לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2006120,061 עוקבים אודות עסקים

פורום טלוויזיה

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טלוויזיה

x
הודעה מהנהלת הפורום
לתקנון הפורום (גירסה 2.0)
 גולשים יקרים, נא לסמן ספוילרים בכותרת ההודעה, או בהודעות שהם נלווה להן - בריווח משאר ההודעה ובצירוף אייקון |ספוילר|.
לשאלות טכניות: פורום אודיו וקולנוע ביתי | לזיהוי שירים מתוכניות/פרסומות: פורום זיהוי שירים
פורום טלוויזיה עוסק בסדרות ובתוכניות טלוויזיה מהארץ ומהעולם.
מכיוון שהפורום פעיל ועמוס בשרשורים, כל פרסום דרושים לתוכניות, הזמנה להשתתף כקהל בתוכנית וכל הודעה שסוטה מנושא הפורום הינכם מתבקשים לשרשר לשרשור אוף-טופיק קיים.
שימו לב כי הפרסום בתפוז הינו בתשלום בלבד.
פרסומות יימחקו מהפורום באופן מיידי והמפרסם יוזהר במסר ולאחר מכן ייחסם ללא אזהרה מוקדמת.

שאלות טכניות בנושאי טלוויזיות, DVD, אודיו וכו' נא להפנות לפורום אודיו וקולנוע ביתי.
בקשות לזיהוי שירים מתוכניות או פרסומות נא להפנות לפורום זיהוי שירים.
המשך >>

לצפיה ב-'כחול ולבן'
כחול ולבן
<< ההודעה הנוכחית
19/04/2015 | 15:02
26
300
לקראת יום העצמאות ובכלל... תשתפו באילו סדרות כחול לבן אתם צופים היום?

הרושם שלי הוא שחברי הפורום כמעט לא רואים סדרות או אפילו תוכניות בשפה העברית... אני טועה?

אילו סדרות ישראליות בעבר ממש אהבתם?

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'הממ...ככה'
הממ...ככה
19/04/2015 | 15:36
1
124
סדרות שאני רואה כרגע- אם מדברים רק על עלילתיות- אז כרגע רק את "רון" שהיא קומדיה מאוד שנונה ורעננה לטעמי (ראיתי רק 4 פרקים אבל מאוד אהבתי את מה שראיתי עד כה).
אם מחשיבים גם סדרות לא עלילתיות אז גב האומה, אבל לא יודעת כמה זה נחשב.

לגבי סדרות שראיתי בעבר- יש כמה שממש אהבתי-
- עבודה ערבית - בס"כ מאוד אהבתי. אני חושבת שזו תוכנית אמיצה וחתרנית. למרות שלא הייתה אחידה, היו פרקים שהרגשתי שהם פשוט מופת של סאטירה והיו פרקים ביינוניים. אבל באופן כללי זה מאוד משמח אותי שהסדרה הייתה קיימת.
- הבורר- שאמנם לא ראיתי את כל הפרקים, אני לא זוכרת כמה עונות היו בדיוק ואיזה מהם ראיתי, אני זוכרת שמאוד התלהבתי מהעונה הראשונה אולי גם מהשניה. מאוד אהבתי את הגישה המיוחדת והרעננה של התוכנית, שללא ספק הייתה לה טאץ' יחודי מאוד.
- עספור- הייתה אולי הסדרה הישראלית הכי סוחפת וכייפית שראיתי. פשוט מירתנתי אותה בטירוף. היא הייתה ממש טובה.גם מצחיקה מאוד, גם מותחת, גם מקורית, שחקנים טובים. ממש מעולה.

ראיתי כמה טלנובלות ישראליות שאני דיי מתביישת בזה שראיתי אותם, אז לא אציין מלבד את האלופה- כי אני חושבת שלמרות שבנקודות מסויימות היא הייתה טראש טהור וטלנובלה ביי דה בוק, מדי פעם, מתחת לטראש כן היו דברים מעניינים וחשובים בה, כמו למשל דמות של טראנסג'נדרית שלא נשענת על גימיק בלבד, אלא דמות מלאה שחלק מהסיפור שלה קשור לעניין המגדרי וחלק לא, ובאופן כללי הסיפור שלה היה ממש טוב, וגם הייתה נגיעה בנושא הערבי יהודי שנעשה בצורה יפה לפעמים עם הדמות של השחקן הערבי.

אבידות ומציאות - שאני לא זוכרת ממנה הרבה, אבל אני זוכרת שדיי אהבתי (http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%90%D7%91%D7%99%D7...

איש חשוב מאוד- מצויינת לדעתי- הציגה לא מעט נקודות מבט מרתקות על החיים של הסלבס, באופן אפור ומעניין. הרבה זוויות נלקחו שם שלא חשבתי שיקחו את זה לשם. מצד אחד הצליחו ליצור דמות מלאה שלפעמים מאוד ריחמתי עליו, ומצד שני לא ייפו או הציגו אותו כמלאך, כי רוב הסדרה הוא הוצג כדוש לא קטן. כמו סיפור האהבה שהיה לו, שהצליח להימנע מהתייפייפות וקיטץ' ולא לספר סיפור סינדרלה. סיפור האהבה הוצג על היופי והכיעור שבו, משהו שנמצא גם ככה בכל מערכת יחסים, אבל נעשה עוד יותר בעייתי כשאחד מהם הוא מגה סלב. הסדרה הצליחה להפתיע אותי מאוד כשלקחה לא מעט כיוונים שלא ציפיתי להם. וכאמור הצליחה להציג תמונה אפורה של אנשים פגומים ועצובים, וגם מגעילים, וגם נחמדים. ולייצר תמונה שהרגישה לי מאוד אותנטית.
בזמן שראיתי את הסדרה היא מאוד הזכירה לי מיני סדרה אחרת שגם מאוד אהבתי - "תעשה לי ילד" http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%AA%D7%A2%D7%A9%D7..., ורק אחר כך הבנתי שזו אותה יוצרת שעשתה את שניהם, לא הפליא אותי.

חוץ מזה ראיתי גם את סרוגים ובטח עוד כמה שאני לא זוכרת.

סדרות ישראליות שאני רוצה להשלים מתישהו- פולישוק ונבלות.   
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'עוד כמה שנזכרתי בהם בעקבות השרשור'
עוד כמה שנזכרתי בהם בעקבות השרשור
20/04/2015 | 07:49
78
חטופים, אלנבי, פלפלים צהובים, בתולות- כולם ראיתי מלא.
גם רמזור ראיתי את העונות הראשונות, אבל אני חושבת שהיא מטומטמת

לא החשבתי תוכניות "מערכונים", אבל כמובן שראיתי את הקומדי סטור בצעירותי, והיום כואב לי לראות מערכונים ממנה מרוב שהיא מטומטמת (אבל שומרת חסד לכמה מהקטעים הטובים שלה כמו השיר של חם ויפת ושיר הטרטע- למה אני לא מוצאת את הקליפ ).
יש כמה תוכניות מערכונים שהיו "בזמני" וידעתי שהם קיימים. אבל דווקא לא ממש ראיתי חוץ ממערכון פה ושם בבגרותי (החמישיה הקאמרית וזהו זה).
אבל האהובה עלי הייתה פלטפוס (ועד היום יש לי קצת קראש על עידן אלתרמן), וראיתי גם את התוכנית אירוח שהיה לו ולאבי גרייניק.

וכמובן גם אני ראיתי את שידורי המהפכה המעולה עם אסי וגורי (שכמובן התבאסתי שהתבטלו יחסית מוקדם, ומצד שני אולי טוב שהתבטלה לפני שהפכה להיות גרועה).

ניק הזכיר לי גם את זבנג שראיתי איזה פרק שניים, אבל זה הרס לי את הקומיקס שהייתי מכורה אליו ברמות קשות (אני בטוחה שיש לי אפילו איזה שני ספרים של זבנג בבית איפשהו).

נוסטלגיה! (וגם אני מרגישה זקנה )
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'עונה :)'
עונה :)
19/04/2015 | 15:54
2
84
תוכניות עבר:
החברה הטובים
מה זה השטויות האלה

תוכניות בהווה:
שנות ה80
עממיות
חברות
אחת אפס אפס
פאודה
ניו יורק
מסודרים
נישואים פלוס
אלנבי
בני ערובה

בטח יש עוד אבל זה מה שאני זוכרת כרגע...
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'ותודה לאיירה על התזוכרת :)'
ותודה לאיירה על התזוכרת :)
19/04/2015 | 16:06
1
56
רמזור וישראל כמובן....

והבורר....
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'ומוסיפה שוב...'
ומוסיפה שוב...
19/04/2015 | 20:18
33
ארץ נהדרת
גם/מצב האומה
השיר שלנו הגירסה הראשונה
החרצופים!!!!!!! הלוואי והיו מחזירים אותם...

כל מיני ראליטי:
השרדות, האח הגדול,בוס בהסוואה, היפה והחנון, פרוייקט Y ועוד כל מיני חרא כזה....
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אני באמת חושב שלא הרבה צופים בסדרות ישראליות....'
אני באמת חושב שלא הרבה צופים בסדרות ישראליות....
19/04/2015 | 16:00
77
אני בעצמי פחות אוהב דרמות ישראליות (לרוב בגלל שהן לא כאלו יצירתיות, משברות כמעט על אותן נושאים).
אבל אני נותן הזדמנות. כרגע אני צופה בפואדה\פלוג'ה\פוטנה (כל שם יותר מצחיק, אני מדבר על פאודה).
בעבר האהובה עלי היא אחת אפס אפס או בני ערובה (תמיד דרמות או סדרות מתח בערוץ 10, בערוץ 2 כמעט בכלל לא מנסים סדרות כאלו).
קומדיות - רמזור ופולישוק מובילות את הרשימה אבל קומדיות כמו זו של ישראל קטורזה או חברות בערוץ 10 גם היו מצחיקות. וכל פעם שאני חושב על הקומדיה עם ישראל קטורזה אני נזכר בפרק שהם צילמו בסינמה סיטי ראשל"צ וזה עושה לי חשק ללכת לשם.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אני אוהבת סדרות ישראליות'
אני אוהבת סדרות ישראליות
19/04/2015 | 16:35
76
זה המנטליות שלי. הבית שלי. השפה שלי.
לאחרונה סיימתי את זגורי אמפריה. עכשיו אני צופה באיפה אתה חי.
הטלנובלה הישראלית האהובה עליי היא משחק החיים. פעמיים מההתחלה ועד הסוף, ועוד כמה פעמים - פרק פה פרק שם...
ראיתי פעמיים את השיר שלנו עונה 1. ראיתי גם את העונה השניה, בעונה השלישית כבר איבדתי אותם, והפסקתי.
ראיתי קטמנדו, שטיסל, ניו יורק (עונה 1), דני הווליוד, פלפלים צהובים (שתי עונות), פולישוק (כל העונות)
זה מה שאני זוכרת בינתיים
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'בוא נחשוב'
בוא נחשוב
19/04/2015 | 16:37
1
105
בשנים האחרונות אני רואה מעט תכנים בעברית כי אין לי ממש גישה לטלוויזיה בעברית.
בכל זאת כן צופה ב:
ארץ נהדרת. העונות הראשונות היו נהדרות. מאז היה לפעמים פחות טוב, אבל אני עדיין רואה את רוב הפרקים כל עונה.
פולישוק - קומדיה מעולה. עדיין לא ראיתי את כל עונה 3.
אחת אפס אפס - ראיתי רק את העונה הראשונה, אבל היא הייתה ממש טובה. מאוד הזכירה לי את המגן האמריקאית. וזה חתיכת מחמאה.
סברי מרנן - סדרה שהרוב מחשיבים כיותר מידי אידיוטית (כולל חלק מהשחקנים בה) אבל לי יש רק זכרונות טובים ממנה. ממש גרמה לי לצחוק הרבה פעמים. ראיתי כמעט את כל העונה הראשונה.
מהסדרה יום האם ראיתי רק כמה פרקים? היא מאוד הצחיקה אותי, אבל הייתה קשה לצפיה.

סדרת ילדים ישראלית מאוד טובה היא המובילים עם כמה שחקנים ישראלים ממש טובים כמו ליאת הר לב (שכיום בארץ נהדרת), אוולין הגואל (שהתפרסמה בפיק אפ) וגיא לואל (שנמצא כמעט בכל דבר)

יותר בעבר אני זוכר בעיקר את התוכנית רק בישראל עם ארז טל וארנה בנאי (בתור לימור הנצחית) ושוקי (וחלק מהזמן גם אסי כהן, גורי אלפי, מיקי גבע ועוד). זה זכור לי שהיה מצחיק בטירוף. (מעניין מה קורה כיום עם הילדים מהגנון של שמעון...)

סדרת ילדים ישנה יותר היא הילדים מגבעת נפוליאון שהייתה מאוד טובה. עם יון תומרקין כשהיה ילד עדיין.

בעבר הרחוק יותר כמובן היו את תוכניות המערכונים המעולות החמישיה הקאמרית והקומדי סטור. די שונות אחת מהשניה, אבל שתיהן מאוד מהנות.
בעבר האפילו יותר רחוק (כן, אני זקן) כמובן שזהו זה הייתה הדבר הכי מדהים בעולם. נכון שלא הייתה לה תחרות כי היה ערץ אחד רק, אבל בכל זאת.

ופלורנטין מהעבר הרחוק שגם הציגה אותי די לראשונה לזוגות חד מיניים.

הייתה גם תוכנית מערכונים עם אסי כהן וגורי אלפי בשם שידורי המהפכה שהייתה מאוד טובה.

עוד נזכרתי עכשיו בסדרה שהייתה מבוססת על הקומיקס זבנג. זכור לי כמצחיקה מאוד. אם כי די טיפשית. (אגב, כל הפרקים ביו-טיוב)

גם הסדרה שמש עם צביקה הדר כמובן מעולה.

ועכשיו אני נזכר בסדרה ממש טובה בשם טייק אווי בכיכוב ולדימיר פרידמן (ששיחק גם באחת אפס אפס ועוד מיליון דברים במהלך השנים) על אדם שיוצא ממוסד טיפולי אחרי משבר נפשי ומקים חברת שליחויות שהשליחים שלה מקבלים הוראה לעזור כמה שאפשר בכל דבר ללקוחות שלהם.

אני בטוח אזכר בעוד עם הזמן.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'כבר נזכרתי בעוד דברים'
כבר נזכרתי בעוד דברים
19/04/2015 | 17:06
63
כמו שכבר ציינו כאן הבורר. ראיתי רק את שתי העונות הראשונוץ והיא לפעמים טיפשית, אבל עדיין מהנה.

ממש לאחרונה היהודים באים.

בעבר הלא רחוק המיני סדרה המוזיקלית תמיד אותו חלום עם שירי צביקה פיק

* לא ציינתי מקודם ששידורי המהפכה מעולה וכל הפרקים (רק 8) ביו-טיוב.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'בכלל לא רואה.'
בכלל לא רואה.
19/04/2015 | 16:56
72
ואם ראיתי אז השיר שלנו. בעבר.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'היום בכלל לא '
היום בכלל לא
19/04/2015 | 18:05
62
אלא אם יש משהו מעניין בחדשות, גם מגב האומה נמאס לי והפסקתי בשלב מסוים לראות אותה ודרמות ישראליות לא מעניינות אותי. אני חושבת שהסדרה הישראלית האחרונה שראיתי הייתה חטופים וזה היה לפני המון זמן.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'כמעט לא רואה'
כמעט לא רואה
19/04/2015 | 18:35
1
67
אבל קראתי פה בשרשור והזכירו לי דברים שכן ראיתי.
כרגע אני רואה ארץ נהדרת וגב האומה.

חוצמזה ראיתי את העונה הראשונה של תא גורדין שהייתה סבבה ואני מתכננת לראות את השניה מתישהו.

כמובן שראיתי השיר שלנו על כל עונותיה וטמטומיה. מידי פעם יוצא לראות ש"ח ואני בהלם כמה טיפשי זה. עכשיו, אני הייתי ילדה כשראיתי אז לא שמתי לב, אבל איך אנשים מבוגרים נהנו מזה?

ראיתי גם את העונה הראשונה של נויורק שהתחילה טוב באופן מפתיע והייתה ממש מגניבה לסדרה יומית ישראלית ואז המשך העונה נהיה גרוע ואת האחרות כבר לא ראיתי.

חוצמזה הזכירו גם את רמזור שראיתי אבל את העונה האחרונה לא כי זה הפסיק להצחיק אותי.

וגם שמש כמובן שרצה במליוני ש"חים בערוץ הילדים.

ובגזרת סדרות הילדים הפיג'מות כמובן וגם ראש גדול, שהייתה סדרה ממש חמודה.

ואולי עוד תוכניות בידור שהיו פעם כמו רק בישראל ואחרות אבל לא חושבת שראיתי דרמות ישראליות. 
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אבל אני רוצה לציין'
אבל אני רוצה לציין
19/04/2015 | 18:55
56
שנכון שהשיר שלנו הייתה מטומטמת ברובה, אבל בסופו של דבר היא כן הייתה כיפית, היו לה כמה יציאות גאוניות (כמו פרק המחזמר בעונה 1), ביצועים טובים ברובם וגיליתי דרכה הרבה שירים ישראלים.
ורן דנקר.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'דווקא אוהב סדרות ישראליות יש גם מעולות!'
דווקא אוהב סדרות ישראליות יש גם מעולות!
19/04/2015 | 22:39
82
לא מזמן צפיתי בשטיסל שמאוד אהבתי.
לאחרונה הסתיימה גם זגורי אימפריה המדוברת...

בין יתר הסדרות המוצלחות שצפיתי בהן ועולות לי כרגע:
רביעיית רן
סרוגים
אלנבי
אופוריה
משפחה טובה
יחפים
טלוויזיה >>
לצפיה ב-' זגורי אימפריה רק ב HOT שברה שיאי צפייה '
זגורי אימפריה רק ב HOT שברה שיאי צפייה
19/04/2015 | 23:33
10
123
ב VOD מעל 30,000,000 -כ 30 מיליון הזמנות ל 2 העונות וזה בלי ערוץ 3 ,אינטרנט YOUTUBE ,

זה הסדרה הניצפת והמצליחה בישראל ובצדק רב .

ל HOT יש 550 אלף לקוחות ב VOD ,התשלום הוא לפי גודל וותק המנוי .

אני מעיד ש VOD של HOT הוא באמת טוב ומכיל המון תכנים בעברית , ערוץ 8, בידור ישראלי, ערוץ 3, VOD YOUNG

זה גם הסיבה שאני ב HOT  .

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'מספיק עם הפרסומות הממש לא סמויות להוט!'
מספיק עם הפרסומות הממש לא סמויות להוט!
20/04/2015 | 08:18
3
111
הפורום הזה תומך בכל החברות באשר הן (יס, הוט, עידן פלוס, סלקום טיוי). אין שום סיבה להתחיל להלל ולפרסם בלי הצדקה את הוט.

אזהרה ראשונה. עוד שתיים כאלה ואתה בחוץ.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'מה אתה רוצה זה האמת ...'
מה אתה רוצה זה האמת ...
20/04/2015 | 09:28
1
116
דברתם פה שלא רואים ישראלי ,אז זה אתם שמנותקים דווקא כן רואים  ,כנראה אתם ב YES .

זה באמת מה אני רואה , הרבה מוזיקה יש 10 תחנות ,ספורט שידור חי  ,תכניות של VOD בעברית של HOT .

עכשיו יש את גולשי ספות VIP ,מעניין לפי הדמות .

ספורט ומוזיקה ,זה לא הפורום נשאר סדרת ישראליות תוכן ישראלי ,זה מה אני רואה,לא רואה ערוץ 2 בכל מה שקשור לבידור

אולי שנות ה 80 בחמישי ,זה כבר מוקלט מראש כל הסדרה . .

טלוויזיה >>
לצפיה ב-' "כנראה אנחנו בYES"?'
"כנראה אנחנו בYES"?
20/04/2015 | 12:11
94
מי אתה שתקבע כזה דבר?
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'סמוי?'
סמוי?
23/04/2015 | 19:56
36
נכנסתי לפורום הזה אחרי שתפוז העלו אותו לעמוד הראשי עם תמונה של משפחת זגורי.
שזה מעניין כי היה בערך אדם אחד שאמר שהוא צפה בהם

אבל כן, זה רחוק מאוד מלהיות סמוי
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'פרסומת סמויה להוט בפורום?'
פרסומת סמויה להוט בפורום?
21/04/2015 | 07:31
1
91
לפחות לצורך האיזון אני אגיד שנטשתי את הוט לפני שנתיים ואני חיה בלי שום שירות (אי אפשר להתקין אצלי יס בבניין) - מעדיפה לצרוך סדרות אונליין ולמצוא קישורים מקרטעים למשחקי טניס, מאשר לשלם שקל לחברה הזו, שהשירות שלה נוראי ומזלזל ברמות אחרות.

סתם, ככה, לצורך האיזון. כי אם כבר דוחפים לכאן פרסומות, מישהו צריך להגיד את האמת.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'נכון '
נכון
23/04/2015 | 18:27
35
אולי יש להם הרבה תכנים, אבל הם לגמרי נופלים בשירות.
זו גם הסיבה שעזבנו אותם.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'ההחלטה הכי חכמה שההורים שלי '
ההחלטה הכי חכמה שההורים שלי
24/04/2015 | 00:21
3
43
עשו הייתה לעבור מהוט ליס.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'לבריאות ,אני נשאר ב HOT כי '
לבריאות ,אני נשאר ב HOT כי
24/04/2015 | 19:25
22
מה שאני כותב זה מציאות בשטח ,זה לא פרסום ,אני רוצה להסביר למה

אני ב HOT ,אני יודע הרבה חמים על הנצגים שלהם ועל

טכנאים שהם בכלל חברת כח האדם חצונית .

אבל אני מסתכל אך ורק על המוצר ,איתו אני לישון .

.

יש להוט 100-200 מגה אמתיים ,אין לבזק יותר מ 60-70 במקרה הטוב  .

יש להוט  יותר 30 ערוצים ואני אוהב ערוצי מוזיקה ,

ל HOT יש 10 ערוצי מוזיקה 2 ערוצי  נוסטלגיה אחד שאין ב YES

וערוץ  דיסקברי סיינס ועוד ...

לדעתי איכות התמונה  ב HOT טובה יותר ו ה VOD שלהם לא מאכזב

יש הרבה תוכן בעברית וסדרות מכל העולם  והסרטים בחינם טובים

ובכלל המהירות תפעול פשוט חלומית אני מעביר לדקה שאני רוצה

בפייבר בוקס וזה מושך מהשרת את הדקה , תוך פחות משניה  .

אני בטריפל עם הפייבר בוקס , אין לי בעיות

המענה היום ב HOT לא בשעות עומס הוא מיידי ,אני התקשרתי השבוע

אחרי דקה ענו לי ,קיבלתי עוד 3 חודש VOD חינם .

באופן טבעי יש כמיהה לעבור צד ולפעמים לנקום  ,זה אנושי ...

תראו את חברות הסלולר הגדולות נופלות .

אני יש לי YES בעבודה, לא עושה לי את זה, זה נראה

משעמם ואותם ערוצי בית חוזרים על עצמם , 

מה גם ש HOT פותחים את כל הערוצים

ואני אוהב לזפזפ בכל 185 הערוצים 

וזה כיף  שלי אישית .

ב YES יש בעייה ,

צריך לשלם על כל דבר או לריב עם נציג,אגב

מי שמאיים להתנתק מ YES ממש לא סתם

מקבל אפשרות מנוי ב 130 שקל ל 3 חודשים .

מי שרוצה להסביר לי למה טוב ב YES מוזמן

עד אז תראו למה אני מתכוון בסרטון הבא מתוך YOUTUBE .

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'ואם הם יעברו לסלקום TV הם ישלמו בערך חצי'
ואם הם יעברו לסלקום TV הם ישלמו בערך חצי
24/04/2015 | 23:36
1
18
עוד יותר חכם (אלא אם הם צרכנים כבדים של סדרות HBO ולא יודעים איך להוריד באינטרנט)
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אבא שלי יודע ואמא שלי לא '
אבא שלי יודע ואמא שלי לא
25/04/2015 | 21:18
14
רואה בכלל את ערוצי הסדרות, אבל הם מרוצים מדברים אחרים והשירות בחלט יותר טוב מזה של הוט.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אני דווקא כן רואה'
אני דווקא כן רואה
20/04/2015 | 19:13
89
בימים אלה - ארץ נהדרת ופאודה.
כשיש עונות חדשות - המירוץ למיליון והאח הגדול, חברות
בעבר - תא גורדין, סרוגים, השיר שלנו, משפחה טובה, רמזור, הפרלמנט, דני הוליווד (עד אמצע עונה 2), שטיסל (חלק מהעונה הראשונה), ניו יורק (עד תחילת עונה 2), פרויקט Y, היפה והחנון, ראש גדול, שמש, רמת אביב גימל, לגעת באושר, הילדים מגבעת נפוליאון.

זה מה שאני זוכר כרגע ובאדיבות כל מי שהזכיר לי
טלוויזיה >>

הודעות אחרונות

08:01 | 18.06.19 גם ברוטוס
07:23 | 18.06.19 LeRanch
08:06 | 16.06.19 גם ברוטוס
09:10 | 13.06.19 גם ברוטוס
09:07 | 13.06.19 גם ברוטוס
19:31 | 11.06.19 גם ברוטוס
08:10 | 11.06.19 גם ברוטוס
07:19 | 11.06.19 LeRanch
12:23 | 09.06.19 LeRanch
09:57 | 09.06.19 גם ברוטוס
02:26 | 09.06.19 didalf
02:06 | 06.06.19 גם ברוטוס
20:53 | 04.06.19 גם ברוטוס

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ