לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1577915,779 עוקבים אודות עסקים

פורום יין ואלכוהול

הפורום הפועל בתפוז אנשים,פעיל משנת 2000 ומהווה את הפורום הפעיל והנרחב ביותר ברשת הישראלית בכל הנוגע ליין ואלכוהול. ברחבי הפורום ניתן למצוא מידע רב ושימושי למתכונים,קוקטיילים,המלצות,מחירים ועצות אישיות מאנשי מקצוע וחובביי אלכוהול כאחד. בין כותבי הפורום ניתן למצוא ברמנים,מלצרי יין,אנשי מכירות אלכוהול,מזקקים עצמאיים,בשלני בירה ביתית,כתבי אלכוהול וחובבי אלכוהול רבים.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום יין ואלכוהול

הפורום הפועל בתפוז אנשים,פעיל משנת 2000 ומהווה את הפורום הפעיל והנרחב ביותר ברשת הישראלית בכל הנוגע ליין ואלכוהול. ברחבי הפורום ניתן למצוא מידע רב ושימושי למתכונים,קוקטיילים,המלצות,מחירים ועצות אישיות מאנשי מקצוע וחובביי אלכוהול כאחד. בין כותבי הפורום ניתן למצוא ברמנים,מלצרי יין,אנשי מכירות אלכוהול,מזקקים עצמאיים,בשלני בירה ביתית,כתבי אלכוהול וחובבי אלכוהול רבים.

לצפיה ב-' סופשבוע !'
סופשבוע !
17/11/2007 | 13:39
42

מרוב סומלייה ובוז'ולה נראה לי שכולנו היינו שיכורים.

אז
מה שתינו?

מישהו חגג בוז'ולה?
יין ואלכוהול >>
לצפיה ב-'אחרי שבוע עמוס באלכוהול נרגעתי קצת'
אחרי שבוע עמוס באלכוהול נרגעתי קצת
17/11/2007 | 15:44
כרמל פרייבט קולקשן מרלו 05
יאנג סלקטד מוסקטו שהלך טוב עם עוגת גבינה
קצת ג'ק דניאלס לפני העבודה
והיום סביר להניח שכמה בירות בזמן המשחק
יין ואלכוהול >>
לצפיה ב-'סופ"ש פורה!'
סופ"ש פורה!
17/11/2007 | 15:52
רביעי -
בוז'ולה בחינאווי ג'ורג' בהוד השרון - הרעיון היה נחמד הביצוע קצת לוקה... אם מכריזים על "חגיגות" אז היה אפשר לעשות משהו ברמה טיפה יותר גבוהה למרות שהיה מאוד נחמד ואני תמיד אוהב את הפסטיבלי טעימות האלה. טעמתי לא מעט יינות אבל באמת ששום דבר לא היה לי טעים! לא טעמתי הכל אבל הרבה אדומים גם מהארץ וגם מחו"ל והיה אולי יין אחד איזה קברנה צרפתי שהיה סבבה לא מעבר. ההורים התלהבו מאוד מהמוסקטו של רמה"ג וקנו שלישייה שהיה הצלחה בתור קינוח בעל האש שעשינו אתמול!
אחרי הבוז'ולה ישבתי עם חברים סתם על ספסל על 2 טובורג רד וגרעינים העלינו נוסטלגיות.
חמישי -
בבית צ'ייסר סאות'רן וצ'ייסר קונממורטיבו בשביל הכיף.
אחרי זה בבר חצי לף בראון וצ'ייסר של זוברובקה שרק עכשיו יצא לי לטעום ונדהמתי! פשוט וודקה מעולה! חלקה מאוד והטעם שלה (ויש לה טוויסט מיוחד) פשוט טעים וטוב!
שישי -
בבית עם חברים - שימיי כחולה שקניתי בחינאווי - מעולה! לא כמו המקשוף האהובה עלי אבל באמת בירה טובה, עשירה (אך אולי לא מספיק לטעמי) ועם טעמים בדיוק בסגנון שאני אוהב! בהחלט צריך לקנות עוד בקבוק ולהתעמק בה!
כוסית ג'ק, כוסית בנדיקטין, כוסית גרנד מרינייה, חצי רוסי לבן משופר שלי (עם סטולי וניל ופרנג'ליקו), צ'ייסר Y. (כן שתיתי לא מעט בבית!)
בחוץ לפני המסיבה סתם כמה שלוקים מג'ק (ברוב חוכמתינו שכחנו להביא גם קרח וגם כוסות)
במסיבה חצי טובורג רד וצ'ייסר סטולי.(ניצול כסף הכי טוב - ב21 ש"ח)
עזבו את זה שנאבד לי הארנק במסיבה עם 300 ש"ח, אבל איכשהו מצאו את הארנק בבר (כמובן בלי הכסף) אז אין לי טענות!
אם זה לא מספיק אז גם המפתח איכשהו אבד (עוד 50 ש"ח וחוסר נעימות להעיר את ההורים ב6 בבוקר) ובנוסף גם סיימתי להם את הקלוהה ושברתי צ'ייסר בחדר שגם ככה היה מטונף מכל מיני דברים שנשפכו.

היה ערב חולני... העיקר שהיה כיף!
יין ואלכוהול >>
לצפיה ב-'וואי וואי, כמה יין'
וואי וואי, כמה יין
17/11/2007 | 20:34
4
נתחיל ביום שלישי, ברשותכם.
הייתי בהרצאה של הצלם הישראלי הכל כך מוכשר וגאון עדי נס, שמי שלא מכיר שיגגל עכשיו את השם שלו!
שתיתי כרמל פרייבט קולקשן מרלו 2005 וכוס ANAV שזה בעצם עמק האלה בתחפושת, מרלו 2002.
משם הלכתי ברגל 11 בלוקים ו-4 שדרות לבר הקבוע שלי ושתיתי עוד 5 כוסות של שיראז אוסטרלי זול אבל טעים.

ביום רביעי, חגיגות הבוז'ולה שעליהם ויתרתי. עשינו ארוחת ערב עם חברים ופתחתי גוורצטרמינר אורגני שנקרא NAKED שמיוצר ע"י יקב Snoqualime שבעמק קולומביה שבוושינגטון. פעם ראשונה שאני פוגש קינמון כל כך חזק ביין אבל בגדול יין חביב ולא יותר.
עוד פתחתי Margoux, Chateau Cantenac Brown, 2003,
Haut Medoc, Chateau Senejac, 2001
שניהם היו מעולים, כמובן שהראשון היה טוב בהרבה מהשני.
בוז'ולה אני אטעם יותר ברצינות ביום שני, מסיבה סגורה לאנשי המקצוע עם הרבה סוגי בוז'ולה כולל דרגות קצת יותר גבוהות ויינות לבנים מהאזור. לא מרגש אבל שווה להגיע.

ביום חמישי הייתי במועדון ה-pacha למסיבה סגורה עם רקדני להקת בת שבע יחד עם השגריר ונטלי פורטמן. היה בר פתוח אז שתיתי מייקרס מרק שמסתבר שהוא ממש לא טעים בפני עצמו ורמי מרטן VSOP עם מיץ קרנברי כדי לעצבן את אחותי.
עוד טעמתי ממנה LEVEL עם טוניק. סתם עוד וודקה.

אתמול התחלתי לשתות ממש מוקדם, בסביבות 11 בבוקר. הגיע סוכן יין יחד עם הבעלים של יקב J.Lohr מקליפורניה.
טעמתי את השרדונה 06 שלהם מאזור פאסו רובלס. לא נגריה כמו שאר השרדונה מקליפורניה, כולה 8 חודשים בחביות עם תסיסה מלולקטית של בערך 60%. ללא ספק הפירות נמצאים מלפנים והחבית משולבת היטב. קניתי בחצאי בקבוקים.
קברנה סובניון 2005. קסיס, פרי שחור, טנין קשה ומאוד יבש. דוקא אהבתי אבל צריך עוד איזה שנה בשביל להתיצב.
מרלו. "אדום" מאוד. המון דובדבן ותות עץ, מבנה טוב, מעט מתקתק. טנין רך וסיום ארוך.
סירה 05. בלנד של שלושה קלונים של הענב. שאפוטייה מצרפת, שיראז מספר 6 מאוסטרליה (אומר משהו למישהו???) וסירה קליפורני עתיק. חסר את הפלפל הכל כך אופייני לזן. המון פרי שחור, מעט ריבתי. פלפל מתגלה רק בסיום. שווה 8 דולר.

הקטע המעניין היה שלארוחת צהריים שתיתי יין ממקדוניה. יש שם ענב מקומי שנקרא Vranec. היין מגיע מאזור Tikves והיין מריח כמו מסטיק, מיץ דובדבנים, הפה פירותי אך יבש. טנין מתקתקים וסיום שמזכיר לי שוקולד מריר שמגיע בקונטרה למתקתקות של היין.
מאוד אהבתי!
עוד שתיתי Cote Roie, Seigneur de Magulron, Delas, 2000
אין מה להרחיב עליו כי הוא לא היה משהו.

אחרי העבודה:
2 קראגנמור 1992 - מעולה
2 ג'ים בים שחור שהוא אחד הויסקים (ויסקים בכלליות, לא רק ברבן) עם התמורה הכי טובה לכסף. למי שלא שתה עד היום חובה לפחות לטעום.
לארוחת ערב הרחקתי עד ל-Lower East Side שזה מאוד רחוק מהבית שלי (3 רכבות שונות!) ולכן הסכמתי לחכות שעה לשולחן במסעדה. בזמן שחיכינו שתיתי הנדריקס טוניק ששוב הוכיח כמה שהוא טוב.
לאפריטיף שתינו למברוסקו אדום שזה סתם מיץ ענבים ופרוסקו רוזה שהיה להיט היסטרי.
לארוחה עצמה פתחנו Amarone Della Valpolicella, Le Ragose, 2001 שהבאתי מהבית.
זהו?
יין ואלכוהול >>
לצפיה ב-'אהבת את האמרונה?'
אהבת את האמרונה?
17/11/2007 | 23:07
3
שתיתי לא מזמן אמרונה מאותה שנה, מאד נהניתי.
יין ואלכוהול >>
לצפיה ב-'יש לי לאחרונה בעיה עם איטלקיים'
יש לי לאחרונה בעיה עם איטלקיים
18/11/2007 | 11:40
2
אבל אני צריך לטעום קצת יותר לפני שאני פותח את הפה בנושא.
אבל כן, היין היה מצוין!
אני מוכר אותו ב-120 דולר במסעדה...
יין ואלכוהול >>
לצפיה ב-'אלה ששתיתי מאד אהבתי,'
אלה ששתיתי מאד אהבתי,
18/11/2007 | 18:41
1
אמרונה , ברטונה וברונלו.   מהקינאטים פחות התלהבתי.
הבעיה , שהאטלקים הטובים עולים ממון רב, זאת בהחלט בעיה.
יין ואלכוהול >>
לצפיה ב-'איטלקיים זה בעיה'
איטלקיים זה בעיה
18/11/2007 | 19:41
2
מכיוון  שביינות זולים, במיוחד מהאזורים שאני אוהב שזה פיאמונטה, ולפוליצ'לה ואברוזו להכל פחות או יותר יש את אותו הטעם בעיני למרות השוני המוחלט בענבים ובאקלים.
זה אחלה לאחותי ולחברים שלה כי לא חשוב מה אני מזמין הם אוהבים את זה, אבל אני נשאר קצת מאוכזב.
ברולו, ברברסקו, וינו נובילה ושאר השמות הממש גדולים של איטליה עולים המון המון כסף בהשוואה ליין ואפשר גם ליפול איתם אם לא מכירים את היצרן מספיק, במיוחד בהשוואה ליינות מאותה רמה בצרפת או ספרד.
הם שווים את זה, אבל זה נדיר שאני מתפנק על בקבוק כזה.
יין ואלכוהול >>
לצפיה ב-'רק בורבון '
רק בורבון
17/11/2007 | 22:15
34
3
אני מאד אוהב ללגום בורבון.
יש לילות מיוחדים שאותם אני מקדיש לבורבון. לילות שאני צריך בהם להרגע במיוחד,מאד מתאים ללילות קרירים.  מנוחה מיוחדת וליטוף הנשמה.
לבורבון יש את כל התכונות לשמח את הנפש. מתוק, עשיר וכמעט תמיד  גדול בגוף ובתכולת האלכוהול .
האמריקאים אוהבים את הכל בגדול, רחב ומפנק  וכך גם הבורבון שהמציאו , נדיר למצא מתוך כמעט 140 סוגי הבורובונים, בורבון בהיר מאד בצבע (בגלל השימוש בחביות חדשות שהובערו קודם לכן באש באחד מ-4 דרגות , שגם דרגה מספר 1 מספקת בורבון שיותר כהה מרוב הוויסקים הסקוטיים). רוב הבורבונים עוברים את 40 אחוזי האלכוהול המינימליים , וטעם הווניל, מייפל, שוקולד שולטים. כמו שאמרתי מתוק, גדול ומלטף,  כמו הרכבים האמריקאים... הספות האמריקאיות... וכו'.
אני קורא לבורבון, "החמין של המשקאות"...
בשני לילות האחרונים עברתי על 9 מעשר הבורבונים שלי.
חמישי:
eagel rock 10
ג'נטלמן ג'אק
4 roses
blantons
bookers
בשישי, בחרתי במועדפים עלי:
woodford reserve
woodford reserve 4 grains  שהוא גרסה גבוהה ונדירה של וודפורד ומאד מיוחד בטעם.
ושלושת הגדולים ללא ספק מבחינתי שייכים ל  .Pappy Van Winkle's Family Reserve
הם משתמשים בחיטה במקום שיפון או שעורה כמרכיב העקרי אחרי התירס ומכאן הטעם המאד מיוחד וחלק של הווסקי הזה שזוכה בציונים גבוהים מאד בתחרויות. גרסת ה15 שנה זכתה ב98 נקודות בBeverage Tasting Institute  ואילו גרסת ה20 שנה קיבלה 99 נקודות.  גם המחיר לגרסאות האלה סביר לחלוטין ומהווה קניה מאד כדאית. מהסיבה הזו קשה להשיג לפעמים את גרסת 15 השנים (40 דולר).
גרסת ה23 שנה מאד יקרה ונעלמת מהמדפים כמעט מייד לאחר ההשקה.
רשמים אישיים:
pappy van winkles 15 yo
צבע ענברי כהה, וסירופי במרקם.
באף: פירות טריים מרוכזי טעם כמו משמש או שזיף , מקל וניל, אגס ועוגיות חמאה
בפה : משחת בלונים , סידור ישן בבית כנסת, כרמל, סירופ מייפל.
סיומת ארוכה ומחממת
מקבל באהבה כמה טיפות מים.

גרסת 20 שנה:
יותר בהיר מה15 בצבע, גם סירופי במרקם , אבל פחות מגרסת ה15.
באף: יותר פירות, אבל פירות מיובשים , בעיקר דבלים וצימוקים. רהיטים ישנים.
בפה: סירופ מייפל, צמר גפן מסוכר, שוקולד חלב, עוגיות חמאה.
הסיומת מאד ארוכה ונדבקת בפה תוך כדי שחרור עוד טעמים , לאחר רבע שעה הייתה לי הרגשה שיש לי בפה סוכריית ורטר אוריגינל (סוכרית חמאה...)
את גרסת ה23 שנים לא פתחתי. מחכה להזדמנות מיוחדת.
כרגע אני מחזיק ביותר מ70 בקבוקים פתוחים אז אני עוצר קצת...

יין ואלכוהול >>
לצפיה ב-'מני אפשר רשימת מלאי?'
מני אפשר רשימת מלאי?
17/11/2007 | 23:42
31
1
של הפתוחים ושל הסגורים בבקשה
יין ואלכוהול >>
לצפיה ב-'בינתיים את רשימת החדשים ,'
בינתיים את רשימת החדשים ,
18/11/2007 | 03:09
30
3
פורט אלן הוצאה מס 7 , 28 שנה. עדיין סגור .
שני בקבוקים של לגבולין 21, אחד פתוח והשני סגור.  כנראה אחד המשקאות הכי מוצלחים שיצאו מהמזקקה הזו, נראה לי שזה המשקה הכי טעים ומיוחד שלגמתי ולכן חטפתי 2 בקבוקים (השני לאחר שפתחתי את הראשון ).
ההוצאה הזו כבר נעלמה מהמדפים באירופה וגם כאן באמריקה מתחילה להעלם.

יין ואלכוהול >>
לצפיה ב-'וסידור מחודש של הבקבוקים בחדר.'
וסידור מחודש של הבקבוקים בחדר.
18/11/2007 | 04:07
19
3
עד לא מזמן, הרבה מהבקבוקים היו מונחים על הרצפה צמוד לקירות.
לאחרונה קניתי שלושה מעמדים ועליהם סידרתי את רוב המשקאות.
חלק עדיין נמצאים במרכז החדר מתחת לרמקול. נראה לי שיש יותר מ70 בקבוקים פתוחים, בהזדמנות אתן רשימת מלאי מלאה, בינתיים הנה תמונות
יין ואלכוהול >>
לצפיה ב-'צד שני'
צד שני
18/11/2007 | 04:08
18
2
לצפיה ב-'ממש אוסף מדהים!'
ממש אוסף מדהים!
18/11/2007 | 12:20
16
2
אני חייב לומר לך אני התחלתי בזמן האחרון להתחבר לברבנים ואני צורך אותם יותר ויותר (במיוחד את גרסאת הפור רוזס סינגל באררל שהגיע לארץ לא מזמן)
והיה תענוג לקרוא את ההודעה על הברבנים.

אם רק הייתה יותר מודעות בארץ לוויסקי הנפלא הזה!

ד"א כמעט בכל בר שיוצא להקים אני שם ברבן כוויסקי הבית ולא סקוטי או אירי כמו הרוב

בד"כ זה פור רוזס או הבן היל (יצא גם הבן וויליאמס)
יין ואלכוהול >>
לצפיה ב-''
18/11/2007 | 18:20
15
1
צריך להתרגל לבורבון, במיוחד בגלל שרובם קשים לשתיה למתחילים עקב אחוז האלכוהול הגבוה.
אבל עם תוספת מים או קרח, או בריכוז אלכוהולי נמוך יחסית כמו ג'נטלמן ג'אק לדוגמא. קל מאד להתאהב במשקה המפנק הזה.
יין ואלכוהול >>
לצפיה ב-'צודק מני,אני למשל'
צודק מני,אני למשל
18/11/2007 | 19:51
11
3
דיי בתחלית דרכי בעולם הוויסקי ורוב הוויסקים שטעמתי היו בשבילי קשים לשתיה עד בלתי נסבלים (אגב רובם סקוטים בלנדדים) עד שטעמתי את הג'נטלמן ג'ק ופשוט התאהבתי פשוט תענוג מכל שלוק מתוק חלק וקל לשתיה,אני מחכה כבר להשיג בקבוק אחד הביתה.

אגב מני,
כאשר התחלתי לכתוב בפורום ושאלתי על המלצות לויסקים למתילים והמלצת לי על האירים (בושמילס וג'יימסון) שאכן היו חבביבים וקלים לשתיה,וגם המלצת לי על עוד משהו ג'יימסון 12, טעמתי לא מזמן פשוט תענוג,כמה רמות מעל הג'ימסון הרגיל,עם אפטרטייסט מתוק של קרמל/טופי.
יין ואלכוהול >>
לצפיה ב-'כעת לשלב הבא...'
כעת לשלב הבא...
19/11/2007 | 02:09
10
5
אם אהבת את הג'ימסון 12, אתה חייב לעצמך את הג'ימסון גולד או את גרסת 18 השנים שעדיפה אפילו על הגולד.
מכל הסדרות של ג'ימסון שניסיתי, 18 הוא הטוב ביותר ואני אולי אסחף ואומר שהיא גם עדיפה על מידלטון שעולה יותר ומיושן יותר.
יין ואלכוהול >>
לצפיה ב-'מבחינתי'
מבחינתי
19/11/2007 | 02:41
9
2
השלב הבא הוא להשיג בקבוק של ה-12 כי בארץ ממש יקר 240-300 ש"ח,או לפחות לטעום כמה פעמים (בדיוטי בערך 23דולר.

ומני- ראיתי שעל ההמלצות שלך אפשר לסמוך ,אז כמה שאלות:

מקווה להשיג בקבוק של ה-12 או ג'נטלמן או שניהם (כןן בטחח) ועד אז אני רוצה לטעום כמה דברים
1) לפי מה שאתה חושב אם אהבתי את ה-12 מה לטעום קודם את הגולד או ה18? לפי דעתך מהו הסדר הטוב ביותר לטעום?
סביר להניח שאני לא יטעם בפעם אחת אלא בחצאי מנות בכמה פעמים.
2) מתוך היצע הברבנים (הדיי מסכן יש לומר) הקיים בארץ אתה חושב שיש ברבן שיקלע לטעם שלי כמו הג'נטלמן??

יין ואלכוהול >>
לצפיה ב-'אני לא גר בארץ ולכן לא יודע מה מוכרים.'
אני לא גר בארץ ולכן לא יודע מה מוכרים.
19/11/2007 | 03:09
8
3
אבל ה18 עדיף על הגולד ,  מחירו בארה'ב 80 דולר בערך. בחצי מחיר, אתה יכל להשיג את ה red breast 12 שמעולה ובעל ניחוחות מופלאים. אם יש אותו בארץ, חטוף בשתי ידיך , לדעתי מלך התמורה למחיר.
לגבי בורבונים, לא יודע מה נמכר בארץ, הג'נטלמן ג'אק מאד "רך" באלכוהול ביחס לבורבונים אחרים אבל מאד גס מבחינת תחושת העץ בפה.
אם אתה יכל להשיג את blantons נסה אותו, מאד עשיר בטעם ומאד מאוזן, מתוק ומלטף, אבל דלל אותו מעט במים.  זכור שהמאסטר דיסטילרים לוגמים את הבורבון בריכוז של 30 אחוז אלכוהול בלבד.  ואם אתה מכיר מישהו שמגיע מארצות הברית, בקש ממנו את הפאפי 15,  מדהים למחירו אבל גם הוא מבקש מים אם לא מורגלים לעוצמות של אלכוהול.
יין ואלכוהול >>
לצפיה ב-'טעמתי הרבה ברבנים בחיי.'
טעמתי הרבה ברבנים בחיי.
19/11/2007 | 14:36
7
הפאפי 15 היה חביב... אבל עדיין לא מצאתי את עצמי נהנה מגדול הברבנים כמו שאני נהלה מהסינגל הפשוט ביותר. תירס זה לא זה, או אולי גודל ה"לב" שחותכים האמריקנים גדול מדי.. בכל מקרה זה לא בשבילי. ראה אצלי בבלוג את טעימת הברבנים (וטנסי ויסקי אחד) שעשינו ביוני.

http://ira.abramov.org/blog/2007/06/03/bourbon-tasting/
יין ואלכוהול >>
לצפיה ב-'לבורבון צריך להתרגל,'
לבורבון צריך להתרגל,
19/11/2007 | 15:43
6
ובורבון צריך לאהוב.
בבורבון (אף בורבון שניסיתי) אין את המורכבות שיש בסינגל מאלט ממוצע , נכון, אבל זו לא תחרות. לכל וויסקי יש את הזמן שמתאים לשתות אותו מבחינתי וכתבתי למעלה מתי וגם למה.
אני אף פעם לא מערבב באותו ערב בורבון וסינגל מהסיבה הזו , אבל ערבי בורבון מהנים לא פחות מערבי סינגלים (למעט ערבים שמעורבים בהם סינגלים יוצאי דופן).
אבל כמובן זה עניין של טעם וריח עירא, יכל להיות שאם היו לך בורבונים והיית מתרגל לשתות אותם מדי פעם באופן סדיר, גם אתה היית מתאהב בכרמל, מייפל וטופי שהם מייצגים, טעימות אקראיות לא מייצגות, היו מקרים שלגמתי וויסקים באופן אקראי (לא בבית כלומר) ולא אהבתי,  ובפעם השניה או השלישית התאהבתי (קרה לי עם טאליסקר 18 ).
אגב, לקח לי זמן מסויים להתרגל לבורבון, הראשון שגרם לי להתרגלות היה דווקא הג'נטלמן ג'אק בגלל שהוא לא חזק באלכוהול, מהבורבונים האחרים שהיו לי באותה עת (בלנטונס, בוקרס ) לא נהניתי בכלל מאחר שהם היו לי קשים.
יין ואלכוהול >>
לצפיה ב-'מה דעתך על ג'ים בין קנטאקי בורבון?'
מה דעתך על ג'ים בין קנטאקי בורבון?
19/11/2007 | 18:33
5
לצפיה ב-'לא יודע, לא ניסיתי.'
לא יודע, לא ניסיתי.
20/11/2007 | 00:12
4
שמעתי שגרסת הבלאק שלהם טובה (אם קיים דבר כזה וזכרוני אינו מהתל בי...)
יין ואלכוהול >>
לצפיה ב-'הבלאק מצוינת..'
הבלאק מצוינת..
20/11/2007 | 01:19
3
וגם די זולה בדיוטי פרי..בסביבות ה30 דולר
יין ואלכוהול >>
לצפיה ב-'מסכים מסכים מסכים!'
מסכים מסכים מסכים!
20/11/2007 | 01:29
2
אחלה ברבן 8 שנים.
זה רק אני או שכל דבר שמוסיפים לו את השם "בלאק" הופך ישר למשהו עם תמורה מעולה למחיר?
בלאק לייבל
ג'ים בים בלאק
בלאק בוש
סמירנוף בלאק
?
יין ואלכוהול >>
לצפיה ב-'בלק סטאג, אחלה וויסקי ב 16 שקל בפיצוציות'
בלק סטאג, אחלה וויסקי ב 16 שקל בפיצוציות
20/11/2007 | 01:38
1
(וגם זה שחיטה), מעולה ל:

ניקוי לוח מחיק
הסרת אבנית באמבטיה
בקבוק תבערה אלגנטי
מסיר ריח פה רע מפרות עם קילקול קיבה
מנקה זירות פשע אשר היה מעורב בהם כי חיתוך חשמלי כגון מסור חשמלי ועוד

אחלה דבר בלק הזה
יין ואלכוהול >>
לצפיה ב-'נו? אתה רואה?'
נו? אתה רואה?
20/11/2007 | 02:21
כמה עולה פנטסטיק בפיצוצייה? לפחות 20 שקל.
אחלה תמורה למחיר כבר אמרנו?
יין ואלכוהול >>
לצפיה ב-'ג'נטלמן ג'ק הפייבוריט שלי'
ג'נטלמן ג'ק הפייבוריט שלי
19/11/2007 | 00:01
2
לצפיה ב-'גם שלי מהמבחר המצומצם שטעמתי עכשיו נשאר רק...'
גם שלי מהמבחר המצומצם שטעמתי עכשיו נשאר רק...
19/11/2007 | 00:50
להשיג איזה בקבוק הביתה (או במילים אחרות שאני יזיז את התחת שלי ויטוס כבר לחול)
יין ואלכוהול >>
לצפיה ב-'אכן אחד הויסקים הטובים עכשיו נשאר רק...'
אכן אחד הויסקים הטובים עכשיו נשאר רק...
19/11/2007 | 00:52
להשיג איזה בקבוק הביתה (או במילים אחרות שאני יזיז את התחת שלי ויטוס כבר לחול)
יין ואלכוהול >>
לצפיה ב-'וואו'
וואו
18/11/2007 | 14:19
איזו בובה מגניבה של צ'אקי!!

אה וגם הבר מדהים:)
יין ואלכוהול >>
לצפיה ב-'אתה מהיר!!!!'
אתה מהיר!!!!
18/11/2007 | 18:11
9
4
לגאבולין 21 רק יצא, איך הספקת להשיג, והאם אפשר לטעום? יש לי איזה סינגל או שניים שאני מקווה שלא תכיר (למרות האוסף המרשים!
לגאבולין 16 הוא הסינגל המיוצר החביב עלי. (ברורה לצערי כבר לא מיוצר יותר...), ואני מת מסקרנות.
יין ואלכוהול >>
לצפיה ב-'שמונים ושישה בקבוקים פתוחים.'
שמונים ושישה בקבוקים פתוחים.
18/11/2007 | 18:32
8
5
מתוכם 6 קוניאקים בדרגת אקסטרא
3 בדרגת XO
שלוש  טקילות ואחד וודקה, אחד גראנד מרנייה 150 שנה.
והשאר וויסקי .
9 סגורים : 4 בקבוקי מקאלן 19, לגבולין 21, פורט אלן הוצאה 7, מידלטון, ופאפי 23 שנה ו15 שנה, 1 הנסי ריצ'ארד.
אני גר בחו'ל ויש לי קשרים עם המנהל בחנות מסויימת בניו ג'רסי, ביום שהוא קיבל את הוויסקי קיבלתי ממנו טלפון. קניתי בקבוק אחד, ולמחרת באתי לקנות את השני...  
אם אתה אוהב את לגבולין 16, אולי תאהב גם את לאפרוייג 15, יש בינהם דמיון וזה מוצלח ללגום אותם אחד אחרי השני.
יין ואלכוהול >>
לצפיה ב-'איך אפשר למתוח קווי דמיון בין לאגה ולאפרואיג?'
איך אפשר למתוח קווי דמיון בין לאגה ולאפרואיג?
18/11/2007 | 18:58
7
1
לא ניתן, ולא ראוי. תן כבוד

נו, אז איך ה21? ספר!!!!
יין ואלכוהול >>
לצפיה ב-'אני האחרון שאקח את הכבוד מלגבולין 16...'
אני האחרון שאקח את הכבוד מלגבולין 16...
<< ההודעה הנוכחית
18/11/2007 | 19:36
6
7
הוויסקי המעושן הראשון שהכרתי (1992 הכרות ראשונה) וללא ספק האהוב עלי באותה תקופה. אבל גם הלאפרוייג 15 מצויין  וכבודו במקומו מונח. בסך הכל אמרתי שהם מתאימים ללגימה אחד ליד השני לצורכי השוואה מאחר ויש דמיון בינהם .
ראשית, אתייחס ל21 בהשוואה לגרסת 30 השנה . זה מדהים עד כמה שהם שונים מכל בחינה וצורה. החל מהצבע  והמרקם (ממש הפכים) ועד לטעמים ולפיניש (גם הפכים). בעוד השלושים חיוור בצבע ונוזלי מאד ובטעמים יש התפתחות איטית ומתגנבת שמגיעה לשיא מאד מרגש שנשאר זמן רב. גרסת ה21 שומנית במרקם , כהה יותר בצבע ומתפוצצת בפה כמו זיקוקי דינור ב1 בינואר בטיימס סקוור...
לגבולין 21 רשמי טעימה:
צבע ענברי, שומני במרקם.
באף: דבר ראשון מרגישים את המתיקות והחמאתיות, משהו כמו סוכריות פירות בשמנת וכבול. לאחר דקה אפשר מתחת לריחות האלה לחוש ברבדים אחרים של פירות הדר  ומשהו שהזכיר לי סוכרית ריקולה, וריח של אוטו חדש (עור).
בפה: הכל מתנפץ במכה אחת. למרות חוזק חבית, תענוג ללגום גם ללא תוספת מים, אין שום צריבת אלכוהול.  כל הטעמים פורצים באחת. שרי חזק מעורבב עם כבול מעושן בשניה הראשונה ואז מגיע השאר. עוגיות חמאה, מייפל ושוקולד, מליחות של בייגלך מצופים שוקולד, אצות ים וריבת ערמונים.
הסיומת נדבקת לחיך כמו לק ציפורניים בחוזק. הפיניש מהנה לפחות כמו תהליך הלגימה, ונשאר זמן רב מאד. שוב, אותם דברים שהרחתי כשהכי חזק זה התחושה של האוטו החדש עם ריפודי העור ודש בורד מעור ועץ (זכרון ממרצדס 600 של חבר שהריח באוטו מהשילוב של העץ והעור מדהים).
אי אפשר לשתות שום משקה לאחר המשקה הזה ולהנות. זה משקה לסיום. ואפשר לשתות אותו  ולמצות אותו גם לאחר כל משקה אחר בגלל העוצמה והוכחות שלו.
בפירוש מדהים.
יין ואלכוהול >>
לצפיה ב-'אני מתה לדעת'
אני מתה לדעת
18/11/2007 | 20:19
3
2
מה בפאלטה שלי הוא שווה הערך לסוכריות שאתה מזכיר לעתים קרובות ברשמי הטעימה שלך.

אפשר גם התייחסות לדומה והשונה בין ה-21 ל-25?
יין ואלכוהול >>
לצפיה ב-'נראה שהוא מתיחס לפיניש. לא?'
נראה שהוא מתיחס לפיניש. לא?
18/11/2007 | 20:35
2
לצפיה ב-'מה, אתה מתכוון לשרי למשל?'
מה, אתה מתכוון לשרי למשל?
18/11/2007 | 22:32
1
1
לא נראה לי, כי כשיש שרי הוא אומר שרי. יש איזה טעם מתקתק שחוזר לעתים קרובות בטעימות של מני, שהוא תמיד מתאר כ"סוכריות פירות". מעניין אותי לדעת למה זה מקביל אצלי, כי לא הצלחתי לחשוב על שום סוג של סוכריות פירות שמוכר לי שאת טעמן זיהיתי אי פעם בוויסקי שלי. אנחנו בטח מכנים את אותו טעם בשמות שונים, ומעניין אותי לדעת איזה טעם זה.
יין ואלכוהול >>
לצפיה ב-'סוכריות'
סוכריות
19/11/2007 | 02:07
2
הפעם הראשונה שחשתי בטעם "סוכריות" היה כשלגמתי מהגלנליווט 15 פנרץ' אוק. הריח הזכיר לי את הסוכריות שיש בפחיות העגולות, אלה שיש עליהם אבקת סוכר ויש כאלה שמחזיקים אותם ברכב...
בסוכריות  (בטעם פירות ) יש סוכר ופירותיות ואיזו עסיסיות שמגרה את פקעיות הטעם ואת הרוק שבפה. יש פעמים שטעם חמאתי ומתוק מזכיר לי את סוכריות וורטר אוריגינל ומשהו עם מנטול ועשבים מזכיר לי סוכריות ריקולה.
נראה לי שכשאת מזהה פירותיות ומתיקותיות אני "מאחד" את זה למה שמרגיש לי בפה כמו סוכריה בטעם פירות. בדרך כלל כשמדובר בתפוח או אגס.
את הלבולין 25 שנה לא טעמתי, כעת אי אפשר להשיג וגם הויסקי הזה לא קיבל ביקורות נלהבות בלשון המעטה, אם אני לא טועה.
הלגבולין 30, הוא הויסקי היחיד בן 30 שנה שניסיתי וממש נוגד את מה שמצפים ממנו מאחר והוא מרגיש מאד רענן ולא כבד וסירופי כמו  וויסקים אחרים שמיושנים מאד.
אל חשש... שנינו מאותה פלנטה
אה, ושכחתי לציין שבלגבולין 25 יש מנות גדושות של כבול שמגיע בתחילת הטעימה וגם בסיומת, מן כבול מתוק ומעושן מתובל בשרי באופן טבעי ביותר ולא כמו בויסקים שמקבלים גימור שרי ושמרגישים כמו משהו מאולץ לפעמים.

יין ואלכוהול >>
לצפיה ב-'אוחחח...'
אוחחח...
19/11/2007 | 14:32
1
1
לא טעמתי לגאבולין מלבד 16 ו12CS. אין לי קנה מידה.

מצד שני אני קורא שיצאו רק 6642 בקבוקים מה21 שנה וב$220 לבקבוק, חוששני שאני לא מרגיש שהפסדתי עד שלא טעמתי.

יום אחד אטעם כוסית...

אגב, הפורט אלאן מהדורה 7 שלך גם הוא כבר אזל מהחנויות, איך הוא? מהדורה של כ600 בלבד קראתי!
הבקבוקים הכי נדירים שלי בבית הוא סינגל קאסק של מקאלאן (רק 285 בקבוקים) ולינקווד 26 (כ6000 בקבוקים) אבל המחירים היו שפויים בהרבה.

במקביל יצא עוד ביקבוק ברורה 30 שנה מדיאג'ו. חייב להיות מדהים. אף אחד לא יודע בוודאות כמה חביות עוד נשארו וכמה עוד יבוקבקו. אם הוא כמו ה 56.4% או ה56.6%, צריך להיות שווה ביותר (189BP בויסקי אקסצ'יינג' לצערי)
יין ואלכוהול >>
לצפיה ב-'כמו שכתבתי למעלה,'
כמו שכתבתי למעלה,
19/11/2007 | 15:54
2
את הפורט אלן לא פתחתי, עדיין אפשר להשיג אותו מאחר והביקוש אליו קטן יותר מאשר ללגבולין.
גם את הברורה מוכרים כאן ויש לכל דורש  , לא מצדיק מבחינתי את מחירו (400 דולר) אלא אם כן אקרא בכמה מקומות מקבילים שמדובר במשהו ברמה אחרת לגמרי מבחינת הטעם ולא רק מבחינת אלמנט הנדירות שבו.
כאן המשקאות יותר יקרים מבאנגליה ( 300 ללגבולין ולפורט אלן) אבל הבקבוקים גדולים יותר ב50 מ'ל.
יין ואלכוהול >>
לצפיה ב-' !'
!
18/11/2007 | 00:38
1
קדימה... וורדפרס קורא לך !
יין ואלכוהול >>
לצפיה ב-'תודה '
תודה
18/11/2007 | 03:05
אבל אני עדיין לא מוכן לבלוג.
אולי בהמשך, אני מסתפק בהנאה רבה בפורום הזה ובקריאה בבלוגים המוצלחים של חברי הפורום
יין ואלכוהול >>

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ