כמה שאלות, ברשותכם.

כמה שאלות, ברשותכם.

רכשתי אופני כביש ישנות באי ביי. מטעמים מובנים, הגיעו מפורקות. אני רוצה לנצל את העובדה הזו לצורך ניקוי יסודי של כל החלקים-מה הדרך הטובה ביותר לעשות זאת?

מהי העלות הממוצעת להרכבה של האופניים בחנות אופניים? (12 הילוכים, מפורקות)
קיבלתי הצעת מחיר אחת שנשמעה לי מופרזת מעט.
יכול להיות שזה עניין עונתי? כל החנויות שאני מכיר שוקקות אדם. האם בעוד כמה חודשים זה ירגע?
תודה למשיבים.

ItsikH

Member
*ישנים, מפורקים
בהחלט יירגע עם בוא ה"חורף" שלנו.
לאופניים כאלו הייתי ממליץ לאתר "בית" ממש, לא סתם חנות אופניים - מכונאי ותיק עם ידע וגישה לחלפים. יש לי אחד אבל לא בתל אביב.

תודה על התיקון המתבקש.

את ניקוי החלקים אם זה לא היה מובן אני רוצה לעשות בעצמי. מה הדרך הנכונה לנקות אותם?

ItsikH

Member
אני לא הכתובת, לא מנקה אף פעם
לשרשרת ולמכלולים יש
כלי ניקוי ואפילו ראיתי מוכרים סט שלם כזה.

זכיר

New member
מה הכוונה מפורקים? פרוק ראשוני?

קשה לי לחשוב על נקיון יוצא דופן שנוגע לאופניים מפורקים, שנבדל מאופניים מורכבים. מים וסבון יעשה עבודה טובה על רוב סוגי הלכלוך. איפה שיש מיסבים מגורזים צריך להזהר לא להחדיר חומרים ממיסי שמן שיפגעו בסיכה. תבריגים לפני סגירה בדרך כלל מומלץ לעטוף בחומר מונע התפסות יעודי או בגריז. איפה שצריך לשמן, לשמן.

אני מניח שאתה לא מכוון לניקוי חול של השלדה וצביעתה מחדש.

מצויין. תודה רבה. מה לגבי מחיר ממוצע להרכבה?

ואגב "תבריגים לפני סגירה בדרך כלל מומלץ לעטוף בחומר מונע התפסות יעודי"
אפשר המלצה על חומר? שם? מותג כלשהו?

rubber duck

New member
גריז עוזה את העבודה

סיבוב עם האצבע וזה הכל
וזה עובד

שרון

זכיר

New member
להרכיב מה? את הגלגלים לאופניים? המעביר האחורי מפורק לגורמים?

לא ברור על מה אתה מדבר. תרכיב לבד. זה לא אמור להיות סיפור. תחפש סרטון ביוטיוב או הדרכה כתובה\מצולמת על פרוק אופניים ואריזתם להטסה. זה אמור לכסות את העניין.
&nbsp
https://www.google.co.il/search?q=g...8wfTg7TQCQ#tbm=vid&q=pack+the+bike+for+flight
&nbsp
אני משתמש בגריז כללי של park tool. השוואת מחיר הגריז הזה בגרמים למחיר שפופרת גריז שאפשר לקנות בחנות כלי עבודה עלולה לגרום מבוכה. מצד שני, שפופרת קטנה כזו שקניתי מספיקה לשנים.

הכל מפורק.

היות ואני לא הנדי מן מובהק אני מעדיף שאת ההרכבה הזו יעשה מקצוען.
אני חייב להגיד, ממה שראיתי-מכנופן נראה לי אחלה מקצוע.... נראה לי שזה משהו שאשמח ללמוד.

למעלה