התלמיד יוסי

תקווה10

New member
התלמיד יוסי

הכי הדהים אותי לשמוע שאתה תלמיד בכיתת מצויינות !!! אתה באמת חושב שאתה מתאים לכיתה כזאת?!!! איזה מנהיגות בדיוק מלמדים אותך שם. ? להשפיל מורים? להשתין בכיתה? אתה באמת חושב שמישהו מאמין שלא יכולת להתאפק בזמן השיעור? כמו שנראית בסרט אתה נראה מספיק גדול. אין ספק שאתה בחור חכם אם הצלחת לשכנע את אמנון לוי שאתה יצאת מושפל.לי דווקא זה לא נראה ככה. .

מלך 50

New member
מורה שהביאה בושה לשאר המורים ולמוסד החינוכי

אף אחד לא ניסה להשפיל את המורה ,זאת המורה שהשפילה את עצמה,דבר ראשון היא בעצמה הציעה את השקית לתלמיד כדי שהוא יוכל להישתין בכיתה, דבר שני בזמן שהוא משתין במקום לצאת מהכיתה וגם להוציא את שאר התלמידים היא המשיכה ללמד, ועוד בשיא חוצפתה אמרה בפעם הבאה תביא בקבוק. אז אני שואל אתכם לאן נעלם החינוך וכבוד המורה? כבוד לעצמה,כבוד לכיתה, כבוד לתלמידים וכבוד למוסד החינוכי ?היא במקום למנוע מעשים מסוג זה עוד נותנת יד לזה , אז מה ציפת מהתלמיד של המורה הזו ? אני בז למורה הזאת ויורק על התעודה שלה (אם ביכלל יש לה).מה גם להזכיר את התגובה שלה לתחקירית שהגיעה אליה לביתה" זה לא היה בתודעה של התודעה שלה " (אתה הבנת את זה , אני לא, גם היא לא) . אני מציע לך תחשוב מה מורה הזאת עשתה שהביאה את התלמיד הזה למעשה הזה,

למעלה