דיוני סדרות לאמצע שבוע

Don Nirtin

New member
דיוני סדרות לאמצע שבוע

היום אחה"צ ומחר אני לא אהיה.

ויש עוד הודעה שתבוא ביום חמישי.

Red Hood

New member
Gotham 3x02

1. לא אהבתי את זה שמסדר הינשופי כבר מציג את עצמו בפני ברוס. חלק מהמהות שלו זה שברוס לא ידע, או לפחות לא הייתה לו הוכחה, על הקיום של המסדר הזה, עד גיל יותר מאוחר, בו הוא פעיל כבאטמן, וזה מאוד מפתיע אותו.
אבל...נראה איך זה יתקדם.
2. מה שכן - טאלון? זה אתה? איפה החליפה? איפה ה...חליפה? כל מה שיש לך זה מסיכה לעיניים?
3. לפחות מצאו תירוץ טוב, בערך, להתבגרות המואצת של פויזן אייבי.
4. אני מקווה שעד סוף הסדרה אצליח להבין אם ג'יידה פינקט סמית' משחקת ככה בכוונה, או שהיא פשוט כל כך כל כך גרועה ואין מה לעשות עם זה.
5. מישהו מוכן להסביר לי מי זו מלכת הסאדו מאזו ומה הכוח שלה?
6. כל הקטע זה בין פיש מוני לפינגווין מתחיל לעצבן. שאחד מהם יהרוג כבר את השנייה. וכן, בכוונה כתבתי את זה ככה.
7. ברוס והכפיל נפגשים. מעניין מה ייצא מזה. האם הכפיל הוא הגרסה של הסדרה ל....?
8. ואלרי וייל. מתישהו נגיר את האחיינית שלך?
9. נו...לי חוזרת לגותהאם? אפשר די עם הטלנובלה הזו?

נ.ב. בקצב הזה - כל הנבלים של באטמן כבר לא יהיו פעילים (מתים, כלואים או זקנים) עד שברוס יחליט לשים עליו את הגלימה...

kordilia snake

New member
קוונטיקו 2X01

אין הרבה הבדל בין העונה הראשונה לשניה, המבנה והעלילה דיי זהים: שני קווי זמן אחד בהווה ועוקב אחרי פיגוע גדול (הפעם בוושינגטון DC אם אני זוכרת נכון) ואחד באימונים של אלכס בCIA. וכול שאר השטיקים הרגילים של הסדרה עדיין שם.
&nbsp
הם רק הלכו לקיצון, ככול הנראה בהשפעת האירועים בעולם והוסיפו את הקטע של "אנחנו CIA אז מותר לנו לשים *ין על כול העולם".. וישנה גם מערכת היחסים המייאשת בין אלכס לראיין

למעלה