סיכום הגירו .

natyh

New member
סיכום הגירו .

בדרך כלל מירוץ בינוני למדי במרבית הפרמטרים , רוכבים בו לאט. יחסית חוסר ענין די בולט כבר מהשלבים הראשונים וחוץ מזה רחוק ....
אך השנה החל בירושליים כבר סיבה לשינוי גישה כלפי המירוץ.
הפעם הוא כבר קרוב....
מהתחלה כזו ניתן רק לשפר ואכן כך היה.
הגירו כבר מהתחלה ,בירושליים בנגד שעון בחר לו מסלול ראוי ,כמובן שלו היו רוכבים בעין כארם וממשיכים להר הצופים היה אפילו עוד הרבה יותר טוב אך עד כאן..
הקטע השני היה די נפילה באשמת המארגנים עד עכו ויתור על אזורים נהדרים בחיפה .
מעכו. כבר נראה אחרת עכו בת שלמה זכרון תל אביב .
הקטע השלישי האחרון בארץ היה אדיר אך לפני שנדבר עליו
צריך לדבר על חוויה אחרת...
בגרנדה ספרד ב 2013 טיפסתי לסיירה נבדה החוויה היתה לא רק הרכיבה אלא גם המפגש עם. רכבי הליווי והרוכבים.
והנה בחזרה מירושליים פתאום חזרה על החוויה ההיא בלתי נתפס הם כאן.. .
הקטע השלישי היה נפלא לרוכבים הרבה פחות לקהל שנתקע
במחסומים אצל כושיי בדרך לאילת המדטרה סגרה את הכביש כבר ב 1400 מטורפים...
המשך בקרוב

nachshon4

New member
הג'ירו בדרך כלל מירוץ בינוני למדי??

מבין הגרנד טורים הוא הכי טוב.
(אפשר אולי להתווכח על הוואלטה, אבל הוא הרבה יותר מעניין ודרמטי מהטור).

האיטלקים כבר לא שולטים במרוץ

בזמנו, כשהיו קבוצות איטלקיות חזקות ורוכבים איטלקים חזקים, שהשליטו את דברם בדבוקה בג'ירו, היו הרבה קטעים שהיו רוכבים "פיאנו" - יוצאת בריחה וכל שאר הדבוקה רוכבת בקצב טיול וב-20 ק"מ האחרונים רוכבים פול גז. זה באמת היה הרבה פעמים די משעמם. בשנים האחרונות הקבוצות והרוכבים האיטלקים נחלשו ולא שולטים בדבוקה, אפילו לא בג'ירו. במרוץ השנה היו 2 קבוצות "איטלקיות" מהדרג הגבוה: בחריין-מרידה וקבוצת האמירויות. זה יוצר מצב שאין בעל בית במרוץ וגם אין קטעים משעממים ושהקצב גבוה הרבה יותר.

natyh

New member
תהליך שקרה גם בספרד

למפרה האיטלקית בה רכבו סימוני וקוניגו , נעלמה מהשטח, בספרד מהקבוצות שהיו בועלטות בתחילת שנות ה 2000
באנסטו קלמה אוסקלטל ועוד כאלו ששכחתי את שמן נשארה רק מובי סטאר , אך הוולטה לא היתה אף פעם משעממת ואיטית כמו הגירו ,ורק משעממת אך לא איטית כמו הטור.
אך התהליך הפיננסי היעלמותן של הקבוצות העממיות לטובת קבוצות על עשירות זהה ונובע מהמשבר הכלכלי החריף באירופה .

אילון22

New member
ממרומי הכורסה "הג'ירו בינוני למדי" לטעמך...

תקרא היום את גיא שגיב בידיעות אחרונות של סופ"ש ותנסה להתחבר... לדמיין,,, להבין.
קצת פחות ציניות לא תזיק...

natyh

New member
כרגיל לא קראת

וכרגיל אתה עונה ....בלי לקרוא ובלי להבין ...
אז נסה לקרוא ולהבין מה כתבתי ....
וסה לספור עד עשר לפני שאתה מתפרץ.לדלת פתוחה....
קצת ענווה לא תזיק ....

natyh

New member
או בקריאה שניה שלא הבהרתי עצמי היטיב.

במהלך ניסוח ההודעה המקורית התכונתי לכתוב את ההמשך הבא לאחר המשפט הגירו בדרך כלל מירוץ די בינוני:
הגירו השנה בניגוד למהדורות אחרות של אותו מירוץ, היה המלהיב התובעני והמרתק בין כל המהדורות גירו המוכרות לי , ודאי טוב ממהדורות רבות של הטור , ואפילו נותן תחרות יפה למספר מהדורות וולטה מהמשובחות ביותר .
נכון שגם הגירו מהדורת 2005 איל פלקון סבודלי נגד דילוקה היה מעולה ,
והיו עוד כמה מהדורות טובות, אך כאמור בדרך כלל בעבר המירוץ הזה היה מאחור .
מסתבר כי עם הכתיבה הדי מהירה המשפט הזה נשכח.
אך כפי שנכתב בהמשך הדיון המצב הזה קרוב לודאי מאחורינו.

אילון22

New member
לכן נאמר: הפוסל במומו פוסל...

natyh

New member
כותב לענין ריאלי לא קשקשן כמו הרבה אחרים .

ולא מחפש כותרות כמו ביבי .
"
כן, אני הרוכב הישראלי הראשון שמצליח לסיים גראנד טור. וכן, התגברתי על כאב, סבל וייאוש. חפרתי עמוק בתוך עצמי מאי פעם. אני לא הרוכב שזינק לפני שלושה שבועות בירושלים. אי־אפשר להיות אותו אדם אחרי מסע כזה. אבל אני כבר רוצה לחזור לאופניים ולגלות איזו קפיצת מדרגה עשיתי כאן, ולהגשים חלומות הרבה יותר גדולים. אני מקווה שיום אחד אוכל להביט לאחור ולהגיד שזו הייתה רק ההתחלה.
"

למעלה