מידות והמלצה לדגם - יש מקום לזה פה?

• פותח הנושא shac
  • פורסם בתאריך

shac

New member
מידות והמלצה לדגם - יש מקום לזה פה?

עד שימציאו את האלגוריתם של להכניס מידות גוף וסגנון כללי ולקבל דגם מומלץ לשלדה.. שם פה את מידותיי הטרומיות והדי צנועות, מקווה שזה רלוונטי להמלצה על דגם/דגמים רלוונטיים אליי. לפחות מידה.

על הפרק טרק מדון 54, פינראלוו מארבל 52, או ללכת על חדש, אם רק הייתי יודע מה אני צריך. הבעיה מבחינתי זה שגם סיבוב ניסיון לא ייתן את התשובה ולכן אני מעדיף ללכת על 'מדע ומדידות', כי הכל מרגיש סבבה בסיבוב של 5 דקות.

בעברי (לפני שנה) כמה טריאתלונים אולימפיים, לא פודיומיסט ורחוק משם (בין שעתיים וחצי לשלוש בתוצאות), לא מעניין אותי נג"ש, מחפש כנראה את השילוב המושלם שיודע גם לטפס בקשיחות וגם להיות נוח יחסית ברכיבות ארוכות.

ואני יודע, זה בעיקר שעות על האוכף ולא איזה דגם נוצץ שיעשה קסמים, אני לא ילד ולא פעם ראשונה על אופניים. אבל אני רוצה משהו נכון להתחיל איתו, וקצת אבוד בשלל האפשרויות :)

תודה.

NBenam

New member
לגבי המדון

שים לב שלטרק יש כמה תצורות של גיאומטריה, H1, H2 ו-H3, והן שונות משמעותית אחת מהשנייה, בעיקר באורך צינור הראש (Head Tube), שזו כנראה המידה הקובעת לכמה האופניים "אגרסיביים" (כמה דרופ יש בין האוכף לכידון).
אם אתה כרגע רוכב על סינפס (שהן אופניי נוחות, עם צינור ראש ארוך), הייתי ממליץ לך להימנע מתצורת H1 כי היא די קיצונית.

למעלה