מה שתינו השבוע?

nimrodrosen

New member
אתחיל

רוזה של הרי גליל 2014- לא יכל להיות יין יותר משעמם מזה.

Torres Jaime 2 שמשום מה יש את המספר 30 על הבקבוק המפונפן
. בגזרת הטעם אחלה ברנדי עם טעמים בולטים של שרי מיושן. תענוג ב-65$ רק חבל שאחוז האלכוהול עומד על 38% כי קצת יותר עוצמה היתה מקפיצה את הברנדי הזה כיתה.

אדבוסט

New member
רוזה : זה כי קנית 2014

אני לא טוען שה-2015 הוא יצירת מופת, אבל רוב יינות הרוזה לא מחזיקים יותר משנה בשיא. (יש יוצאים מן הכלל) נסה את ה-2015 להשוואה ותראה שהוא הרבה פחות משעמם, לכאורה.

kinks

New member
דווקא 2015

שנה מאוד קשה ודיי נפילה, לא מעט יקבים פישלו ביינות שלהם.
שנה 2014 הייתה שנה נוחה יותר ליין.

אדבוסט

New member
זה נכון

2015 שנה חלשה בלבנים ורוזים. אבל עדיין עדיף על 2014 אם שותים עכשיו. שניהם כבר גוססים אך ה-2014 יותר

yoavge

New member
מעט מאוד בסופ"ש הזה

פורט שארלוט בן 12, ביקבוק נפלא של SMWS - לחובבי הכבול האקסטרימי
The Circus, הבלנד האחרון של קומפס בוקס - בלנד טוב עם גריין מבוגר והשפעה יפה של חביות השרי שבהן הוא יושן

yezer

New member
השוואת לפרויג

ערכתי השוואה בין לפרויג 18, לפרויג 15 וה-lore.
זה עבד בצורה כזו:מזגתי כ"א לכוס נפרדת עם סימן קטן בתחתית הכוס, ערבבתי את הכוסות בכדי שלא אדע מה נמצא בכל כוס וטעמתי. לאחר שהבנתי מה אני אוהב הצצתי על הסימן בכוס וראיתי מה זה.
שורה תחתונה: מבין ה-3 לא היה ויסקי רע. ה-15 וה-18 (עם יתרון קל ל-15) סיפקו את חווית הלפרויג ברמת מורכבות גבוהה משמעותית מהלפרויג 10. ה-lore לעומתם היה שטוח מעט בטעמים ועם פיניש קצר.

אלו היו גם המסקנות שלי

אם כי לא במתודה ראוייה כזו...
&nbsp
הריח של הלור נפלא, הטעם הראשוני נכון, אבל אז הוא נופל בגוף ובפיניש בדיוק כפי שרשמת. לא מוצלח, ה-an cuan mor הוא לדעתי מה שהם ניסו לעשות עם הלור ונכשלו.
&nbsp
אצלי יש יתרון קל ל-18 על פני ה-15, אבל הקשר ביניהם ברור.

ה-15 יש בדיוטי פרי (אם לא נגמר כרגע)

וה-18 קצת יותר קשה להשגה, כי הייצור נפסק.
אפשר למצוא בחנויות מתמחות בחו״ל.
&nbsp
המחיר צריך להיות סביב 90/120 יורו בהתאמה.

למעלה