דיוני סדרות לתחילת השבוע

דיוני סדרות לתחילת השבוע

כן, שכחתי לפתוח אחד הבוקר.
אבל לזכותי, גם ניר לא שם לב כשהוא חזר...

LeRanch

New member
משפחת פוסטר - העונה הראשונה בכלליות (בלי
ים)

מה אני יכול להגיד? הפרק הראשון של הסדרה שודר ב-yes ביום שלישי שעבר, ואני כבר בפרק 20 מתוך 21 פרקים של העונה הראשונה. אם זה לא מעיד על התמכרות ועל סדרה נהדרת, אני לא יודע מה מעיד על כך.
אני נהנה מכל רגע, והאמת שאני לא מופתע כי ABC Family (בזמנו, כיום Freeform) סיפקה לאורך השנים סדרות דרמה שאני מאוד אוהב (אם כי כיום הן כבר לא משהו, *שיעול* שקרניות קטנות *שיעול* ובחדשות יותר אני לא צופה, דוגמת Shadowhunters).
בכל אופן - העונה הראשונה מצוינת, הקאסט באמת נהדר (למעט חסוס שהוא הדמות המיותרת במשפחה הזאת) והעלילה זורמת בצורה טובה מאוד. ממליץ למי שאוהב דרמות משפחתיות בסגנון הורים במשרה מלאה

Don Nirtin

New member
מה. איך הצלחתי לפספס?

אה נכון חתונה

&nbsp
יש לזה ש.ח מתישהו השבוע או שנדפקתי?

Lhuna1

New member
ראיתי פרק ראשון, חיבבתי את זה מאוד

יחד עם זה יש בי חשש שאני הולכת לפרוש תוך כמה פרקים עקב "חוסר התאמה גילאית"
אם המיקוד יהיה יותר מידי בבעיות טינאייג'ריות.
אוהבת את הליהוק של האמהות בינתיים.
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

איזה כיף שאתה אוהב

האמת שזאת לא סדרה שאני מת עליה לחלוטין כמו סדרות מסוימות.
אבל זה הטעם שלי אני הרבה פעמים נשבר בסדרות מסוג זה (למשל את הורים במשרה מלאה עזבתי בעונה 2).
בהחלט יש בה משהו מאוד מהנה. מלא דרמה משפחתית. ואני תמיד חשבתי שהיא מאוד דומה לסדרת הרקיע השביעי, רק בעוד שם זאת הייתה משפחה של כומר וב10 עונות לא הוזכרה הומוסקסואליות (למרות שהיו מיליון עלילות של השתכרות והריון לא מתוכנן), הסדרה הזאת היא לעולם המודרני.
&nbsp
דבר אחד שברור לי הוא שהייתי נהנה יותר מצפיית בינג' כמוך.
לא רק שזה מתסכל לפעמים לחכות משבוע לשבוע בסדרה הזאת, אלא שכל עונה מחולקת לשתיים, ככה שבין פרק 10 לפרק 11 הייתי צריך לחכות כמעט חצי שנה.
באחת העונות עצרתי את עצמי מלראות עד שהסתיימה חצי עונה ואז צפיתי בבינג'. זה היה כיף.
&nbsp
אני לא אגיב לגבי חסוס חוץ מזה שאני מבין למה הוא מרגיש לך מיותר. הכי עצוב שג'וד הוא מאוד מעניין אבל מקבל זמן מסך מאוד מאוד מועט. והרבה פרקים עושים תירוצים לכך שלא רואים אותו (אני מניח שזה בעיקר כי הוא בעצם ילד ולכן אפשר להעסיק אותו פחות שעות).
&nbsp
אבל מה שהיה מגניב בחסוס זה שמשחק אותו ג'ייק טי אוסטין שהכרתי בעבר מצפיה עם אחיינים שלי בסדרה המכשפים מווברלי פלייס, שם הוא שיחק בתור ילד קטן. זה פשוט תמיד הצחיק אותי איך הוא הפך מילד חמוד אבל מטופש כזה, לבחור חתיך כזה.

Don Nirtin

New member
מש' פוסטר 1X01

כ"כ הטעם שלי. כ"כ הוחלפו בלידתן. כ"כ הרקיע השביעי.
&nbsp
אני כל כך הולך להתמכר לזה. ולא לחכות ליס.

גם אני התחלתי בעצלתיים עם פרק ראשון

ולא הפסקתי עד שסיימתי את כל העונה.
יש מבחינתי משהו תמיד ממכר בסדרות המשפחה האלה.
מישהו יודע אם YES מתכוונים להביא ברציפות את העונה השניה או ללכת למחוזות זרים שפחות נוחים לי?

LeRanch

New member
שאלו את זה בעמוד הפייסבוק של Yes

והתשובה הייתה שעדיין אין פרטים על שידור העונות הבאות.
אני מאמין שזה בגלל שהשידור הוא שבועי אז ייקחו כמה חודשים עד שהעונה השנייה תעלה, אז צריך להמתין או כאמור לצפות בדרכים אחרות.

The Path
- בהחלט שווה את הדרך

תודה רבה שניר שהאצת בי לצפות בסדרה. אומנם היא בכל מקרה הייתה בכוונת שלי, אבל ההמלצה החמה שלך העלתה אותה למקום ראשון.
זאת הייתה ההודעה של שניר (בלי ספוילרים):
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/109/181048536/בידור/טלוויזיה
&nbsp
&nbsp
כמו שהוא אמר: מעוררת מחשבה ואיכותית.
&nbsp
השחקנים עושים בה עבודה מעולה. את שני השחקנים הראשיים אהרון פול (שובר שורות) ויו דנסי (חניבעל) כבר הכרתי והם לא אכזבו. אולי אפילו התעלו על ההופעות שלהם בסדרות שהכרתי אותם בהם.
חוץ מזה גם שחקנים שלא הכרתי (או ליתר דיוק לא זכרתי בחלק מהמקרים) היו ממש טובים. ומתוכם במיוחד מישל מונאהן (בלש אמיתי) הייתה מעולה.
&nbsp
הסדרה מתחילה יחסית לאט אבל מעניינת, ומשם היא פשוט ממריאה יותר ויותר בכל פרק.
&nbsp
אני אשתדל לכתוב הודעה כוללת ספוילרים מאוחר יותר או מחר. אם לא בשביל מישהו עכשיו אז בשביל מישהו מהעתיד שיחפש הודעות עליה.

didalf

Well-known member
לאור העובדה שאתה מוצא גם את מר רובוט מרתקת

אני לא יודעת אם לסמוך עליך

את יכולה לסמוך עלי שהסדרה מרתקת

לטעמי.
זה לא דווקא אומר שאת תחשבי כמוני.
היא לא דומה למשהו שאני זוכר שאת אוהבת.

didalf

Well-known member
לא

באמת שרציתי לאהוב אותה.. אבל זה משעמם.
מצד שני ניק עדיין מאד אוהב אז לאדעת.

אני אמרתי לה שלא כדאי לה לראות

כי אם היא לא אהבה את עונה 1 אז לא נראה לי שפתאום היא תאהב את עונה 2.
יש סדרות שמרגישים בהם שעונה 1 נועדה לבנות לקראת עונה הבאה. זה ממש לא המקרה בסדרה הזאת.
&nbsp
אני לא בטוח למה את רואה אם את לא אוהבת.

ישירות מהעבר - The Fosters פרק 1X21

זה לא היה קל אבל מצאתי הודעה שבה כתבתי בפירוט על פרק של הסדרה מעונה 1 כשצפיתי בה במקור.

למקרה שזה לא ברור זה מכיל
ספוילרים לפרק סיום עונה 1 (אני מניח שבארבע שעות שעברו אורן כבר הספיק לראות את הפרק הזה גם, כי הוא היה בפרק 20 מוקדם יותר).

אז הנה ההודעה: (מסתבר שצעקתי על הטלוויזיה כשראיתי את הפרק)
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/109/174311880/בידור/טלוויזיה

והנה התוכן שלה: (כי למי יש כוח ללחוץ על לינק)
אני לא יודע אם עוד מישהו כאן צופה בסדרה, אבל אני מאוד נהניתי מהעונה.
אומנם יש בה הרבה קיצ'יות ולא מעט מלודרמטיות, אבל מאוד כיף ובאמת מצליח לרגש.
הסדרה מרגישה לי כמו משהו בין הרקיע השביעי ושולחן לחמישה.

בפרק סיום היו את כל הדברים האלו.
צעקתי על המסך בתיסכול כשברנדון שכב עם החברה לשעבר של אבא שלו, אפילו יותר מאשר כשמאוחר יותר טרקו לו דלת מכונית על היד.
וכמובן שגילו סוד על העבר של קאלי שבגללו היא לא יכולה עדיין להיות מאומצת.
וכמובן שלנה בסוף נכנסה להריון, אחרי ניסיון הפריה אחד מהמורה שהיא עובדת איתו אפילו שזה בסוף לא הסכים לחתום על וויתור זכויותיו על התינוק.
בקיצור סיבוכים וסיבוכים.
ובנוסף לזה לא ברור מה קרה לאנה, אמא של חזוס ומריאנה, אם כי נרמז שאבא של ברנדון עשה לה משהו אלים.

אבל עם כל העניין הזה הכי עניין אותי דווקא ההתקדמות עם הדמות שמקבלת הכי מעט עלילה במשפחה הזאת - ג'וד.
היה נראה שיש כאן התקדמות אמיתית. הוא אמר לחבר שלו, קונור, שהוא לא מעוניין בבחורה, אבל אז פתאום קונור הזה מעוניין בה.
אבל חשבתי שזה לפחות יוביל לזה שג'וד יצא מהארון.
במקום זה הוא רק אמר שהוא לא בטוח לגבי המיניות שלו.
אין לי שום ספק שהסדרה תוביל לכך שהוא בסוף כן יצא מהארון, אבל לא ברור לי למה לדחות את זה.
האם זה קונטרברסיאלי מידי להראות ילד בן 13 יוצא מהארון, אפילו בסדרה שבמרכזה משפחה של שתי נשים לסביות?

למעלה