וואלטה א'אספנייה 2016 - לא מעניין...

וואלטה א'אספנייה 2016 - לא מעניין...

חשבתי שזו כותרת שתמשוך יותר מתעניינים, אבל בעצם הוואלטה (בארבעת הימים הראשונים) משאיר אבק (ברמת העניין) לשני הגרנד טור הקודמים של העונה.

הכוונה ב"לא מעניין..." בהמשך המשפט:
ולו אחוזים בודדים מאלו המתעניינים בטור דה פראנס.

מה שאותי מעניין ולכן אני מנסה מכאן הוא כמה מבין אלו שהקפידו בטור דה פראנס על מעקב רצוף וקבוע (לא צפייה בכל הקטעים מזינוק ועד סיום - מעקב, בקריאה, בצפייה בתקצירים, בבדיקת הדירוגים מדי יום) גם עוקבים ולו חלקית אחרי הוואלטה.

הבדיקה אינה לעצמי (למרות שזה מרתק אותי ומשום שאני חושב שהתשובה ברורה לי), אלא לטובת משהו רחב בהרבה.

אודה לתשובות בתגובות.

rubber duck

New member
מעניין גם מעניין

ואפילו מאד

אלא שמדובר ב 10 הימים האחרונים של החופש הגדול
אנשים רבים בחופשה
אחרים עסוקים עם הילדים מעל הראש
גם בראש ציפור נרשמה השבוע תנועה דלילה של רוכבים

שרון

בגלל זה ציינתי "עוקבים ולו חלקית".

ברור שצפייה בוואלטה היא תרבוץ פנאי ולא חובת חיים, אבל אם הטור דה פראנס היה נופל על סוף החופש הגדול (וזה קרה לי אישית כמה פעמים) של הילדים לא נראה לי שזה היא מונע מעקב.
לעומת זאת הוואלטה (לפחות משיחות שיש לי) לא זוכה למעקב מינימאלי על ידי רוב המוגדרים כאוהדי אופניים.

אני רק רוצה להבין את החתך.

משתדל לעקוב, אבל

בדרך כלל רוכבים על אוטוסטרדות (השנה דווקא לא ראיתי הרבה כאלו) - משעמם.

הטיפוסים ההזויים של 12+ אחוז נותנים נופך של קרקס ולא של מרוץ אופניים.

במרוצים בספרד אני נוטה לחשוד שהדם אדום יותר מאשר בצרפת. זה לא שבצרפת כולם צדיקי הדור, אבל בכל זאת יש שם פיקוח.

ItsikH

Member
כמו שכבר פרטתי, השנה - ממש לא
רוב הוואלטה מתרכז בצפון ההררי, ואוטוסטרדות משמימות - ממש אין. אפילו הימים המישוריים המעטים אינם מישוריים ממש...

nachshon4

New member
אני עוקב.

הוואלטה אולי פחות יוקרתי מהטור, אבל כמירוץ אופניים, מנסיוני לפחות, הוא הרבה יותר מלהיב (כנ"ל הג'ירו).

Moshe Shalit

New member
מרוץ שמשתתפים בו גם פרום וגם קונטדור, שווה.

אני משתדל לעקוב כמה שאני יכול. כאשר גם פרום וגם קונטדור נפגשים, מה שקורה בדרך כלל רק בטור, ושניהם רוכבים מענינים שתמיד יכולים להפתיע, שווה לעקוב אחרי הוואולטה. מצד שני אחרי האוליפיאדה יש ירידה באנרגייה לצפייה בספורט. בכל מקרה אין לי ספק שהוואולטה תהיה מעניינת.

ItsikH

Member
ברור שעוקב, לצערי איני יכול בשעות התחרות
אלא לכל היותר באתר עצמו, מספיק בכדי לזהות את הדרמה שאני מפספס

cleveland brown

New member
מנסה לעקוב

מבחינתי ולדעתי (הממש לא מקצועית) "השיעמום" נובע מכך שנראה לי שיש קצת "עייפות" מצד אחד הרבה רוכבים גדולים לא משתתפים ומצד שני יש כמה שכן (פרום קינקנה קונטדור) אבל עדין ישנה תחושה שגם הם לא מיחסים חשיבות גבוהה למירוץ כמו לג'ירו/טור.
אני משתדל לראות את סוף הקטע של כל יום ביורוספורט כשאני מגיע מהעבודה, זה נותן מוטיבציה לרכיבה על הטריינר.
אני גם מעדיף קטעי עליות, שם לדעתי יש הרבה יותר שינויי מיקום וכו' לעומת רכיבות במישור.

natyh

New member
אם שאלת

אז הטור הנוכחי היה משעמם ברמות.
מוביסטאר הימרו על נאירו קינטנה הלא בשל להוביל וחטפו.

הסגנון היה לא ברור לחלוטין והדבר היחיד שהתגלה בטור מבחינת הקבוצה הספרדית היה יון איזאגיר הבסקי האח של גורקה אחד הפועלים החשובים.
שניהם פליטי אוסקלטל.
בוולטה מוביסטאר מגיעה רעננה הרכב וסגנון שונים לחלוטין ולורדה פתאום פורח הסגנון הזה מאד מתאים לו.
קינטאנה כרגיל אכזבה.
בגדול אני אף פעם לא עוקב אחרי הטור כפי שאחרי הוולטה זו הרבה יותר מענינת.
ועכשיו ישירות קטע 15 סביניניגו סאיינט דה גייגוס פורמיגאל.
מדובר בפנינה בפירינאים הפנינה של חובבי הסקי חוץ מסלול .
אתר פורמיגאל וסאיינט הסמוכה לו.
המקום נמצא במדינת אראגון הזכורה לנו מגירוש ספרד.
אראגון היתה כמובן מרכז קתטלי היתה ונשארה מאחר והיא כזו. היא מאד לא מפותחת טוב לטבע לא טוב לתושבים.
למעשה ההבדל בין אראגון הדי מפגרת לבין קטלוניה השכנה לה אחת המובילות באירופה בכל תחום הוא תהומי.
העחתי את הנושא כדי שמי שקורא ורוצה לבקר באראגון בעלת הטבע המהמם יזהר.
יזהר משמע נתקלתי בבליזארד באתר הסקי הזה .
בליזארד הוא מצב סערה מסוכן ביותא הצחייב פיקוח הדוק על האתר.
פיקוח לא היה אין להם כוח אדם מיומן ומתאים למצבים כאלו.
אז הטבע יפהפה אך העלתי אזהרת מסע.
כנראה שהקטעים 15 16 יקבעו מי ינצח בוולטה נראה לי שתהיה כאן הפתעה חדשה ישנה....
כפי שכתבת לא מענין ....השאלה את מי ...

למעלה