לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
81318,131 עוקבים אודות עסקים

פורום סופרמוטו

ברוכים הבאים לפורום סופרמוטו.פורום זה נועד לרוכבי סופרמוטו באשר הם, למתעניינים בתחום, ובכלל לכל נושא דו גלגלי הקשור באופנועי סופרמוטו.אם אתם רוכבים על סופרמוטו למטרות מרוצים בלבד, נהנים מזריזות הסופרמוטו בעיר, או טוחנים להנאתכם משקולות מרובות צילינדרים בסופי שבוע - כאן המקום המוקדש לכם ברשת.הפורום לא נועד להחליף את פורום אופנועים או פורום אופנועי שטח.

אודות הפורום סופרמוטו

ברוכים הבאים לפורום סופרמוטו.פורום זה נועד לרוכבי סופרמוטו באשר הם, למתעניינים בתחום, ובכלל לכל נושא דו גלגלי הקשור באופנועי סופרמוטו.אם אתם רוכבים על סופרמוטו למטרות מרוצים בלבד, נהנים מזריזות הסופרמוטו בעיר, או טוחנים להנאתכם משקולות מרובות צילינדרים בסופי שבוע - כאן המקום המוקדש לכם ברשת.הפורום לא נועד להחליף את פורום אופנועים או פורום אופנועי שטח.
x
הודעה מהנהלת הפורום
                                                                                                                        לאתר דוגרי
המשך >>

לצפיה ב-' סופרמוטו X!!!'
סופרמוטו X!!!
<< ההודעה הנוכחית
06/08/2006 | 21:53
46
3
עוד כמה דקות בESPN.
מי שלא רואה מפסיד.
סופרמוטו >>
לצפיה ב-'אתה שב לסכם את GP בלגיה.. '
אתה שב לסכם את GP בלגיה..
07/08/2006 | 00:16
2
אוורטס שולת!!1|מלך|
סופרמוטו >>
לצפיה ב-'הGP משעמם.'
הGP משעמם.
07/08/2006 | 08:34
1
נהיה כמו מכבי תל אביב של המוטוקרוס, האברטס הזה.
שיפרוש כבר.
סופרמוטו >>
לצפיה ב-'עזוב אברט. קאירולי מתחיל לפתוח גז'
עזוב אברט. קאירולי מתחיל לפתוח גז
07/08/2006 | 13:01
26 נקודות מהפיבוריט שלך

סופרמוטו >>
לצפיה ב-'כמה ימים מטורפים'
כמה ימים מטורפים
07/08/2006 | 07:28
איזה כיף לשבת כמה שעות ברצף ולצפות במשוגעים על אופנועים....

איזה מקום לקח פסטרמה בסופרמוטו?
סופרמוטו >>
לצפיה ב-'היה מדהים! '
היה מדהים!
07/08/2006 | 07:30
41
מסלול מפחיד רצח - לא הייתי עולה עליו אפילו לאימון עם האמריקאים הפסיכיים האלו...

אבל עם כל הכבוד, ויש המון כבוד, הסופרמוטו העולמי\אירופאי הרבה יותר מעניין ויפה לצפייה לטעמי...
סופרמוטו >>
לצפיה ב-'אגב, שמתם לב ליחס הקיים בין'
אגב, שמתם לב ליחס הקיים בין
07/08/2006 | 07:33
רוכבים המשתמשים בג'אנטים "שפיצים" "רגילים" לבין ג'אנטים מקורבנים למשעי?

לדעתי רוכבי "השפיצים" היו המיעוט...
סופרמוטו >>
לצפיה ב-'אז זהו, כרוב'
אז זהו, כרוב
07/08/2006 | 08:41
39
שאין בכלל מה להשוות בין מסלולי הקארטינג המעפנים עם איזה טייבל וחצי פנייה (שאם היא רטובה אז מוותרים גם עליה) שהאירופאים מחשיבים בתור "קטע שטח", לבין הסופר האמריקאי, שבו אתה חייב לדעת גם לרכב מוטו\ סופרקרוס טוב כדי לנצח מרוצים.
ובכל זאת, סופרמוטו לא ממש מתרומם כספורט, לא בAMA, ולא בFIM, למרות החשיפה.
סופרמוטו >>
לצפיה ב-'ומצד שני - קטעי האספלט שנראו'
ומצד שני - קטעי האספלט שנראו
07/08/2006 | 09:33
38
במרוץ ה-X GAMES, התאפיינו בקטעי אספלט די משעממים לעומת הקורה בתחום האירופאי\עולמי.

זה לא שלא הגיעו שם לרגליות, אבל בסופרמוטו העולמי הם נשארים על הרגליות למשך שניות ארוכות - ולא רק בשיא האייפקס לנגיעה קצרה, כמו ב-SM האמריקאי. גם החלקות הזנב בסופרמוטו העולמי מרשימות באופן משמעותי מאלו שנצפו במרוץ האמריקאי.(ודוגרי? ראיתי פה בארץ רוכבים מסויימים שעושים החלקות מרשימות לא פחות מהאמריקאים).

אולי קטעי השטח בסופרמוטו האמריקאי מרשימים יותר לצפייה, אבל קטעי האספלט באירופה מרשימים הרבה-הרבה יותר.

לגבי הפופלריות של ה-SM לעומת המוטורוס\סופרקרוס... נו? אז מה?

פה זה פורום סופרמוטו, אני חובב את תחום הסופרמוטו וזה מה שמעניין אותי - מה איכפת לי מה קורה בשאר העולם\ארה"ב בכל הקשור לרייטינג של התחום?

סופרמוטו >>
לצפיה ב-'איזה כיף להוסיף שמן למדורה.'
איזה כיף להוסיף שמן למדורה.
07/08/2006 | 12:14
25
ולאחר שכרובי אמר את מה שהוא אמר,עדיין האירופאים מקבלים בראש חזק ומהר עם פטיש 5ק"ג כשהם מגיעים מלאי 'פאסון' ותארי 'אליפות עולם' לארה"ב.
.היה ועדיין די מביך לראות את הגיבורים שלכם לא מצליחים לסיים קפיצות,נעקפים בקצה הישורת על הברקסים וכו'.
וגם,לראות יפנים על הפודיום במקום כתומים.{בלי להחשיב את הקטגוריה המצחיקה ה'בלתי מוגבלת' ,בה KTM מתחרים נגד עצמם כי זה לא מענין אף אחד}.
רק סתם כדי לשים דברים בפרופורציה.
סופרמוטו >>
לצפיה ב-'כל כך שקוף היה שתרים את ראשך'
כל כך שקוף היה שתרים את ראשך
07/08/2006 | 12:31
17
ה"גיבורים האירופאיים" שלנו מומחים בסופרמוטו - ואכן נכשלים כשהם מגיעים תערוכות השואו-למען-הכסף-והרייטינג-העשויות-טריפלים-מסוגננים-עם-קצת-אספלט-ביניהם.

אז  יורגן קונזל (שאגב, לא מתחרה כבר שנתיים באליפות העולם באופן מוסדר), לא יודע לרכב סופרקרוס. ביג דיל.
אם הייתי חובב מוטוקרוס\סופרקרוס והייתי מתעניין בכך, אז הייתי צופה נלהב בהופעות הקרקס של ה-X GAMES.

כרגע, מה שמעניין, אותי כרוכב אספלט מושבע לשעבר, הוא סופרמוטו. תחום בו מודגש יתרון צמיגי הכביש על אופנוע שטח, והדברים הנפלאים שניתן לעשות בקונפיגורצייה זו. בעוד הסופרמוטו העולמי מראה את שיפה בתחום, ומדגיש אותו, הרי שההופעות האמריקאיות מציגות זאת מהכיוון ההפוך של "בואו תראו איך סופרמוטו מתפקד למרות שהוא אם צמיגי כביש". נחמד, אבל לא עושה לי את זה ייתר על המידה.

כצופה החובב תחרויות ספורט מוטורי דו גלגליות באשר הן, אין בליבי עניין לתחרויות האמריקאיות. אנדורו עולמי ומוטוקרוס עולמי? מרשים ומעניין. זמן אוויר אמריקאי בתוך איצטדיון במסווה של ספורט? לא מעניין אותי כ"כ.

כמו שלמדתי להכיר את הדיונים איתך דנטל, עכשיו תגיד שהמספרים אומרים אחרת, ועובדה היא שבסופרמוטו האמריקאי יש יותר כסף, יותר קהל, יותר רייטינג וכו' ... יעני "האמריקאיים לא טועים".

ואני עונה: "Who Give a fuck?".
אני אחליט מה הקרטריונים הפרטיים שלי לבחירה בצפייה בתחום רכיבה כזה או אחר.

סופרמוטו >>
לצפיה ב-'אם=עם צמיגי כביש'
אם=עם צמיגי כביש
07/08/2006 | 12:32
1
לצפיה ב-'הגישה.הגישה מקוממת.'
הגישה.הגישה מקוממת.
07/08/2006 | 12:49
15
הגישה שאומרת שאצל האמריקאים הכל כסף ושואו ואצל האירופאים הכל אמיתי .
כאילו שכסף ושואו זה דבר שלילי וכאילו {ענק] שהאירופאים עושים סופרמוטו בהתנדבות למען הקהילה.
אז אני בטוח שהארופאים עושים את המיטב שהם מסוגלים.
כמו גם האמריקאים.רק שבארה"ב המיטב יותר טוב ובעיקר {רכאן הקטע החשוב בעיני},ללא הפלצנות האירופאית.
אותה גישה שלילית שגרמה להם לכתוב על כל הכבישים בהם ה'טור דה פרנס' עבר כתובות נאצה נגד לאנס ארמסטרונג שלקח להם שנה אחרי שנה את המרוץ.
אותה גישה שגורמת להם להיות מה שהם בפולטיקה העולמית.
איך אני שמח שהיום המכוניות האירופאיות יותר אמריקאיות מאמריקאיות.
משענות היד,מזיקי כוסות ואין סוף גאג'טים אמריקאים,גירים אוטמטים,הגה כוח וחלונות חשמליים. שחלחלו לתעשית המכוניות האירופאית.
כל פאסאט היום משולה לדודג' דארט של שנת 74.
שוקא ההסבר הנוסף שלך כרובי,לסיבה בגללה אתה מעדיף את הסופרמוטו בתצורתו האירואית ,היה מענין יותר.
גם לא חשבתי על הנקודה הזו.
הנקודה בה דיברת על כך שכרוכב כביש לשעבר זה מתאים לך יותר.
אמץ את הגישה הזו בבואך להביר מה נחמד לך יותר.
זה פחות מקומם.
סופרמוטו >>
לצפיה ב-'מצטער - אתה מנפח זאת הרבה מעבר'
מצטער - אתה מנפח זאת הרבה מעבר
07/08/2006 | 13:04
3
לכל פורפורציות.

אף אחד לא אמר שהדברים לא קשורים לכסף. כולם בפנים העסק הזה בשביל כסף (חוץ מחלק הרוכבים, כנראה).

הבעיה עם הספורט האמריקאי, היא התנועה החד כיוונית הקיימת של כסף והשפעה בין נותני החסות אל המארגנים\מפיקים.
אלו, באמצעות כוח הכסף, משפיעים על הספורטיביות של האירוע, רק כדי למקסם רווחים במגוון דרכים. הם משפיעים על ההפקה, על הארגון,  על הלו"ז, על החוקים וכתוצאה מכך - על התוצאה הסופית. זה אולי נראה טוב, אבל המטרה האמיתית של ספורט הסופרמוטו (מציאת הרוכב הטוב ביותר), הולכת לאיבוד  ונקברת מתחת לאינטרסים הכלכליים.

זה הכל.

לגבי שאר הדבר שכתבת (פוליטיקה, התנשאות אירופאית, מכוניות מתוצרת זו) וכו' - פשוט לא רלוונטית לדיון ומראה מהיכן מגיעה הערצה העיוורת משהו, לאמריקאיים.
סופרמוטו >>
לצפיה ב-'כרובי.תפתח מילון,תגיע למונחים,'
כרובי.תפתח מילון,תגיע למונחים,
07/08/2006 | 19:39
2
'הערצה' ו'עיוורת' ותראה שאין קשר בין הפירושים של המילים האלה,לכוונות ששייכת להן בתגובתך אלי.
סופרמוטו >>
לצפיה ב-'פתחתי ותחת המונח "הערצה עיוורת"'
פתחתי ותחת המונח "הערצה עיוורת"
07/08/2006 | 20:48
1
תמונה שלך מחובק עם הכנף האדומה של הונדה...
סופרמוטו >>
לצפיה ב-'בסוכנות שנמצאת בCA....'
בסוכנות שנמצאת בCA....
07/08/2006 | 21:24
1
לצפיה ב-'לא הגישה - הפרופורציות. לא צריך'
לא הגישה - הפרופורציות. לא צריך
07/08/2006 | 14:20
לשנות ספורט שלם רק כדי שכמה נותני חסות יקבלו יותר ג'ובות בסוף היום.
סופרמוטו >>
לצפיה ב-' האירופאיות יותר אמריקאיות ?'
האירופאיות יותר אמריקאיות ?
07/08/2006 | 14:36
1
מאיזו פלנטה אתה ?

אני מבין שבגלל שהאירופאיות והיפניות אימצואת הפינוקים האמריקאיים אמרת את מה שאמרת, כן ?

מה עם המקרים בהם האמריקאים מאמצים את טכנולוגית אירופה ? (ע"ע ABS, ESP וכו'...)

ההבדל בין האמריקאיות לאירופאיות ניכר ועוד איך. מספיק סבוב השוואתי
על מכוניות אירופאיות ואמריקאיות מאותה קטגוריה כדי להבין ולחוש את ההבדלים...

סופרמוטו >>
לצפיה ב-'שלא להזכיר דוגמאות מעוררות רחמים'
שלא להזכיר דוגמאות מעוררות רחמים
07/08/2006 | 14:46
של מכוניות ספורט עם סרן חי מאחורה
סופרמוטו >>
לצפיה ב-'ז'ובתך דן-טל, אתה מפספס ת'נקודה'
ז'ובתך דן-טל, אתה מפספס ת'נקודה
07/08/2006 | 18:29
1
ה- X אומנם חוויה אמיתית לצפייה, ולא יהיה שום ספק - הלוואי והייתי יודע לרכב הקפה מלאה במסלול המטורף והמגניב הזה, אבל זה לא ס ו פ ר מ ו ט ו .
סופרמוטו זה מה שקורה ב- FIM.
רוצה לדעת מי הרוכבים היותר טובים? צריך לבחון אותם מתפקדים בשתי האסכולות, לא רק בקמיקזה האמריקנית.
מעניין מי יהיה יותר מהיר בהחלקות 'אפל-קונטרה-אפל' שמתחילות ב- 140 קמ"ש וניגמרות ב- 40 קמ"ש.
בקיצר, האמריקנים מגניבים, אבל אפילו לי נמאס אחרי 20 דקות. ב- FIM אני מחזיק מעמד עד הסוף ומלקק ת'שפתיים.

מחוץ לדיון, בכללי,  אין לי בעיה לא עם האמריקנים ולא עם האירופאים - שניהם על הזין שלי.
סופרמוטו >>
לצפיה ב-''
07/08/2006 | 19:22
לצפיה ב-'דן-טל'
דן-טל
07/08/2006 | 20:52
מילא להרצות לבעלי קטומים השכם וערב
על יכולות מופלאות של הכנף האדומה (תראה מה עשית לקראשזבנג)
אבל הבבל"ת בנוגע לתעשיית הרכב האירופאית מול זו האמריקאית
היה גיבוב של שטויות סילופים והמצאות שלא יביישו מדען שנה ראשונה בנאסא.
ש ח ר ר

אריאל
סופרמוטו >>
לצפיה ב-'נו בחייך דן טל'
נו בחייך דן טל
07/08/2006 | 22:00
4
אפילו אני שלא מבין במכוניות יודע שאין מה להשוות,וחבל ששברולט לקחו מעצב "ארופאי" למכוניות החדשות שלהם ומנועים של דייהו בהההההההההההה.

וגם שבאליפות הסופרמוטו האמריקאית(אני לא זוכר באיזה קטגוריה)מוביל ואפילו לקח אליפות רוכב אירופאי בשם קורט ניקול על KTM.
אבל זה ממש לא משנה כי בסה"כ זה כיף לראות אותם רוכבים ולכל אחד מאיתנו יש את ההעדפות שלו.

וכמו שלוקה אמר גם האמריקאים וגם האירופאים על הזין שלי!
סופרמוטו ישראל שלתת!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111111111111111
סופרמוטו >>
לצפיה ב-'נו באמת.לא טענתי מי מהמכוניות טוב י'
נו באמת.לא טענתי מי מהמכוניות טוב י
07/08/2006 | 22:26
3
יותר.
טענתי שכחסידי הטהורות ,האמיתיות והספרטניות של המכוניות האירופאיות כאידאולוגיה,די משעשע לראות איך כל היצרנים האירופאים ממלאים את המכוניות הטהורות שלהם במחזיקי כוסות.
וזאת כתשובה לכרובי על האסון הגדול שבקלקול הספורט הטהור ע"י האמריקאים ההמוניים.
אז כשמסתכלים על מכוניות אירופאיות מהדור האחרון ומסתכלים גם על ארועי הפריסטייל באירופה,ניתן להבין בסופו של דבר,מי נותן את הטון.
ואם הסבר עם דוגמאות נקרא הערצה עיוורת,איני יודע {לשמחתי},עוורון מה הוא.
סופרמוטו >>
לצפיה ב-'פריסטייך אתה צודק - האמריקאים שמים'
פריסטייך אתה צודק - האמריקאים שמים
08/08/2006 | 11:23
2
את מיטב התוצרת של שאר העולם בכיס. מי היום זוכר בכלל שפעם בברסי היה קבוע אחד בשם טורונטרס לוקח את התחרות ושבאליפות ה XGAMES הראשונה האמריקאים עשו הכל כדי שהוא לא ישתתף....

לגבי מחזיקי כוסות - זה כוח השוק. אפילו BMW נאלצו להיכנע עם המיני ולשתול בתוכה עוד מחזיקי כוסות אחרי שהשיווק בארה"ב כולו היה תלוי בדבר האידיוטי הזה.

בכל אופן התמונה ברורה אפילו לאמריקאים - לאיזה כיוון הולכת תעשיית הרכב שלהם?
סופרמוטו >>
לצפיה ב-'45,אל תתחיל אפילו לנסות ללמד אותנו'
45,אל תתחיל אפילו לנסות ללמד אותנו
08/08/2006 | 11:32
1
היכן שורשי הפריסטייל.
בטח שלא ערס בת-ימי\ספרדי בשם טורנטרס.
ריקי ג'ונסון היה קופץ את קפיצות הסיום במרוצי המוטוקרוס עוד ב87 ,ללא ידיים.
והוא לא היה הראשון.
סופרמוטו >>
לצפיה ב-'היו בארה"ב תחרויות לפני התחרויות'
היו בארה"ב תחרויות לפני התחרויות
08/08/2006 | 11:34
לצפיה ב-'והנה שידור חוזר של תגובה אחרת שלי:'
והנה שידור חוזר של תגובה אחרת שלי:
07/08/2006 | 12:37
6
החלפות גלגל, מדרכות ובטונדות ניו-ג'רסי בקטעי האספלט, קטעי WOOPS בגודל לא טבעי בקטעי בשטח, ושטח מהודק בטירוף עם קוליסים מבריקים בקו הרכיבה.

יש המון SHOW במירוצים האלה, אך זה לא ממש סופרמוטו כמו פעם שהכוונה היתה למצוא את הרוכב הכי טוב מכל קטגוריות המירוצים הקיימות. המופע האמריקאי מכוון כמעט בלעדית לותיקי הסופרקרוס האמריקאיים.

והתוספת המתבקשת:
אפשר להגדיר סופרמוטו אחר, נניח בספרד לשם הדוגמא בלבד. בסופרמוטו זה יוגדר מסלול בו יש יתרון לאופנועים מירובי צילינדרים עם מעטה פלסטיק והספקים מעל 170 כ"ס. מעת לעת יהיו סיבובי פרסה או סיבובים בהם נדרשים הרוכבים להיכנס בהחלקות זנב. מי לדעתך יהיו הרוכבים המצטיינים בסופרמוטו הספרדי? יוצאי MOTO GP וסופרבייק לא?

אז דנטל - בו נהיה ענייניים לרגע. הסופרמוטו ב X GAMES מרשים מאוד אך באותה מידה הם יכלו לנהל אותו גם על צמיגי קוביות. הוא מכוון בדיוק לאותם רוכבים שלעסו קטעי סופרקרוס ברמה המקצועית הגבוהה ביותר במשך שנים ארוכות. ברור שהם יצטיינו גם במירוץ של ה X GAMES.
מצד שני - סופרמוטו הומצא על ידי האמריקאים בסדרה "superbiker" על ידי רשת טלוויזיה מתוך כוונה לאתר את הרוכב הכי טוב בעולם מבין כל הרוכבים בכל הקטגוריות - בדיוק כמו תחרויות הקארטינג לנהגי מירוצי המכוניות מהקטגוריות השונות. הסופרמוטו האירופאי ממשיך נוסחה זו, ואפילו יש לו את תחרות "כידון הזהב" בברסי לצורך זה. כבר נראו שם מנצחים שלא הגיעו מתחום הסופרמוטו עצמו.

יוצא שעם כל כמה שהמקצה האמריקאי מרשים בהפקה ובקידום המכירות, אין שום קשר בינו לבין הסופרמוטו המקורי/האמיתי.

ככה זה כשיושב מפיק ומחליט שצריך לשנות את כל הענף על פיו כדי שיהיה אפשר למכור את זכויות השידור בסכום גבוה יותר.
איך היית מרגיש אם עכשיו אותו מפיק היה מפנים שהכי טוב למכור זכויות שידור של מירוצי סופרקרוס בנפח 125 עם סירה? וזה כל מה שהיו משדרים עכשיו ב ESPN. גם היית אומר שעם כל הכבוד לזקנים של פעם - מקראת' הוא בכלל סתם אפס כי הוא לא רוכב על מוטוקרוס עם סירה?

ואם כבר אתה הזכרת פרופורציות אני חייב! זוכר את הסופרמוטו האמיתי? מה היו החוקים שם לגבי האופנועים אתה זוכר?
אז הנה אני מזכיר לך: מותר להביא כל אופנוע. במקור היו שם הארלי, קאוואסקי מרובעי צילינדרים ומה לא. אפילו היה CR500 עם הנעה כפולה שב 1979 אדי לאוסון לקח עמו את ה"סופרבייקר". כלומר - בעולם האמיתי בו מעוניינים רק למצוא את הרוכב הכי טוב בין כל סוגי הרכיבה הקיימים - סוג המכונה לא חשוב. אם ככה - למה להגביל את כולם רק לאופנועי מוטוקרוס מרובעי פעימות? כי ככה הדוד האמריקאי עושה פרסומת לכלים הפופולריים אצלו? יש בכך פגיעה בערכים הספורטיביים של התחום הכל כך יפה שלנו.

אז אם בפרופורציות עסקינן - אותו דוד אמריקאי מבין שלא כדאי לו לקיים בכלל מקצים בהם הבחירה באופנוע אינה מוגבלת כי אז הוא יפגע בעסקים המקומיים.

בכל אופן הכרוב ממש צודק - קטעי האספלט לא היו מרשימים. זה מאוד דומה למה שאני ואתה ורבים אחרים כאן בארץ יכולים לעשות עם סופרמוטו מושחז בכבישים הרריים לא צפופים במיוחד. אתה מבין - פניות של STOP & GO הם כל כך פשוטות וקלות לביצוע בסופרמוטו שאין בהם כלום. תבוא לאשדוד תראה רוכבים מקומיים רוכבים באותו קצב בפניות הבודדות במסלול שהן STOP & GO.
הדבר היחיד המעניין שם היה הפרסה סביב הככר והפניה ימינה שאחריה.

פרופורציות. לא צריך להעריץ באופן עיוור כל מה שהוא נכון שיווקית בארה"ב.
סופרמוטו >>
לצפיה ב-''
07/08/2006 | 12:48
4
לצפיה ב-'אתם כותבים הרבה מעבר לסבלנות'
אתם כותבים הרבה מעבר לסבלנות
07/08/2006 | 13:34
3
של רוב הקוראים פה לקרוא
אני בטוח שאפשר לצמצם קצת יא כרובי /דן טל
פורטי עלייך אני בכלל לא מדבר אצלך המצב קשה בהרבה
אולי קצת תמונות יעשו את הפורום הזה מעניין...
סופרמוטו >>
לצפיה ב-'רוב הקוראים? מסתבר שזה רק אתה '
רוב הקוראים? מסתבר שזה רק אתה
07/08/2006 | 20:59
2
1
לצפיה ב-'אל תדאג יא סיני ג'וניור שכמוך יום'
אל תדאג יא סיני ג'וניור שכמוך יום
08/08/2006 | 01:56
1
רביעי קרב ובא ....
סופרמוטו >>
לצפיה ב-'יאללה יאללה - יא חבר של שנדי!'
יאללה יאללה - יא חבר של שנדי!
08/08/2006 | 06:40
1
לצפיה ב-''
07/08/2006 | 14:59
"מילים כדורבנות" או שאולי זה "מילות כדורבנים"... ?  
סופרמוטו >>
לצפיה ב-'כביש, שטח, מה שתרצה'
כביש, שטח, מה שתרצה
07/08/2006 | 13:32
11
עדיין הרוכבים האירופאים מקבלים בראש מהאמריקאים. גם בסופרמוטו. שוב ושוב.
קטעי האספלט בארה"ב משעממים אותך? צפה במבנה מסלול של סבב סופרמוטו מהAMA (לא הX, שזה ממש מקרה קיצוני), ותשנה שוב את דעתך.
נגיעה קצרה ברגליות בקצה האייפקס\ החלקות זנב לא יעשו אותך יותר מהיר, ואם כבר, אז אנשי הדירט טראק (או Sideways באירופה) יעשו את זה יותר טוב מכל ון דן בוש, שמבון או טמפון אירופאי.

רוכבים מסויימים בארץ שמחליקים יותר טוב מהאמריקאים? אולי לתעלה שבצד המסלול.

ולגבי מי הרוכב הטוב בעולם - לא יודע לענות, אבל הוא בטוח לא רוכב סופרמוטו כמקצוע.
סופרמוטו >>
לצפיה ב-'מה אני כתבתי, ועל מה אתה ענית? '
מה אני כתבתי, ועל מה אתה ענית?
07/08/2006 | 13:59
1
לצפיה ב-'כביש, שטח, כל מה שתרצה...'
כביש, שטח, כל מה שתרצה...
07/08/2006 | 16:31
9
חוץ מאנדורו / GNCC / טריאל / אירועי אקסטרים, שהם כידוע משהו זניח ולא חשוב....

סופרמוטו >>
לצפיה ב-'פאריז דאקאר, F1, ראלי...'
פאריז דאקאר, F1, ראלי...
07/08/2006 | 16:55
לצפיה ב-'סופרבייק, GP...'
סופרבייק, GP...
07/08/2006 | 17:03
7
אליפות ישראל בסופרמוטו....

סופרמוטו >>
לצפיה ב-'(וכמובן שהיידן הוא לא דוגמה )'
(וכמובן שהיידן הוא לא דוגמה )
07/08/2006 | 17:03
6
2
לצפיה ב-'נכון,מה שהאמריקאים יודעים זה,שכל'
נכון,מה שהאמריקאים יודעים זה,שכל
07/08/2006 | 19:47
5
פעם שמגיע ה-MOTO GP אליהם,ה'קנטקי-קיד' שלהם,{זה שכל משפחתו יודעת לאחוז בכידון ולרכב מהר.גם ב'דירט-טרק'},'נותן בראש',{עם אותו פטיש -5 שאדי סיל קיבל}, וכל ההצגה הוולטינויית,עולה בעשן.
פעמיים.
ברציפות.
ואם הוא לא יהיה אלוף השנה,אין צדק בעולם.
סופרמוטו >>
לצפיה ב-'אם יש דוגמא שלא היית צריך להשתמש'
אם יש דוגמא שלא היית צריך להשתמש
07/08/2006 | 20:07
3
בה - היא כוללת את לגונה סקה.

למען כבוד כולנו נזכיר שישנם מסלולים מסוימים בעולם בהם הפרמטר הכי חשוב הוא מידת הפעמים שרוכב מסוים רכב בהם. כדוגמא ניתן למנות את לגונה סקה, דונינגטון פארק וגם ספא פרנקושיין (במכוניות) ועוד כמה שאני לא זוכר כרגע.

באותה מידה יכולת להשתמש בדוגמא של אבה שמחץ את דוהאן בסוזוקה אי שם בעבר? הדוגמא זהה - בשיקיין הידוע לשמצה לכל הרוכבים היפנים היה אז קו אחר ולכן כולם היו דומינטיים לעומת כל שאר העולם.

אם כבר - שוואנץ היה משכמו ומעלה בסגנון רכיבה מופלא ואגרסיבי.
סופרמוטו >>
לצפיה ב-'ספא פראנקושאמפ ידידי המלומד פורטי..'
ספא פראנקושאמפ ידידי המלומד פורטי..
07/08/2006 | 20:57
2
1
לצפיה ב-'כן - אבל במטא ישראלי '
כן - אבל במטא ישראלי
07/08/2006 | 21:05
1
לצפיה ב-'בישראלי זה'
בישראלי זה
08/08/2006 | 11:07
ספע פרענקושע אחשלו
סופרמוטו >>
לצפיה ב-'נו באמת'
נו באמת
07/08/2006 | 20:45
שמע בנאדם למה אתה עושה את זה עוד פעם ועוד פעם?
הרי אתה ידוע בחיבתך להונדה ולרוכבים שלהם, ועכשיו אתה מביא את הדוגמא של היידן? ועוד בלגונה סקה? יאלללללה איתך!!1

היידן אומנם יהיה אלוף השנה אך בחסד ולא בזכות, הוא רוכב מעולה אבל לא מספיק טוב ואין לא דרייב מספיק חזק לניצחון בכל מירוץ.
כנראה שאתה מעדיף את הסופרמוטו האמריקאי בגלל ששם הונדה מכים את האירופאים, אה?
סופרמוטו >>

הודעות אחרונות

21:37 | 12.08.12 אורחים בפורום
16:26 | 11.08.12 - מבזקי ספורט -
18:16 | 29.07.12 - מבזקי ספורט -
12:19 | 22.07.12 - מבזקי ספורט -
16:55 | 21.07.12 - מבזקי ספורט -
23:14 | 04.07.12 - מבזקי ספורט -
01:11 | 11.06.12 - מבזקי ספורט -
01:31 | 10.06.12 - מבזקי ספורט -
11:57 | 04.06.12 4RUNNERan
11:49 | 30.05.12 45degrees
20:52 | 27.05.12 - מבזקי ספורט -
13:04 | 20.05.12 45degrees

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ