פורום אופני כביש גאה להציג

אליפות אירופה באופני הרים

אנחנו מתחילים להתקרב לאירוע השיא בהיסטוריה הלא ארוכה של הענף. האם אנחנו ערוכים באופן מלא להפקת האירוע? ביום שאחרי האליפות מה התוכניות של האיגוד על מנת להעלות את ישראל למפה בתחרויות אופניים? האם מדובר בשיא חד פעמי שלא יחזור יותר?

Bonnie1966

New member
אליפות אירופה

חס וחלילה.... אנחנו בונים על זה שהמסלול של האליפות יגרום יותר נבחרות לבא להשתתף בתחרות שם במרץ כל שנה, ולהמשיך בדרך של לארגן תחרויות בינלאומיות. בכביש זה יותר קשה בגלל המצב של האלויות של המשטרה. אני גם חושבת שאנחנו לומדים המון תוך כדי התיכנון על איך מארגנים אירוע גדול אז אפשר לקחת משם המון ידע להשתמש בתחרויות אחרות.

mister xy

New member
../images/Emo91.gif רישום מספרי שילדות למניעת גניבות

אני רוכב אופניים באופן יומיומי בעבר גנבו לי אופניים וגם שמעתי מחברים על התופעה הזו של גניבת אופניים. בדרך כלל מי שרוכב על אופניים רק למטרת ספורט או טיולים בסופי שבוע פחות מוטרד מהבעיה הזו אבל אנשים כמוני שמשתמשים באופניים ביומיום מאוד מוטרדים מהבעיה הזו. לדעתי יש צורך להקים מאגר לרישום מספרי שילדות של אופניים ואולי גם תמונות לצורך זיהוי, כך שלפני קניית אופניים מיד שניה תהיה אפשרות לבדוק במאגר האם האופניים גנובות ובהמשך אולי גם מתנדבי משמר אזרחי יצטרפו למאבק בגנבים. רישום כזה יהפוך את גניבת האופניים למשימה לא כדאית בעליל.

elad fa

New member
ראשית תודה רבה + שאלה

תודה בה - על העזרה בקבלת הויזה המהירה ל US טור קליפורניה (ממנו כבר הספקתי לחזור - סיפורים משם בהמשך) שאלה לבוני : (ואולי כבר שאלו לפני) למה האיגוד + הוועדה המקצועית, לא מצליחים במשך שנים רצופות, לקבוע קריטריונים ברורים. קריטירונים ברורים להכול : נבחרת נסיעות לחו"ל קבלות מלגות מענקיים כספיים חייל מצטיין ועוד הרבה תודה מראש אלעד (חייב לכולם לספר חוויות - מבטיח לעשות זאת)

Bonnie1966

New member
ברוך הבאה!!

ואני מחכה לשמוע חוויות..... לגבי הקריטריונים: אני לא יכולה לדבר על משנעשה עד היום - ההנהלה החליטה לא לשנות את ההחלטות משנה שעברה בשביל הסיבה הפשוטה שהתחלנו לעבוד באמצה העונה. לגבי הקריטרונים מ2011 נקבע ונעביר למאמנים לקראת סוף העונה.

yoss rivlin

New member
בקשה\שאלה לבוני

קודם כל שיהיה בהצלחה בתפקיד החדש. האם כיו"ר איגוד האופניים יש לך-לכם את היכולות לפנות למע"ץ או למי שצריך ולבקשם לסלול את השוליים בין כרמי יוסף לצומת נחשון בשני הצדדים. הם במצב רע וזה מאלץ רוכבים לרכב במרכז הכביש. מן הסתם גם את מכירה שוליים אלו היטב. תודה (ונהנה לקבל ממך מדי פעם חיוכים ממלאי אנרכיית רכיבה. יוסי

Bonnie1966

New member
בטיחות בכביש

הי יוסי אני כמובן מבינה את הבעייה בכביש 44 בין נחשון לכרמי יוסף, זה הסכנה היומית שלי... אנחנו בעוד שבועיים בכנסת וטיפול בבטיחות הרוכבים זה אחד הנוסאים לדיון. מתי אתה רוכב? לא רואים אותך...

Yam Natanel

New member
תודה בוני - על הפתיחות ותחושת השיתוף

לפני זמן מה בשיחה עם אחד מהיו"ר של אחד מאיגודי הספורט המוכרים הוא סיפר לי את הסיפור הבא: פעם גזר הפריץ גזרה שעיקרה היה גירוש וכדי להימנע מכך היה צריך ללמד את הכלב שלו לדבר, היינו אם היהודים יצליחו ללמד את הכלב לדבר תוסר הגזרה ואם לא יומת אותו נסיין והיהודים יגורשו. חיל ורעדה עברו בבשרם של היהודים, ואז קם יהודי ואמר – אני יכול. באין מפלט נשלח אותו יהודי לפריץ, בשיחתם אמר לפריץ – אני יכול ללמד את הכלב לדבר, לשיר ולרקוד, כל מה שאני צריך זה שנה. צחק הפריץ שחוקו של שטן אבל השתכנע. כשחזר היהודי וסיפר את סיפורו נדהמו כולם על תעוזת פניו. עד ששאל אחד מן הנוכחים, מה יקרה אם לא תצליח. צחק היהודי והשיב- תוך שנה יכולים לקרות המון דברים, או שהפריץ ימות, או שהכלב ימות, בכל מקרה הרווחנו שנה. צחקו היהודים והרימו כוסית לחיי היהודי החכם, אילו היה זה סיפור מעשה בלבד אולי היה בכוחו לשעשע, אבל מכיוון שעד היום אנו משתמשים באותו תרגיל הסיפור עצוב מאוד. ומאז ועד היום -
תודה על הזכות להכיר

yoss rivlin

New member
מה זה לא היית את שחייכת אלי ברכיבה האחרונה?

או אחת לפני אחרונה..?
משתדל פעם בשבוע אבל מתכוון להגביר בהצלחה לך, ואשמח לעזור בכל עניין בוני להתראות יוסי

Zaza44

New member
כנראה שכן...

ובכל זאת קבלת תשובות... ואם לעוד אנשים היה מפריע שגיאות הכתיב, אז נדיח את בוני אשל מתפקידה??

ido mazor

New member
זה היה צפוי

בוני הודיעה לי על זה מראש. היא לא גדלה או למדה בארץ, ובמיוחד כשהיא מנסה לכתוב מהר זה לא קל לה לכתוב בלי טעויות.

חניתס

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

בס"ד אגב: מה שלום הנסיך הקטן לבית אברמוביץ?
אוטוטו חולפת שנה.....

aabramovich

New member
הנסיך הקטן ושלושת אחיו הגדולים ממנו

חולים. פורח כמו שק של אבעבועות רוח. רק שזה ויראלי. פרט לזה - כמו האחים שלו: ילד מדהים, יפה וחכם. היתי שמח לפגוש את אבא שלו

aabramovich

New member
ואגב, הצלחתי לקרוא גם בין השורה

ולידיעתך - תליתי את הנעליים. למרות שאמרו לי שזה לא הדבר הנכון לתלות
בינתיים זה סופי.

חניתס

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

בס"ד אין עליך עזריאל!!!! קודם כל אני מאחלת לכולם החלמה מהירה בתקווה שזה באמת משהו ויראלי ועוד אחד משלבי הגדילה ההתפתחותית הסטנדרטית. כשתפגוש את האבא תעשה לי איתו גם הכירות המתכון נשמע יאמי, יאמי...

למעלה