Somthing Black

boots1

New member
בן כמה אתה אם אפשר לשאול?

שמת לב שיש לך שגיאות כתיב? אפחד = התכוונת לאף אחד? "ינסה" מהתגובה הקודמת שלך = התכוונת אולי ל"אנסה"? קוזה מרה = נגיד שחמדת לצון =קוזה נרה מותר לך בכלל לשתות אלכוהול? יש לך 18?

arkim

New member
תקיפות אישיות ...

זה ראשית כל לא מנומס וכמעט אףפעם לא משרת את הצרכים שלך בדיון או ויכוח כלשהו, באינטרנט או מחוצה לו (חוץ אם את מנסה לפרוק אגרסיות)

רוניM

New member
אז לבנאדם יש שגיאות כתיב... אז מה?

לא יפה להתפס על זה... בעיניי... יותר גרוע מלצחוק על שגיאות כתיב של בנאדם, זה לשכנע עוברי אורח תמימים ללכת ולשתות קוזה מרה (נניח שחמדי לצון)

kinks

New member
רוני אם לא תשתי את הקוזה

אני לא פותח יראון לידך.

The German

New member
שיט!! הקדמת אותי ולא שמתי לב ../images/Emo67.gif../images/Emo67.gif../images/Emo6.gif|

The German

New member
קייטנה אני מבקש ../images/Emo6.gif

יש לחמניה עם שוקולד ושקית קפואה משמש? אולי שקית קוזה נרה (הייתי חייב, הייתי חייב, הייתי חייב)

moon light9

New member
רק בשביל לספק קצת את הגברת!

טעמתי היום, באמת מאד נחמד! אבל לא שווה דיון, דיון פה זה על דברים מורכבים... לא על כל ליקר חדש שיצא לשוק :)

temptation411

New member
ואם אין תקציב לפרסם?

חוצמזה אל תשכח שקוזה מרה מסופק למיטב הקיטנות באיזור הרצליה\ת"א בקצב שזה נמכר במיטב הבארים בהרצליה\ת"א\קרית גת בטח כבר יהיה פרסום נורמלי.. אבל עזוב..למה להכנס לזה

boots1

New member
שלום שוב

אני רוצה להביע את התנצלותי הכנה על כך שהצגתי אותך כבעל שגיאות כתיב מגמתיות ועל כך שטענתי כי אין אתה מקורי. כמו כן מתנצלת אני שטענתי שאתה מתחת לגיל 18 למרות שאתה מראה בקיאות בענייני קייטנות. אין בכוונתי להגרר בפורום זה לנישות לא רלבנטיות - אני מפרגנת להומור ,בדיחות הדעת וכו' גם אם הן חסרות כל פואנטה ומשעממות. מקווה להמשך דיאלוג פורה ומפרה גם בעינין הקוזה מרה. יום מקסים.

or83

New member
מה אתה רומז?

שקוזה נרה זה בעצם מיצי מרה של איטלקים שמנים שקוראים להם לואיג'י?

למעלה