גם אתם מרגישים שזה כבר לא זה?

Witchcrafts

New member
גם אתם מרגישים שזה כבר לא זה?

אני מאשימה את הפייסבוק. טוב, נו. ליתר דיוק, את העובדה שהבעיות העיקריות במסנג'ר מסתכמות בנפילה של השרתים, בתקלה זמנית ובכל מיני תהיות ברומו של עולם שנדונו כאן שוב ושוב (ושוב ושוב ושוב), עד כדי כך שמאסנו בהן. האס"ק (ICQ), בואו נודה בזה, כבר לא מחדש לנו כלום. שאלות אודות סקייפ, מירנדה ויתר תוכנות המסרים המיידיים שלא הזכרתי, בקושי נראות כאן. המצב היה יכול להיראות אחרת לו היינו פורום חברתי יותר מאשר טכני. אך כיוון שזה לא המצב... אני מודה, מיציתי. הגיע הזמן להיפרד (מהפורום, לא ממני). אע"פ שאת הקבועים ניתן לספור על יחד אחת וישאר בה מקום, הרגשתי צורך "לומר את המילה האחרונה". כנראה כי שרצתי כאן כשש שנים, אבל, נו, מי סופר~ P: מאורה (ComplicatedCutie), רציתי להודות לך נורא על כל העזרה שהושטת לגולשים בכלל ולי בפרט, על הסבלנות ועל האכפתיות – היית אדומה למופת! FAQ יקר, היית איתן בזמנים הקשים. עמדת לצדנו בכל עת. אין ספק שתחסר לי. מתן, גם לך מגיעה כאן שורה או שניים. תודה. תמה לה תקופה. שאלות בנושא מעתה יש להפנות אל "תמיכה טכנית". ו, זהו.

../images/Emo43.gif סגירת פורום תוכנות מסרים מידיים ../images/Emo43.gif

גולשים יקרים, כפי שעודכנתם ע"י מנהלת הפורום, אנו מודיעים על סגירת הפורום עקב פעילות נמוכה. בהזדמנות זו אנו רוצים להודות לWitchcrafts על ניהולה המוצלח והמסור, על התמיכה המקצועית והמענה הנדיב שנתנה לגולשים רבים ועל מסירותה הרבה. הגולשים מוזמנים להפנות שאלות לפורום תמיכה טכנית בקישור: http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?forumId=71 המשך גלישה נעימה ב
אנשים

למעלה