דיוני סדרות לסוף שבוע

מחשבות פליליות עונה 12 פרק 13 ספויילר

אז פרק שלם על ריד....
ההתחלה הייתה מעניינת אבל זה התחיל לשעמם קצת לפני הסוף...

ריד סוחר סמים לא ממש מוצלח :)

הפרק היה בסדר כזה...לא משהו מיוחד...

kordilia snake

New member
פרק בינוני

הוא הוא התחיל בסדר ונגמר לא משהו עם טוויסטים דבילים בעלילה לקרת הסוף.
&nbsp
האלו מהסדרה השנייה היו מיותרים וגם טארה וג'יי ג'יי והיה נחמד לראות את ריד במראה המלוכלך ופחות יפה מבד"כ.
&nbsp
סה"כ פרק אופייני לעונה

ספויילר...

בול!
&nbsp
מי הם היו באמת?...
אני כבר לא זוכרת.....
&nbsp
זה ממשחבות פליליותבלה בלה שהיה איזה עונה אחת?...

ספויילר ...

נו....זאת הייתה סדרת בת של מחשבות פליליות...
הייתה עונה אחת ולפי אתר IMDB תיהיה עוד עונה שחוזרת במרץ...

kordilia snake

New member
התבלבלתי

בין הספינאוף הזה לסיפנאוף שהיה לפני כמה שנים ובוטל אחרי עונה אחת

האמת שלשם שינוי ממש נהנתי מהפרק! חזרו לבסיס העניינים והתרכזו לשם שינוי בדמויות הקיימות ופיתוח שלהם איכשהו ולא סתם עוד פרק מילוי מגעיל כמו שנראה שזה המוטיב העונה..
&nbsp
היה נחמד לראות את ריד דווקא כ׳רע׳ חח והאמת מחכה לשבוע הבא לראות לאן מתפתח...

ספוייחר...

אני מעדיפה בדיוק ההפך...שיתעסקו כמה שפחות בדמויות שלא ממש מעניינות אותי ויפתחו עלילות חקירה מעניינות...

kordilia snake

New member
לי לא אכפת

שתמקדו דווקא בריד בגלל שהוא מהדמויות הותיקות וכן אפשר להוציא ממנו משהו מעניין אם רוצים. אבל אם הייתי תסריטאית בסדרה הייתי מתמקדת באחד מהחדשים (לא טארה
) כדי לנסות לגרום לצופים להתחבר אליהם ולהכיר אותם קצת או באמילי.

ספויילר

דווקא אני ממש לא אוהבת אותם...
חיבבתי את ריד בעונה הראשונה ואת המערכת יחסים שלו עם גדעון...
פעם אהבתי את ג'יי ג'יי אבל משהו השנה בדמות והיא מעצבנת ודיכאונית תמיד...
מן הסתם אהבתי את החתיך שברח לי שמו...זה שהיה חבר טוב של פלופי..
&nbsp
ואני יודעת שהרוב שונאים אותו אבל אהבתי את הוצ'...הם הרסו את הדמות שלו כמו את רוב הדמויות לדעתי...וחבל.

kordilia snake

New member
גם אני לא

אבל שוב אם אני הייתי תסריטאית הייתי מתמקדת בחדשים (לוק והשני שאני עדיין לא זוכרת איך קוראים לו
) כדי לחבר אותם אל הקהל בבית. JJ נהייתה משעממת ומסכימה איתך שזה נראה שמשהו לא טוב עובר על הדמות.
&nbsp
וגם אני אהבתי את הוצ' והוא חסר מידי פעם והוא בהחלט עדיף על כול החדשים האלו שלא מעניינים אף אחד.

ספויילר...

מה היה עם בעלה של ג'יי ג'יי..?
הוא יהה בדיכאון או סכיזופקני או משהו כזה?...
&nbsp
אני זוכרת שהשחקן ממש מוכר לי...

This Is Us פרק 1X15
כל הFeels

אחרי שפרק שעבר היה אחד הפרקים המעטים בסדרה שלא גרם לי לרטיבות בעיניים, הפרק הזה חזרתי למצב רגשני מאוד.
היה עצוב מאוד לראות את רנדל מתדרדר למשבר נפשי. במיוחד כשהאנשים שסביבו לא קלטו את זה. ובמקביל חוץ מזה ששמענו כבר שזה קרה לו בעבר מאשתוף גם ראינו שזה קורה לו בפלאשבקים לימי התיכון.
מה שהיה מפתיע שזה היה דווקא קווין שקלט מה מתרחש ורץ לעזרתו. מעניין מה גרם לרנדל להתקשר דווקא אל קווין כשהוא היה במצב הזה, במיוחד אחרי שנים רבות שאחיו הזניח אותו.
היה כמובן מאוד חמוד ויפה ומרגש מצד קווין שהוא רץ לעזור לאחיו אפילו על חשבון ההצגה שלו.
חבל שבמקביל הוא גם מניאק נוראי. כי זה לא רק שהוא הרס את ערב הבכורה שלו, אלא הוא גם הרס את הערב הבכורה של סלואן, שזה מחזה שלה. ועוד השאיר אותה לבד על הבמה באופן מביך למדי.
וזה גם לא שלא הייתה לו ברירה. הוא יכל לבקש שיעקבו את תחילת ההצגה בחמש דקות, ללכת אל אמא שלו ואל קייט בקהל (בהנחה שאפשר לתרץ שהם כיבו טלפונים) ולומר להם ללכת למצוא את רנדל.
&nbsp
העלילה עם קייט במקביל לא הייתה מאוד מעניינת, אלא בעצם רק הובילה לזה שקייט לא מסוגלת לספר לטובי על נסיבות המוות של אבא שלה. מה שמיוחד אבל בפרק הזה שאולי לראשונה העלילה שלה בפרק לא עסקה בכלל בכך שהיא שמנה.
&nbsp
כל ההתרחשויות המקבילות האלו - שקווין חושב על ג'ק (והשיחה שלו עם מיגל גם הייתה יפה) וקייט נמנעת מלדבר על המוות של ג'ק, וזה שרנדל עומד לאבד אב נוסף - גורמות לי להניח שאנחנו סוף סוף מגיעים לרגע המוות של ג'ק בפלאשבקים. למעשה זה במידה כזאת שאני ממש ציפיתי שאולי זה יקרה בסוף הפרק הזה. העובדה שבסוף הפרק הזה ג'ק חוזר לשתות אחרי ריב עם רבקה גורם לי לחשוב שהוא ימות כתוצאה מתאונת דרכים זמן קצר אחר כך. אם אני זוכר נכון נאמר שהוא מת כשהם היו בתיכון ולכן זה מתאים מבחינת הזמן. אולי זה אפילו יקרה בפרק הבא.

didalf

Well-known member

דווקא לי הפרק לא גרם ליותר מידי Feels.

משהו ברנדל מעצבן אותי אז קשה לי להתחבר ממש למשבר שלו.
אני לא חושבת שזה שהוא התקשר *דווקא* לקווין אלא הוא פשוט התקשר אליו להתנצל על זה שהוא מפספס את ההצגה, וקווין זיהה את המצב שלו מזה שהוא כבר ראה אותו ככה פעם כמו שהראו לנו בעבר. והיה יפה לראות איך שבעבר קווין התעלם מזה והפעם הוא בא אליו. למרות שמצד שני כן עצבן אותי שהוא נטש ככה את ההצגה בערב הבכורה. אני שונאת שסרטים וסדרות עושים את זה. ואפילו לא חשבתי כמה זה לא פייר כלפי סלואן וכשיו זה עוד יותר מעצבן אותי.
אה ואהבתי את הקטע שההורים דיברו עם קווין על סקס ואז רנדל בא בלחץ מהעבודה שלו ותשומת הלב שלו הופנתה אליהם - כי ראו שוב כמה קווין נפגע מזה שתמיד הבעיות של האחים האחרים יותר חשובות משלו, ולמה כל השנים הייתה לו סוגשל טינה כלפי רנדל ולמה למשל הוא התעלם ממנו כשהוא ראה אותו בלחץ בסוף הפרק.

אז אחרי שהתלוננו שג'ק מושלם מידי היום גילינו שהוא לא, וזה די עצבן אותי, כצפוי
תיארתי לי שמצד אחד מפריע לי שהוא מושלם מידי אבל מצד שני שיתגלו הפגמים שלו זה יעצבן אותי, כי זה יהיה קשור בקנאות מרגיזה כזאת, וצדקתי.
ואוף אני גם סקרנית לדעת איך הוא מת. מתי אמרו שזה היה כשהם היו בתיכון? או שאתה מתכוון שראו קטע מהלוויה ובסוף הראו את קייט בגיל תיכון כזה? ולדעתי יגלו לנו את זה בסוף העונה. כמה פרקים יש?

didalf

Well-known member
מה?
אז יש רק עוד 3 פרקים?

למה לא 22 כמו רוב סדרות הנטוורק?

טוב אם יש רק עוד 3 בטוח ימתחו את זה עד סוף העונה לגלות לנו איך ומתי ג'ק מת.

למעלה