שרשור
בהתמקדות דיונים והמלצות על סרטים

שרשור
בהתמקדות דיונים והמלצות על סרטים

מה הסרטים הטובים שראיתם לאחרונה?

באופן מדהים ראיתי בעצם די הרבה סרטים בחודש האחרון ויש לי מה לומר.
*חוץ מזה שסוף סוף התחלנו לדבר על סרט מסוים בשרשור אוף שכבר לא קופץ.

didalf

Well-known member
חייבים לדבר על סרטים?

כי יש לי וידאו משעשע של בריאן קרסנטון חוגג סופר סוויט 60 עם כמה אורחים מעניינים

&nbsp

זה היה מעולה

זה פשוט ממשיך וממשיך ונעשה יותר ויותר מצחיק.

הוא פשוט הורג אותי.
&nbsp
מעניין אותי אם אלו בעצם היו ההורים שלו שם, כי הם לא עשו רושם של שחקנים.
&nbsp
&nbsp
*ודיברו שם על הסרט טראמבו, אז זה נחשב לביקורת סרטים

didalf

Well-known member
אתה מכיר את התוכנית המקורית?

היה בMTV לפני כמה שנים (אולי זה עדיין משודר, אני ראיתי את זה כשהייתי בעצמי בת 16) תוכנית בשם סופר סוויט 16 כשבכל פרק הראו את ההכנות לסוויט 16 של איזה ילדה מפונקת וזה בדיוק ככה.
ותמיד יש תקטע הזה שהיא מקבלת את המכונית החדשה והנוצצת באמצע המסיבה ותמיד רציתי גם מכונית ליומולדת 16 שלי (אז אמא שלי קנתה לי מכונית צעצוע
).

ידעתי שזה משהו שהיה קיים

והנחתי שזה צוחק ישירות על זה.
אבל אף פעם לא ראיתי אז לא ציפיתי למכונית.
&nbsp
אחיינית שלי תמיד הייתה אומרת שהיא מתה שהיא תקבל מכונית ליום הולדת 16 (וניסתה להציע שכולם משפחה ישתפו פעולה כדי לקנות לה) ואני באמת תמיד הייתי אומר שאני אקנה לה מכונית ואולי אפילו אחד מהמארזים האלו שיש בהם חמישה רכבים שונים שאפשר לקנות ליד הקופה בטויס אר אס. אבל לא עשיתי את זה בסוף כי אני לא עד כדי כך מרושע (טוב, אני כן, אבל לא רציתי לבזבז כסף על מכונית צעצוע שהיא לא תעשה איתה כלום)

המלצת סרט 1
- Presenting Princess Shaw

סרט דוקומנטרי מעולה שמציג בקולנועים (בשלב זה בעיקר בסינמטקים, אבל גם עדיין בסינמה סיטי גלילות)
&nbsp
באופן כללי בלי ספוילרים:
הבמאי הישראלי עידו הר התחיל לעשות סרט תיעודי על המוזיקאי הישראלי קותימן (אופיר קותיאל) שיוצר סרטוני יו-טיוב מוזיקליים שמורכבים מעשרות קטעי סרטונים של אנשים אחרים. באחד מהסרטונים שקותימן התחיל לעבוד עליו שרה בחורה אמריקאית שחורה שמכנה את עצמה פרינסס שואו שלה יש ערוץ יו-טיוב עם עוקבים בודדים ולסרטון הכי נצפה שלה יש בערך 80 צפיות.
הבמאי נוסע לארה"ב כדי לדבר עם הבחורה ומתחיל לצלם אותה, בלי שהיא יודעת את הסיבה האמיתית שהוא מתחיל לצלם אותה לסרט התיעודי שלו (היא מבינה שהוא פשוט עושה סרט תיעודי על יו-טיוברים אנונימיים).
&nbsp
הסיפור המלא על הבחורה המיוחדת הזאת שמעולם לא זכתה בשום סוג של הכרה, מה שקורה לאחר מכן, הכל בסרט הזה שהוא מרגש ומלא לב.
&nbsp
&nbsp
הטריילר מציג את הסרט מאוד טוב, אבל אולי חושף יותר מידי ממה שקורה בסרט (אם כי עדיין שווה לראות את הסרט גם אחרי שרואים אותו)
&nbsp
ואני מצרף גם את הסרטון המוזיקלי שקותימן יצר עם השיר של פרינסס שואו.

המלצת סרט 2
- 4th Man Out

סרט נחמד על ארבעה חברים טובים בשנות העשרים שלהם ומה קורה כשאחד מהם יוצא מהארון.
בין השחקנים הראשיים קורד אוברסטריט (Glee) ופארקר יאנג (פרברי הגהנום, Enlisted, החץ).
&nbsp
ראיתי את הטריילר לסרט הזה מזמן, אבל בטח לא הייתי מגיע ללראות אותו אם לא הייתי פתאום רואה אותו מופיע בחדשים בנטפליקס.

Reutk

Active member
הפועל באר-שבע אלופת המדינה!!!

טוב, זה לא דיון או המלצה לסרט. אבל אחרי שסבלנו 40 שנה במדבר מותר לי קצת להתלהב
.

We are the champions - my friends

אני יודעת שזה שיר אליפות שכל מי שזוכה (ושיר היחיד שלהם שאני אוהבת אבל זה לא קשור)
אבל זה נראה ממש מתאים לבש 'לא זמן ללוזרים' ואי כמה שהיינו קבוצה לוזרית ממש לא האמנתי שזה יקרה

אגב הצחיק אותי שנכנסת לעניין הזה כל כך חזק . אולי את הקמע שלהם

נ.ב אבל זהו הספיק לי אני נגמלת מספורט אין לי כוחות יותר בשביל זה

didalf

Well-known member
השיר היחיד שלהם שאת אוהבת?

SHAME

&nbsp
&nbsp
&nbsp

Reutk

Active member
כי זה מרגש. איך אפשר שלא. 40 שנה בלי אליפות.

אני מבינה אותך בקשר להיגמלות זה באמת יותר מידי לפעמים. אבל אני לא יכולה לוותר על זה, זה יותר שווה מכל צפייה בסדרה אחרת מבחינתי.

Don Nirtin

New member
כן יירבו ימים כאלה

כשניק פותח שרשור סדרות ואתם מקפלים אותו עוד באותו היום.
&nbsp
אתם מביאים לי נחת

הייתי צריך לתת לך לפתוח

אני לא אוהב שאני נכנס לתפוז ויש לי 32 תגובות. אני לא יכול לדעת מה באמת חשוב.

Don Nirtin

New member
אני מתעלם מההתראות כבר זמן רב

אבל שתראה מה הכאב ראש של המנהל

למעלה