שרשור רשימת מלאי.

s o r t e r

New member
המדף שלי

בושמילס מאלט 10 בושמילס רגיל ג’וני וולקר שחור (עדיין סגור) טולמור דיו גלןפידיך 12 דרמבוי קפטן מורגן גולד ספייס ליקר קפה קלואה מרטיני אקסטרה דריי וודקה נמירוב עם דבש ופילפל טקילה סאוזה הורניטוס ליקרים שונים - אמרטו, טריפל סק, פרפה אמור קמפרי סגור בן עשרות שנים במקרר - אמרולה ואיריש קרים בייליס. בדרך - בלוויני 12 דאבל ווד.

obbb

New member
הבר הצנוע שלי:

וודקה: סטולי עלית,ואן גוך רימונים, טנקרי סטרלינג, אבסולוט בלינג בלינג, אבסולוט אפיץ', סטולי וניל, סמירנוף, סמירנוף תפוח, סמירנוף וניל, וויברובה. (רויאלטי בעע אצל אבא) טאקילה: סואזה קונממורטיבו. ג'ין: ביפיטר WET, הנדריק'ס, פימ'ס מס' 1. (סיברוק'ס בעע אצל אבא) וויסקי: מקאלן 12 אלגנסיה, ג'ק, ג'וני אדום. רום: אין ואל תדרכו לי על הפצעים! ליקרים: בנדיקטין, גרנד מרינייה, דרמבוי, מידורי, קלוהה (עד לא מזמן...), סאות'רן קומפורט, סאות'רן קומפורט ריזרב, פייגלינג, פיץ' טרי, Y, פרנג'ליקו, בחרובקה, אונדנברג. בקרוב אוסיף רום, איזה וויסקי אירי, ואן גוך אספרסו והשלמות לדברים שאני אוהב ועומדים להגמר...

FreestyleBoy

New member
טוב ניתן את הרשימה שלי

וויסקי-שיבאס,בלאק לייבל,רד לייבל,ג'ק דניאלס,ג'נטלמן ג'ק,קנדיאן קלאב,גלנפידיך 12,ג'י בי. קוניאק-רמי מרטין אקס או,רמי מרטין וי אס או פי,הנסי וי אס וודקה-סטולי עלית,גריי גוס,ואן גוך דאבל אספרסו,ואן גוך תפוח,סמירנוף,סמירנוף תפוח,סמירנוף וניל,סמירנוף פירות יער,בלוודיר,קטן 1,אבסולוט,פינלנדיה,רוסקי סטנדרט פלטינום. ליקרים-מידורי,פרנג'ליקו,פיג'לינג,גרנד מרינייה אדום,בנדיקטין,ייגרמייסטר,ברנייגר,אפטר שוק קינמון,מאליבו,דרמבוי,סאוטרן קומפורט. ליקרים בטעם שוקולד,בננה,פיזאנג,קקאו לבן ומלון של בנימינה. ג'ין-גורדונס,ביפיטר. רום-קפטן מורגן ספייס,בקרדי לבן. טקילה-קוארבו גולד,סאוזה הורניטוס. אניס-ערק זחלאווי,ערק עלית,אבסינט וסמבוקה. כל מיני יינות,סנגריה,גרנדין,מונין וכל מיני תוספים.

rustynail

New member
אין לי כוח לרשום, הרוב בנאלי.. הרכש החדש...

גלן ליבט 18 שנה, ליטר.. 78.5$ בדיוטי תודה... כל השאר סטנדרטים... מהמצויים בפאבים בשוטף... נ.ב. גלן אורד תפס תאוצה בשבועות האחרונים בעבודה...כנראה יש כנפיים לשמועה... אהה ובקשר למבצע גרנטס , מנה של 18 שנה ב40 ש"ח...לא משנה מה תעשה איתו, הוא עדיין ישאר גרנטס...גם 40 זה יותר מדי...ניסיתי ולא אהבתי...מזכיר בטעם...wait for it.... גרנטס....

kampfar

New member
הילדים שלי:

וודקה: גריי גוס ואן גוך אספרסו רום: בקרדי 8 שנה קשאסה: איופיקה אמפלדה פרטה טקילה: סאוזה סילבר סאוזה טרס חנרסיונס וויסקי: קטי סארק ג'וני ווקר בלאק לייבל לדייג היילנד פארק 12 מקאלן אלגנסיה לפרוייג 10 חוזק חבית לגוולין 16 מילפורד 15 טולמור דיו רד ברסט פור רוזס סינגל בארל ג'ק דניאלס סינגל בארל קוניאק: רמי מרטן VSOP רמי מרטן XO ליקר: ליקר גלנפידיך דרמבואי איריש מיסט בנדיקטין גליאנו דוליס אמרולה שרידנס אוזו7,אונדרברג,ועוד כמה מיניאטורות .

למעלה