שרשור רשימת מלאי.

מני.ת

New member
שרשור רשימת מלאי.

פתחתי שרשור שמציין מלאי משקאות בבאר הביתי. מתוך רשימת המלאי של החברים שיהיה פתוח לעיון הכלל, אפשר יהיה לשאול אחד את השני לגבי טיבם של משקאות מסויימים ולקבל חוות דעת לגביהם. אני השקעתי הרבה זמן רק ברישום המלאי שלי, למי שיש פחות, זה יקח כמובן פחות זמן, ברור שיש לחברים משקאות מזוקקים שלי אין וכך נוכל לקבל רשימה מכובדת מאד של משקאות שנוכל לחלוק דעות לגביהם.

מני.ת

New member
רשימה שלי מוכנה.

ושוב, אשמח לענות על שאלות ספציפיות לגבי משקאות מסויימים או המלצות אישיות
BRANDY: DELAMAIN VESPER DELAMAIN TRES VENERABLE DELAMAIN EXTRA GARMAIN ROBIN XO) GARMAIN ROBIN ANNO DOMINI (2002) HENNESSEY XO HENNESSEY PARADIS HENNESSEY RICHARD LANDIS XO MARTELL EXTRA REMY MARTIN EXTRA LAIRD 12 YO APPLE BRENDY GRAND MARINIER 150 YEARS CHATEAU DE RAVIGNAN 1979 LAUBADE 1965 TEQUILA: DON JULIO 1942 CHINACO ANEJO 1800 EDICION DEL NUEVO MILENIO VODCA: ULTIMAT IRISH WHISKY: BLACK BUSH BUSHMILLS 21 YO JAMASON GOLD JAMASON 18 YO MIDELTON TULLAMORE DEW 12YO RED BREST 12 YO BLENDED WHISKY: CHIVAD REGAL 18YO CHIVAS REGAL 21 YO JOHNNIE WALKER BLACK JOHNNIE WALKER GREEN JOHNNIE WALKER GOLD JOHNNIE WALKER BLUE DIMPLE PINCH 15 YO SINGLE MALT: AUCHENTOSHAN 10 YO ABERLOUR A'BONADH (BATCH 16) ARDBEG AIRIGH NAM BEIST ARDBEG UIEADAIL ARDBEG PROVENANCE (NO 1918) BALVENIE 15YO SINGLE BARREL BALVENIE 21YO PORTWOOD BENRIACH 10YO BOWMORE 12YO BOWMORE 17YO BRUICHLADDICH 10YO BRUICHLADDICH 1991 YELLO SUBMARINE CAUL ILA 18YO CRAGGAMORE 12YO CRAGGAMORE 1992 DE GLENFIDDICH 15YO SOLERA RESERVE GLENFIDDICH 21Y GLEN GARIOCH 21YO GLENLIVET 15YO FRENCH OAK GLENLIVET 21YO ARCHIVE HIGHLAND PARK 18YO HIGHLAND PARK 25YO LAGAVULIN 16YO LAGAVULIN 21YO (NO. 5905,5844,5894/6642) LAGAVULIN 30YO (NO. 2306/2340 LAPHROAIG 15YO LAPHROAIG 30YO OBAN 14YO OLD PUTENEY 21YO PORT ELLEN 28YO 7TH RELEASE (NO. 214) SPRINGBANK 15YO TALISKER 18YO TALISKER 175TH ANNIVERSARY TALISKER 30YO (NO. 2764/2958) YAMAZAKI 18YO BOURBON: BLANTONS BOOKERS EAGLE ROCK 10YO SINGLE BARRREL FOUR ROSES SINGLE BARREL PAPPY VAN WINKLES 15YO PAPPY VAN WINKLES 20YO PAPPY VAN WINKLES 23YO WOODFORD RESERVE DS WOODFORD RESERVE MASTER COLLECTION 4 GRAINS.

מני.ת

New member
ידעתי שמשהו חשוב חסר...

MACALLAN 12YO MACALLAN 18YO OB MACALLAN 18YO KIRKLAND SIGNATUE MACALLAN 19YO KIRKLAND SIGNATURE MACALLAN 15YO FRENCH OAK MACALLAN 21YO FRENCH OAK MACALLAN 25 YO וגם, GLENDRONACH 1968

tuvia444

New member
סחתיין, אתה לא מחזיק ליקרים?

חוץ מגרנד מרניה שראיתי? כמו כן לא ראיתי רום, ג'ין, נראה שאתה נכנס עד הסוף למה שאתה אוהב, ורק למה שאתה אוהב

מני.ת

New member
ליקרים ויינות.

את אלה לא ציינתי, את הליקרים אני מחזיק במטבח. כוללים גרנד מרינייר אדום, אייריש קרמים שונים, ליקר סטארבקס, ליקר דולצ'ה דלצ'ה, אמרולה וכ'ו. בקארדי רגיל לקוקייילים של קיץ, ואמרטו או שניים. בליקרים אני משתמש לשוקולדים או קוקטיילים של קיץ. יינות ושמפניות אולי 50, אני חושש שיש כמה בקבוקים שפג תוקפם או שצריך לשתותם מיד (שאטו נף דה פאפ 1995 לדוגמא).

Wine Guy

New member
הרשימה הצנועה שלי

אוזו אקסטרא צויקה - יבוא אישי מזכל - Oaxaca - יבוא אישי ליקר שוקולד מריר - יקב לביא - טעים! קמפארי סמירנוף אבסולוט ציטרון ומנדרין קראון רויאל ג'ימסון בושמילס 12 - סינגל מאלט - דיסטילרי ריזרב ג'וני שחור לגאבולין 16 ברויכלאדיך 1989

מני.ת

New member
מיוחד במינו...

מי שלא רגיל לגרנד מרינייר, יהנה מאד מהאדום. אבל כששותים אותם אחד ליד השני ,האדום יכל לגרום לבחילה לעומת אחיו האציל. גרסת 150 השנה מדהימה ומאד עשירה, הטעמים מחודדים ולא מעורפלים כמו בגרסה הפשוטה והפיניש מאד ארוך. כמו הבדל בין משקפי שמש ב10 דולר מול משקפיים עם עדשת זכוכית ופולרייזר (בהנחה שליקר סברה מקביל למשקפי שמש בדולר...).

Carcass

New member
טוף..שלי.

וויסקי סקוצ': ג'וני ווקר שחור. ג'וני ווקר אדום. בלאק&וייט. גראנט'ס אייל קאסק. בארון'ס סלקט. קנדי: קראון רויאל. קנטקי: ג'נטלמן ג'ק. רום: אפלטון אסטייט – מאסטר בלנדר'ס לגאסי (30 שנה). קפטן מורגן ספייסד גולד. קפטן מורגן בלאק לייבל. טקילה סאוזה הורניטוס. אל צ'ארו גולד. ורמוט צינזאנו אקסטרה דריי. ג'ין פלימות' אינגליש ג'ין. וודקה סמירנוף טוויסטד תפוח ירוק. אבסולוט. אניס פסטיס 51. ייני ראקי אוזו – סטאפיליניה. אבסינת' רודניקס 70 אחוז. ליקרים בנדיקטין. בחרובקה. Y צ'ילי אדום. סאות'רן קומפורט רזרב. ברנייגר. לימונצ'לו – בנימינה. קרם דה מנטה – De Mandis. פיזנג – konings. פיזנג – כרמל. טריפל סק – cora. שנאפס אפרסק – שנאפס.

feldsherdani

New member
שלי :

בגלל שאין לי כח לכתוב פה הכל אז כנסו לבלוג האלכוהולי החדש שלי ושם יש רשימה.. וגם תוכלו לקרוא עוד כל מיני שטויות.. תבלו ואשמח לשמוע את תגובתכם בבלוג..

DMO4

New member
בקשר ל-קפטן מורגן בלאק לייבל

קיבלתי אותו לפני כמה חודשים בערך,אבא שלי התבלבל והביא קפן מורגן בלאק לייבל במקום הספייסד,ניסיתי נקי באולד פאשן או עם קרח לא אהבתי יש לך עוד רעיונות מה לעשות איתו (חוץ מכל מיני וריאציות של מוחיטו וקובה ליברה?) תודה על התשובות

Carcass

New member
...

צ'מע,הוא באמת קצת בעייתי..מאוד דומיננטי בטעם שלו..בגלל זה הוא לא מתאים מי יודע מה לקוקטיילים,זה לא רום לערבובים.. חוץ מקובה ליברה עם הרבה לימון אנלא חושב על משו..

מלאי

קטן ותמציתי. מתוך תחתית העמוד הזה מאלט - Talisker 10 Talisker 18 לגוולין 16 גלנפידיך 15 סולרה רזרב בלנד - ג’וני שחור בלנדד מאלט - Strathconon טנסי - Jack Daniel’s אחר - Zwack Unicum Bacardi Light Beveland Peach Schnapps Ketel One Nemiroff Honey & Pepper בחרובקה פינלנדיה גראפה של טוליפ שרי חצי יבש של Sandeman בקבוק בינוני ועתיק של קורוורזיה עם שלושה כוכבים מיניאטורות (אמיתיות): רמי מרטן XO, אוכנטושן 10, פיגלינג (יש גם תמונה שהעליתי פעם, אין לי כוח למצוא)

tuvia444

New member
יוזמה מאוד יפה

הנה שלי: רום: קשאסה 61 בקרדי לבן הוואנה קלאב 3 בקרדי 8 ג'ין: בומביי ספייר ביפיטר ביפיטר ווט טקילה: סאוזה גולד סאוזה קונממורטיבו וודקה: אבסולוט וניל נמירוף פלפל דבש ליקרים: ברנדי תפוזים (כרמל מזרחי) שרי הרינג לימונצ'לו בינימינה ליקר שוקולד בינימינה ייגרטראום באד אפל קוונטרו סברה קפה אמרטו דיסארונו מליבו (כמה אדים אחרונים) פרנג'ליקו פסטיס סאוטרן קומפורט בימים הקרובים: ג'וני ווקר שחור גרנטס אייל קאסק

or83

New member
תתכוננו לשבור שיניים

זה מה שיש בבית: Half Bottles White Chassagne Montrachet, Henri Boillot 03 375 ml Laetita, Arroyo Grande Vally, 2004 Chardonnay Gewurztraminer, Trimbac, Alsacre, 2002 Full Bottles White Chardonnay Pouilly Fuisse, Signe, 2005 Remy Martin VSOP Grey Goose Vodka Smirnoff Red Label Vodka Beer Goldstar Saison Dupont Maudite Frubee Banana Frubee Strawberry Grimbergen Triple Lindemans Kriek Lambic יש גם בקבוק עלית הערק, התפדחתי לכתוב את זה באנגלית. פשוט עשיתי קופי פייסט מהבלוג. בחדר יין של המסעדה יש לי גם פלם קברנה ריזרב 2004, שאטונף דו פאפ, זינפנדל מגפנים בנות 70 שנים ועוד מריטאז' קליפורני. יש לי בבית עוד שני יינות מחוץ לרשימה הזו, אחד מהם זה שבלייה גרן קרו 2003 והשני זה קלרק מילון 2002. מספיק לבנאדם אחד לא?

למעלה