מדרסים.

קופיפה82

New member
מדרסים.

שלום, בעקבות כאבים ברגליים (בעקבים ובשוקיים) פניתי לאורטופד, שאיבחן פלטפוס והנחה אותי לבחור בין: נעל אורטופדית, או מדרסים. יש לי מספר שאלות: 1. אני נוטה לבחור במדרסים משיקול שניתן להעבירם מנעל לנעל וכך לא להיות מקובעת רק לנעל אחת. האם שיקול זה הגיוני? 2. במידה ואבחר בנעל אורטופדית - האם נעל אורטופדית חייבת להיות נעל ספורט? או שיכולה להיות נעל של פלייפוט/ מורן, וכו'? 3. אשמח לקבל הסברים על סוגי המדרסים השונים. תודה.

מדרסים

שלום ישנם סוגים שונים של כף רגל שטוחה, במידה ובבדיקת אורטופד האבחנה בוצעה והומלץ על שימוש בעזרים חיצוניים, מומלץ אכן שימוש באחד בהאמצעים שהיזכרת. הדבר שחשוב בבחירת הטיפול הינו הקליניקה, כלומר מה מפריע לך ומתי. הייתרון שבמדרס (הכוונה למדרס שמותאם אישית) הינו בהיותו באמת מותאם לכף רגלך, מומלצת התאמה ויצירת מדרס אישי בכל אחד ממכוני האורטופדיה הקיימים. לגבי נעל אורטופדית - ישנם סוגים שונים ומגוונים, זהו פתרון בדרך כלל לבעיות המינוריות כשהבסיס להצלחה הינו התאמת הנעל לכף הרגל. בהצלחה

מדרסים

בתשובה לשאלתך לגבי המדרסים את צודקת באמת אפשר להעביר מדרסים מנעל לנעל אבל רק נעליים שיש בהם רפידה נשלפת כי מדרס נכנס במקום הרפידה. נעל לא חייבת להיות נעל ספורט - כל נעל שיש בה רפידה נשלפת . מדרסים יש רבים ומסוגים שונים והם נבדלים זה מזה בחומרים מהם הם בנויים, בשיטת העבודה וברמה המקצועית של האדם המבצע אותם. למען הרחב ידיעותיך בנושא מדרסים אני מצרף קישור למאמר על סוגי מדרסים שונים: http://pedia.walla.co.il/?w=/מדרסים בברכה יעקב וינברג וינברג אורטופדיה

למעלה