מרכיב תלוש שכר

מרכיב תלוש שכר

מרכיב תלוש שכר
הי
האם ישנה הוראה בחוק או משהו דומה.....שיש לצרף לתלוש השכר את פירוט שעות ומיקום העבודה?
נכון שיש בשכר את סך השעות הכולל ו"ימי עבודה" לצורך הנסיעות.
אך מפאת שיש הרבה טעיויות בחישובים נראה לי שזה יהיה מאוד חשוב...... ביקשתי כמה פעמים וקיבלתי סירוב...... יש לי את המעקב שלי לעניין ....

עוד עמית גורביץ

Active member
מנהל
חובת מעסיק בתיעוד שעות העבודה ובציונם החודשי בתלוש השכר

מרכיב תלוש שכר
הי
האם ישנה הוראה בחוק או משהו דומה.....שיש לצרף לתלוש השכר את פירוט שעות ומיקום העבודה?
נכון שיש בשכר את סך השעות הכולל ו"ימי עבודה" לצורך הנסיעות.
אך מפאת שיש הרבה טעיויות בחישובים נראה לי שזה יהיה מאוד חשוב...... ביקשתי כמה פעמים וקיבלתי סירוב...... יש לי את המעקב שלי לעניין ....
1. על המעסיק החובה לפרט בתלוש השכר את סיכום שעות העבודה החודשיות, תוך אבחנה בין שעות רגילות לשעות נוספות, אולם לא את מיקומה.
2. בנוסף לציון שעות העבודה בתלוש, על המעסיק החובה לנהל "פנקס נוכחות" ובו תיאור מלא יומיומי של שעות העבודה המדוייקות שאתה עושה - שעת התחלה, שעת סיום, שעות הפסקה (אם נעשות מחוץ לעבודה), אולם לא של המיקום.

אז

1. על המעסיק החובה לפרט בתלוש השכר את סיכום שעות העבודה החודשיות, תוך אבחנה בין שעות רגילות לשעות נוספות, אולם לא את מיקומה.
2. בנוסף לציון שעות העבודה בתלוש, על המעסיק החובה לנהל "פנקס נוכחות" ובו תיאור מלא יומיומי של שעות העבודה המדוייקות שאתה עושה - שעת התחלה, שעת סיום, שעות הפסקה (אם נעשות מחוץ לעבודה), אולם לא של המיקום.
אז
תודה על המענה.....
אז את "פנקס הנוחכות" יש לצרף לתלוש מידיי חודש לעובד או שאינו חובה?

עוד עמית גורביץ

Active member
מנהל
על המעסיק לציין בתלוש השכר את שעות העבודה החודשיות המדויקות

אז
תודה על המענה.....
אז את "פנקס הנוחכות" יש לצרף לתלוש מידיי חודש לעובד או שאינו חובה?
על המעסיק לציין בתלוש השכר את שעות העבודה החודשיות המדויקות
במקביל, ולפי בקשתך, עליו לתת לך תיעוד נוכחות של שעות העבודה המדוייקות.

למעלה