איגוד האופניים חסם אותי .......

oferlev9

New member
איגוד האופניים חסם אותי .......

אתמול בבוקר התקיים מרוץ כביש סובב איגודן . בשעות אחר הצהריים האיגוד פרסם בפייסבוק תמונת פודיום . בתגובה שאלתי מדוע לא פורסמו עדיין תוצאות. לאחר כשעה התגובה שלי נמחקה ונחסמתי לגמרי מלהגיב על פוסטים של האיגוד בפייסבוק. כמו כן כל התגובות האחרות שלי על פוסטים אחרים של האיגוד נמחקו גם הם.

מה דעתכם על התנהלות זאת של האיגוד ?

דרך אגב, התוצאות פורסמו בסוף בשעת ערב מאוחרת. שעות רבות לאחר סיום האירוע והפודיומים. זה מה שקורה כמעט בכל תחרות של האיגוד. לעיתים התוצאות מפורסמות רק למחרת. קצת בעייתי בעידן שבו תוצאות מפורסמות דקות לאחר סיום כל מרוץ בעולם.

אני נזהר שלא להביע דעה מול גרסת צד אחד בלבד, אבל...

קודם כל משפט הפתיחה והסיום לטובת הגינות.

הניסיון שלי הוא שרוב הנהלות איגודי ספורט לא מאוהבות במי ששואל שאלות להן התשובות כוללות משהו המעיד על התנהלות לא ראויה, לא מקצועית, לא הוגנת ולא הגונה.

נתקלתי בנוהל מהסוג של החרמה (חסימה היא החרמה בדרך של השתקה) בתחומים לא מעטים בחיים שלנו, אבל ב- 28 השנים האחרונות אני מכיר את התפועה היטב ממעורבתי בתחומי ספורט רבים.

בכל הכנות - מקווה כי הנהלת איגוד האופניים תמצא לנכון להגיב לטענתך, כי חוסר תגובה היא התגובה הגרועה ביותר של גוף ציבורי ובעיקר של עמותה שלא למטרות רווח שקיומה לטובת פיתוח תחום תרבותי.

oferlev9

New member
קיבלתי כרגע מייל מיו"ר האיגוד

הוא כתב שזה נראה לו תמוה לגמרי ויברר.
&nbsp
אמשיך לעדכן.

אם יו"ר האיגוד חושב שזה תמוה לגמרי כבר יש תקווה...

ItsikH

Member
בהחלט יתכן שזו יוזמה מקומית וחריגה מסמכות, הרי
המדיום כל כך פרוץ, כל אחד יכול לעשות מהשבא לו אותו רגע, ואפילו אם יוני ירום לא מתלהב מהביקורת שלך, סביר שלא יגבה התנהגות כזו, זה די טריוויאלי.

יותמקא - אודה להסבר, כי לעיניי זו אמרה נוראה...

יכול להיות שאני לגמרי שוגה ולכן אודה להסבר, כי בהבנתי זהו שימוש בפתגם פרימיטיבי ואלים שלא הייתי שמח למצוא בתרבות ספורט, או שיח ודיון.

אילון22

New member
מיותר לחלוטין

באנגלית אומרים: Inflammatory remark.... כנראה שקל להסתתר מאחורי מקלדת ולשגר חיצי רעל
(מבלי להתייחס לכך שלא נעים לקרוא את ההערות הציניות של עופר ושל גמריאלי על האיגוד)

אילון22 , אל תכנס לקרוא את התוכן, הוא ציני ולא נעים.

אני בטוח שנכנסת, אז אל תתלונן.
פשוט אל תכנס לקרוא את ההודעות שלי או כל אחד אחר
"שלא נעימות לאוזנייך האנינות"
וההתנהגות שלך נקראת Inflammatory Personality
אתה לא תורם כלום לדיונים למעט לבשר לכולם "שלא נעים לך" .
אוי אוי אוי .

הוי התמימות הקדושה, וסתימת פיות וחסימה ?

זה לא אלים ופרימיטיבי ?
ובעידן גוגל, אין מה להסביר פתגמים, תתכבד ותחפש בעצמך,
יש גם דבר כזה הנקרא "משקל" בשפה העיברית.
לי הפיתגם נשמע, "כמו שחיבקת יחבקו אותך, ומי שחיבק אותך יחובק בעצמו"
זה יותר נעים ?

למעלה