שלב 12 מישור מישור אבל - רכבו יחסית לאט - רק כמעט 43 קמ''ש

ariasdo

New member
שלב 12 מישור מישור אבל - רכבו יחסית לאט - רק כמעט 43 קמ''ש

מסיבות שונות תנאי מיזג אוויר ואולי טקטיקות של הקבוצות ביחס אתמול זה לאט (אתמול רכבו כ 46 קמ''ש מרחק גדול יותר ב25% )

סיכום קצר לקטע

המנצח בשלב - הספרנטר גריפל שהכינוי שלו הגורילה .
גרייפל נצח במאיץ עם הרבה רוכבים - גרייפל נצח גם את שלב 5 ושלב 7

גרייפל מסיים את הג'רו הודע על פרישה - (יכול להיות שקראו לו לחזור הביתה לעניינים אחרים ) .
גרייפל צבר הרבה ניצחונות בטורים ונחשב לאחד הספרינטרים הטובים בעולם בכל הזמנים .
חואן אנטוניו - הפרשן של יורוספורט, נשאל מי לדעתו ספרינטר טוב יותר גרייפל או קיטל
אנטוניו התפתל קצת והסביר שזה תלוי במסלול , לגרייפל יש ניסיון ויכולת להחזיק מסלולים קשים ולשרוד לאורך טורים ,
לדעתי אחד על אחד בתנאים שווים - הגודל הכוח והוואטים לטובת קיטל .
אבל קיטל גם פרש לאחר נצחונות במאיץ בשלב 2 ובשלב 3

החולצה הוורודה נשארה על בוב ג'אנגלס 3 ימים ברצף .

המהירות הכללית המוצעת ב12 השלבים מעל 41 קמ''ש .

מחר יום המבחן לחולצה הוורודה - 170 קמ' הררי 4 עליות מדורגות מבחן ראשון למטפסים בחצי השני של הג'ירו .

פרשנות והסבר שלי לגבי המהירות בקטע הררי זה תלוי ביחס בין הגובה המצטבר העולה והיורד .
אומנם יש 4 עליות אבל יש גם 4 ירידות וזה מאזן חלק מהפסד המהירות לערכתי הממוצע יהייה כ 35-37 קמ''ש .

בקטע 6 רכבו כ 33.6 קמ''ש מסלול הררי עם פרופורציה של גובה מצטבר עולה גדול יותר מהמצטבר היורד .

האמת שלא התכוונתי להיות המוביל של הג'ירו בפורום חשבתי להיות רק תומך כמו בשנים קודמות אבל נוצר מצב שגידי שעשה כתבות מפורטות בשנים קודמות לא כותב יותר .

בתחילת הטור שאלתי את יאיר בין עמי אם הוא מצרף כתבות והסברים הבנתי שהוא כותב רק בפייסבוק שלו .

היחדי שכותב זה אודי טל פרשנות מקצועית למרוצים .

אני בסה''כ עושה כותרות , ומסכם תקציר מהזווית שלי כולל הדגשה על ( נתונים של מהירות ומהירות ממוצעת ) שזה לדעתי דבר חשוב בנתוני מרוץ אופנים .

אריה סדובניק

יורם א2

New member
תמשיך לכתוב מענין גם נושא המהירות הממוצעת ............

אתה מוביל הפלטון של הפורום

למעלה