רענון חוקי הפורום

Don Nirtin

New member
רענון חוקי הפורום

זה לא מה שבא לי לעשות לפני שאני יוצא לשבוע החופשה שלי מהפורום, אבל זה מתבקש לאור האירועים האחרונים.

אז קודם כל, באופן כללי ביותר -
אנחנו מבקשים שאם מגיע מצב שבו אתם מרגישים שלא בנוח, פשוט תפסיקו לכתוב. תשלחו לאחד מאיתנו מסר מיידי ותפסיקו לכתוב. אין שום סיבה שבעולם שתרגישו לא בנוח בפורום שלנו.
אנחנו פורום ליברלי, חופשי, וכל אחד יכול להביע דעה כל עוד איננו פוגעים באחרים. ברגע שפגענו בחבר פורום אחר - האווירה בפורום נעשית לא נעימה, ואנחנו כמנהלים נאלצים לעבוד מאחורי הקלעים. בעיקר אני. ראיתי כמה הודעות, ראיתי מה הולך פה, ואנחנו לא ניתן לזה יד.
אין מקום לאלימות מילולית בפורום, אין מקום לשמות, ואין מקום לרמיזות לא נעימות על אחרים.
אבל לא תמיד אנחנו שמים לב לכל דבר שאנחנו כותבים ואיך זה עלול להשתמע. זה לא סוף העולם אם בטעות פגעת במישהו אחר, אבל אם האדם הזה אומר או רומז שהוא נפגע, יש מקום להתנצל, להתפשר, לנסות לראות דברים מהצד השני.
הפורום הזה הוא קודם כל שלכם. אנחנו פה כדי להקשיב לכם במסרים.

דבר שני,
חידוד כללי האתרים הלא חוקיים -
אסור להפנות לאתר שידוע לנו שהוא לא חוקי על גבי הפורום. אפשר לכתוב "מקומות באינטרנט". מי שזה מעניין אותו - שיפנה לגולש במסר ויתכתבו מאחורי הקלעים.

דבר שלישי - תזכורת לגבי עניין אזהרות הספוילרים.
ה
הידוע - כבר יצא לי להיתקל בספוילרים על סדרה שאפילו לא סיימתי לראות את העונה השנייה שלה. בבקשה מכם, כשאתם כותבים על סדרה, תכתבו גם את מספר העונה שלה כדי לחסוך אי נעימויות.

דבר אחרון -
תעשו לניק חיים כמה שיותר קלים כשאני לא אהיה זמין. בבקשה מכם.

ניר וניק

didalf

Well-known member

ואני מודה שלאחרונה אני מחפפת עם ההקפדה על ספוילרים, אז סליחה

Don Nirtin

New member
לא דווקא ספציפית אלייך

אבל היה חשוב לחדד ולרענן שוב.
&nbsp

Don Nirtin

New member
היה בעיקר מעצבן.

אני באמת לא אפרט מה היה, אבל זה משהו שעצרנו בזמן.

didalf

Well-known member

היה מכות, שולחנות התהפכו, צלחות עפו באויר, כסאות עלו באש, כוסות נופצו לכל עבר, יום רגיל סה"כ.

אני זוכר שגם אני הייתי מרגיש ככה בעבר תמיד

ואז עברתי לצד השני...

&nbsp
ignorance is bliss

Don Nirtin

New member
אני בעסק הזה כבר כמה וכמה שנים

אתה טרי.

&nbsp
אבל לא יכולתי לבקש מישהו יותר טוב ממך לתפקיד הזה.

למעלה