גילטי פלז'ר

גילטי פלז'ר

מהו הגילטי פלז'ר שלכם בטלויזיה

סידרה שאתם רואים באופן קבוע ומתביישים שידעו

אל תשכחו לספר למה אתם מתפדחים לגבי זה

didalf

Well-known member
עד לא מזמן היה גלי

טוב ואם כבר חשפתי את זה בשרשור של ניק... לפעמים אם אני מזפזפת ויש רקדניות קטנות (דאנס מאמס) אני רואה את זה. זה כמו תאונת רכבת כזאת, זה מזעזע ומרתק בו זמנית.
ויום אחד קרה שאני ואחותי ראינו וכל אחת שיחקה את עצמה לא מכירה את זה ולשתינו היה קצת יותר מידי ידע בנושא

אני לא חושבת שצריך אפילו להסביר למה אני מתפדחת לגבי זה, זה באמת נוראי

זה יותר גילטי מפלז'ר

&nbsp
וזהו
הטעם הטלווזיוני שלי נורא השתפר בשנים האחרונות אני כבר לא רואה דברים מפדחים

הרגת אותי עם התיאור על תאונת הרכבת

לא מכירה את רקדניות קטנות, אפילו לא שמעתי על זה.
את מזכירה לי איזה סטטוס שקראתי שכולם טוענים שהם לא רואים האח הגדול אבל כולם יודעים בדיוק מי נמצא שם, מי עזב, מי עשה סקס עם מי וכו'
.
&nbsp
&nbsp

אחיינית שלי הייתה רואה את זה באופן קבוע

אני פעם אחת ישבתי וראיתי איתה חלק מפרק והייתי קרוב לדמעות. זה פשוט נוראי.
כמו שציינו בשרשור האחר. זה דבר אחד כשזה מבוגרים שבוחרים להציג את עצמם ככה. זה דבר אחר עם ילדים.
אם כי מה שנוראי באמת כנראה זה לא שהילדות האלו נחשפות ככה בתוכנית אלא שמראש יש להן את האמהות האלו.

גםצופה

Member
מנהל
הבת שלי רואה את זה...

ראיתי כמה פרקים וזה באמת מסמך אנושי מזעזע...
ובעיני השם הלועזי/אמריקאי של הסדרה הרבה יותר מתאים לסדרה מהשם העברי המתקתק טיפה...

Lhuna1

New member
האח הגדול

זה החטא היחידי שלי (מבחינת טלויזיה).
לא נראה לי שצריך להסביר...
&nbsp
&nbsp

אילקו

New member
פעם בחטיבה/תיכון

זה היה תשוקות וימי חיינו
&nbsp
היום זה הפך להיות יומני הערפד וteen wolf (שכבר את שניהם חצי כוח רואה)
&nbsp

תשוקות? לא מצלצל לי מוכר...

אני גם אהבתי את ימי חיינו עד שזה נהיה הזוי מידי אפילו לסדרת טלויזיה

&nbsp
&nbsp

Passions - טימי נפל לבאר

חוץ מזה שהייתה תקופה מאוד קצרה שצפיתי בה אני מכיר אותה כי ספייק (דמות בבאפי) מאוד אהב לצפות בה.
בשונה מאופרות סבון אחרות שהיו "ריאלסטיות" יחסית בתשוקות הייתה דמות קבועה של מכשפה אמיתית והבובה של טימי שהיא הפכה לילד אמיתי (בערך, זכרו לי פרק שכדי להעניש אותו היא הכניסה אותו למיקרוגל, ולאנשים אחרים הוא תמיד עדיין נראה כמו רק בובה)

everybody needs good neighbours

שכנים
אני מידי פעם מנסה להפסיק אבל לא יכול.
לזכותי אני לרוב רואה את זה בזמן שאני בעבודה עסוק בדברים אחרים.
&nbsp
זה ממש סבוני מטופש עם עלילות שלא מתקדמות לשום מקום, חסרות היגיון ודי חסרות עניין גם.
&nbsp
מצד שני לזה בתמונה יש חבר והוא עובד כחשפן.
&nbsp
ומחר זה חוזר לאחר הפסקה לחגים.

משום מה היה לי בראש שזו סידרה ממש ישנה

לא יודעת למה

&nbsp
הבחור נראה כמו סיבה מצויינת לראות את זה

זאת באמת סדרה ישנה

כלומר יחסית לסדרות רגילות היא די ישנה - כבר בת 30. אבל עדיין ממשיכה.
&nbsp
יחסית לאופרות סבון אמריקאיות כמו ימי חיי (בת 50) היא עוד צעירה יחסית.

LeRanch

New member
הגיע הזמן להתוודות

התחלתי לצפות בעונה הנוכחית של משפחת קרדשיאן, סדרה שנשבעתי שלא אצפה בה כל עוד אני חי. אני מאמין שזה קרה בגלל שהתחלתי לצפות בסדרה על קייטלין ג'נר ואז ההמשך הטבעי הוא לצפות בקרדשיאנס, אבל בכל אופן זה הגילטי פלז'ר האולטימטיבי.
&nbsp
בנוסף אני צופה באח הגדול ובהישרדות הישראלית שהן תוכניות פח ואיכשהו עדיין אי אפשר להוריד מהן את העיניים.
&nbsp
שתי סדרות נוספות הן כמובן Glee שהסתיימה תודה לאל ומלכות הצעקה שהייתה מזעזעת ומהפנטת בו זמנית ועדיין צפיתי בכולה.

אני מתחילה לראות ברגעי שעמום קשים ואז רואה

שמשתעממת עוד יותר מהקרדישאנס ומוותרת באמצע. בהתחלה זה היה טיפה מעניין אבל עכשיו הם כאילו מתאמצים לעשות את זה מעניין

ראיתי כמה פרקים של קייטלין ובהתחלה זה היה ממש מעניין אבל עכשיו זה כאילו מכריחים את עצמם ליצור סיפורים ונהיה משעמם.

יש לי כמה כאלו

משפחת קארדשיין. זה הטראש האולטמטיבי מבחינתי, אבל כל כך מושך שאני מודעת לזה שזה זבל, ועדיין ממשיכה לצפות. התחלתי עם זה כשהייתי מרותקת למיטה למשך 3 חודשים, והסדרות הטפשיות הללו (זה, america's next top model של טיירה בנקס, ומרק הוליודי) היו מה שהציל לי את השפיות בשממון שהייתי בו. אחרי שהחלמתי, נשארתי רק עם התוכנית הזו, וגם אותה אין לי כל כך מתי לראות, אז בכל הזדמנות שאני מוצאת, אני מציצה.

חברים. זו לא בדיוק פאדיחה, אבל מצד שני - כמה אפשר לצפות בתוכנית שנטחנה עד דק בשידורים חוזרים? אבל הצלחתי לסקרן את הבן הגדול שלי, ועכשיו יש לי תירוץ לצפות שוב בכל העונות, כי הוא רוצה לצפות.

בנות גלמור. הגעתי למצב שאני כבר יודעת את כל הטקסטים בעל פה, ועדיין אצפה בזה שוב ושוב ושוב ושוב. כי זו סדרה כל כך מפוטפטת וכל כך חמודה שאי אפשר להגיד לה לא.

לגבי חברים-אפשר גם אפשר

כשהגעתי לפה והשתעממתי מאוד התחלתי לראות את כל פרקי הסדרה וראיתי שלא פספסתי אף פרק לאורך השנים מרוב שהיו שידורים חוזרים.
ועם זה שראיתי הכל -עדיין כל פעם שמשודר פרק, אני רואה וצוחקת מחדש

&nbsp
לעומת זאת, עם סיינפלד זה לא קורה לי-די מיציתי

Lion_Heart

Well-known member
האמת...אין לי (מקוה שזה לא נשמע סנובי מדי)

פשוט אני חסר בושה בקשר לטלויזיה...מה שבא לי אני רואה ומספר לכולם...שיראו גם כן (יש לי קטע שאם אני אוהב משהו, כולם חייבים לאהוב את זה גם כן...לא עובד אף פעם אבל חייבים לנסות,לא?)
אבל הייתי רואה את ימיי חיינו (הו סטפנו...מתי תלמד
)
אני רואה כרגע את THE PRETENDER , כל 4 העונות בבת אחת...אם זה נחשב

למעלה