לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום טלוויזיה

שלום לכולם,
פורום טלוויזיה נכנס לדור חדש ומשופר. מטרתנו היא אחת ויחידה - לשתף ולדבר על מה שאנחנו רואים במדיה הטלוויזיונית.
בפורום הזה נתעדכן בריטיינג, בסדרות חדשות, נתבשר בחדשות טלוויזיה, נוכל לתקשר בצורה חברתית בפורום ואף נוכל ליהנות מחברות וירטואלית ונעימה.
פורום זה אינו מיועד לעצות שקשורות לקניית טלוויזיה חדשה. לשם כך- ישנו פורום אודיו וקולנוע ביתי.
פורום זה אינו מיועד גם כן לזיהוי שירים. עשו זאת בפורום המיועד. 

אני מפציר בכם - קראו נא את תקנון 2.0 כדי לחסוך אי נעימויות. 
שלכם - 
ניר וניק.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טלוויזיה

שלום לכולם,
פורום טלוויזיה נכנס לדור חדש ומשופר. מטרתנו היא אחת ויחידה - לשתף ולדבר על מה שאנחנו רואים במדיה הטלוויזיונית.
בפורום הזה נתעדכן בריטיינג, בסדרות חדשות, נתבשר בחדשות טלוויזיה, נוכל לתקשר בצורה חברתית בפורום ואף נוכל ליהנות מחברות וירטואלית ונעימה.
פורום זה אינו מיועד לעצות שקשורות לקניית טלוויזיה חדשה. לשם כך- ישנו פורום אודיו וקולנוע ביתי.
פורום זה אינו מיועד גם כן לזיהוי שירים. עשו זאת בפורום המיועד. 

אני מפציר בכם - קראו נא את תקנון 2.0 כדי לחסוך אי נעימויות. 
שלכם - 
ניר וניק.
x
הודעה מהנהלת הפורום
לתקנון הפורום (גירסה 2.0)
 גולשים יקרים, נא לסמן ספוילרים בכותרת ההודעה, או בהודעות שהם נלווה להן - בריווח משאר ההודעה ובצירוף אייקון |ספוילר|.
לשאלות טכניות: פורום אודיו וקולנוע ביתי | לזיהוי שירים מתוכניות/פרסומות: פורום זיהוי שירים
פורום טלוויזיה עוסק בסדרות ובתוכניות טלוויזיה מהארץ ומהעולם.
מכיוון שהפורום פעיל ועמוס בשרשורים, כל פרסום דרושים לתוכניות, הזמנה להשתתף כקהל בתוכנית וכל הודעה שסוטה מנושא הפורום הינכם מתבקשים לשרשר לשרשור אוף-טופיק קיים.
שימו לב כי הפרסום בתפוז הינו בתשלום בלבד.
פרסומות יימחקו מהפורום באופן מיידי והמפרסם יוזהר במסר ולאחר מכן ייחסם ללא אזהרה מוקדמת.

שאלות טכניות בנושאי טלוויזיות, DVD, אודיו וכו' נא להפנות לפורום אודיו וקולנוע ביתי.
בקשות לזיהוי שירים מתוכניות או פרסומות נא להפנות לפורום זיהוי שירים.
המשך >>

לצפיה ב-'מהפך בבלוק דירות בתל אביב'
מהפך בבלוק דירות בתל אביב
<< ההודעה הנוכחית
27/05/2009 | 12:28
23
14
אמרו לנו שלא רחוק משדרות רוטשילד בת"א התרחש מהפך אדריכלי: בנין בן 5 קומות עם דירות הרוסות ומטונפות הפך למבנה עם דירות יוקרה שעיצבו חבר'ה צעירים. בקרוב תהיה מכירה פומבית שלהן ושווה לראות במה מדובר.  

רגע לפני ש"הבלוק," סדרת הריאליטי החדשה של ערוץ 10, עולה לאוויר, התקבצנו בלוגרים וכותבים באתר הצילומים של הסדרה כדי להתרשם מהעבודה שנעשתה ולצפות בפרק הבכורה שישודר במוצ"ש הקרוב, 30/5, בשעה 21:00.  

ראינו חלק לא משופץ של הבניין,  שהוא דוגמא למה שהתרחש קודם לכן. חוץ מחולדות מוכות רעב ונרקומנים חשוכי רואי, אף יצור אנושי בר דעת לא היה חי במקום שכזה. מאוחר יותר, כשראינו את הדירות היפיפיות, התברר לנו גודל ההשקעה העצום במיזם, שנעשה באמצעות חברת "מקורות שליטה" ובשיתוף חברת "שמיים הפקות" וערוץ 10.

"הסדרה עצמה נבנתה על פי פורמט שיובא מרשת הטלויזיה האנגלית, BBC," מספר רוני בן יהודה, יו"ר "מקורות שליטה," ולקח לנו זמן רב לממש אותה. ארבע שנים נדרשו לנו לאתר את הבנין המתאים (שהיה במקור בנין משרדים); שנה ליצירת השותפות עם ערוץ 10; וכחודשיים למצוא גוף שיבטח את המבנה." הפרויקט עצמו ארך כשלושה חודשים, מאוגוסט האחרון ועד תקופת החגים. חמישה זוגות הסתגרו בתוך הדירות במשך פרק הזמן האמור ולא יצאו מהן אלא רק בליווי איש הפקה. כל זוג קיבל סכום של 200 אלף ₪ ואיתו הם היו צריכים להסתדר." לאור הסיור שערכנו, התוצאה הסופית של העבודה בהחלט מרשימה ובפרק הגמר צפויה מכירה פומבית וחגיגית של הדירות. משפצי הדירה הזוכה בסכום הגבוה ביותר יזכו בפרס משמעותי, שעליו, משום מה עדיין לא הוחלט.  

ברמה הכללית, מדובר בתוכנית העוסקת בהגשמת קונספט של דירות בהתאמה אישית. היכולת של כמעט כל אדם בעצם לעצב את דירת חלומותיו במקום, לדוגמא,לרכוש דירה מעוצבת מראש ע"י קבלן. בסיור שערכנו בדירות ראינו דוגמאות לעיצובים שונים, שיכולות להוות גם רעיונות למי שוקל לעצב את ביתו באופן עצמאי. דירה מספר 1 עוצבה בסגנון תעשייתי; דירה 2 בעיצוב יאפי ניו יורקי; דירה 3 בעיצוב רטרו נוסח שנות השבעים; דירה 4 בעיצוב רך וקיטשי; דירה 5 בעיצוב עכשווי, מעט היי טקי.  

הזוגות אכן עבדו ושיפצו ללא לאות. חברת "מקורות שליטה" אמנם סיפקה למתמודדים את הליווי האדריכלי ותשתית של ספריה ומחשבים כדי לאתר פריטים לפרויקט, אך העבודה עצמה והיצירתיות הייתה כולה של הזוגות. ראינו המון זיעה, מאמץ ונשים לבושות מכנסיים קצרות וגופיות צמודות ( נו, צריך הרי לעשות משהו גם בשביל הרייטינג והפרנסה..) ולא מעט הערות שוביניסטיות שהשאירו אותנו קרועים מצחוק על הרצפה. אמנם יש לי אמנם השגות לא מעטות על הרמה האישית של המתמודדים, אבל גם אני לא מצפה ליותר מידי מאנשים שמגיעים לתוכנית טלויזיונית תחרותית  מבלי לדעת מה הפרס שיקבלו...  
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'הפרס'
הפרס
28/05/2009 | 12:43
1
שמעתי שהפרס לזוג שמקבל את ההצעה הגבוהה ביותר  - הוא אותו סכום כסף.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'על פי מה שאמר לי אישית'
על פי מה שאמר לי אישית
29/05/2009 | 20:02
על פי מה שאמר לי אישית מר רוני בן יהודה, יו"ר מקורות שליטה," החברה שמנהלת את המיזם ומעניקה את הפרס, עדיין לא הוחלט על מהות או גובה הפרס.

כל שאר הידיעות בנושא, הן בגדר שמועות שמפיץ רב סרן שמועתי...

חג שבועות שמח.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'חייבים לציין לטובה'
חייבים לציין לטובה
29/05/2009 | 23:40
20
את מחלקת קשרי החוץ של ערוץ 10 עם בלוגרים ואנשי האינטרנט בכלל.
מכיוון שהסיקור והמציאות הם שני דברים נפרדים, צריכים לחכות עד עליית התוכנית הראשונה כדי לבדוק עד כמה היא באמת שווה.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'למה?'
למה?
30/05/2009 | 12:18
19
1
אני בספק אם אחרי כמה פרקים נגיד לעצמנו "באנה כנראה שענף השיפוצים הוא הרבה יותר קסום ממה שחשבנו"
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אף אחד לא אמר שהתוכנית תגרום לנו להתאהב'
אף אחד לא אמר שהתוכנית תגרום לנו להתאהב
30/05/2009 | 12:27
18
בענף השיפוצים ולהפוך את החלום של כל עם עברייה מבן עו"ד/רופא לבן שיפוצניק בסגנון מודרני, אבל אם יערכו את התוכנית כמו שצריך נקבל משהו כייפי וכליל (קרי כמו שריאלטי צריך להיות) ואם לא, נקבל תוכנית ריאלטי משמימה על שיפוצים.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'מהפרק הראשון שראינו (עותק לא ערוך לחלוטין)'
מהפרק הראשון שראינו (עותק לא ערוך לחלוטין)
30/05/2009 | 13:39
17
נראה שיש לזה פוטנציאל. העניין כאן לדעתי הוא בעיקר הזוגות - עד כמה נרצה לראות אותם, לאהוב אותם או לשנוא אותם.
מצפיה של שלושת-רבעי פרק כבר שנאנו זוג אחד (הערסים), תיעבנו זוג שני (הקוצ'י-מוצ'ים שרואים כל הזמן בפרומואים) ועודדנו זוג שלישי (בחורה איסטניסטית חולת ניקיון ובן זוגה שלא גר יחד לפני כן).
אני אראה כי מסתבר שאחד המתמודדים היה איתי בכיתה ביסודי
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'מהות המשתתפים חשובה לא רק בתוכנית הזו'
מהות המשתתפים חשובה לא רק בתוכנית הזו
30/05/2009 | 14:38
16
אלא גם בכל תוכנית ריאליטי.

בהרי סופו של יום אנשים יזכרו את האינטריגות, התככים והמשברים הבין אישיים ובעיקר - מיהם המתמודדים.

כמו שזה נראה עכשיו, הסיכויים הם פיפטי פיפטי. מצד שני, למרות שהיתה שם צ'חצ'חיאדה לא קטנה,היו קטעים אהבליים שיכולים להתחרות לא רע בחומרים של "היפה והחנון."

לצערי, רמת הסיכוי של הצלחת התוכנית תהיה נעוצה בשני גורמים:

1. רמת 'הצהוב' שתעבור בין האנשים ולצערי הרב לא בפרוייקט היפה לכשעצמו.
2. רמת הביקורת לא רק החיובית אלא גם השלילית שתהיה על התוכנית. בנקודה זו, אנשי ערוץ 10 צריכים להבין את המהלך השיווקי של אנשי ערוץ 2: כל איזכור של התוכנית, בין אם חיובי או שלילי, יוצר מודעות ועניין ציבורי. החלק הארי של הצלחת תוכנית האח הגדול ברייטינג נמצא, בין היתר, בכמות הגדולה של הרפש והאש וכמות השונאים, שכל כך תיעבו אותה, עד 'שדאגו' לצפות בכל פרק שלה ולכתוב עליה.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אני מצטער על הבוטות '
אני מצטער על הבוטות
30/05/2009 | 15:37
15
אבל להתעניין בתככים ומשברים של אנשים אחרים זה חוסר חיים,חד וחלק. ז'אנר הריאליטי היה מעניין בשנה-שנתיים הראשונות כשהוא היה בתור גימיק,בתור משהו שונה , כשפג תוקפו של הגימיק בעיקר נשארנו עם תוצר ,ריקני ,תפל ,וברוב המקרים גם כזה שנועד לקדם את משתתפים בו לעולם הסלבס(שהוא שלעצמו ריקני ותפל). לעונה הזאת אני צופה 2 סוגים של צופים:

1)חסרי החיים שמחפשים תכנית שתמלא את הזמן שלהם עד העונה הבאה של האח הגדול
2)שיפוצניקים שחיים באשליה שזה שיש תכנית על שיפוצים שגורפת 25 אחוז רייטינג אומר שהם הפכו לפופולארים ומגניבים (רמז:הם לא, יש להם דרך ארוכה, אני הייתי מתחיל בקניית חגורה).
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אתה טועה מטעה'
אתה טועה מטעה
30/05/2009 | 17:52
9
תוכניות הריאליטי עדיין מושכות צופים ומניבות רייטינג. נקודה. התכניות לא מתיימרות להיות ברמה של סוגה עילית אלא בידור נטו. אני יכול להסכים איתך שחלק מהסדרות תפלות ולא מכילות תוכן איכותי, אבל הטלויזיה היא כלי ציבורי והמון אנשים אוהבים לצפות בקביעות בריאליטי. בדיוק כמו שהיה בזמנו עם תופעת תוכניות האירוח הרדודות ובדיוק כמו שקורה עם כמה שעשועונים המשעממים המשודרים כיום.

לגבי טענתך "חסרי החיים שמחפשים תכנית שתמלא את הזמן שלהם עד העונה הבאה של האח הגדול" - זהו משפט דמגוגי שאין מאחוריו כל ביסוס. האח הגדול (אני חייב לציין לצערי הרב) זכתה לרייטינג ענק גם בקרב אנשים משכילים ומלאי חיים. כמוך הם צופים בתוכניות הריאילטי השונות, שעשונים וגם תכניות טובות, המשודרות בטלויזיה כמו: סרוגים, לאהוב את אנה או קומדית המצבים "החברים של נאור."

לגבי השיפוצניקים - בתוכנית "הבלוק" לא מדובר באנשי מקצוע שעוסקים בשיפוצים אלא באנשים פרטיים שבחרו להשתתף בתוכנית מתוך רצון לחשיפה, לקבל פרס טוב ולהתפרסם. ועם כל הציניות,כמי שראה את הדירות במצב הסופי, לחבר'ה אין מה להתבייש בתוצאה שהם הוציאו מתחת לידיהם. חבל סתם שנגררת להערה מכוערת על ציבור בעלי מקצוע, שאין להם מה להתבייש בו.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'זה כן חוסר חיים'
זה כן חוסר חיים
30/05/2009 | 18:54
8
הרי כל המהות של ריאליטי זה לחטט לאנשים ולחפש אצלם את הריגושים שלא נמצאים בחיים שלך (שהרי אם היו לא היית טורח לחפש גם אצל אחרים).  לראות למשל את דודי מליץ ואמיר פיי גוטמן,אנשים שאין לי שום עניין איתם, צועקים אחד על השני "מניאק" ו"חסר אישיות" זה משעמם אותי ובטח שלא מוסיף לי תובנות על החיים, אבל את רוב המדינה זה מרגש . אני לא מבין במה זה שונה ב"הבלוק" , הרי אתה עצמך טוען שאתה צופה בתכנית הזאת בשביל "התככים והמשברים הבין אישיים"(ציטוט שלך).  
ערוץ10 הוא אכן ערוץ מסחרי ומותר לו לשדר מה שבא לו , אבל באותה מידה לי מותר להגיד שמה שהוא משדר זה זבל.

בקשר לשיפוצניקים. נכון שלא מביאים אנשי מקצוע, אבל כן מכניסים את עניין השיפוצים למרכז שזה בעצם אותו הדבר , ובנוסף לכל הדרמות בשקל שנצתרך לסבול יש גם תחרות בין אנשים מי משפץ יותר טוב , אותי זה משעמם .
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'חבוב, תלמד לצטט וגם הבנת הנקרא '
חבוב, תלמד לצטט וגם הבנת הנקרא
30/05/2009 | 19:45
7
לא טענתי שאני צופה בתוכנית בגלל התככים והמשברים הבין אישיים.

כתבתי במפורש: "הרי סופו של יום אנשים יזכרו את האינטריגות, התככים והמשברים הבין אישיים ובעיקר - מיהם המתמודדים." - וזה היה בהקשר לכל תוכניות הריאליטי, לא לגבי הבלוק בלבד.

אינני חסיד של האח הגדול כתבתי במפורש:  "האח הגדול (אני חייב לציין לצערי הרב) זכתה לרייטינג ענק..." חבל שבחרת להתעלם מהדברים באופן סלקטיבי.

זכותך לחשוב על תוכניות הריאליטי מה שאתה רוצה, אבל אל תכתוב שטויות, תעשה הכללות (חסרי חיים) ותבוז לאנשים אחרים שצופים בתוכניות שלא לטעמך. יש הרבה מאוד אנשים במדינה הזו עם חיים מלאים ופעילים עשרות ממך שצופים בריאליטי או רחמנא לצלן בטלנובלות דרום אמריקאיות.

לגבי השיפוצניקים - בהודעה המקורית לא כתבת שנושא השיפוצים בתוכנית משעמם אותך ואל תסלף טקסט בצורה שנוחה לך. תלך אחורה ותראה שפשוט לגלת עליהם בשל עיסוקם.

חג שמח ושבוע מצויין.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אני עדיין מלגלג עליהם'
אני עדיין מלגלג עליהם
30/05/2009 | 19:52
5
2
לצפיה ב-'אז אתה מלגלג גם על עצמך, לא? '
אז אתה מלגלג גם על עצמך, לא?
01/06/2009 | 22:36
4
ככל הזכור לי היוזר שלך די בולט בפורום הישרדות 2.

בבקשה אל תכליל הכללות. זה מיותר.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'עוד אחת שלא מבינה כלום'
עוד אחת שלא מבינה כלום
01/06/2009 | 22:53
3
די תקלטו כבר! הישרדות זה לא ריאליטי זה משחק אסטרטגי! אסטרטגי את יודעת מה זה ? זה משחק שבנו אותו על פאקין תורת המשחקים ואת משווה לי את זה לתחרות שיפוצים?
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'ואני לא מתכוון יותר לראות תגירסא הישראלית'
ואני לא מתכוון יותר לראות תגירסא הישראלית
01/06/2009 | 22:57
בארה"ב לפחות נותנים כבוד למשחק
בארץ שמים דגש בעיקר על צהוב וקוצי מוצי,בדיוק בשביל אנשים כמוך (בטח היתה לך אורגזמה משולשת בגמר)
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'ידעתי שאין מה לענות לך ועדיין נפלתי בפח'
ידעתי שאין מה לענות לך ועדיין נפלתי בפח
01/06/2009 | 23:33
1
1
לצפיה ב-'באסה'
באסה
01/06/2009 | 23:42
לצפיה ב-' '
01/06/2009 | 22:30
לצפיה ב-'המהות של טלוויזיה היא להראות לנו תככים'
המהות של טלוויזיה היא להראות לנו תככים
31/05/2009 | 19:38
4
ומשברים של אחרים, אם יש תסריט זה עושה את זה במובן מסוים אפילו מלאכותי יותר. זה לא חוסר חיים זו המהות של הטלוויזיה, אם אתה תוקף את הז'אנר בגלל שזה לא מעניין לראות תככים ומשברים של אחרים אז אתה לא בפורום הנכון כי טלוויזיה היאמשברים,תככים ואינטרגות בין משתתפים

אני צופה סוג אחד של אנשים שייצפו בזה
1)אנשים שנהנים מהתוכנית הבלוק, בגלל שהם אוהבים בניין או בגלל שהם אוהבים סדרות ריאליטי על דינמיקה בין זוגות.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'המהות של הטלויזיה זה ריאליטי?'
המהות של הטלויזיה זה ריאליטי?
31/05/2009 | 21:20
3
1
לפני 10 שנים בכלל לא היה ריאליטי ולמיטב זיכרוני דווקא כן היתה טלויזיה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'המהות של הטלוויזיה זה לתת לנו ערך נוסף'
המהות של הטלוויזיה זה לתת לנו ערך נוסף
31/05/2009 | 21:29
1
לתת לנו משהו עם רבדים , משהו מורכב .
בסופרנוס אתה לא צופה רק בטוני רב עם עם מתחרים או עם לקוחות או עם אישתו אלא משהו עם ניואנסינים .  בריאליטי זה ריב לשם ריב , הכי פלקטי שיש .   גם ראיתי את הפרק הראשון של הבלוק (צריך להעסיק את ההוא שם למטה) וכבר על ההתחלה דוחפים  לנו ריב בין ה"צפונית הפלצנית" ל"עממית"  , יענו להעביר לנו את השסעים בעם - בגירסת הביקיני כמובן .

אם יעניין אותי לצפות בתכנית לא מתוסרטת על אנשים אמיתים אני אצפה בדוקו , שהריאליטי הוא בעצם גירסת המיקרוגל שלו .
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'דווקא לפני 10 שנים כן היה ריאלטי'
דווקא לפני 10 שנים כן היה ריאלטי
01/06/2009 | 10:05
1
1
זו אומנם היתה תקופת הפריחה שלו והיה ממש מעט, אבל עדין בשנת 99 היה ריאלטי
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'יופי, אז לפני 11 לא היה ריאליטי'
יופי, אז לפני 11 לא היה ריאליטי
01/06/2009 | 10:53
3
אם אין לך משהו ענייני להוסיף ובאת להתחכם אז מוטב שלא תגיב
טלוויזיה >>

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ