דיוני סדרות לסופ"ש

Don Nirtin

New member
דיוני סדרות לסופ"ש

באופן חריג אני פותח בשעה כזו. לרוב הייתי פותח בשבע

הישרדות עונה 33 פרק 12 ספויילר

לדעתי הפרק הכי טוב של הישרדות EVER!!!!
&nbsp
החלק הראשון היה ממש מרגש...
אדם עשה לדעתי משהו באמת אצילי בכך שלא השתמש בפסלון וגם ג'יי שבחר בו. הרגשתי כאילו לרגע אחד הם שמו את המשחק והאסטרטגיה בצד..
ממש בכיתי בקטע שאדם דיבר כי חשבתי מה אני הייתי עושה במצבו- כשהוא יודע שאמא שלו בבית גוססת.
ושוב, מאוד קשה לי עם זה שהוא שם...כי אם אני הייתי הולכת למשהו כזה כשאבי חלה, לא הייתי סולחת לעצמי כשהוא נפטר...
אבל, אני גם מאוד מבינה שזה מן נקודת אור שמביאה להם תקווה ומשהו שמח בין בתי חולים, רופאים, בדיקות וכו...
אני דיי מקווה עכשיו שהוא יזכה...
&nbsp
ג'יי גם ריגש אותי עם המשפחה עם אחותו...היא ממש יפה והקשר שלהם כל כך קרוב...
בני המשפחה של כולם היו כל כך מקסימים...
&nbsp
האנה היא סוג של חתול 9 נשמות....
אין לי מושג איך היא במשחק עוד במשחק...כל הכבוד לאדם שהציל אותה ושמר על הברית...
אבל....טיילור הפתיעה ובחר בזיק..כך שזיק בכל מקרה היה מודח ויצא שאדם ויתר סתם על הפסלון החסינות...
&nbsp
טיילור עצבן אותי כי כל השטויות האלה של להוכיח את עצמך ולעשות מהלך..
הרגיש לי כמו כשאני רואה כלב פינצ'ר נובח על רוטוויילר...
&nbsp
קן קצת עצבן אותי...
הוא ממש חתיך ואני אוהבת אותו אבל טיילור צדק במה שאמר...
כל הצדקנות הזאת והטוב ינצח ובלה בלה בלה...
זה משחק, ויש שורד אחד שצריך לנתח ולהדיח את כל האחרים...
לא צריך להתייפייף יותר מידי...
&nbsp
מאוד נהנתי מהפרק עצמו, ממועצת השבט ומהאתגרים...

אילקו

New member
3312

היה פרק טוב, כרגיל מועצה טובה עם הפתעה - מה שהיה כמעט כל פרק העונה.
אבל גם קן וגם וויל יצאו דבילים לגמרי! וויל רוצה משהו לresume שלו? ועוד מכריז על זה ככה? לא היה צריך להגיד לקן שמצביעים לו
אבל ישר קן רץ לג'יי ואומר הכול בלי לחשוב על זה שהוא חושף את וויל
אדם הרג אותי שהוציא את האליל משם ועוד אומר לג'ף אתה לא חייב לגעת בזה

שרשמת טיילור הצביע לזיק? התכוונת לוויל בעצם? כי הוא הקול ה5 ראיתי... אהה כן לפי המשפט הבא שלך ששוב רשמת טיילור

ובלי קשר לפרק, אדם הקים איזה "קרן זיכרון" לאמא שלו וקראתי איזה פוסט ממש מרגש שלו בפייסבוק על זה שאמא שלו בעצם לא זכתה לראות אותו משתתף בהישרדות (את השידור עצמו הכוונה) ועכשיו הוא רואה את התוכנית לבד אחרי ששנים ראה ודיבר איתה על זה
, ושהוא הגיש מלא בקשות כל השנים וגם פעם אחת יחד עם אמא שלו באחת העונות אבל בגלל המצב שלה הם לא יכלו להשתתף

ממש עצוב...ספויילר...

כנראה שהתכוונתי לוויל- נהחור הצעיר שמרגיש שהוא צריך להוכיח את עצמו חחחח
מאיפה המצאתי טיילור?!?

תזכירי לי כשמתחילה העונה הבאה, אולי אני אצפה גם

כבר שנים רבות שלא ראיתי (נראה לי מאז עונה 18 בערך) ודי גרמת לי לחשק.
אני לא אצפה עכשיו בעונה הזאת, כי אומנם זה אולי יכול להיות כיף בבינג', אבל נראה לי שעם השרדות זה יותר כיף לדבר עם אנשים אחרים שצופים בין פרק לפרק.

אילקו

New member
דווקא עונה הבאה (אולי ספוילר קאסט לעונה 34
?)

העונה הבאה תהיה אולסטארס... שאני לא יודע אם זה מצד אחד לא טוב לראות שאתה לא מכיר בטח את רובם (אני לא מאמין שיביאו אנשים כ"כ אחורה וגם אם כן זה אחד או שניים), ומצד שני לא להכיר ולקבל את הרושם הראשוני על כולם במשחק השני/שלישי שלהם וזה מעניין...

זה יכול באמת עדיין להיות מעניין
קאסט?

דווקא אם אני אדבר איתכם שתכירו יותר מהאולסטארס ואז יהיה מחשבות שלי בתור לא מכיר לעומת מי שמכיר אותם.
&nbsp
אתה צפית בכל העונות האמריקאיות עד כה?

אילקו

New member
צופה נאמן שלהם

רואה מעונה ראשונה בשנת 2000, למעט עונות 5-6 ששודרו בזמנו בyes לפני עידן ה"השגות פרקים מהדוד באמריקה"

אבל בכמה עונות האחרונות אני כבר פחות בעניינים שם ואפילו לא זוכר דברים מהעונות הקודמות, לעומת העונות הראשונות שאז בזמנו זכרתי הכול הכול. (אולי זה קשור גם לכמות סדרות שיש לי כבר לעומת לפני 10 שנים למשל)

בכלל ריאליטי אמריקאי נחמד יותר מהישראלי ופחות מרגיש טראשי. גם המירוץ למיליון רואה החל מעונה 5 (פלוס עונה ראשונה) והאח הגדול האמריקאי והקנדי כמעט כל העונות.

העונה הראשונה הייתה הכי מעולה

אז אנשים היו כל כך תמימים ולא הבינו איך באמת לשחק... חוץ מריצ'ארד האץ' שאיכשהו ידע לשחק במשחק באופן כמעט מושלם מההתחלה.
מאז כל עונה מתמודדים התייחסו למתמודדים בעבר בדרך המשחק שלהם.
&nbsp
אני ראיתי איזה 4 עונות ראשונות ואז הרבה זמן לא ראיתי. אולי שוב ראיתי עונה 12 או משהו ואז עונה 18 אני חושב.
...הולך לבדוק
כן, צדקתי, זה היה עונה 18. הדבר היחיד שאני זוכר ממנה היא שהזוכה בה זכה ברצף עצום של חסינות מהדחה ובסוף זכה בכל קולות המושבעים ובפרס אהוב הקהל. וזה היה JT.
ועכשיו שחיפשתי על זה אז גם ראיתי שהוא אחד מהמשתתפים של עונה 34, אז זה עוד יותר סיבה בשבילי לצפות.
&nbsp
פעם גם הייתי צופה במירוץ למיליון האמריקאי, אבל גם אותו הפסקתי להמון זמן, עד השנה שצפיתי במירוץ של אנשי המדיה החדשה.

כן מסכימה...באמת יותרכייף לראות את זה לייב ולדבר על זה אחכ..

למרות שלדעתי העונה באמת טובה ושודרו 12 פרקים עד היום..
אתה יכול להשלים בסופש ולראות את ה-3 האחרונים...איתנו :)

אילקו

New member
החץ 508 חלק 3 בקרוסאובר

טוב, אז במקום הפלאשבקים של אוליבר מלפני 5 שנים שכבר ממש מאוסים, קיבלנו אותו בתוך קאקון שהדבר הראשון שעלה לי בראש זה כמו בunder the dome (שגם פה חייזרים) ועם עולם וירטואלי ומדומה משלו... הם לאט לאט מבינים שמשהו לא בסדר בעולם הזה, ופתאום מוצאים את היציאה. לא מעניין.
אהבתי שסיסקו הגיעה למעבדה, והתחיל להתלהב מהשמות של כולם שהוא אמר, בדיוק כמו אתמול בפלאש כשקארה פגשה אותם.
ולמה בארי וקארה נכנסים לאט לאט בהליכה עם ההוא במסיכה הלבנה (מהצוות של אוליבר) וככה סורקים את המקום? לא הרגיש לי מתאים. ובכלל לא הבנתי מה הוא רצה ומי זה הייתה המתולתלת הזו עם הכיסוי ברזל על העין.
מגניב שהזכירו את העברית והגימטריה והתורה, ומה גימטריה קיימת רק בשפה העברית?
&nbsp
אז בפרק סופרגירל זה לא היה בכלל חלק מסיפור הקרוסאובר, הפלאש הרגיש ממש ה-קרוסאובר כולם עם (ונגד) כולם, ועכשיו הפרק מרגיש רק החץ ופה ושם רואים את בארי וקארה שתכלס לא תרמו לכולם כמעט בסצינה וחצי.
אני לא רואה אגדות המחר אז גם אם היה דמויות משם חוץ משרה ופאלמר לא עניין כ"כ. אני לא יודע אם אמשיך לפרק של מחר, זה בטח יהיה פרק נטו שלהם ופה ושם עלה תאנה של דמויות מהחץ (כי הרי הם בחלל איתם שם איפשהוא)
ובכלל איך שרה חיה שם? הסבירו את זה? הרי בחץ היא כבר מתה איזה פעמיים או יותר לא?

דאבל

הצחיק אותי משום מה שסיסקו מציין את זה שיש שני בחורים בarrow-verse עכשיו שקוראים להם רורי. הכוונה כמובן לRagMan (שמבין בגימטריה מסתבר) והיט-וויב. חבל שהם לא נפגשו הפרק.
באופן כללי שמחתי שהפרק קיבלנו את העוזרים הקטנים של אוליבר. אם כי משום מה ארטמיס לא הייתה שם.
גם היה כיף לראות שוב את בארי וסופרגירל משתפים פעולה. אפילו אם זה רק למעט.
*פתאום אני קולט שלא ראינו אפילו את רורי משתמש בכוחות הRagMan המגניבים שלו.
&nbsp
היו גם דברים נחמדים בהזיה המשותפת - למשל לראות שוב את מוירה קווין, לראות מין הצצה לאיך החיים של אוליבר היו אם הוא לא היה עולה על הסירה.
&nbsp
*אגב, אתה לא ראית עונה 4 של החץ? שרה חזרה לחיים באחד הפרקים של תחילת עונה 4 של החץ. היא עזבה את סטאר-סיטי קצת זמן לאחר מכן והייתה חלק מאגדות המחר מההתחלה.
**שרה באמת מתה פעמיים, אבל היא גם חזרה לחיים פעמיים (כלומר הפעם הראשונה רק חשבו שהיא מתה, פעם שניה היא באמת מתה וממש החזירו את הגופה שלה לחיים.
&nbsp
המתולתלת עם הכיסוי עין הייתה איזו אישה שהפכה את עצמה לאנדרואידית עם טכנולוגיה שהיא גנבה והם היו צריכים לתפוס אותה בשביל הטכנולוגיה שהיא גנבה כי רק הטכנולוגיה שהיא גנבה יכלה לתת להם להשתמש בטכנולוגיה החייזרית...
&nbsp
אולי עכשיו זמן טוב להיכנס לכל הדברים שלא אהתבי בפרק. כי יש הרבה. מאוד.
1. כל כך הרבה דברים לא הגיוניים!!!
דבר אחד הוא זה שהם צריכים פרט טכנולוגיה מהאישה ההיא, אבל לא חושבים לנסות להשיג את הטכנולוגיה מהחללית מסע בזמן של האגדות (שם דפוק, בעיה לפרק אחר).
דבר אחר זה כל ההזיה המשותפת. למה בתוך ההזיה המשותפת יש להם דרך לצאת מההזיה? למה בכלל הזיה משותפת? אם לחייזרים יש יכולת טלפורטציה אז למה הם לא השתמשו בה לפני כן ועל הנשיא?
אפילו אם נניח שיש סיבה להזיה המשותפת שבה יש דרך לצאת... למה הם לא קשורים למכשירים שמחזיקים אותם? למה אין חייזרים ששומרים עליהם? למה אין אזעקה שמדווחת שהם התעוררו?
ואז הם מסתובבים בחללית ופוגשים קבוצה של חייזרים, שזה בעצם דבר הגיוני מאוד שיקרה בספינה של חייזרים. אחד הדברים היחידים שהגיוניים שיקרו שם.
כי הדבר הבא שקורה זה שאוליבר לוקח משהו מהקיר שבדרך נס הוא כלי נשק שהחייזרים משום מה שמו על הקיר ואיכשהו הוא יודע כיצד לירות בו. (משום מה החייזרים עצמם לא נוהגים להשתמש בכלי נשק הזה)
ואז הם בדרך נס מגיעים למקום עם ספינות קטנות יותר, איכשהו יודעים איך להיכנס לאחד מהם ומשום מה הם מהונדסים ככה שלא צריך לעשות כלום בשביל להמריא מתוך החללית הגדולה.
באמת שכל אלו דברים שקורים בסדרות מד"ב רבות אחרות. אבל תמיד יש לפחות תירוצים. איכשהו אחד מהם יודע להשתמש בחללית חייזרית, איכשהו הם מצליחים לגרום לחללית גדולה לתת להם להשתגר ממנה... כאן לא היה כלום.
בשלב שבו הם המריאו אני חשבתי שאולי הם בעצם עדיין נמצאים בהזיה וזה יסביר איך כל זה קורה.
גם ממש לא ברור למה הם הופתעו לגלות שהם בחללית כשהם מסתכלים דרך החלון (ובמקביל פליסיטי וסיסקו מופתעים לגלות שהם בחלל). הרי ברור שהם יהיו בחלל - הם מתעסקים עם חייזרים שהגיעו מהחלל!!!
על כל זה באמת יש להוסיף את זה שוויילד דוג נכנס לתוך הבניין שבו הם מחפשים את הסייבורגית בעוד קארה ובארי משום מה לא משתמשים במהירות על שלהם.
&nbsp
2. בעיה שניה של הפרק זה כל הקטע עם רנה (וויילד דוג) שמשום מה שונא אנשים עם מטא-היומנס וחייזרים. כי בגלל שהם הופיעו אז הופיעו גם הרעים... האם אף אחד לא סיפר לו שסופרגירל הגיעה לשם רק בעקבות החייזרים הרעים כדי להילחם בהם?
האם זה לא מוזר שיש לו כזאת התנגדות להם בעוד שחבר צוות שלו RagMan משתמש בסמרטוטים מכושפים שנותנים לו כוחות על? זה לא בערך אותו דבר?
אבל אפילו אם זה באמת כיוון שהולכים בו, זה מרגיש אפילו יותר מטופש כשהוא משנה את דעתו ואומר שהוא שמח שקארה ובארי שם שניה לאחר מכן כי הם הצילו אותו. מה הוא חשב? שהם לא יצילו אותו? זה היה כמו עלילת סיטקום שהילד מתעצבן על משהו אבל עד סוף הפרק הכל חוזר למקומו.
&nbsp
3. הדבר הכי מרגיז זה שהובטח לנו קרוסאובר מרובע. אומנם אנחנו באמת מקבלים דמויות מכל ארבעת הסדרות בפרק הזה, אבל חוץ מזה הוא בכלל לא מרגיש חלק מהקרוסאובר באמת. כמעט שום דבר לא קורה בו. את כל עלילת הפרק הזה יכלו להחליף בארבע דקות של זמן מסך שבהם אלו שנחטפו בורחים איכשהו מהחללית. במקום זה בקושי היה לאנשי הפלאש או אנשי האגדות משהו לעשות בפרק הזה, פליסיטי, סיסקו והחניכים יצאו למשימה שקשה לבלוע שהייתה ממש חשובה להצלת החטופים*. והקבוצה של אלו שנחטפו עברו חוויה שהייתה אומנם מתאימה לפרק 100 של החץ, אבל בעצם בעלת אפס משמעות אמיתית לעלילת הקרוסאובר (עד שהם בורחים בדרך לא הגיונית).
*האם הווייברייד (ספינת המסע בזמן) לא יכלה לראות את החללית הענקית בעצמה?
&nbsp
&nbsp
&nbsp
זה הדברים הגדולים.
היו דברים נחמדים בעולם ההזיה של אוליבר, אבל זה שזה נעשה על חשבון הקרוסאובר הופך את זה ליותר מעצבן מנחמד.
כמו שאמרתי היה נחמד לראות את מוירה (ואת אבא של אוליבר קצת) וגם קצת את מרלין ואת אבא של אוליבר. ואפילו את סלייד ווילסון (אם כי כמובן לא את השחקן, אלא רק מישהו במסכה של דת'סטרוק).
היה נחמד אם גם היו מביאים את טומי ורוי. נכון שטכנית ראו אותם בסוף ההזיה, אבל אני די בטוח שהשתמשו בצילום ישן שלהם. או לפחות בצילום ישן של רוי, מה שראו שהיה אמור להיות טומי לא ממש נראה כמו טומי.
*אבל הייתה קריצה נחמדה לכך שטומי הוא רופא בשיקאגו, כי זה מה שהשחקן עושה בסדרה החדשה שלו.
&nbsp
אני יודע שחפרתי.
ובעיקר חפרתי על דברים שלא אהבתי בפרק,
אבל כן יש לי תקווה שהפרק של מחר יכלול באמת הרבה מהדמויות שהם גם לא מהאגדות וגם את כל האגדות ותהיה עלילה שהיא באמת קשורה לקרוסאובר. ויהיה איזה קרב שבו כולם עם הכוחות השונים שלהם ילחמו בחייזרים (באמת ילחמו בהם, ולא סתם ימצאו נשק על הקיר שיכול להרוג אותם)
&nbsp
&nbsp
בנתיים אני אעשה חישובי גימטריה:
דמנטורים = 359
&nbsp

reasonforall

Active member
קרוסאוברים

במקרה התחלתי עם סופרגירל, ומיד אחרי הפלאש. שתי סדרות שאני צופה קבוע.
המשכתי לArrow שמעולם לא ראיתי כדי להבין איך הכל מסתיים, רק כדי לגלות שהסיום האמיתי הוא בכלל באגדות המחר - סדרה נוספת שאני לא רואה.
מעניין איך הסדרות ימשיכו בפרק הבא, ומאיזו נקודה.
&nbsp
הותשתי. הלכתי לישון עד ראשון בבוקר.

Lamia24

New member
החץ 508

טוב, אז באופן מפתיע לראשונה החץ ריגשה אותי ואפילו מאוד. הסצינה של ת'יאה ואוליבר לפני שהם עוזבים את המציאות הבדויה

בכללי היה פרק יחסית רגוע, בטח אם משווים לפרק העמוס של אתמול. יותר כמו פרק של החץ עם הופעות אורח. הגיוני לנוכח העובדה שזה הפרק ה100 של הסדרה. היה נחמד לראות כל מיני פרצופים מוכרים, אפילו את לורל הבלתי נסבלת! גם קוונטין סוף-סוף שיחק נורמלי.

אגב עוד מישהו חושב שבארי וסופרגירל ממש הגזימו עם הבחורה הזאת במחסן? היא הרי הייתה מחוסרת הכרה, מה אתם משחקים איתה מסירות עכשיו?

יאללה, מתי מחר???

Lion_Heart

Well-known member

לדעתי היה פרק מדהים שחזר לעונה ולפרק הראשון היה מאוד נוסטלגי, כי אוליבר זכה לראות איך החיים שלו היו ניראים אם הוא לא היה ה"חץ" ונפרד מעברו ומהאנשים שבו כולל הוריו ,טומי ולורל...אני פספסתי משהו? למה ARSENAL(רוי) היה שם? הוא לא מת...או שפספסתי משהו?

ממש התחברתי לסצינה של ת'יאה...כי קשה מאוד להתמודד עם המציאות שמציעים לך פנטזיה נהדרת
&nbsp
אני בכלל לא חשבתי שבארי וקארה הגזימו,לקארה יש נטייה להביא איתה את הכיף , והיא ובארי עובדים נהדר ביחד, אז כן, הם שיחקו ,וזה לגמרי בסדר מצידי...
אבל, האישה הזאת סיקרנה אותי ביותר כי...CYBORG?...יש לנו את וולי ווסט, את ARSENAL,(רוי) את ארטמיס(בערך) אז אם תוסיפו את סייבורג מה יש לכם? קומבינה של בורגר ראנץ', אבל זה לא ממש חשוב לנושא שלנו, מה שיש לכם זה התחלה של ה TITANS !!!!! ספין אוף רביעי??

זה לא היה...

זה לא היה פרידה מאנשים שמתו, אלא מאנשים מהעבר שלו. חוץ מרוי גם פליסיטי הייתה שם.

למעלה