אליפות ישראל נגד השעון 2018

אליפות ישראל נגד השעון 2018

מחר, שבת בבוקר, ליד עתלית, תתקיים אליפות ישראל 2018 במרוץ אישי נגד השעון.
מצורפת רשימת הזינוקים מאתר האיגוד.
39 מזנקים נרשמו בקדטים. מספר נאה וגבוה מלפני שנה (36 שנרשמו).
4 נרשמות בלבד בנשים עילית: עומר שפירא, פז בש, רותם גפינוביץ, אביטל גז.
14 נרשמים בלבד בגברים עילית (כולל U23).
מועמדים לניצחון הם שלושת הרוכבים של סייקלינג אקדמי: גיא שגיב (אלוף נג"ש 2017), עומר גולדשטיין שעשה תוצאה יפה בנג"ש בטור סלובניה לפני שבוע ורועי גולדשטיין שמגלה כושר טוב באירופה בימים האחרונים.

קדימון למרוץ מהפייסבוק של סייקלינג אקדמי

<p>ה ק ר ב ע ל ה ח ו ל צ ה - ח ל ק ר א ש ו ן</p> <p>הקרב הישראלי הגדול בסייקלינג אקדמי - הקדימון :</p> <p>גיא שגיב במאבק להגן מחר על חולצת אלוף ישראל נגד השעון . ״אתן הכל לשמור על התואר״</p> <p>אבל עומר גולדשטיין: ״אני הולך לנצח״ !</p> <p>שלושה שבועות לאחר שעשה היסטוריה בג׳ירו דה איטליה - חוזר גיא שגיב לישראל לקרב כפול נגד חבריו לקבוצה על תואר הרוכב הטוב בארץ.</p> <p>החלק הראשון של הקרב הספורטיבי המרתק ביותר שנראה בשנים האחרונות בישראל - יתרחש מחר בבוקר בעתלית באליפות ישראל נגד השעון.</p> <p>שגיב, האלוף המכהן נגד השעון שכזכור זינק לקטע הפתיחה הבלתי נשכח של הד׳ירו דה איטליה בירושלים במדי האלוף, ינסה מחר להגן על התואר במסלול בן ה 28 קמ בעתלית .</p> <p>זו הולכת להיות משימה לא פשוטה מאחר ונראה שעומר גולדשטיין חברו לקבוצה שמצוי בכושר מצויין - לא מסתיר את כוונותיו לנשל את שגיב מהתואר: ״ אני לא חושש לאמר: אני הולך לקחת את האליפות . אני מרגיש לגמרי מוכן. בשנה שעברה הפסדתי את האליפות לשגיב רק בגלל טעות קריטית שעשיתי כשבחרתי את בנתיב הלא נכון. הפעם זה לא יקרה . התאמנתי לא מעט, נתתי נגש מצוין בטור של סלובניה ר לפני כמה ימים- ואני מרגיש לגמרי מוכן לעשות זאת הפעם״.</p> <p>שגיב , נאמן לאיפוק וקור הרוח שסייעו לו לעבור את כל המכשולים הקשים בג׳ירו ולהפוך לרוכב הישראלי הראשון שסיים גראנד טור אמר: ״ אני נחוש להגן על חולצת האלוף ואתן את הכ מחר כדי שזה יקרה״.</p> <p>מועמד נוסף על חולצת אלוף הנגש היא אלוף ישראל באופני כביש רועי גולדשטיין שבסדרת הקלסיקות האחרונות בבלגיה במדי אקדמי הוכיח שהוא בכושר נפלא: ״ אני מגיע רעב מאד לנצח מחר למרות ששגיב בעומר הם יריבים חזקים מאד שכבר הוכיחו את עצמם העונה בגדול. ״</p> <p>גם הרוכב המצטיין של קבוצת העתודה של אקדמי , איתמר איינהורן, בתמונת הפודיום אחרי הופעות גדולות במדי הקבוצה באירופה: ״אני מעריך את שגיב והגולדשטיינים מאד אבל אין לי מה להפסיד״.</p> <p>( יעדרו מחר מהנגש שני רוכבי אקדמי גיא ניב ואביב יחזקאל. ניב בחר להתחרות בטור אדריאטיקה ואילו יחזקאל , האלוף לשעבר אמר ״שבחרתי לא להתחרות בנג״ש . אתחרה באליפות הכביש בשבת הבאה״)</p> <p>אליפות הנגש מחר הוא כאמור הקדימון הלוהט לקרב הגדול הצפוי בשבת הבאה על תואר אלוף ישראל באופני כביש לשם יגיע שגיב כדי לנסות להשיג את האליפות שהיתה שלו שנתיים ברציפות לפני שהפסיד אותה לרועי גולדשטיין.</p>

אלופי ישראל בנג"ש: עומר גולדשטיין ורותם גפינוביץ

על פי דיווח בפייסבוק של האיגוד.
עילית גברים:
1. עומר גולדשטיין - סייקלינג אקדמי
2. אהרון חיטמן - X Team
3. יובל בן מרדכי - TACC
עילית נשים:
1. רותם גפינוביץ - קבוצת וואודיל מהולנד
2. עומר שפירא - קבוצת סיילאנס מארה"ב
3. פז בש - IGP

למעלה