הרעת תהאיי עבודה

הרעת תהאיי עבודה

הרעת תהאיי עבודה
הנני עובד בחברת אבטחה. עד עכשיו עבדתי במתקן שהשכר בו הינו 35 ש''ח לשעה. העבירו אותי למתקן אחר, הבטיחו שהשכר שלי לא יפגע ומה אני רואה בתלוש? 30 ש''ח לשעה. האם אני יכול פשוט להפסיק לעבוד בהרעת תנאים באופן מיידי או שזה ייחשב כהתפטרות ללא הודעה מוקדמת?

תודה.

אורן19761

New member
הרעת תנאי עבודה

הרעת תהאיי עבודה
הנני עובד בחברת אבטחה. עד עכשיו עבדתי במתקן שהשכר בו הינו 35 ש''ח לשעה. העבירו אותי למתקן אחר, הבטיחו שהשכר שלי לא יפגע ומה אני רואה בתלוש? 30 ש''ח לשעה. האם אני יכול פשוט להפסיק לעבוד בהרעת תנאים באופן מיידי או שזה ייחשב כהתפטרות ללא הודעה מוקדמת?

תודה.
הרעת תנאי עבודה
צריך לתת למעסיק מכתב דרישה לחזור בוא מהרעת תנאים.
אם תוך זמן סביר המעסיק לא יחזור בוא מהרעת תנאים תוכל להתפטר כדין מפוטר בכתב ויה חובה עלייך לתת ימי הודעה מוקדמת.
במידה ולא תיתן יורד משכרך שכר יומי כפול מספר ימי הודעה מוקדמת.

עוד עמית גורביץ

Active member
מנהל
הרעת תנאים - יש לעבוד בתקופת ההודעה המוקדמת

הרעת תהאיי עבודה

תודה.
הרעת תנאים - יש לעבוד בתקופת ההודעה המוקדמת
1. עליך לתת מכתב התראה למעסיק על כוונתך להתפטר בדין מפוטר אם לא יתקן את ההרעה.
2. רק לאחר דחיית המעסיק את בקשתך, תוכל להתפטר בדין מפוטר ואולם תוך מתן הודעה מוקדמת בכתב במהלכה עליך לעבוד (ולקבל תנאייך לפי התנאים הקודמים טרם ההרעה).

למעלה