EMG

drקולצר

New member
EMG

בזמנו יעצתם לי לעשות בדיקת EMG אחרי שהתלוננתי על כאבים ותחושת נימול מהתף ע לאצבע בצד ימין וציינתי שגם לפני קרב לשמונה שנים נפלה עלי תקרה ובבית חולים קבעו ACJ דרגה 3
בצד ימין
אני מצרף את התוצאות אם כי נראה לי שזה לא הבעיה
לציין שבזמן שהתחילה הבעיה עבדתי רובהיום בהקלדות על מחשב היום מקליד הרבה פחות ועדיין מפעם לעם סובל מהבעיה
ארצה לדעת האם הבדיקה חלקה לגמרי היות ואני מקליד גם פחות מצרף קישור של הפעם הקודמת[URL]http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/1048/183666496/%7B2%7D/%7B3%7D[/URL]

drקולצר

New member
ומה זה יכול ליהות

היצרות תעלה זיז גרמי לציין שאיני עובד כרגע על מחשב כי הרגשתי כאבים כמעט בלתי פוסקים או כשאחזור שוב לעבודה כנראה שוב כאבים בלתי פוסקים
האם זה כלל לא יכול יכול ליהות קשור לACJדרגה 3 שכבר ככה יש קצת אי סימטריה מהתקרה שנפלה עלי

drקולצר

New member
וממה זה יכול ליהות

בעבודה הרגשתי כאבים כמעט בלתי פוסקים חייב הייתי להחזיק את הגומד על המשענת של הכסא אחרת לא יכולתי כלל לעבוד מרוב כאבים או אז כשאחזור שוב לעבודה כנראה שוב כאבים בלתי פוסקים
האם זה כלל לא יכול יכול ליהות קשור לACJדרגה 3 כלומר שזז שמה משהו ///שכבר ככה יש קצת אי סימטריה מהתקרה שנפלה עלי

המשך

זה פחות מתאים לבעיה בכתף ויותר לבעיה בצוואר כגון זיז או בלט דיסק עם לחץ על העצבים שפרטתי

drקולצר

New member
ואיך אפשר לוודא במדויק

או מה צריך לעשות למי לפנות לנוירולוג או אורטופד או שניהם

drקולצר

New member
לדעתי הרופא אורתופד שהלכתי בקופ"ח מאוחדת

זילזל בתלונותי ושלח אותי לפיזיותרפיה ורפואה משלימה ולא לבדיקת MRI או CT אני חושב שאולי צריך לגשת לאורתופד נוסף זה לא ממש עוזר הפיזיותרפיה

למעלה