דיוני סדרות לתחילת שבוע

Don Nirtin

New member
דיוני סדרות לתחילת שבוע

לפני שניק ירצח אותי ששכחתי שוב.

Bilev

New member
סיימתי לראות "סודות משפחתיים" (american gothic)

לא בטוח אם זה ספוילר, אבל סדרה טובה מאוד, ואני לא מבין איך קיבלה רק 6.8 בIMDB. מישהו יודע אם תהיה עונה שנייה?
בכלל דפדפתי קצת ואפילו עשיתי חיפוש למילים "סודות משפחתיים" ואפילו לGOTHIC, ולא ראיתי שבכלל דיברו על זה..
&nbsp

Don Nirtin

New member
זה דיוני סדרות. לא פרקים שלמים.

להבא אבקש ממך לא להעלות אותם.

Red Hood

New member
מקגיוור 1X01

האמת?
פחות גרוע ממה שחשבתי.

היה ברור שניקי (טרייסי ספירידקוס ה-מ-ד-ה-י-מ-ה מ-Revolution) חיה, אבל זה טיפה טיפה הפתיע לגלות שהיא (לפחות איך שזה מסתמן כרגע) הבאד גאי.

מה שבעיקר הפריע לי שהכל הלך קל מידי למקגיוור ולצוות, לפחות בדברים הקטנים - מזהים תוך שנייה, דרך שיחת טלפון, שיש מטוסים ברקע ואיזה סוג מטוסים אלו, ריילי פורצת למאגרי מידע ברבע שנייה שמפתיעה אפילו את הסוכנים של הסוכנות החשאית ביותר, הנהג של המשאית לא שם לב שיש לו מסוק על הגג, חומרים שמקגיוור מחפש לדברים שהוא מכין/בונה מופיעים מולו כאילו הם מוכנים, מקגייוור משיג מטוס תוך כדי המראה וכו' וכו'.

כרגע הסדרה הזו היא סוג של שילוב של סוכן מחוק (ההסברים לגביי איך ולמה הוא בונה או מכין את מה שהוא מכין), שרלוק (בגלל הכיתוב של החומרים שמק משתמש בהם), צוות לעניין, מקגייוור המקורי (כמובן), וסדרות בעלות אותיות אמריקאיות (NCIS, CSI, WTF בהן שערה שנמצאת 5 רחובות ליד זירת הפשע עוזרת בפיענוח הפשע).
הרבה סדרות התחילו בפרק פיילוט אחד, ואז שינו כמה דברים לאחר מכן וקפצו מדרגה. מקווה שהסדרה הזו תעשה את זה גם כן.

2 הערות לסיום:
1. האפקטים של הפיצוצים היו....גרועים. ממש.
2. פצצה עם טיימר בספרות אדומות כדי להגיד למק בדיוק כמה זמן נשאר לו? באמת? אנחנו עוד שם?

אתה יותר נחמד ממני

אם כי אני מודה שלא היה גרוע כמו שהיה יכול להיות. כלומר ראיתי בהחלט סדרות גרועות יותר. ובגלל שזה פיילוט זה גם עדיין יכול להיות טוב בהמשך.
אבל אין לי כוונה לבדוק. לא היה שום דבר מיוחד שמשך אותי.
&nbsp
גם לי היה ברור שניקי חיה. חשבתי אבל שזה יהיה גילוי של סוף הפרק, לכן כשהיא הופיעה מוקדם יחסית חשבתי שאולי בעצם נגלה בסוף שהיא מין סוכנת כפולה. כולמר שבעצם היא תחת משימה סודית מהארגון הזה.
&nbsp
היו באמת דברים מוזרים. גם אני לא הבנתי איך נהג המשאית לא קולט מיד שמישהו קפץ על המשאית. הוא בטח שמע את ההליקופטר לפחות.
ויש דברים שהם קצת התחכמות יתר.
למשל קטע מגניב שבו מקגייוור מראה איך הוא יותר עשן כדי להפעיל את אזעקת האש...
אבל היה אפשר לעשות אותו אפקט גם על ידי להדליק כמה ניירות בפח אשפה.
&nbsp
אני חושב שהטריק היחידי שנראה לי ממש מגניב בפרק היה זה שהוא לקח בטריה, יצר ממנה מגנט ואז חיזק אותו עם חוט חשמל והשתמש בזה כדי להפריע למערכת הקשר של השומר.
זה באמת היה די מגניב. ואומנם אין לי מושג בדברים כאלו, אבל זה נראה כמו משהו שבאמת אפשר לעשות.
&nbsp
די הזוי שסוכנים סודיים שבאו למכור נשק לא חוקי פשוט יוצאים מחדר המלון שלהם כשיש אזעקת אש. הם לא מיד חושדים שזה תרגיל של מישהו שמנסה לתפוס אותם? ניקי לא יכלה לפחות לשים פאה ומשקפיים כדי שלא יזהו אותה ממרחקים.
&nbsp
וכמובן כולנו רואים בכל מיני סדרות משטרה איך מובילים אסירים בתוך כל מיני משאיות מיוחדות שקשה מאוד לפרוץ לתוכם. אבל משום מה את ניקי מעבירים במכונית רגילה כשיש עליה רק אזיקים.

Red Hood

New member
Brooklyn Nine Nine 4X01

פרק שלם רק על הולט וג'ייק, בתוכנית להגנת עדים, נלחמים אחד בשני על שטויות, מתרגלים לריחוק מהעולם ומכל מי שהם מכירים, עובדים בעבודות משעשעות, עושים הליכות (סליחה, הליכות כוח) ומככבים בכמעט סרטון יו טיוב בעל אינספור צפיות? קאונט מי אין.

וזה לא איכזב, אפילו לא טיפה.

Red Hood

New member
New girl 6X01

בשקט בשקט - הסדרה הזו פותחת עונה שישית. וראויה לה.

עזבו את הזקן של ווינסטון, עזבו את זה ששוב ג'ס היא הדמות הכי לא מצחיקה בסדרה, עזבו את הכל -

ניק מילר רזה!!!!!!! זה מוריד בערך 50% מהבדיחות עליו.

למעלה