חצי משרה

מצב
הנושא נעול.
חצי משרה

חצי משרה
שלום, חצי משרה היא 21 שעות או 21.15 (ורבע) שעות? באתרי אינטרנט מצאתי את הראשון, בעבודה אומרים לי את השני.

בנוסף, יש לי יום חופשי בשלישי, עובד א, ב, ד, ה ושישי. עובד חצי משרה. אם אני חולה בשלישי, נחשב לי ליום מחלה או שבגלל שזה יום חופשי לא יורד מימי מחלה ולא מקבל שכר (נניח שחליתי יומיים לפני)

תודה

עוד עמית גורביץ

Active member
מנהל
חצי משרה = 21 שעות

חצי משרה
שלום, חצי משרה היא 21 שעות או 21.15 (ורבע) שעות? באתרי אינטרנט מצאתי את הראשון, בעבודה אומרים לי את השני.

בנוסף, יש לי יום חופשי בשלישי, עובד א, ב, ד, ה ושישי. עובד חצי משרה. אם אני חולה בשלישי, נחשב לי ליום מחלה או שבגלל שזה יום חופשי לא יורד מימי מחלה ולא מקבל שכר (נניח שחליתי יומיים לפני)

תודה
חצי משרה = 21 שעות

תודה. אפשר אסמכתא באינטרנט?

חצי משרה = 21 שעות
תודה. אפשר אסמכתא באינטרנט?
כי בעבודה אמרו לי 21.15 על 50% משרה וקשה לי להתווכח איתם

בנוסף אם אפשר תשובה לשאלתך השנייה, לגבי היום החופשי שהוא שלישי ולא שישי כמו בדרכים, זה יתפוס על ימי מחלה?

תודה

ובכלל איפה אפשר למצוא מקור רשמי

חצי משרה

תודה
לעניינים כאלה. למשל אתר כל זכות הוא מצוין אבל הוא לא משרד העבודה. ובאתר משרד העבודה אני לא מוצא למשל על היקף המשרה בשעות

עמית אין חשיבות לי ולאחרים לדעת איפה אפשר למצוא מידע רשמי?

לעניינים כאלה. למשל אתר כל זכות הוא מצוין אבל הוא לא משרד העבודה. ובאתר משרד העבודה אני לא מוצא למשל על היקף המשרה בשעות

עוד עמית גורביץ

Active member
מנהל
צו הרחבה - קיצור שבוע העבודה במשק ל42 שעות

צו הרחבה - קיצור שבוע העבודה במשק ל42 שעות
מצ"ב צו ההרחבה הרלוונטי מיום 15.3.2018:

https://www.nevo.co.il/law_word/Law100/צו הרחבה בדבר קיצור שבוע העבודה במשק.doc

מצב
הנושא נעול.
למעלה