סקר

Y. Welis

New member
זה כי לא ראיתי אף אחת (רק פרק 1 בקאסל)

אבל חשוב שילמדו עוד. תמיד שמח לספר מה היה.

Y. Welis

New member
מונלייטנינג ('בלשים בלילה' בעברית) כבר לא

תחזיק. אולי כמה פרקים בהתחלה. רק כדי לראות את הברוס עם שיער...

'אקס פיילז' עדיין מצויינת. אבל לא רק אקשן. בעיקר מד"ב טוב והרבה קונספירציה.

LeRanch

New member
האמת שאלמנטרי

המנטליסט אומנם חזרה לאותו טון כיפי של העונות הראשונות אבל היא כבר נורא מעייפת וקאסל מצחיקה אבל הרבה פעמים הפרקים נורא מייגעים וצפויים.
כנראה שבחרתי באלמנטרי כי היא בעונה הראשונה שלה ואין למה להשוות מבחינת עונות קודמות. אבל בגלל שהיא גם ב-CBS וצפויות לה עוד איזה 8 עונות אז היא גם תתעייף כמו שתי האחרות.

X יו יו S

New member

יש סדרה שראית \רואה עם הרבה עונות ששומרת על קצב טוב ?

X יו יו S

New member
המנטליסט

אולי שאני אצפה בעוד פרקים של שתי הסדרות אחרות (ראיתי 6 פרקים מכל אחת מהן) דעתי תשתנה
אבל ביינתיים אני עם המנטליסט

בקאסל אני לא אוהבת את קאסל ונורא מחבבת את קייט
וגם הדרך שבה הם פענחים את מקרים פחות מעניינית מאשר בשתי הסדרות אחרות

באלמנטרי אני מאוהבת בשחקן הזה (ג'וני לי מילר ) גם מבטא מעצבן הזה (אני שונאת מבטא בריטי בשבילי זה כמו שמישהו חורט על לוח )
לא מונע ממני להנות ממנו

אבל כמו שניר ציין לוסי לו בלתי נסבלת
אז קשה לסדרה הזאת להפוך לפייבוריטית שלי

דנה1982

New member
none of the above

האישה הטובה. כרגע, זו הסדרה הטובה ביותר בטלוויזיה.

אצלי זה

קאסל
העוקץ
מחשבות פליליות
סוכן מחוק - ה ה ה הסידרה הכי מעולה איי פעם!!!

שירטע

New member
קשה אבל... המנטליסט

וממש אח"כ קאסל. כי אני יותר מתחברת לדמות של ג'יין מאשר לדמות של קאסל (למרות שהוא מקסים וחמוד בפני עצמו), וכי העלילות של הפרקים עצמם יותר טובות לדעתי. וכי רד ג'ון, וכל הסיפור מסגרת שלו. וכי כן יש הומור ויש פרקים מגניבים וזו סדרה טובה.
בקאסל אין עלילת מסגרת כמעט בכלל (ולא, פרק או שניים בעונה לא נחשב מבחינתי) והסיפורים פחות טובים - צפויים, ולא תמיד מעניינים. מה שכן אני כן אוהבת את קאסל (במיוחד בעונות הראשונות) והוא ובקט מקסימים ביחד עם כל הפלרטוטים והמתח המיני שלהם. וזו גם סדרה כיפית נורא. אז זה הפרש ממש קטן.

אלמנטרי אני לא רואה. ניסיתי את הפרק הראשון אבל זה כאילו... חיקוי לא מאוד מוצלח (לדעתי) של שרלוק הבריטית עם סדרה משטרתית אמריקאית טיפוסית. לשרלוק היה קסם, בגלל הבריטיות ובגלל מופאט ובגלל בנדיקט. אלמנטרי זה סדרה משטרתית רגילה עם מסכה אחרת. ביג דיל.
וגם - לוסי לו באמת מעצבנת.

einat162

New member
אלמנטרי

כששיחרו מידע על התוכנית (שרלוק הולמס בימינו הגרסה האמריקאית, ד"ר ווטסון בגירסה הנשית של לוסי לו) אני חשבתי שהיא תהיה ממש על הפנים... בתכל'ס - אני ממש מחבבת את הסדרה. אפילו עם לוסי לו שם.
לגבי ג'וני לי מילר- ידעתי שלא תהיה נפילה אמיתית איתו כי אני די מחבבת אותו בתור שחקן (הוא נפלא בתור דמויות "קוורקיות" מוזרות, ונתן חתיכת הופעה מצמררת עם מבטא אמריקאי בדקסטר).

מנטליסט- דווקא רציתי נורא לראות בגלל סיימון בקר (אחד מאותם פרצופים מוכרים משנות ה 80-90 שלא ממש פרצו לתודעה), אבל די מיציתי אחרי פרקים בודדים בעונה הראשונה.

קאסל - לא יצא לי לראות.

פריאל12

New member
שלום :)

אני אוהבת מאוד את 'קאסל' ואת 'אלמנטרי' - לא מכריעה ביניהן ומצפה לכל פרק חדש.
ב'מנטליסט' צפיתי פעם רק בפרק אחד, היה נחמד מאוד אבל אני נזהרת מלהתמכר גם לזה

miss_t

New member
קאסל

כי אני פשוט לא מכירה את שתי התוכניות האחרות

הסדרה מעולה!!
אני אוהבת את הדברים שמכניסים שם וגורמים לי להזכר הקטעים מסרטים וזה נחמד.

השחקן משחק היטב! הוא פשוט שחקן שכיף לראות.
גם בסדרה firefly השחקן הראשי פשוט מעולה Serinity

למעלה