כל הכבוד כריס פרום

natyh

New member
כל הכבוד כריס פרום

כל חולי האסטמה מרימים מהיום את הראש בגאון.
חולה אסטמה קשה מאד שנזקק למינון מטורף של תרופות על מנת.להישאר בבחיים ניצח מספר גראן טורים ברציפות , דבר שלא הצליח איש ממליוני חולי אסטמה לעשות מלבדו .
ומחר יעלה שוב על הפודיום
לא פחות ממדהים .

urias1

New member
מה אתה רוצה ממנו

הציניות שלך ממש מוגזמת מיותרת ולא תורמת כלום.
האיש זוכה וממש ברגע האחרון הורשה להשתתף.
אני חושב שהיה לו מאבק הירואי לנצח והוא גם קיבל ב כבוד את ה"מלך החדש" כשהבין שגם הוא בן אדם . ככל הנראה לנצח 4 גרנד טורים ברצף זה too much.

ס"ה טור די משעמם אבל לא נטול דרמות - דומולן הגיבור הטרגי שלא מצליח בפעם השניה , ו רוגליץ' ההפתעה שעוד נשמע עליו

natyh

New member
בא לא ניתמם...

מינון כזה חולה סופני לא מקבל .
250 מיליגרם ביום סביר 500 למי שמתקשה בנשימה מתקשה לשבת ולשרןך נעליים ,אני יודע בדיוק על מה אני מדבר .
פרום לקח פי שניים מזה ולא זו בלבד שלא נפסל לא הושעה בדיוק על אותה עבירה נפסל דיגו אוליסי והושעה לשלושה חודשים. והנה פרום עולה היום כגיבור על הפודיום.
איך אתה מקשר עבודה בעיניים לציניות.לא ברור ...
מפרום לא רוצה כלום ממארגני המירוצים אני מצפה למשחק הוגן זה הכל.

אילון22

New member
גם כשמשמיצים כדאי לדייק...

סלבּוּטַמוֹל הוא אלבוּטֶרול הוא ווֶנטוִלין- מרחיב סימפונות קצר-טווח (פועל מהר ולמשך 3 שעות). הוא ניתן בהשאפה או באבקה במינון של 100-200 מיקרוגרם (ולא מיליגרם!) לכל שאיפה.
ראה ציטטה מ-Cycling news
An inhaler delivers a fast-acting bronchodilator (beta2 adrenoceptor agonist or IBA) - in microgram quantities, typically 90-100 mcg per puff. The limit for salbutamol set by the World Anti-Doping Agency is 800mcg inhaled per 12 hours, or 1600mcg over 24 hours, and numerous scientific studies have shown that inhaling the drug within these limits causes very few athletes to test over the urine limit of 1000ng/mL.

למעלה