‫חישוב תשלום דמי חופשה והבראה לעובדת משק בית

techan22

New member
‫חישוב תשלום דמי חופשה והבראה לעובדת משק בית

שלום, אני צריך עזרה בחישוב תשלום דמי חופשה ודמי הבראה לעובדת משק בית, העובדת אצלי פעם בשבועיים למשך כשעתיים וחצי בכל פעם (1.25 שעות בשבוע בממוצע). 1. דמי חופשה במדס מצאתי את ההסבר הבא: "מספר ימי חופשה לעובדים בתחום משק הבית נקבעים לפי חוק על פי הוותק וחלקיות המשרה. כדי לחשב את שווי יום החופשה, יש לצרף את סך ההכנסה הגבוה מבין שתי האפשרויות הבאות: השכר הכולל לשלשת החודשים שקדמו ליציאה לחופשה או שלשת חודשי העבודה המלאים ביותר בשנה האחרונה את התוצאה יש לחלק ב-90. את הבסיס היומי שקיבלנו, יש להכפיל במספר ימים לפי שנות הוותק" אם העובדת שלי עבדה שנה, ושכרה לחודש הוא בממוצע 260 ש"ח, כמה עלי לשלם לה? איך בא הוותק לידי ביטוי בחישוב? 2. דמי הבראה האם ההסבר שמופיע במדס לגבי דמי הבראה הוא נכון? "התעריף היומי הבסיסי נכון להיום עומד על 306 שקל ליום לעובד במשרה מלאה ומתעדכן מדי קיץ. את התעריף היומי לעובד במשק בית מחשבים על-פי הנוסחה הבאה: היחס בין שעות העבודה השבועיות בפועל חלקי 43 כפול 306 כפול מספר ימי הזכאות (משתנה משנה לשנה). הזכאות: בשנה ראשונה - 5 ימים, בשנה שנייה ושלישית - 6 ימים, בשנה רביעית-עשירית - 7 ימים. המקסימום - 10 ימים אחרי 20 שנות עבודה" לפי החישוב הזה יצא לי: 45 ש"ח: 43 / 5 * 306 * 1.25 תודה.

למעלה