שבוע שעבר
)
המפץ הגדול, Speechless, משפחה מודרנית ועוד כמה קומדיות
המירוץ למיליון
אם יהיה זמן אז אולי להשלים איזה 7 פרקים של ריברדייל כדי לסיים את העונה קרוב לכולם
וגם יוצאת עונה 2 של Master of None בסופש הזה.
&nbsp
ואולי אני אנסה לקרוא יותר משני עמודים ביום בספר שלי לשם שינוי.

twisted nerve1

New member
דברים

להמשיך Sweet Vicious - מפרק 3 עד כמה שאספיק (לפי 2 פרקים הראשונים הסדרה הזאת כבירה. עצוב מאוד שבוטלה).
להמשיך את Wentworth מפרק 2X02 כמה שאספיק (לקח לי זמן להתחבר לסדרה הזאת, אבל היא בהחלט תפסה תאוצה לקראת סוף עונה 1- ועכשיו אני בפנים)
להמשיך עונה 3 של פארגו- פרק 2 והילך (פרק ראשון היה מעולה)

מעבר לזה יש עוד דברים אבל אני לא יודעת אם אגיע. אולי להמשיך את סופרנצ'ורל. ראיתי 7 פרקים וקשה לי מאוד להמשיך להצלוח את עונה 1, אולי להתחיל פליז לייק מי מהתחלה ולראות עד הסוף, אולי להשלים את הפרקים האחרונים של once של העונה הזו (נשארו לי 6 אם אני לא טועה). אולי לראות סוף סוף את אקס מן ההתחלה כמו שרציתי (ולהמשיך לשני הסרטים העוקבים).

didalf

Well-known member
מה נסגר איתי

שמכל הרשימה שלך אני הכי רוצה שתראי אקסמן

וד"א גב האומה חוזר סופסוף השבוע

twisted nerve1

New member
זה הגיוני

כי לא ממש שמעת על הדברים האחרים אם אני לא טועה (למרות שאני חושבת שממש תהני מ- sweet vicious זו כזו סדרה כבירה, אבל אין לי כוח לנסות לשכנע אנשים). אני מקווה שאני אגיע לזה.
והאמת נראה לי פספסתי כמה פרקים אחרונים של גב האומה. למרות שכן עקבתי אחריה באדיקות תקופה דיי ארוכה, אבל היא הרבה פחות מצחיקה אותי כבר וכבר לא כזה בא לי עליה. שמתי לב שאני רואה אותה רק אם אין לי משהו אחר \:

didalf

Well-known member
זה נשמע לי מוכר

זה משהו על זקנים לא?
בכל מקרה אין לי מוטיבציה להתחיל שום סדרה שאמרתי שאני אראה מתישהו.

twisted nerve1

New member
ממש לא על זקנים

מאיפה הבאת שזה על זקנים?

טוב, אני יודעת שהסיכוי קלוש שתראי, אבל לפחות שתדעי על זה. לי אישית זה דיי מזכיר את קיק אס רק בגירסה הפמיניסטית שלו. זה שתי בנות תיכון שנהיות מעין גיבורות על ונוקמות בגברים שהטרידו מינית (לא גיבורות על במובן שיש להם כוחות, הם רק מתאמנות ומצליחות להילחם ממש טוב). וזה עם המון מודעות עצמית ובדיחות מטא על גיבורי על והומור שחור. אני אשים את הטריילר למרות שהוא מספלייר דיי הרבה לדעתי. אני אישית ראיתי איזה דקה ממנו וסגרתי כי הבנתי שאני הולכת לראות, ואני לא רואה דרך אחרת להבעיר את הסגנון של הסדרה בלי לשים את הטריילר

didalf

Well-known member
אה אז התבלבלתי עם משהו אחר

אני חושבת שיש איזה קומדיה על הומואים מזדקנים שמכילה את המילה vicious.

לא ראיתי קיקאס. האמת שקצת השתעממתי מהטריילר. והבחור השחור נראה לי מוכר.

twisted nerve1

New member
הבחור השחור משחק ב- you're the worst

לא יודעת אם את רואה מעבר לזה לא ראיתי אותו בדברים. הטריילר אדיר וזה שהשתעממת ממנו זה פשע גדול \:

איל51

New member
תוכניותיי

בעיקר לנסות להשלים כמה סרטים, ולהתקדם עם העונה הראשונה של דרדוויל (צפייה שנייה) על מנת לעשות מרתון שיכלול לפחות אותו ואת ג'סיקה ג'ונס (לא חושב שאני מסוגל לראות את לוק קייג' ואת הזוועה שנקראת איירון פיסט שוב) לפני עליית הדיפנדרס.

וכמובן כמובן - Fargo 3X04.

למעלה