שינוי תנאי העסקה

iftach5

New member
שינוי תנאי העסקה

אני עובד על בסיס חודשי למעלה משנה בשכר קבוע , כאשר שעות העבודה משתנות בהתאם להיקף העבודה היומי. בדרך כלל כ-140 שעות חודשיות .בסוף כל חודש אני שולח דוח שעות יומי.
לאחרונה נוסף עובד חדש לחברה שעלי להכניסו לתפקיד שאני מלאתי ונאמר לי כי עד סוף ינואר הכל ישאר כפי שהיה עד כה.
במהלך החודש הודיע לי בעל החברה במיילובטלפון לאחר אירוע שהרגיז אותו ,ששעות העבודה הן 0830-1730.
האם מהלך כזה הוא תקין או שאמור לצאת מכתב מסודר ,כולל הודעה מוקדמת של חודש לשינוי תנאי ההעסקה?
האם שינוי בתנאי העסקה לאחר חודש ינואר , מהווה עילה להרעה בתנאי העסקה ,קרי אני יכול להתפטר ולדרוש את כל התנאים שהיו לי מצד אחד כולל הודעה מוקדמת שלי למעסיק ומאידך המעסיק צריך לתת לי חודש נוסף בתנאים הקודמים
כולל תשלום פיצויים וכל ההפרשות שהיו בתקופת העבודה?
תודה

קביעת מסגרת שעות עבודה

לא ברור משאלתך אם לפני הודעת המעסיק שעות העבודה שלך היו "גמישות" או לא (אם יכולת להגיע בכל שעה ולעזוב לפי צרכי העבודה).
אם כן, ואם אתה יכול להוכיח כי קביעת מסגרת השעות מרעה את תנאיך, תוכל להתפטר בדין מפוטר ולהיות זכאי לכל התנאים המגיעים למפוטר מהמעסיק.

עלייך להודיע על ראייתך את הדברים כהרעת תנאים וליתן למעסיק זמן סביר לתקן את הערת התנאים. עדיף כי תודיע זאת בכתב.

למעלה