weekend's watch

Don Nirtin

New member
weekend's watch

מה אתם הולכים לראות. ולמה.

בלי 'כלום', 'שום דבר', ו'אין לי מה לראות'.

snirf

Active member
מרתון "הדרך"

ראיתי כבר את פרק הבכורה בשבוע שעבר והסדרה עושה רושם מסקרן
אף אחד לא צפה בה כאן?

בנוסף, פרקי השבוע של:
פני דרדפול2
שקרניות קטנות7
ממלכה3

אני באמת רוצה לראות את זה

תיכננתי את זה לקיץ,אבל איכשהו נתקעתי ולא התחלתי הרבה סדרות שהתכוונתי להתחיל.

kordilia snake

New member
אמריקן גות'יק

ודיי זהו.
&nbsp
ולהמשיך עם "פיקדונות מוות" ובתקווה גם לסיים את "מקומות אפלים" שלא כ"כ זורם לי.

אני מנסה לעשות את זה מהעבודה

שזה בעייתי לי כי אין לי כאן את הקלנדר שלי.
&nbsp
יש כמובן מר רובוט.
חוץ מזה קילג'ויס, קינגדום, wrecked, הפוסטרים, קז'ואל (כבר הצטברו לי איזה 3 פרקים)
&nbsp
תכלס יש לי המון סדרות שאני מתכנן לראות (כמו הדרך) אבל בפועל...
&nbsp
אני בסופר תנופה של צפית בינג' במסע בין כוכבים אנטרפרייז בנטפליקס.
גיליתי תופעה מעניינת. כשצופים בנטפליקס בסדרה אז מיד בסיום הפרק זה עובר לך אוטומטית לפרק הבא. כמובן שזה לא בעיה לעצור, אפילו אם לוקח לך רגע לעצור, זה עדיין יתחיל לך מתחילת הפרק החדש כשאתה חוזר לזה. אבל עצם זה שנטפליקס מתחיל לי את הפרק הבא אוטומטית גורם לי המון פעמים לראות עוד פרק אפילו כשתיכננתי להפסיק ולעשות משהו אחר או לראות משהו אחר. זה פשוט קל נורא להשאיר את זה.
תמיד ידעתי שהצפיה בנטפליקס מעודדת צפייה בבינג', אבל רק עכשיו הבנתי עד כמה זה חזק.
אני ראיתי בערך 20 פרקים בשבוע האחרון.

מה עם החמישיה?

הצלחתי לגרום לרעות להתחיל לראות ואנחנו תכף צופות בפרק הראשון (כן חטפתי אותה לא הייתה ברירה אחרת)
אז אני מתכוונת לראות איתה השבוע את כל הפרקים שראיתי עד עכשיו ואז לראות ביחד איתה את הפרקים האחרונים (ביום שני הבא )
אז אם גם אתה תראה את הסדרה השבוע זה יהיה ממש מעולה

נ.ב אגב איך זה שאתה רוצה לראות אותה אם לא קראת ספםרים של הרלן קובן?

אוקיי, אני אראה

אני צריך משהו שיוציא אותי מהבינג' לחלל החיצון, אז למה שזה לא יהיה זה. אני מקווה כמובן שזה יהיה טוב, אבל אם לא, אז לא נורא.
אני אתחיל בטח מחר, אבל עם קצת מזל אני אספיק ישר לראות כמה.
&nbsp
לגבי השאלה שלך היא יכולה להיות תקפה לגבי כל סדרה. יש סדרות שנוצרו על ידי אנשים שבעבר כתבו ספרים.
אני רציתי לראות ורוניקה מארס למרות שאף פעם לא קראתי ספר של רוב תומאס (והוא כן כתב).

תאמת אם לא היית גם ככה מתכוון לראות את זה

לא הייתי משגעת אותך בעניין
אני לא חושבת שזה משהו שתעניין בו (חשבתי את זה לפני שהתחלתי לצפות בעצמי) למרות שאני מאוד מאוד מאוד אוהבת את זה
(כנ"ל דר פוסטר)
&nbsp
בקשר לרוב תומאס ויוצרים אחרים אם אני לא טועה אז ספרים שלהם לא זמינים כמו שספרים של הרלן אני בטוחה שיצא לך להיתקל בספרים שלו והעדפת לקחת משהו אחר
זה יותר דומה אם תרצה לראות משהו של סטיבן קינג למרות שלא קראת ספר שלו

נכון, זאת דוגמה טובה יותר

ואני באמת אף פעם לא קראתי ספר של סטיבן קינג אבל כן ראיתי סרטים וסדרות שהיו מבוססים על ספרים שלו.
&nbsp
זה היה מוזר אם הייתי רוצה לראות סדרה של הארלן קובן אחרי שלא אהבתי את הספרים שלו. אבל לא מוזר שאני רוצה לראות את הסדרה הזאת כשאין לי שום אסוסיאציה רעה או טובה לגביו.
&nbsp
אתמול הייתי עסוק נורא ואז בערב לא היה לי חשק למשהו כבד, אבל היום אני אראה לפחות את פרק 2.
איפה אתן כבר עם זה?

Reutk

Active member
הבית הלבן בעיקר. כי זה כיף, וגם כי המקס עמוס אז אין ברירה...

didalf

Well-known member
התלבטות

האם להמשיך עם מחלקת גנים ונוף או לעשות הפסקה קלה לטובת פשע אמריקאי שמיקי סקרנה אותי? (אל תגידו לי שתיהן, יש לי קושי למרתן יותר מסדרה אחת
)
&nbsp
וחוצמזה:
מר רובוט, ארץ נהדרת, גב האומה.

לא שבקשת עזרה
אבל אני בעד שתמשיכי עם מחלקת נוף וגנים

כדי שאני אוכל לראות איתך ביחד את פשע אמריקאי

למעלה