אחד המבקרים שקיבל את 5 פרקי משחקי הכס חשוד בהדלפה

dalalY

New member
אחד המבקרים שקיבל את 5 פרקי משחקי הכס חשוד בהדלפה

זה ההערכה של המפיקים ,בכתבה \לינק הבא יש ספויילרים
על 4 הפרקים שהכתבת חן חדד כבר ראתה

,אז אל תגידו לא אמרתי ,

אני לא רואה את הסדרה, לא מוצא בה עניין וקראתי את הכתכבה ואני פשוט יודע הכל .

לכתבה עצמה

http://www.haaretz.co.il/gallery/television/reviews/.premium-1.2614714

כחול ולבן

לקראת יום העצמאות ובכלל... תשתפו באילו סדרות כחול לבן אתם צופים היום?
&nbsp
הרושם שלי הוא שחברי הפורום כמעט לא רואים סדרות או אפילו תוכניות בשפה העברית... אני טועה?
&nbsp
אילו סדרות ישראליות בעבר ממש אהבתם?
&nbsp

twisted nerve1

New member
הממ...ככה

סדרות שאני רואה כרגע- אם מדברים רק על עלילתיות- אז כרגע רק את "רון" שהיא קומדיה מאוד שנונה ורעננה לטעמי (ראיתי רק 4 פרקים אבל מאוד אהבתי את מה שראיתי עד כה).
אם מחשיבים גם סדרות לא עלילתיות אז גב האומה, אבל לא יודעת כמה זה נחשב.
&nbsp
לגבי סדרות שראיתי בעבר- יש כמה שממש אהבתי-
- עבודה ערבית - בס"כ מאוד אהבתי. אני חושבת שזו תוכנית אמיצה וחתרנית. למרות שלא הייתה אחידה, היו פרקים שהרגשתי שהם פשוט מופת של סאטירה והיו פרקים ביינוניים. אבל באופן כללי זה מאוד משמח אותי שהסדרה הייתה קיימת.
- הבורר- שאמנם לא ראיתי את כל הפרקים, אני לא זוכרת כמה עונות היו בדיוק ואיזה מהם ראיתי, אני זוכרת שמאוד התלהבתי מהעונה הראשונה אולי גם מהשניה. מאוד אהבתי את הגישה המיוחדת והרעננה של התוכנית, שללא ספק הייתה לה טאץ' יחודי מאוד.
- עספור- הייתה אולי הסדרה הישראלית הכי סוחפת וכייפית שראיתי. פשוט מירתנתי אותה בטירוף. היא הייתה ממש טובה.גם מצחיקה מאוד, גם מותחת, גם מקורית, שחקנים טובים. ממש מעולה.
&nbsp
ראיתי כמה טלנובלות ישראליות שאני דיי מתביישת בזה שראיתי אותם, אז לא אציין מלבד את האלופה- כי אני חושבת שלמרות שבנקודות מסויימות היא הייתה טראש טהור וטלנובלה ביי דה בוק, מדי פעם, מתחת לטראש כן היו דברים מעניינים וחשובים בה, כמו למשל דמות של טראנסג'נדרית שלא נשענת על גימיק בלבד, אלא דמות מלאה שחלק מהסיפור שלה קשור לעניין המגדרי וחלק לא, ובאופן כללי הסיפור שלה היה ממש טוב, וגם הייתה נגיעה בנושא הערבי יהודי שנעשה בצורה יפה לפעמים עם הדמות של השחקן הערבי.
&nbsp
אבידות ומציאות - שאני לא זוכרת ממנה הרבה, אבל אני זוכרת שדיי אהבתי (http://he.wikipedia.org/wiki/אבידות_ומציאות)
&nbsp
איש חשוב מאוד- מצויינת לדעתי- הציגה לא מעט נקודות מבט מרתקות על החיים של הסלבס, באופן אפור ומעניין. הרבה זוויות נלקחו שם שלא חשבתי שיקחו את זה לשם. מצד אחד הצליחו ליצור דמות מלאה שלפעמים מאוד ריחמתי עליו, ומצד שני לא ייפו או הציגו אותו כמלאך, כי רוב הסדרה הוא הוצג כדוש לא קטן. כמו סיפור האהבה שהיה לו, שהצליח להימנע מהתייפייפות וקיטץ' ולא לספר סיפור סינדרלה. סיפור האהבה הוצג על היופי והכיעור שבו, משהו שנמצא גם ככה בכל מערכת יחסים, אבל נעשה עוד יותר בעייתי כשאחד מהם הוא מגה סלב. הסדרה הצליחה להפתיע אותי מאוד כשלקחה לא מעט כיוונים שלא ציפיתי להם. וכאמור הצליחה להציג תמונה אפורה של אנשים פגומים ועצובים, וגם מגעילים, וגם נחמדים. ולייצר תמונה שהרגישה לי מאוד אותנטית.
בזמן שראיתי את הסדרה היא מאוד הזכירה לי מיני סדרה אחרת שגם מאוד אהבתי - "תעשה לי ילד" http://he.wikipedia.org/wiki/תעשה_לי_ילד_(סדרת_טלוויזיה), ורק אחר כך הבנתי שזו אותה יוצרת שעשתה את שניהם, לא הפליא אותי.
&nbsp
חוץ מזה ראיתי גם את סרוגים ובטח עוד כמה שאני לא זוכרת.
&nbsp
סדרות ישראליות שאני רוצה להשלים מתישהו- פולישוק ונבלות.

twisted nerve1

New member
עוד כמה שנזכרתי בהם בעקבות השרשור

חטופים, אלנבי, פלפלים צהובים, בתולות- כולם ראיתי מלא.
גם רמזור ראיתי את העונות הראשונות, אבל אני חושבת שהיא מטומטמת

לא החשבתי תוכניות "מערכונים", אבל כמובן שראיתי את הקומדי סטור בצעירותי, והיום כואב לי לראות מערכונים ממנה מרוב שהיא מטומטמת (אבל שומרת חסד לכמה מהקטעים הטובים שלה כמו השיר של חם ויפת ושיר הטרטע- למה אני לא מוצאת את הקליפ
).
יש כמה תוכניות מערכונים שהיו "בזמני" וידעתי שהם קיימים. אבל דווקא לא ממש ראיתי חוץ ממערכון פה ושם בבגרותי (החמישיה הקאמרית וזהו זה).
אבל האהובה עלי הייתה פלטפוס (ועד היום יש לי קצת קראש על עידן אלתרמן), וראיתי גם את התוכנית אירוח שהיה לו ולאבי גרייניק.

וכמובן גם אני ראיתי את שידורי המהפכה המעולה עם אסי וגורי (שכמובן התבאסתי שהתבטלו יחסית מוקדם, ומצד שני אולי טוב שהתבטלה לפני שהפכה להיות גרועה).

ניק הזכיר לי גם את זבנג שראיתי איזה פרק שניים, אבל זה הרס לי את הקומיקס שהייתי מכורה אליו ברמות קשות (אני בטוחה שיש לי אפילו איזה שני ספרים של זבנג בבית איפשהו).

נוסטלגיה! (וגם אני מרגישה זקנה
)

עונה :)

תוכניות עבר:
החברה הטובים
מה זה השטויות האלה
&nbsp
תוכניות בהווה:
שנות ה80
עממיות
חברות
אחת אפס אפס
פאודה
ניו יורק
מסודרים
נישואים פלוס
אלנבי
בני ערובה
&nbsp
בטח יש עוד אבל זה מה שאני זוכרת כרגע...

ומוסיפה שוב...

ארץ נהדרת
גם/מצב האומה
השיר שלנו הגירסה הראשונה
החרצופים!!!!!!! הלוואי והיו מחזירים אותם...
&nbsp
כל מיני ראליטי:
השרדות, האח הגדול,בוס בהסוואה, היפה והחנון, פרוייקט Y ועוד כל מיני חרא כזה....

אני באמת חושב שלא הרבה צופים בסדרות ישראליות....

אני בעצמי פחות אוהב דרמות ישראליות (לרוב בגלל שהן לא כאלו יצירתיות, משברות כמעט על אותן נושאים).
אבל אני נותן הזדמנות. כרגע אני צופה בפואדה\פלוג'ה\פוטנה (כל שם יותר מצחיק, אני מדבר על פאודה).
בעבר האהובה עלי היא אחת אפס אפס או בני ערובה (תמיד דרמות או סדרות מתח בערוץ 10, בערוץ 2 כמעט בכלל לא מנסים סדרות כאלו).
קומדיות - רמזור ופולישוק מובילות את הרשימה אבל קומדיות כמו זו של ישראל קטורזה או חברות בערוץ 10 גם היו מצחיקות. וכל פעם שאני חושב על הקומדיה עם ישראל קטורזה אני נזכר בפרק שהם צילמו בסינמה סיטי ראשל"צ וזה עושה לי חשק ללכת לשם.

אני אוהבת סדרות ישראליות

זה המנטליות שלי. הבית שלי. השפה שלי.
לאחרונה סיימתי את זגורי אמפריה. עכשיו אני צופה באיפה אתה חי.
הטלנובלה הישראלית האהובה עליי היא משחק החיים. פעמיים מההתחלה ועד הסוף, ועוד כמה פעמים - פרק פה פרק שם...
ראיתי פעמיים את השיר שלנו עונה 1. ראיתי גם את העונה השניה, בעונה השלישית כבר איבדתי אותם, והפסקתי.
ראיתי קטמנדו, שטיסל, ניו יורק (עונה 1), דני הווליוד, פלפלים צהובים (שתי עונות), פולישוק (כל העונות)
זה מה שאני זוכרת בינתיים

בוא נחשוב

בשנים האחרונות אני רואה מעט תכנים בעברית כי אין לי ממש גישה לטלוויזיה בעברית.
בכל זאת כן צופה ב:
ארץ נהדרת. העונות הראשונות היו נהדרות. מאז היה לפעמים פחות טוב, אבל אני עדיין רואה את רוב הפרקים כל עונה.
פולישוק - קומדיה מעולה. עדיין לא ראיתי את כל עונה 3.
אחת אפס אפס - ראיתי רק את העונה הראשונה, אבל היא הייתה ממש טובה. מאוד הזכירה לי את המגן האמריקאית. וזה חתיכת מחמאה.
סברי מרנן - סדרה שהרוב מחשיבים כיותר מידי אידיוטית (כולל חלק מהשחקנים בה) אבל לי יש רק זכרונות טובים ממנה. ממש גרמה לי לצחוק הרבה פעמים. ראיתי כמעט את כל העונה הראשונה.
מהסדרה יום האם ראיתי רק כמה פרקים? היא מאוד הצחיקה אותי, אבל הייתה קשה לצפיה.

סדרת ילדים ישראלית מאוד טובה היא המובילים עם כמה שחקנים ישראלים ממש טובים כמו ליאת הר לב (שכיום בארץ נהדרת), אוולין הגואל (שהתפרסמה בפיק אפ) וגיא לואל (שנמצא כמעט בכל דבר)

יותר בעבר אני זוכר בעיקר את התוכנית רק בישראל עם ארז טל וארנה בנאי (בתור לימור הנצחית) ושוקי (וחלק מהזמן גם אסי כהן, גורי אלפי, מיקי גבע ועוד). זה זכור לי שהיה מצחיק בטירוף. (מעניין מה קורה כיום עם הילדים מהגנון של שמעון...)

סדרת ילדים ישנה יותר היא הילדים מגבעת נפוליאון שהייתה מאוד טובה. עם יון תומרקין כשהיה ילד עדיין.

בעבר הרחוק יותר כמובן היו את תוכניות המערכונים המעולות החמישיה הקאמרית והקומדי סטור. די שונות אחת מהשניה, אבל שתיהן מאוד מהנות.
בעבר האפילו יותר רחוק (כן, אני זקן) כמובן שזהו זה הייתה הדבר הכי מדהים בעולם. נכון שלא הייתה לה תחרות כי היה ערץ אחד רק, אבל בכל זאת.

ופלורנטין מהעבר הרחוק שגם הציגה אותי די לראשונה לזוגות חד מיניים.

הייתה גם תוכנית מערכונים עם אסי כהן וגורי אלפי בשם שידורי המהפכה שהייתה מאוד טובה.

עוד נזכרתי עכשיו בסדרה שהייתה מבוססת על הקומיקס זבנג. זכור לי כמצחיקה מאוד. אם כי די טיפשית. (אגב, כל הפרקים ביו-טיוב)

גם הסדרה שמש עם צביקה הדר כמובן מעולה.

ועכשיו אני נזכר בסדרה ממש טובה בשם טייק אווי בכיכוב ולדימיר פרידמן (ששיחק גם באחת אפס אפס ועוד מיליון דברים במהלך השנים) על אדם שיוצא ממוסד טיפולי אחרי משבר נפשי ומקים חברת שליחויות שהשליחים שלה מקבלים הוראה לעזור כמה שאפשר בכל דבר ללקוחות שלהם.

אני בטוח אזכר בעוד עם הזמן.

כבר נזכרתי בעוד דברים

כמו שכבר ציינו כאן הבורר. ראיתי רק את שתי העונות הראשונוץ והיא לפעמים טיפשית, אבל עדיין מהנה.

ממש לאחרונה היהודים באים.

בעבר הלא רחוק המיני סדרה המוזיקלית תמיד אותו חלום עם שירי צביקה פיק

* לא ציינתי מקודם ששידורי המהפכה מעולה וכל הפרקים (רק 8) ביו-טיוב.

kordilia snake

New member
היום בכלל לא

אלא אם יש משהו מעניין בחדשות, גם מגב האומה נמאס לי והפסקתי בשלב מסוים לראות אותה ודרמות ישראליות לא מעניינות אותי. אני חושבת שהסדרה הישראלית האחרונה שראיתי הייתה חטופים וזה היה לפני המון זמן.

didalf

Well-known member
כמעט לא רואה

אבל קראתי פה בשרשור והזכירו לי דברים שכן ראיתי.
כרגע אני רואה ארץ נהדרת וגב האומה.

חוצמזה ראיתי את העונה הראשונה של תא גורדין שהייתה סבבה ואני מתכננת לראות את השניה מתישהו.

כמובן שראיתי השיר שלנו על כל עונותיה וטמטומיה. מידי פעם יוצא לראות ש"ח ואני בהלם כמה טיפשי זה. עכשיו, אני הייתי ילדה כשראיתי אז לא שמתי לב, אבל איך אנשים מבוגרים נהנו מזה?

ראיתי גם את העונה הראשונה של נויורק שהתחילה טוב באופן מפתיע והייתה ממש מגניבה לסדרה יומית ישראלית ואז המשך העונה נהיה גרוע ואת האחרות כבר לא ראיתי.

חוצמזה הזכירו גם את רמזור שראיתי אבל את העונה האחרונה לא כי זה הפסיק להצחיק אותי.

וגם שמש כמובן שרצה במליוני ש"חים בערוץ הילדים.

ובגזרת סדרות הילדים הפיג'מות כמובן
וגם ראש גדול, שהייתה סדרה ממש חמודה.

ואולי עוד תוכניות בידור שהיו פעם כמו רק בישראל ואחרות אבל לא חושבת שראיתי דרמות ישראליות.

didalf

Well-known member
אבל אני רוצה לציין

שנכון שהשיר שלנו הייתה מטומטמת ברובה, אבל בסופו של דבר היא כן הייתה כיפית, היו לה כמה יציאות גאוניות (כמו פרק המחזמר בעונה 1), ביצועים טובים ברובם וגיליתי דרכה הרבה שירים ישראלים.
ורן דנקר.

snirf

Active member
דווקא אוהב סדרות ישראליות
יש גם מעולות!

לא מזמן צפיתי בשטיסל שמאוד אהבתי.
לאחרונה הסתיימה גם זגורי אימפריה המדוברת...
&nbsp
בין יתר הסדרות המוצלחות שצפיתי בהן ועולות לי כרגע:
רביעיית רן
סרוגים
אלנבי
אופוריה
משפחה טובה
יחפים

dalalY

New member
זגורי אימפריה רק ב HOT שברה שיאי צפייה

ב VOD מעל 30,000,000 -כ 30 מיליון הזמנות ל 2 העונות וזה בלי ערוץ 3 ,אינטרנט YOUTUBE ,

זה הסדרה הניצפת והמצליחה בישראל ובצדק רב .

ל HOT יש 550 אלף לקוחות ב VOD ,התשלום הוא לפי גודל וותק המנוי .

אני מעיד ש VOD של HOT הוא באמת טוב ומכיל המון תכנים בעברית , ערוץ 8, בידור ישראלי, ערוץ 3, VOD YOUNG

זה גם הסיבה שאני ב HOT .

Don Nirtin

New member
מספיק עם הפרסומות הממש לא סמויות להוט!

הפורום הזה תומך בכל החברות באשר הן (יס, הוט, עידן פלוס, סלקום טיוי). אין שום סיבה להתחיל להלל ולפרסם בלי הצדקה את הוט.

אזהרה ראשונה. עוד שתיים כאלה ואתה בחוץ.

dalalY

New member
מה אתה רוצה זה האמת ...

דברתם פה שלא רואים ישראלי ,אז זה אתם שמנותקים דווקא כן רואים ,כנראה אתם ב YES .

זה באמת מה אני רואה , הרבה מוזיקה יש 10 תחנות ,ספורט שידור חי ,תכניות של VOD בעברית של HOT .

עכשיו יש את גולשי ספות VIP ,מעניין לפי הדמות .

ספורט ומוזיקה ,זה לא הפורום נשאר סדרת ישראליות תוכן ישראלי ,זה מה אני רואה,לא רואה ערוץ 2 בכל מה שקשור לבידור

אולי שנות ה 80 בחמישי ,זה כבר מוקלט מראש כל הסדרה . .

למעלה