גוזל, חתוך את השמיים

טריילר חדש לקפטן אמריקה: מלחמת אזרחים

זאת הייתה שניית הסיום הכי קצרה ולא מדהימה בעולם.
וידעתי שהיא תגיע כי זה התמונה של הטריילר...
ועדיין רמת ההתרגשות שלי כשזה קרה הייתה בשמיים.
&nbsp
חוץ מזה יש בטריילר הרבה דברים מגניבים, אבל הטריילר לא מדהים אותי לחלוטין וזה קצת מרגיש לי כמו פיספוס מהבחינה הזאת.
אבל גם הטריילר לקפטן אמריקה: חייל החורף לא היה מדהים והסרט כן.
ומה שממש טוב זה שהטריילר לא חשף יותר מידי מהעלילה - לי לפחות אין ממש מושג איך כל החלקים שרואים שם מתחברים.

LeRanch

New member
אוי אלוהים

אני כל כך הולך לסרט הזה ביום שהוא עולה לאקרנים בארץ!!!!!

Red Hood

New member
טוב ולא טוב

לא אוהב את זה שהראו ככה את ספיידי. זה נראה כאילו לא סיימו את העריכה של הסצינה הזו, והיא עוד מלאה ב-CGI שבולט מידי לעין, אבל רצו לדחוף אותו לטריילר.

כל השאר? יש קטעים בעריכה שקצת שקופים מידי.
ברור שהשוט בו באקי יורה הוא לא באותה סצינה בה הקרן ההיא פוגעת בוורמאשין.

בנוסף, החליפה של ספיידי נראית כמו משהו שטוני עיצב/בנה לו, בעיקר בגלל הקטע עם העיניים.
כמה הם מכירים מלפני?

החלק הטוב - סוף סוף במארבל מתייחסים להרס ההמוני בסרטים הקודמים, ולא מתעלמים מזה עם בדיחות, שזה מצוין. מעניין כמה הרוגים הם טוענים שהיו באירועים הללו....

נ.ב. יש לי כרטיס לבאטמן V סופרמן!!!!!
23/3....עוד מעט...

Shiri from the block

Active member
גם לי ישששש כרטיסיםםםםם

אני וידיד שלי היינו הראשונים שהזמנו מקומות לסרט ביום רביעי

Cant waittttttt

limors2

Active member
לפרק 307 של The 100, אבל זה סוגשל

אחרי כל הזעם והעצב לגבי המוות של לקסה, הקהילה הלסבית של טאמבלר החליטה לעשות מעשה ומלבד לאיים על החרמת הסדרה הם פתחו בקמפיין גיוס למען The Trevor Project, שזה ארגון שמספק תמיכה נפשית לצעירי קהילת הLBGTQ שנמצאים במצב אובדני. וזה ממש ממש מקסים בעיני.

https://www.classy.org/fundraise?fcid=625415

מקסים כן, אבל גם מגוחך ומגעיל

המטרה של גיוס כספים למטרה ממש טובה היא בהחלט דבר טוב.
גם מאוד טוב להפנות רגשות כעס למעשים טובים.
&nbsp
אבל בהודעה הכתובה עצמה הם היו ממש מגוכחים. וזה בסדר גמור לכתוב דעות חזקות כאלו בכל מקום בערך, אבל כשמקשרים את זה לצדקה כל כך חשובה זה מגוחך.
דבר ראשון הם קישרו בין יוצרי הסדרה לגרימת התאבדויות של צעירים. זה דבר נוראי באופן כללי. אבל ממש מגוחך כשמדובר ביוצרים של סדרה שיצרו את הדמויות הלהטביות האלו.
זה שלא שאנחנו חיים בעולם בלי הומופוביה בשום מקום חוץ מהרג של דמויות בסדרות. התאבדויות של בני נוער נגרמות בגלל התבטאויות של פוליטיקאים בכירים, בגלל התבטאויות של אנשים רגילים ובגלל התבטאויות הומופוביות בטלוויזיה, וגם את זה עדיין יש הרבה. אז מגוחך לומר שסדרה שבה בעצם יש דמויות להטביות היא זאת שגורמת להתאבדויות.
לדעתי זה שהסדרה יצרה דמות של אישה לסבית, באופן מוצהר, שמנהיגה את העם שלה זה דבר מדהים.
הדעה האחרת היא גם מקובלת, אבל בכך שהם קישרו את זה לצדקה הם כאילו מבהירים שרק הדעה שלהם, שהסדרה עשתה משהו נוראי היא הנכונה.
לפחות אם היו כותבים שזאת הדעה של חלק מהם ולא לקבוע את זה כעובדה.
&nbsp
*תארי לך שכל פעם שבתוכנית דמות אפרו-אמריקאית תמות יפתחו משהו כזה בשביל צדקה כמו black lives matter.
&nbsp
בקיצור זה גם מזלזל בבעיות האמיתיות שיש, לא רק בעולם האמיתי, אלא גם בנוף הטלוויזיוני. וזה גם מכפיש יוצרי סדרה באופן ממש ממש חמור שלא מגיע אפילו ליוצרי סדרות שבהם בעצם אין שום ייצוג להטבי.
&nbsp
אבל בהחלט טוב שכל המעריצים המעוצבנים (ולחלוטין זכותם להיות מעוצבנים ואפילו להחרים את הסדרה מעכשיו) יפנו את המרץ שלהם לדברים טובים יותר מאשר כתיבת פוסטים חוזרים ונשנים בטאמבלר.

limors2

Active member
אני לא יודעת אם זה נכון, (כי זה הופיע בטאמבלר)...

ולא ראיתי אזכור לזה במקום אחר, אבל ראיתי כמה פוסטים על זה שהיה מקרה אחד של התאבדות בעקבות הפרק.
&nbsp
לכאורה זה נשמע כמו תגובה מוגזמת בטירוף, אבל אני באופן אישי אף פעם לא חוויתי הומופוביה איומה ולחצים (שלא יכולתי לעמוד בהם) מהמשפחה והסביבה, ולא הרגשתי מצוקה חזקה כ"כ, אז אני לא יכולה לתאר כמה זה השפיע על אנשים שכן חיים בסביבה עוינת באופן מתמיד.
&nbsp
&nbsp
אבל כן, אין ספק בזה שיש אנשים שלוקחים את התגובה שלהם לסדרה למקומות קיצוניים הרבה יותר מדי.

אני יכול לדמיין שזה באמת קרה

אם מישהו נמצא במקום רגיש מאוד נפשית וקשור מאוד לזוג הזה אז משהו כזה בהחלט יכול לדחוף אותו למעשה.
אני כמה פעמים לקחתי סיום של זוגיות או אירוע טלוויזיוני אחר קשה, אבל רחוק מאוד מקשה עד כדי כך.
היו מקרים שסיימתי ספר עם תחושה נוראית כזאת.
והיו מקרים שסתם משהו קטן שבמבט מפוכך לא צריך להשפיע כל כך כן השפיע עלי באופן קשה מאוד.
אז אני בהחלט יכול לדמיין משהו כזה.
אבל זה לא הומופוביה.
אם מקשרים את הסדרה הזאת למקרי התאבדות אז צריך לקשר כל סדרת דרמה למקרי התאבדות.
&nbsp
&nbsp
מצאתי עכשיו פוסט טאמבלר שמאוד אהבתי את מה שנכתב בו בקשר לתגובה למה שקרה ועניין הצדקה:
http://incoreus.tumblr.com/post/140746367312/seriously-people-this-is-really-getting-out-of
&nbsp
&nbsp
אגב, לא שאלתי אותך - את ממשיכה לראות את הסדרה או מפסיקה?

limors2

Active member
אני מסכימה עם הרעיון

אבל פחות עם הביצוע. ראיתי פוסטים בנושא שהיו מנוסחים בצורה הרבה יותר מנומסת והרבה פחות תוקפנית.
&nbsp
ואני מאמינה שאני אמשיך לראות, כי בכלזאת אהבתי את הסדרה הרבה לפני לקסה. אבל אם בלארק יקרה.... לא יודעת אם אני אצליח לעמוד בזה

לימור - עוד בנושא זה בעקבות פודקאסט

איגור פירסם במורד השרשור הזה פודקאסט שבו דנים בסדרה. ויש שם גם ראיונות עם כותבים של התוכנית.
http://thedropship.podbean.com/
&nbsp
התחלתי עכשיו להקשיב לדיון על פרק 7 ורוב מה שמדברים עליו בעשר דקות הראשונות זה התגובות למוות של לקסה.
זה מאוד מעניין בין היתר כי בין האנשים בפאנל יש אישה לסבית.
&nbsp
באופן כללי הדעה שלה די דומה לשלי מהבחינה שהיא לא חושבת שהסדרה עשתה משהו לא נכון. אבל היא כן מבינה את הדעות האלו. והיא בעיקר מאוד מאוד פגועה מזה שזה קרה. ממש שומעים שהיא על סף בכי (וזה לא שהיא הרגע סיימה את הפרק, זה כמה זמן אחרי).
מה שכן היא גם מדברת על זה שהיא מרגישה שבאמת קיימת סכנה אמיתית של התאבדויות. היא לא מדברת על זה באופן מאשים כלפי הסדרה, אלא כפנית עזרה לצופים שמרגישים קושי ברמה כזאת.
כלומר מהבחינה הזאת כנראה אני המעטתי בהשפעה של זה.
&nbsp

limors2

Active member
אוי, זה ארוך ואי אפשר לעצור באמצע

הכי כיף לגלות את זה אחרי עצירה באמצע לצורך עבודה

&nbsp
בכלמקרה, כן. כל העניין התפתח ממחאה על לקסה והמוות הספציפי הזה למחאה על ייצוג הולם יותר (ופחות טרגי) לקהילה הגאה שהגיע אפילו לBBC.
http://www.bbc.com/news/blogs-trending-35786382
&nbsp
ומסתבר שזה עשה כ"כ הרבה רעש שאפילו ברשתות אחרות דיברו על היח"צ הגרוע שזה עשה לCW, ועובדים/כותבים בהן יצרו קשר עם כמה מהמוחים ועודדו אותם להמשיך במאבק, כי אנשים שמים לב אליהם (בצורה חיובית). שזה נחמד.
&nbsp
&nbsp
ולא קוראים לי לימור

זה היה בחתימה שלי למלא זמן, אבל היא נמחקה

(כן קוראים לי ליאורה)

didalf

Well-known member
למי שטרם ראה הסמויה או סתם מתגעגע

יס מחזירים את הסדרה לש"ח יומי החל מיום שלישי בשעה 1 בלילה (כלומר בלילה בין שלישי לרביעי)
והשעות משתנות קצת כל יום אבל בערך בין 12 ל2 בלילה (במקום המשבצת של ש"ש).
&nbsp
אם לא ראיתם עדיין ויש לכם יס זה הזמן!

twisted nerve1

New member
ראיתי כמובן, ואין לי יס. אבל אני מצטרפת להמלצה

אחת הסדרות הטובות והחשובות (בעיקר החשובות) שנוצרו.
בעוד שרוב הסדרות באות כדי סתם לספק הנאה, סדרה הזאת עושה גם את זה, אבל בניגוד להרבה סדרות היא גם גורמת לצופה לחשוב המון על איך העולם עובד ונותנת ערך מוסף שהרבה סדרות לא נותנת.
היא עד כדי כך משפיעה עד שאני יודעת שמוסדות מסויימים ממש הושפעו ממנה בדרך הניהול שלהם, ואפילו אובמה נפגש עם היוצר ואמר לו שהוא מעריץ גדול וכמה חשוב הרבה נושאים שמועלים בה.
ולמי שקשה לו קצת עם ההתחלה, שאני מודה שגם לי הייתה קשה. תנסו להתמיד. זה שווה את זה. בהתחלה יש הרבה דמויות וקשה לעקוב. אבל בחיי ששווה לעבור את ההתחלה שקשה לחלק כי אז מגלים סדרה מדהימה.

didalf

Well-known member

אמרתי לאחותי שאולי תראה עכשיו כשזה חוזר והיא אמרה שהעונה הראשונה שעממה אותה ולא בא לה. ולא ידעתי איך לשכנע אותה
ילדה טיפשה

למעלה