לעזאזל! הלך המסלול בכוכב יאיר!

כRובי

New member
לעזאזל! הלך המסלול בכוכב יאיר!

חדשות שעוד מעט יכו בכל האתרים והפורומים המוטוריים: היום ב-4 בבוקר (!) עבר טרקטור על המסלול החדש בכוכב יאיר, והרס אותו לגמרי, בשם צו הריסה ובשל העדר אישור מהוועדה המחוזית (היה אישור מהמקומית). השקעה של יותר מ-1.5 מיליון דולר ירדה לטימיון, ואיתה החלומות של 2 היזמים וכל חובבי הספורט המוטורי בארץ.

Fengluzon

New member
מדינה של מפגרים.במקום זה,שילכו

להוריד את כל המתחם של קיבוץ געש שפיים. הקיבוצים לקחו אדמות חקלאיות והפכו אותן למרכז מסחרי עצום.

34TK

New member
כרובי מה אתה מודאג ש45 יעקוף אותך

זו הסיבה?
בישראל כמי שעוקב כבר 14 שנים אחר ההתפתחויות המוטוריות לא יקום ולא יהיו מירוצים לצערי(באופן חוקי )

45degrees

New member
כRובי פחד שאיזה 660 יעקוף אותו

בישורת?
בחיאת כRוב - למה עם שופל?

34TK

New member
כרוב לפחות אתה תוכל לספר לנכדים

איך היה לרכוב שם..

asparagos

New member
מסכנים היזמים ../images/Emo7.gif

מדינה של פקידונים נבלות. לא נותנים לאנשים לחיות, ליבי עם היזמים.

Super Max

New member
ואותי מעניין

מי השטינקר בן האפסיים, המיץ של הזבל, שעדכן את הגורמים הרלונטיים של מדינת ישראל לגבי התקינות החלקית בלבד של המיזם הזה. הרי זו לא יוזמה של הרשויות, אלא של מישהו שרצה ברעתו של המקום. הרשויות הן סתם הגורם המבצע. השערה שלי - גורם אחר שרוצה להתחרות על הנתח (הלא קיים להזכירכם) של פעילות מוטורית בישראל. הצואה האנושית הזאת נמצא באותה ליגה שבה נמצאים אנשים שמלשינים למשטרה על קיום של אירועים מוטוריים כי לא מתאים להם
SM, מאוכזב כמו שכבר הרבה זמן לא היה (ראבאק, 20 דקות נסיעה מהבית שלי!)

kramberg

New member
לך תחפש אצל החברים שלך

השוטרים, אולי אלו קראו בוואינט והחליטו להשתנקר.

kramberg

New member
ולמען הסר ספק

אין לי שום דבר נגדך, להיפך
, אבל נגד נציגי החוק שעליהם אתה מזדרז להגן, יש סאה גדושה.

אהוד א1

New member
אל תהיה מצחיק,קרשזבנג.

אני מכיר (ממש מקרוב) חקלאים שהפכו לולים למחסני רהיטים ללא אישור שינוי יעוד.יש להם התנהלות משפטית מול מנהל מקרקעי ישראל והוועדה המחוזית כבר 15 שנה ועדיין שום טרקטור לא עורב בעניין.מעבר לכך - שום עובד מדינה לא מגיע ב-04:00 לפנות בוקר.משטרה? הם האחרונים שזה מעניין אותם. הסיפור פה מסריח.מאוד מסריח וחשוד.

mishmishoid

New member
חרבנא!!!! היזמים איבדו את כל הכסף?

כוססססססססססססססססססססססססססססססס אוחטק !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! וד"א, את מי שהלשין צריך ליקבור מיתחת לטייבל ברינג. לא לישכוח את הסיד.

למעלה