מי יוצא לטיול השנתי ?

• פותח הנושא natyh
  • פורסם בתאריך

natyh

New member
מי יוצא לטיול השנתי ?

הטיול השנתי יוצא בשביעי לחודש .

כנראה שמכר שלנו מקולומביה יגיע, ויש גם בחור אנגלי שכנראה יצטרף הם די שונאים אחד את השני כך שאני די חושש מריבים העלולים להעכיר את האוירה....
חוץ מהם כנראה שיבואו הפעם גם בחריינים וסעודים, לא חושב שיגיעו ישראלים הפעם, כי אלו דורשים להתחיל בירושליים ולהמשיך לדרום...
דרום ביולי לאילת?
אתם השתגעתם ?

https://www.cyclingweekly.com/news/racing/tour-de-france/tour-de-france-2018-route-192041

natyh

New member
אישית בדרך כלל

מסתכל על השידור ברשת שנותן לי את המיקומים על קטעי הפתיחה לא מסתכל בכלל.
ומאחר ואין לי טלוויזיה לא בקי בשידורים אך מעריך שיורו ספורט תמיד
Steep hill tv תמיד מראה לך את האפשרויות צפיה חי ברשת.
וכמובן השידור מיקומים שאני מסתכל עליו תמיד ברשת מופיע או באתר הטור או בסייקלינג ניוז
על תקצירים כמעט תמיד מסתכל.
בקשר למירוץ עצמו העובדה שהפעם יש לכל קב שמונה ולא תשעה רוכבים פועלת למזעור היתרון של סקיי .
בקשר לפרום לא ראיתי את הקטע הנוכחי ואודי כבר פירש אך עדיין פרום סובל מתשישות, הימרתי אתמול בפורום אחר שלא יהיה מרוכז השנה וייפול
לא כיוונתי לקטע הזה טלא לקטעי הפאווה בהם נפל בשנים עברו למיטב זכרוני 2014 השנה יש שניים כאלו .
אני מעריך כי השנה לו ולוורדה ינצח זו תהיה התגשמות מהאגדות.
לאגדות יש נטיה להגשים עצמן כך שלא אתפלא אם אכן כך יקרה.
התנצלות על התגובה המאוחרת נכנס פעם בכמה ימים לתפוז בדרך כלל לפורום המצוין שלך בעיקר .

קטע 1 - תקלה בקבוצת סקיי

גם פרום וגם ברנל נפלו ואיבדו זמן. זה קורה. השאלה אם זה יכול היה להימנע? שניהם היו ממוקמים בזמן שנפלו (כל אחד נפל בהזדמנות אחרת) מאחרי השליש הקדמי של הדבוקה ובצד ימין. משום מה פרום תמיד מעדיף לרכוב בקטעים הראשונים של הטור בצד של הדבוקה. למרות זאת, אני חושב שהמיקום הזה בתוך הדבוקה לא היה התוכנית של הקבוצה. ההערכה שלי היא שהם נדחקו לשם בגלל שלא היו באזור שלהם מספיק כתפיים רחבות שלבושות במדים של סקיי. אם נסתכל על רשימת המסיימים נראה, שבין ה-70 המסיימים הראשונים (הדבוקה שסיימה עם המנצח+כאלו שהיו בה והאטו בסיום), יש שם מסקיי רק את גראנט תומאס. אז אפשר לומר, "טוב הם ירדו לעזור לפרום". לא בטוח. צריך לראות את הסרטון של המרוץ. יש 3 רוכבים שלהם: קוויאטקובסקי, רואו ופולס שהגיעו יותר מדקה אחרי פרום. רוכב רביעי, קסטרווייחו, הגיע אחד לפני האחרון. הרוכבים היחידים שיכולים להתמודד עם הפיזיות של הפועלים של הספרינטרים בקדמת הדבוקה הם רואו וקסטרווייחו. אם הם לא ידאגו לשים את פרום בין ה-20 הראשונים בדבוקה אז סקיי יהיו בבעיה.

natyh

New member
לא נכון ...

אין לו כל קשר משפחתי לאבא....
הוא לא מטפס כמוהו ...

למעלה