Reutk

Active member
אייך להרוויח 100$ שאתה כבר לא סוחר סמים
לשובר שורות

טוב, אני לא יודעת אם זה יעניין מישהו אבל אתמול ראיתי את המשחק של ס"א נגד פילי ובראיין קראנסטון היה שם(הוא מצלם איזה סרט בפילדלפיה). מ. נייט שאמלאן שהיה איתו במשחק התערב איתו שהוא לא יחבוט לטוני פארקר בתחת. ונו... טוב הוא כזה ילד . (אני לא אוהבת שאוהדים עושים דברים כאלה אבל לקראנסטון אני אוותר
)

חוץ מזה גם גיליתי אחר כך שוולטר וויט היה אמור להיות אוהד של קבוצת הבייסבול של פילי ובסוף הכותבים הטילו על זה ווטו כי אם לצטט אותם אז "realized that would make him too unlikable."

למי שאין כוח להיכנס לכתבה אז זה הנה בקיצור החלק שהצחיק אותי (מתוך הכתבה של אתר של פילי' אגב):
*SPOILERS BELOW* So, just to recap: poison a young boy named Brock and allow your best coworker's special lady friend to die in her sleep right in front of you? Not to mention melting countless other human bodies with Hydrofluoric Acid and 18 other heinous acts? Still likable enough. Wear a Phillies jersey? WAY TOO UNLIKABLE

ONE LETTER OFF TV SHOWS

כרגיל עם מערכוני סמוש חלק מהדוגמאות שלהם ממש לא מצחיקות. אבל חלק מעולות.
&nbsp
וזה מזכיר לי שלפני שנים שיחקנו בזה כאן בפורום. אולי צריך לעשות את זה שוב.

Lion_Heart

Well-known member
הפסקתי לצפות בהם לפני המון זמן...

הם גם מככבים בסרט שנקרא Ghostmates

גם אני די הפסקתי

אבל הם עדיין בsubscriptions שלי ולפעמים צץ משהו שנשמע לי מסקרן אז אני צופה בו

טיזר ראשון לAvengers: Infinity War

אני לא מאמין שכבר התחילו לעבוד על הסרט הזה. נראה לי שיש עוד לפחות ארבעה סרטי מארבל שאמורים לצאת לפניו.
רק לראות את טוני סטארק/איירון-מן, פיטר פארקר/ספיידרמן ופיטר קוויל/סטאר-לורד עומדים יחד זה מרגיש מדהים.
*רק עכשיו אני קולט שלספיידרמן וסטאר-לורד יש אותו שם פרטי. מעניין אם זה ייצור בלבול

Lion_Heart

Well-known member
זה יהיה גדול!

קרוס אובר הכי גדול שאיי פעם היה בקולנוע!
לא רוצה לחכות לזה...אבל חייב

Chandler Rulz

New member
אני חושש מהצמצום לסרט אחד במקום שניים..

יש כל כך הרבה דמויות שאני לא בטוח שהשילוב שלהם יצדיק את זה מבחינת זמן מסך שכל אחד מקבל

עדיין יהיו שני סרטים

פשוט האחד יקרא Infinity War והשם של השני עוד לא ידוע.
&nbsp
אני מניח שבסוף הראשון יהיה סוג של סיום לא סגור ממש והעלילה ממש תסתיים בסרט השני שיוצא רק שנה אחריו.
&nbsp
ואגב, ממה שקראתי חלק מהדמויות לא יופיעו שם. פאלקון, וור משין, ואפילו אנט מן.

Lion_Heart

Well-known member
אני לא חושב שצמצמו...

פשוט שינו את שמות הסרטים...לא?

למעלה