לעזאזל! הלך המסלול בכוכב יאיר!

CBRRRRRR

New member
עם כל הכאב...

שטינקרים? הם די הזמינו את זה, עם הפרסומים ב- YNET, טלוויזיה וכל מקום אפשרי אחר בערך. אם היו מפרסמים את המקום אחרי שכבר היה פעיל, יכול להיות שהיה יותר קשה להרוס שם. עצוב, אבל קצת צפוי.

Super Max

New member
היה צריך פה יוזמה

כדי שהמהלך הזה יקרה, היה צריך עידוד ויוזמה של מישהו שהוא מעבר למשטרה ולרשויות הרלוונטיות, שהן אקטיביות וזריזות כל-כך לעיתים נדירות ביותר. SM

ransnow

New member
../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gifפשוט לא יאמן

חתיכת באסה שלא תאמן. כל המתחם חרוש להחריד. ההריסה בוצעה באופן מקצועי. דאגו היטב למנוע התחדשות המסלול. משום מה יש לי תחושה שלא מדובר על בעית רישוי בלבד, אם כי צויין (לפי מה שפורסם) שהיזמים הגישו תוכניות לוועדה המקומית, תוך בקשה לשימוש חורג. לידע כללי: לכל קרקע יש יעוד מוגדר בתוכניות מתאר. שינוי ייעוד קרקע, הוא הליך שעלול להיות מתיש - ותלוי מאוד באזור המדובר מי וכמה מתנגדים (שימו לב) קיימים לשינוי, ומיהו בעל הקרקע החוקי: בעלות פרטית או ציבורית? ניתן להגיש גם בקשה לשימוש חורג - אבל שוב, גם כאן יש הרבה מקלות בדרך שיכולות לתקוע את הגלגלים הבירוקטיים - בטח ובטח עם משהו מחכה בפינה עם לום ברזל. בפרסום לא צויין אם אכן קיבלו (!) את היתר הבנייה מהוועדה המקומית. והיה וכן - משהו פה מאוד מסריח. אישור הוועדה המקומית היא התנאי לקבלת היתר בניה כחוק. הרבה פרוייקטים מתחילים את הבנייה עוד לפני קבלת ההיתר כחוק, תוך כדי ידיעה שהם יידרש לבצע שינוי התוכנית המקורית לצורך קבלת היתר, יבוצע השינוי. מכיוון שפה אין בינוי מבנים מסיבים (=אין ביסוס כבד), ועיקר העבודות הם פיתוח וסלילה. אני מקווה שהיזמים לא התחילו בפרוייקט ללא קבלת היתר בניה כחוק, עקב בעיתיות הנושא בארץ, ובטח לעיני כל. בטח ובטח במצב בוא עוד לא התקבל אישור על שימוש חורג/שינוי ייעוד קרקע. אגב ישנם הרבה מאוד גורמים שיכולים למנוע קבלת היתר בנייה, אבל לאחר תיקון התוכניות, ההיתר יכול להתקבל: כיבוי אש, בטיחות, ביוב ותיעול וכו' - בסופו של דבר עם כסף - להנדסה אין גבולות.אבל- כל עוד הפרוייקט תואם את ייעוד הקרקע. מה שלא יהיה או היה, ייצויין שמהירות התגובה המטורפת, וקציר האספלט המרושע שהתחולל שם, בוצע ביעילות שאינה אופיינית כלל למדינה העייפה שלנו. אני משוכנע שהיו גורמים אינטרסנטים שליבו שם את האש. ןלסיכום: ססססעעמממממק!

ממש WAR-ZONE

דאגו יופי יופי להרוס את המקום. פשוט מדינה אוכלת יושביה. על הכבישים לא נותנים לרכב כמו שצריך, עוברים למסלול, גם שם לא נותנים לרכב. סעמקקקק.....

למעלה