קופאים מקור עם ינואר

אני לא בטוח למה, אבל הגיף הראשון ששמת...

הוא הכי קרוב אי פעם שהגעת ללגרום לי לרצות לראות חדר חדשות.
... טוב אני יודע למה. הם פשוט שניהם נראים מאוד חמודים ככה. אבל זאת סיבה נורא שיטחית.
&nbsp
אני לא יודע מה יותר עצוב - זה שאין לך שום סדרה שאת מצפה לה או זה שאת שומעת כל הזמן את השיר הזה על הזברה.
זה באמת נשמע כמו החיים של אנג'לה בMy So-Called Life.
&nbsp
&nbsp
נ.ב. אני לא סולח לך על זה שאת לא מדגישה את השאלות

הם באמת חמודים והנה הם מודדים

חחח אבל ברצינות זה נורא שאתה גורם לי להגיד את זה
אבל אל תראה את סדרה בגללם אני סתם שיחקת לך במחשבה

בקשר לסדרה זה לא כזה נורא
יש לי מלא סרטים שאני מצפה לראות :) שאם יהיו לי סדרות זה היה מפריע

Red Hood

New member
טוב, אנסה גם

שם: J.T.
מקום: אי שם.
סדרת החודש: שרלוק. פרק אחד הספיק לי להכתיר אותה כ"סדרת החודש".
סרט החודש: אוורסט.
שיר החודש: The Scientist
ספר החודש: לא קראתי.

איזו סדרה אתה חושב שהכי קרובה ללתאר את החיים שלך? דקסטר.
מה היית רוצה לראות בפורום שאין בו (או שאין בו הרבה)? די חדש פה, אז עוד לא הבנתי מה יש ומה אין פה.
אולי סיכומי פרקים ארוכים ומפורטים לגביי סדרות? לא יודע, אולי כבר יש פה ולא שמתי לב. לא ממש חקרתי.
זורק חום, רדיאטור או מזגן (על חימום)? מעדיף לא לזרוק חום. יש סיכוי שיפגע במישהו.
לחזרה של אילו סדרות אתה הכי מצפה בינואר? טו מני. ממש טו מני.
למה הזברה לובשת פיג'מה? כי....למה לא?
איזה שחקן קולנוע (אחד שלא הופיע לפחות בעשור האחרון בתפקיד קבוע בטלוויזיה) היית נורא רוצה לראות בתפקיד ראשי בסדרה מסוימת (כמו פארגו או בלש אמיתי)? ג'ייק ג'ילנהול.
מה נראה לך יותר משעמם - לצפות בטלוויזיה בטורניר באולינג או בטורניר גולף? (חייבים לבחור אחד, בלי שניהם באותה מידה) טורניר גולף. בלי ספק בכלל.

והבנתי באיחור שאפשר לצרף תמונה/סרטון. אז צירפתי סרטונה, או תמונון, או תמונע (הצעות לשמות עיבריים ל-gif) של אמה סטון.
כי זאת אמה סטון.

didalf

Well-known member
קצת מטריד אותי למה אתה חושב

שהחיים שלך דומים לדקסטר

תמונע
מחוכם. ואמה סטון מהממת.

תמונון
תשלח מכתב לאדמיה ללשון העברית

אם יהיה לנו שם לזה בעברית זה לפחות ימנע את המלחמה הנוראית שמתרחשת בין אלו שאומרים ג'יף, ואלו שאומרים גיף.
&nbsp
אתה בטוח שהשם שלך הוא לא R.H.?
&nbsp
או שאתה אלמן עם בן וחוקר דם עבור המשטרה עם אחות מאומצת שקשורה אליך קצת יותר מידי... וזה מסביר למה דקסטר היא סדרה שמתארת את החיים שלך...
או משהו מטריד עוד יותר (או אולי פחות
)
&nbsp
אני מאוד אשמח לראות את ג'ייק ג'ילנהול בסדרת טלוויזיה.
אבל אם כבר ציינת אותה אז אני גם אשמח מאוד לראות את אמה סטון בטלוויזיה.
&nbsp
לגבי סיכומים מפורטים של פרקי טלוויזיה... לפעמים אנחנו עושים את זה.
כמובן תלוי במה רואים ובזמן הקצר שאתה כאן לא היה הרבה טלוויזיה עדיין.
אני הספקתי לכתוב די הרבה על פרק סיום הסדרה של אחוזת דאונטון וחפרנו לא מעט על פרק של שיימלס.
כמובן שזה תמיד תלוי במידה מסוימת בשאלה האם יש עוד אנשים שצופים בסדרה שאתה צופה ושצופים באותו זמן (כלומר כי יש כאלו שצופים בזמן ארה"ב/אנגליה ויש כאלו רק כשזה מגיע לארץ).
תמיד יותר כיף לכתוב סיכום פרק ארוך ומפורט כשאתה יודע שיש אנשים שיקראו אותו ויגיבו.
&nbsp
ספציפית ראיתי שאתה ראית שרלוק וכתבת עליה ו"שאלה טובה" הגיב. אבל שניכם לא פירטתם ממש (אל תהרוג אותי אבל אני הפסקתי עם שרלוק בעונה שעברה)

למה הפסקת?

אני לצערי פספסתי את שידור שלה שהיה שבוע שעבר בBBC (מדובר על עונה 3 כן?)

ואגב הפסקות אתה עוד רואה היה היה ואימפריה?

קצת מורכב מכמה דברים

לגבי זה שהפסקתי את שרלוק, כן...
דבר ראשון סטיבן מופאט התחיל לעצבן אותי עם הדרך שלו לכתוב עלילות עם הרבה עלילות דוקטור הו שלא הגיעו לשום מקום. ובעניין הזה ממש לא אהבתי את החוסר הסבר והתחכמות של הפרק הראשון של עונה 3.
דבר שני קמברבאץ' נעשה די מאוס עלי בגלל כמה דברים: אחד היא שהוא הופיע במין סדרה שהייתה בערך מקבילה לאחוזת דאונטון וקראתי שהוא מאוד ירד על דאונטון. דבר שנראה לי מאוד מגעיל לעשות. דבר שני הוא שהוא שיחק בסרט סטאר טרק 2 שהוא סרט מעצבן מאוד.
דבר שלישי הוא פשוט שכל פרק בסדרה הזאת הוא כמו סרט מבחינת אורך, אבל אני מעדיף לצפות בסדרות כי הפרקים שלהם קצרים יותר. ובתכלס זה לא היה שווה את הזמן כמו סרט ממש טוב.
לכן דחיתי עוד ועוד את הצפיה בפרק האחרון של עונה 3 עד שבסוף הגעתי למסקנה שפשוט לא בא לי.
&nbsp
היה היה הפסקתי בתחילת עונה 4. אני עדיין חושב לחזור לזה מתישהו, אם כי בנתיים לא מאוד מושך אותי כי אני כל הזמן שומע שהסדרה לא ממש טובה כבר. אם בשלב מסוים אני אשמע תשבוחות אז אני כנראה אחזור.
&nbsp
אימפריה הפסקתי. די נהניתי מרוב עונה 1, אבל ממש לא מהסוף שלה. אז ממש לא מושך אותי לחזור.

אוקי

אני גם לא סובלת את קמברבאץ' הוא חסרון עיקר של סדרה מבחינתי
בקשר לשתי הסיבות זה תלוי מה בדיוק הוא אמר . מצחיק שמישהו בלתי נסבל עליך בגלל סרט שהוא שיחק בו

בקשר להיה היה אני אהבתי את עונה 4 זה פעם ראשונה שנחפשתי לסיפור שלשבור את הקרח וזה היה חביב ודמויות היו חמודות (וגם חלק השני של עונה היה טוב למרות שכבר שכחתי על מה הוא היה)

אימפריה . על איזה קטע בסוף אתה מדבר?

לי הפריע שהחליף לג'אמל את החבר אבל אני בספק אם לזה התכוונת

בכל אופן אני לגמרי מבינה אותך שהספקת אתה גם ככה רואה מלא דברים . סתם רציתי לדעת כדי להיות בטוחה . כי אלו סדרות יחידות שאני ואתה צופים בהן אבל ממש אין סיבה לצפות בהן . שאמפריה אולי גם אני אפרוש

אני מקווה שמאז כבר ראית Frozen

ובגלל שאני הולך להניח שתאמרי שלא ראית - למה?
&nbsp
אני לא זוכר כבר בדיוק אלו דברים לא אהבתי באימפריה. אני מניח שכל מיני. לא הפריע לי שהיה לו חבר אחר.

אכן לא ראיתי . כי זה מצויר

וגם נורא אהבתי את הרפתקאות החדשות של לויס וקלארק אבל זה לא גרם לי לראות את סרטי סופרמן השונים או סמולוויל

אגב סרטים בחמישי שעבר רשמת שאולי תראה סרט אז אני אשמח אם תכתוב איזה סרטים אתה מתכנן לראות ואולי נמצא משהו שגם אני רוצה

Red Hood

New member
..............

אולי אכניס כמה סיכומים מפורטים בעצמי, אם וכאשר יהיה לי זמן לזה.

בקשר לשם - מי אמר ש-J.T. סותר את R.H. ?

ובעניין שרלוק - ראיתי שהסברת למה הפסקת באמצע. מבחינתי זה לא תירוץ מספיק טוב.

reasonforall

Active member
עונה בכיף

שם: reason
גיל: 27. הזדקנתי בעוד שנה. כשעוברים את גיל 25 מרגישים הרבה יותר זקנים, כי יותר קרובים ל-30 מאשר ל-20

מקום: ירושלים
סדרת החודש: האיש במצודה הרמה
סרט החודש: The Martian. אבל זאת לא חוכמה, זה אולי היחידי שראיתי.
שיר החודש: Unchain My Heart -קאבר של רדבנד עם אריאל זילבר
ספר החודש: --------

איזו סדרה אתה חושב שהכי קרובה ללתאר את החיים שלך? סדרה כלשהי של דמות בלי חיים שכל היום בעבודה או בלימודים חחח
מה היית רוצה לראות בפורום שאין בו (או שאין בו הרבה)? שרשור חתיכות. התגעגעתי.
זורק חום, רדיאטור או מזגן (על חימום)? מזגן. התמכרתי.
לחזרה של אילו סדרות אתה הכי מצפה בינואר? לא יודע מה צריך לחזור
למה הזברה לובשת פיג'מה? כי אין לה מה לעשות חוץ מזה
איזה שחקן קולנוע (אחד שלא הופיע לפחות בעשור האחרון בתפקיד קבוע בטלוויזיה) היית נורא רוצה לראות בתפקיד ראשי בסדרה מסוימת (כמו פארגו או בלש אמיתי)? ג'ון גודמן
מה נראה לך יותר משעמם - לצפות בטלוויזיה בטורניר באולינג או בטורניר גולף? (חייבים לבחור אחד, בלי שניהם באותה מידה) - גולף. הייתי אבל שמח להכיר קצת יותר את המשחק הזה.

הי אנחנו בערך באותו מצב מבחינת גיל

גם אני במרחק שלוש שנים בערך מגיל 30.
רק שאני מהצד השני של ה30

&nbsp
אני מאוד אהבתי את The Martian. גם די הפתיע אותי כי לא חשבתי שאני אוהב אותו כל כך. (כלומר חוץ מזה שאני כמעט תמיד אוהב את מאט דיימון)
&nbsp
ג'ון גודמן כיכב בטלוויזיה בסדרה Alpha House של רשת אמאזון ב2013 ו2014.
וב2011 היה לו תפקיד מרכזי באחת העונות של Damages.
&nbsp
בקיצור נפסלת.
תחזור לסוף התור ותחשוב על תשובה חדשה

&nbsp
&nbsp

LeRanch

New member
מתפקד

שם: אורָן.
מקום: חדרה.
סדרת החודש: ג'סיקה ג'ונס.
סרט החודש: לא ראיתי סרטים החודש.
שיר החודש: Hyme for the Weekend של קולדפליי וביונסה מתוך האלבום החדש והנהדר של קולדפליי.
ספר החודש:

איזו סדרה אתה חושב שהכי קרובה ללתאר את החיים שלך? לא חושב שיש סדרה כזו.
מה היית רוצה לראות בפורום שאין בו (או שאין בו הרבה)? לדעתי הפורום נהנה בתקופה האחרונה מהרבה כותבים, הרבה פעילויות והרבה כיף. הלוואי שיישאר ככה.
זורק חום, רדיאטור או מזגן (על חימום)? מזגן אבל בלי להיסחף.
לחזרה של אילו סדרות אתה הכי מצפה בינואר? פשע אמריקאי

למה הזברה לובשת פיג'מה? מי יודע מדוע ולמה

איזה שחקן קולנוע (אחד שלא הופיע לפחות בעשור האחרון בתפקיד קבוע בטלוויזיה) היית נורא רוצה לראות בתפקיד ראשי בסדרה מסוימת (כמו פארגו או בלש אמיתי)? ריאן גוסלינג.
מה נראה לך יותר משעמם - לצפות בטלוויזיה בטורניר באולינג או בטורניר גולף? (חייבים לבחור אחד, בלי שניהם באותה מידה) טורניר באולינג.

יהיה מגניב אם תהיה סדרה חדשה על הרקולס

וריאן גוסלינג יחזור לשחק אותו.
זה בעיקר מצחיק אותי כי אני חושב שזה חלק מהקריירה שלו שריאן גוסלינג מקווה שאף אחד לא זוכר.
אני באמת אשמח לראות אותו בטלוויזיה.
&nbsp
לא נראה לי שכתבת שום דבר על מה חשבת על ג'סיקה ג'ונס שמסתבר שסוף סוף ראית.
כלומר אני מניח שאהבת כי שמת אותה בתור סדרת החודש... אבל בכל זאת, תן מילה.

LeRanch

New member
לא התלהבתי

הקאסט מוצלח מאוד אבל העלילה לא הייתה ממש מעניינת, בעיקר אם משווים אותה לדרדוויל שהייתה נהדרת לכל אורכה. ג'סיקה ג'ונס נפתחה עם פרק בכורה ממש טוב ומשם זה רק הלך ונהיה משעמם.

להפעיל שרירים על הבוקר?

כן. גם שרירי מח נחשבים!!! (עובדה - שחמט מוגדר ענף ספורט)

שם: טוב, זה קל. הניק שלי מגלה את זה - שרון
מקום: דרום הארץ
סדרת החודש: שטיסל. נדלקתי עליה באמצע נובמבר, וראיתי את כל העונה הראשונה כמעט ברצף. דצמבר וינואר אני כבר מחכה מפרק לפרק.
סרט החודש: קצת מביך להודות (בטח ובטח בגילי המופלג) - עורבני חקיין חלק 2. הסרט יצא בדיוק ביום ההולדת שלי, ורציתי לראות אותו בבכורה, אבל לא יצא. שבוע שעבר ראיתי אותו בכיף ונהנתי. מאז ראיתי אותו שוב. מאוד לא תואם לספר, אבל לא נורא.
שיר החודש: דצמבר היה "היא רק רוצה לרקוד". ינואר התחיל וכנראה ימשיך לצלילי "כולם הלכו לג'מבו" (ככה זה כשיש ילדה בחוג ריקוד וילדה בלהקת נוער. לחוג הריקוד הייתה הופעה בשבוע שעבר, וללהקה בסוף החודש הזה. כל היום חזרות בבית לצלילי השירים)
ספר החודש: הסודות של בנות היא-יא. לפני הרבה שנים עשו סרט על בסיס הספר הזה, עם סנדרה בולוק. הספר הרבה יותר מוצלח

איזו סדרה אתה חושב שהכי קרובה ללתאר את החיים שלך? מלקולם באמצע. רק מהצד של האמא
זורק חום, רדיאטור או מזגן (על חימום)? מזגן, אבל עם סדק פתוח בחלון
לחזרה של אילו סדרות אתה הכי מצפה בינואר? המפץ הגדול
למה הזברה לובשת פיג'מה? כי בבוקר יום ב' הזברה קמה. פשטה את הפיג'מה, לבשה בשמחה את בגדי ההתעמלות. אך אוי דבקה בה מחלת העצלות. מיהרה ולבשה פיג'מה
איזה שחקן קולנוע (אחד שלא הופיע לפחות בעשור האחרון בתפקיד קבוע בטלוויזיה) היית נורא רוצה לראות בתפקיד ראשי בסדרה מסוימת (כמו פארגו או בלש אמיתי)? הייתי שמחה לראות את ריס ויטרספון בקומדיה. אולי ב-מאמי, כאחות העוד יותר מתוסבכת
מה נראה לך יותר משעמם - לצפות בטלוויזיה בטורניר באולינג או בטורניר גולף? (חייבים לבחור אחד, בלי שניהם באותה מידה) גולף. בבאולינג אני עוד מבינה את שיטת הניקוד.

שרירי מוח הם הכי נחשבים

תרגילי גאומטריה הם כמו השכיבות בטן של המוח...
&nbsp
מזל טוב על יום הולדתך
(אי שם בנובמבר, אבל בכל זאת)
&nbsp
אני מקווה שהילדים שלך הם לא באמת נוראיים כמו הילדים של לואיס ממאלקולם באמצע. אני מקווה שזה פשוט שאחד מהם גאון, הבית שלך מוזנח ובעלך שעיר.

הצלחת לגרום לי לצחוק בקול. ולעשות את זה באמצע יום עבודה בינואר (עונה משוגעת בעבודה) - זה מצריך המון . כל הכבוד!!!!

אז כן, יום ההולדת שלי בנובמבר.
הבית שלי מבולגן, הבעל שלי שעיר, והילדים שלי... שניים גאונים ואחת "סתם" מחוננת. עושה את החיים מעניינים

kordilia snake

New member
עונה

שם:עדי
מקום:ארץ ישראל, לשם שינוי
סדרת החודש:לא זוכרת
, אני אלך על בטוח ואגיד NCIS LA
סרט החודש:לא ראיתי
שיר החודש: לא שמעתי
ספר החודש:יושרה שניונית
איזו סדרה אתה חושב שהכי קרובה ללתאר את החיים שלך? לא יודעת
מה היית רוצה לראות בפורום שאין בו (או שאין בו הרבה)? לא יודעת
זורק חום, רדיאטור או מזגן (על חימום)? זורק? מפזר חום
לחזרה של אילו סדרות אתה הכי מצפה בינואר? אין לי מושג מה קורה החודש עם סדרות
למה הזברה לובשת פיג'מה? ככה

איזה שחקן קולנוע (אחד שלא הופיע לפחות בעשור האחרון בתפקיד קבוע בטלוויזיה) היית נורא רוצה לראות בתפקיד ראשי בסדרה מסוימת (כמו פארגו או בלש אמיתי)? אין לי מושג
מה נראה לך יותר משעמם - לצפות בטלוויזיה בטורניר באולינג או בטורניר גולף? באולינג

למעלה